ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Γενικό τόπικ για αγγλόφωνες σειρές

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 51 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42546
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για αγγλόφωνες σειρές   Δευ Μαϊος 06, 2013 4:43 pm

Γαμω τις φολες και το φιναλε του Mentalist.Ενα γαμημενο καλο season finale ζηταω ρε πουστη μου.Δεν ζητησα καν αριστουργημα.Ποσο δυσκολο ειναι;

Οι μονες ελπιδες σε Castle,Scandal,GoT πλεον.Παραδοσιακια δινουν παντα μεγαλα φιναλε.Για να δουμε

Αριθμός μηνυμάτων : 8163
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για αγγλόφωνες σειρές   Δευ Μαϊος 06, 2013 4:48 pm

Είχα ακούσει πως το περίμεναν πως και πως οι φανς. Βλακεία ήταν? Κρίμα.

Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για αγγλόφωνες σειρές   Δευ Μαϊος 06, 2013 4:51 pm

Μια μαλακια και μιση.Μας παιδευουν χωρις λογο με ενα mythology που επρεπε να ειχε τελειωσει απο το φιναλε της 3ης σεζον.Εχει ξεχειλωσει πιο πολυ και απο το Lost.Αν και εγω το κοβω κατα που παει η δουλεια.Εχω μια τρελη θεωρια.Μονο αμα ακολουθησουν αυτον τον δρομο θα εξηγηθουν παρα πολλα....

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για αγγλόφωνες σειρές   Δευ Μαϊος 06, 2013 4:57 pm

Δεν το βλέπω αλλά ξέρω απ'έξω απ'έξω το mythology. Αυτός ψάχνει τον δολοφόνο της κόρης και της γυναίκας του, σωστά? Red John νομίζω.

Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για αγγλόφωνες σειρές   Δευ Μαϊος 06, 2013 4:59 pm

Ναι.Τον Red John ψαχνουμε (ακομη).Αν και οπως ειπα εχω μια τρελη θεωρια επι του θεματος.

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για αγγλόφωνες σειρές   Δευ Μαϊος 06, 2013 5:01 pm

Πραγματι η σειρά απ'ότι είδα είναι 5η σεζόν που μόλις τελείωσε. Είναι ολίγον απαράδεκτο ακόμα να ψάχνουν αυτόν. Επίσης βλέπω πως ο κόσμος τους θέλει ζευγάρι. Παίζει τίποτα μεταξύ τους ή μπα? Γιατί 5η σεζόν και να μην έχει γίνει τίποτα ίσως σημαίνει πως ποτέ δεν θα γίνει.

Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για αγγλόφωνες σειρές   Δευ Μαϊος 06, 2013 5:03 pm

Τι βλακείες αυτά με τα mythlogoy Laughing

Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για αγγλόφωνες σειρές   Δευ Μαϊος 06, 2013 5:18 pm

Τερψη συνηθως το CBS στα procedural του δεν τα πολυγουσταρει τα ζευγαρια.Και με μια σεζον να μενει (λογικα) δυσκολα θα προχωρησει κατι.Μεχρι τωρα ειναι εντελως πλατωνικα τα πραγματα (σε επιπεδο φιλιας βρισκονται).Δεν ξερω πως θα το διαχειριστουν του χρονου.Αλλα εκτιμω οτι δεν θα γινει απολυτως τιποτα.Βασικα εγω προσωπικα δεν μπορω να πω οτι θα μου αρεσε να τους δω ζευγαρι.

Παντως στο ακυρο εχει γινει μερικα πραγματακια αλλα δεν αρκει για να γινει build up.

Κωστα δεν ειναι ασχημα τα mythology.Αρκει να ξερεις πως και ποτε θα τα τελειωσεις.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Eleni7 στις Δευ Μαϊος 06, 2013 5:26 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
mkostas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για αγγλόφωνες σειρές   Δευ Μαϊος 06, 2013 5:21 pm

Ρε και μόνο που τα βάζουν παντού. Πόσα κλισέ πια; Ειδικά εσύ που βλέπεις όλα τα αστυνομικά, σε λίγο θα λες τους διαλόγους πριν τους ηθοποιούς gelio

Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για αγγλόφωνες σειρές   Δευ Μαϊος 06, 2013 5:24 pm

αχαχαχαχαχαχαχαχα

Η αληθεια ειναι οτι μοιαζουν σχεδον ολα τα mythology μεταξυ τους.Ειναι συνηθισμενο φαινομενο πχ ενας ανεξιχνιαστος φονος αγαπημενου προσωπου του πρωταγωνιστη που προσπαθουν να το λυσουν αλλα παντα ειναι δυσκολη υποθεση που κραταει χρονια.

Γενικό τόπικ για αγγλόφωνες σειρές
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 51 ... 100  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές-
Μετάβαση σε: