ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

3x03

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5138
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: 3x03   Δευ Απρ 15, 2013 1:36 pm

'Νταξει,δε βλεπω και την Ελενη πουθενα,μονη μου με βλεπω να σχολιαζω pppppppp ,αλλα ειναι τοοσο γαματη η σκηνη που μαζευονται για μιτιγκ dunato gelio .Καλα αγαπω Σερσει και Δαχτυλακια ετσι οπως τους παιζουν,αυτη με το υφος της οπως σερνει αργα αργα και ηρεμα την καρεκλα, αυτος που με το ζορι συγκρατει ενα χαμογελο,αλλα και Ταιγουιν,Τυριον δινουν ρεστα ολοι μαζι gelio to kapelo tou gianni Υπερτατη τελειοτητα χωρις να εχουν πει ουτε μια κουβεντα ακομα.Δεν περιμενα καν να τελειωσει η 3η σκηνη για να ανοιξω τοπικ να το πω δηλαδη,περιμενω σπουδαια πραγματα με τετοια εναρξη, για να δουμε.

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42623
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3x03   Δευ Απρ 15, 2013 10:31 pm

Θα το δω αυριο βραδυ εγω.Μολις τωρα μπηκα σπιτι
Mairoulitsa

Αριθμός μηνυμάτων : 11
Τόπος : Πειραιάς

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3x03   Τρι Απρ 16, 2013 2:38 am

Μιας και βλέπω και εγώ τη σειρά,λέω να αρχίσω να σχολιάζω.

Επιτέλους,μετά τα δύο πρώτα επεισόδια αυτής της σεζόν,που ήταν εισαγωγικά κυρίως,αυτό είχε περισσότερο ενδιαφέρον.

Η σκηνή που συναντιούνται όλοι,όντως πολύ σουρεαλιστική.Ειδικά το στιγμιότυπο με τις καρέκλες.

Μετά,προσωπικά μου αρέσουν πάρα πολύ οι σκηνές Τζέιμι-Μπριέν.Θεωρώ ότι οι ηθοποιοί δένουν ωραία μεταξύ τους,έχουν χημεία.

Να ρωτήσω κάτι...ξέρουμε ποιοί είχαν αιχμάλωτο το Θίον και μου διαφεύγει εμένα ή δεν έχουν πει;;
Πάντως αν και δεν ήθελα να πεθάνει,δεν μου άρεσε που σώθηκε τελικά.Για μένα,πρέπει να έρθει αντιμέτωπος με τον Ρομπ και να λογοδοτήσει για αυτά που έκανε.

Τέλος,δεν περίμενα,την τελευταία σκηνή..να πάθει κάτι ο Τζέιμι...όχι ότι δεν το ευχαριστήθηκα κιόλας. sfirizi sfirizi
mkostas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3x03   Τρι Απρ 16, 2013 11:48 am

Πάλι καλά, θα άρχιζε να δαγκώνει κόσμο σε λίγο η Σκυλαρέτη Laughing

felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33057
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3x03   Τρι Απρ 16, 2013 1:07 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
filareti
Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3x03   Τρι Απρ 16, 2013 3:56 pm

mkostas έγραψε:
Πάλι καλά, θα άρχιζε να δαγκώνει κόσμο σε λίγο η Σκυλαρέτη Laughing

Πφφ σιγα τα αιματα,τιποτα δεν εχω κανει.Ουτε καν κυνηγησα την Ελενη που δεν εχει σχολιασει ΑΚΟΜΑ το προηγουμενο Laughing
Tελευταια δεν πολυβλεπω και ποστ της γενικα βεβαια.Τουλαχιστον αποδωσατε στο πρωταθλημα ρε Ελεν?

Οποτε χαιρομαι πολυ που βλεπω ποστ της Μαιρουλιτσας και που βλεπει και τη σειρα και που λεει να σχολιαζει!! cheers cheers

Παράθεση :
Επιτέλους,μετά τα δύο πρώτα επεισόδια αυτής της σεζόν,που ήταν εισαγωγικά κυρίως,αυτό είχε περισσότερο ενδιαφέρον.

Οντως.Καιρος ηταν να μπαινουμε στο κλιμα.

Η πρωτη σκηνη του συμβουλιου παραμενει η πιο αστεια για μενα.Κι επισης καταπληκτικη γιατι επι ποσα λεπτα μιλουσαν μονο με τις εκφρασεις του και λεγανε παρα πολλα.Χωρις να εχεις δει ποτε τη σειρα αρκουσε για να καταλαβεις το δυναμικο μεταξυ τους.

Οι σκηνες Τζειμι Μπριεν οντως ωραιες.Κι οσο για το τελος...βαρβαρο και δεν το περιμενεις,μενεις.Μιλαμε για τον τυπο που εσπρωξε τον Μπραν απ'το παραθυρο φυσικα,δεν το ξεχναω,υπαρχει ενα ειδος δικαιοσυνης,σακατεψε το παιδι,τον σακατεψαν,αλλα ρε παιδι μου φριχτο πραγμα.Με βαση οσα εχουμε δει μεχρι στιγμης βεβαια,ο Τζειμι εχει κανει ενα σωρο πουστιες και δεν εχει πληρωσει για τιποτα.Τωρα ομως του ηρθαν ολα μαζεμενα μ'αυτο What a Face

Ενδιαφερον παρουσιαζουν οι σκηνες της Καλισι.Για να δουμε τι θα δουμε... afro Παντως φυσικο ειναι να ηθελαν να τη συμβουλεψουν επι τοπου μ'αυτο που ακουσαν οι ιπποτες της.Ο σερ Τζορα οταν πεταει τις σοφιες του στυλ there's a beast in every man...kai Rhaegar fought bravely,fought nobly...and Rhaegar died με φτιαχνει afro lol!

Αλλη χιουμοριστικη με τον τροπο της σκηνη η εναρκτηρια...αχαχα αυτος ο Εντμουρ ολιγον αχρηστος.Ο θειος του παλι μ'αρεσει,εγκρινω.Βαλτο στη θεση του το ψαρακι to kapelo tou gianni

Η σκηνη που αποχαιρετανε η Αρια κι ο Τζεντρι τον hοt pie πολυ συγκινητικη klaps Ποιος το περιμενε.

Παράθεση :
ξέρουμε ποιοί είχαν αιχμάλωτο το Θίον και μου διαφεύγει εμένα ή δεν έχουν πει;

Νομιζω πως στη σειρα δεν το εχουν ξεκαθαρισει ακομα.Θα φανει παρακατω ομως.
Μαιρουλιτσα ασαφες σποιλερ για τον Θιον,αλλα αν δε θες να ξερεις το παραμικρο,μην το ανοιξεις
Σπόιλερ:

Laughing

Υ.γ. 1 Ψοφα ανωμαλαρα Κραστερ ψοφα!

Υ.γ. 2 Φελια μπραβο που εβαλες υπογραφη απο τη σειρα...αλλα ειναι λιγο παλια βρε.Ασχολησου και με κανα καινουριο επεισοδιο sfirizi

felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33057
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3x03   Τρι Απρ 16, 2013 4:47 pm

Να ασχοληθω με κανενα καινουργιο επεισοδιο λες; Αμε...μολις ασχοληθεις με pola και ouat βρε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]lol!

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
filareti
Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3x03   Τρι Απρ 16, 2013 9:20 pm

sfirizi sfirizi sfirizi

Εε ναι μωρε,αλλα ειναι πολλα τα επεισοδια.Εδω ειναι 1-2 ολα κι ολα για σενα Laughing Στην Πολα ειδικα που ηθελα,δεν εχω το κουραγιο,μολις μπηκα και ειδα τι θα επρεπε να κατεβασω affraid

mkostas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3x03   Τρι Απρ 16, 2013 9:42 pm

Ρε, σιγά Laughing Πρέπει να έχεις μόνο 1 επεισόδιο για να κατεβάσεις για να δεις; Laughing Κάνεις λες και πρέπει να δεις όλα αυτά τα επεισόδια σε 1 μέρα lmao

filareti
Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3x03   Τετ Απρ 17, 2013 8:20 pm

Ε οχι κι ενα ντε Laughing Ενταξει,καλο ειναι να υπαρχουν αρκετα,αμα πορωθεις να εχεις να βλεπεις. Αλλα καμια 10-20 ρε παιδι μου...τωρα αμα βλεπεις 50 επεισοδια σε γλωσσα που δεν ξερεις γρυ που πρεπει να τα κατεβαζεις ενα ενα συν υποτιτλους και ειναι και μεγαλουτσικα,ε θελουν ενα αποθεμα θαρρους.Και χρονου Laughing

3x03
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: