ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

The Originals Spin-Off

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 37 ... 69  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33747
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Originals Spin-Off   Πεμ Απρ 18, 2013 10:40 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Και το τραγουδι του προμο για να το εχουμε Smile

....Aφιερωμενο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

_
And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
fayvl

Αριθμός μηνυμάτων : 420
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2013
Τόπος : Καπου στον 19 αιωνα της Ωστεν

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Originals Spin-Off   Πεμ Απρ 18, 2013 10:49 pm

felia έγραψε:
Προς το παρον βεβαια ας εστιασουμε στα καλα κομματια του προμο....

δηλαδη...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

lol!

Υ.γ _ Φαε το κιαρατο μου μεσα!
οχι, ΟΧΙ δεν αντεχω αλλο!! Shocked ! ο,τι ειχα να πω το ειπα πριν λιγο στο τοπικ του Κλαους! Τωρα μολις ξαναγυρισα! ΟΧΙ ΠΑΛΙ!!! drunken
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Originals Spin-Off   Πεμ Απρ 18, 2013 10:49 pm

Λοιπον καταλαβα γιατι μου αρεσε αυτο το κομματι στο προμο.

Γιατι μου εβγαλε κατι γκανγκστερικο Laughing

Πηγαν για το Badass εφε και το πετυχαν. Γενικοτερα δεν περιμενω αυτη την σειρα να ασχοληθει ιδιαιτερα με τον μυθο των vampires. Δεν εχω και την Πλεκ ικανη να κανει κατι παραπανω απο το TVD σε αυτο το θεμα οποτε εχω αλλη οτικη για την σειρα. Συνεπως το τραγουδακι καλο ειναι για να κολλησει με το ολο θεμα και υφος που πανε να προσδωσουν.

Γενικοτερα ομως το ολο θεμα με το "I want to be king" κτλ κτλ και ολη η ατμοσφαιρα μου εβγαλε κατι το γελοιο σε μερικα σημεια και κατι καθαρα σεναριακα αδυναμο.

Νομιζω πως δυστυχως θα ειναι μετριο το επεισοδιο.

Ελπιζω να μην επαληθευτω.

....Aφιερωμενο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

_
fayvl

Αριθμός μηνυμάτων : 420
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2013
Τόπος : Καπου στον 19 αιωνα της Ωστεν

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Originals Spin-Off   Πεμ Απρ 18, 2013 11:21 pm

Παράθεση :
ολη η ατμοσφαιρα μου εβγαλε κατι το γελοιο σε μερικα σημεια
Ακριβως την ιδια αισθηση ειχα. οχι τοσο στο ""I want to be king" αυτο για μενα ηταν μεσα στο χαρακτηρα του κ μου αρεσε το υφοσ του κ ο τονοσ της φωνης του.Αυτη την αισθηση οπως ειπα την ειχα στα προηγουμενα που ειπε "οτι εχει ολα οσα θελω κτλ" μου χτυπησε πολυ "αδυναμος" εκει κ με ξενισε γιατι ο Κλ ειναι πολλα αλλα οχι αδυναμος. Ελπιζω οντως να μην απογοητευθουμε... Rolling Eyes
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42915
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Originals Spin-Off   Παρ Απρ 19, 2013 8:12 pm

Ερωτηση.Χθες στο TVD ηταν ο backdoor πιλοτος;
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Originals Spin-Off   Παρ Απρ 19, 2013 8:29 pm

Οχι. Την επομενη εβδομαδα.
Το χθεσινο ειχε ας πουμε τα γεγονοτα που οδηγουν στο backdoor pilot και ηταν ενα απο τα πιο γελοια και αδυναμα σεναριακα επεισοδια γενικα.

_
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Originals Spin-Off   Παρ Απρ 19, 2013 8:36 pm

Μαλιστα.Το ειπα επειδη στην τηλεθεαση εκανε series low πεφτοντας κατω απο το 1 μαλιστα.Εκανε 0,9.Σε βραδυα που η σειρα που τους κατατροπωνει ολους σε αυτο το slot (το Big Bang) επαιζε σε επαναληψη.
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Originals Spin-Off   Παρ Απρ 19, 2013 8:58 pm

Δεν με εκπλησσει. Ηταν ενα απο τα χειροτερα επεισοδια του κυκλου. Προχειροφτιαγμενο και κακογραμμενο. Και ειλικρινα δεν με ενθουσιασε καθολου ουτε το προμο για τον backdoor pilot την επομενη εβδομαδα. Ευελπιστω το επεισοδιο που θα παιχτει να μην θυμιζει σε τιποτα το χθεσινο γιατι μιλαμε για πανωλεθρια μετα. Αλλα ηδη σεναριακα ο τροπος που οδηγησαν τα γεγονοτα για την επομενη βδομαδα ηταν πολυ κακος. Γενικοτερα ολο το επεισοδιο θυμιζε κακογραμμενο φανφικ δευτερας διαλογης.

_
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Originals Spin-Off   Παρ Απρ 19, 2013 9:03 pm

Για να δουμε πως θα παει και ο backdoor.Χτυπανε κουδουνια.Μην πω καμπανες.
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Originals Spin-Off   Παρ Απρ 19, 2013 9:13 pm

Τι να σου πω.

Τοσο καιρο Ελενη με ξερεις. Ξερεις πως κανω για τον Μοργκαν και το κολλημα που εχω. Και ομως αυτη την στιγμη δεν ειμαι καθολου ενθουσιασμενη και δεν αναμενω καθολου το επομενο επεισοδιο.

Ο μονος λογος που βλεπω τα επεισοδια πλεον ειναι ο Μοργκαν και για το γαμωτο που ακολουθησα τοσο καιρο το ζευγαρι που μου αρεσει. Και ομως τωρα τελευταια νιωθω πως το κανω τελειως εξαναγκαστικα.

Καθισα και ειδα το spartacus που ειναι μια μετρια σειρα και ομως οι σεναριογραφοι σεβαστηκαν απολυτα τους στοχους τους και το κοινο τους. Εδωσαν ειδικα σε ενα ζευγαρι μια πολυ καλη ιστορια μεσα σε 8 μονο επεισοδια. Ειναι να τρελαινεσαι.

Και εδω καθομαστε και βλεπουμε οτι αηδια μας σερβιρει μια βαρεμενη. Δεν ξερω αν θα συνεχισω την σειρα περα απο το φετινο φιναλε ακομα και στην περιπτωση που ο πιλοτος δεν εγκριθει και ο Μοργκαν μεινει στην σειρα (δυσκολο, νομιζω πως ολα αυτα ειναι για τους τυπους, οτι και να γινει νομιζω πως το καναλι εχει εγκρινει την νεα σειρα γιατι στο διαδικτυο εχει μεγαλη κινητικοτητα το ολο θεμα και αυτο το cw το κοιταει με πολυ ενδιαφερον). Δεν ξερω καν αν εχω τις αντοχες να δω την νεα σειρα γενικα.

Το σεναριο της τωρινης σειρας ειναι τοσο κακο που μου εχει μηδενισει καθε χαρα του να κατσω να συντονιστω με οποιαδηποτε δουλεια της Πλεκ ανεξαρτητα απο τους ηθοποιους που παιζουν μεσα. Ειναι πολυ κουραστικο.

_

The Originals Spin-Off
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 69Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 37 ... 69  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» The Originals Spin-Off
» The Originals-Season 1
» Vampire Diaries - TV Series

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές :: The Vampire Diaries-
Μετάβαση σε: