ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

The Originals Spin-Off

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 36 ... 68  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33112
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Originals Spin-Off   Πεμ Απρ 18, 2013 9:27 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

P.s _ σιχαμα εσυ ξερεις ΠΟΙΟ τραγουδι μου αρεσε απο την ταινια...και θα προτιμουσα ο Κλαους εδω να μου θυμιζε το ειδωλο παρα τον σιμπα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Originals Spin-Off   Πεμ Απρ 18, 2013 9:29 pm

Βεβαια ας μιλησω και για τα ωραια κομματια του προμο....

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

drunkendrunkendrunken

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46061
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Originals Spin-Off   Πεμ Απρ 18, 2013 9:30 pm

felia έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

P.s _ σιχαμα εσυ ξερεις ΠΟΙΟ τραγουδι μου αρεσε απο την ταινια...και θα προτιμουσα ο Κλαους εδω να μου θυμιζε το ειδωλο παρα τον σιμπα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΒΕ PREPARED που λεει και η Pennyyyyyyyyyyyyyyyy

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Originals Spin-Off   Πεμ Απρ 18, 2013 9:32 pm

xezoulina έγραψε:
felia έγραψε:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΒΕ PREPARED που λεει και η Pennyyyyyyyyyyyyyyyy

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Ααααααααχ ο ηχος απο το ξυπνητηρι μου Laughing

fayvl

Αριθμός μηνυμάτων : 420
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2013
Τόπος : Καπου στον 19 αιωνα της Ωστεν

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Originals Spin-Off   Πεμ Απρ 18, 2013 9:38 pm

felia έγραψε:

Βγηκε και στο Yb.

# Δεν ξερω αλλα αυτο το στυλακι που ο Κλαους κανει σαν το πενταχρονο και ζηλευει τον Μαρσελ δεν μου αρεσει καθολου....τεσπα...θα δειξει.
Σιγουρα κατανοω την αναγκη του να ξεφυγει απο τον ηλιθιο μικροκοσμο που παιζει στο Mystic Falls αλλα ολο το περιεχομενο που προωθουν με χαλαει. Σιγουρα ειναι πολυ μικρη η ματια απο ενα και μονο προμο αλλα μου φανηκε καπως out of character.
Και αυτος με τα μαλλια που προλογιζει τι να πω Rolling Eyes

Ενημερωτικα εχει πεσει και προχειροδουλεια γιατι η Πλεκ δεν ξερει να οργωνωνεται...τελευταια στιγμη αλλα ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ομως εβγαλε κληση SOS στους φανς του TVD και ζητησε ατομα με πανκ εμφανιση να πανε να παιξουν τους κομπαρσους...Razz

Φαινεται ρε παιδι μου η οργανωση απο μακρια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ο Μαρσελ και η Καμιλ απο το ελαχιστο καλοι μου φανηκαν...

μμ, και μενα δεν με ενθουσιασε.. No Με βαση οσα ειπε ο Τ οτι ειναι για πιο ωριμο κοινο, το περιμενα πολυ πιο σκοτεινο, πολυ πιο γκοθικ, με μια περιρρεουσα τρομαχτικη ατμοσφαιρα.. Rolling Eyes Αντ'αυτου ηταν σαν να πηγαινε σε ενα μεγαλο..παρτυ! tourtastamoutra
Δευτερον, Ο ΤΖ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟΣ ΤΟΣΟ ΑΔΥΝΑΤΟΣ. ΔΕΙΧΝΕΙ ΞΕΡΑΚΙΑΝΟΣ,ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΕΙ ΡΥΤΙΔΕΣ.ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝΝΑ ΤΟΝ ΠΕΙΣΟΥΝ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΚΙΛΑ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΥΓΕΙΑΣ, ΑΣ ΤΟΝ ΠΕΙΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ, ΔΗΛ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ.ΕΛΕΟΣ! Shocked affraid

Αυτο που λες επισησ δεν μου αρεσε.Ο κλ που ξερουμε το πανισχυρο υβριδιο που ολοι βοβουνται, δεν κανειι σαν 5 χρονο που θελει να κλεψει το παιχνιδι του διπλανου..γιατι απλα δεν το χει αναγκη! Μαλλον απ οτι καταλαβα, ειχε δικιο ο Τζ οταν ελεγε οτιθα τον δουμε πιο αδυναμο, πισω απο τον Μαρσελ, σαν αδυναμο κρικο αυτη τη φορα στους Οριτζιναλσ..Και το ειπε γαμωτο, θα τον δειτε οπως δεν τον εχετεδει, ξεχαστε οτι ξερατε... tourtastamoutra Τεσπα ελπιζω να μην καταντησει ο τσουτσες του Μαρσελ. Θελω 2 πανισχυρουσ αντιπαλουσ να αντιμαχονται, ειμαι οκ με καποιον ισαξιο του Κλαους επιτελους, αλλα δεν ειμαι οκ με τη σκεψη του να γινει ο Κλ ενας αδυναμος υποτακτικος που τον πατησε κατω ο πανισχυρος Μαρσελ.. ugly looser
Τεσπα, θελω να πιστευω οτι τωρα ο Τζ, σαν πρωταγωνιστης θα εχει πολυ μεγαλυτερη γνωμη στο πως θα εξελιχθει ο χαρακτηρας του, κ ευτυχως αυτος εχει ενστικτο, κ μονο ηλιθιος δεν ειναι livan livan .Πιστευω θα αποτελεσει μεγαλο αναχωμα για τις βλακειες της Πλεκ. moutza
Επισης η μουσικη πολυ αστοχη, δεν μου αρεσε ΚΑΘΟΛΟΥ. tourtastamoutra tourtastamoutra Δεν δημιουργουσε το καταλληλο κρεσεντο, το καρδιοχτυπι, την αγωνια. Πολυ..ανευρη για τον Κλαους και τους Οριτζ.Ηλπιζα κατι σε "requiem for a dream" που σε τσιτωνει, κ ανεβαζει την αδρεναλινη...

Το μονο που εσωσε καπως την κατασταση ηταν το "θελω να γινω εγω βασιλιας", οκ αυτο ηταν ο γνωστος καλος μασ Κλαους, με την αποφασιστικοτητα στο βλεμμα. Ypoklisi Επισης στα θετικα, οι σκηνες με Ελαιτζα, και επισης μου αρεσε πολυ ο ηθοποιος που κανει τον μαρσελ, δεν το περιμενα..Ετσι οπως τους ειδα μαζι, μου αρεσαν, νομιζω θα ταιριαξουν με τοον Μοργκαν, σαν χημεια. Very Happy Για χαλευ αρνουμαι να σχολιασω. Για Καμιλ δεν εχω γνωμη, μονο να τσουγκριζει την ειδα, ουτε λεξη δεν εβγαλε, συνεπως δεν ξερω. Μονο που μου φανηκε οτι εχει πολυ τετραγωνο σαγονι, σαν ανδρικο, κ αυτο χαλαει ολο το προσωπο της.. tourtastamoutra Τεσπα.

Γενικη εντυπωση: Καλουτσικο, αλλα δεν με συνεπηρε, οπως περιμενα. Θα δωσω ευκαρια, μονο, ΜΟΝΟ για χαρη του Τζ, γιατι θελω να παρει δικη του σειρα.Θα δω τα πρωτα 5-6 επ με τις καλυτερς των προθεσεων.ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΟΥ.Μετα, αν δω οτι ειναι πατατα, θα το αφησω..ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΜΟΥ.ΕΧΕΙ ΚΑΙ Η ΑΓΑΠΗ (ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΖΟΖΕΦ enamor ) ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ.
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Originals Spin-Off   Πεμ Απρ 18, 2013 9:41 pm

Συμφωνω Φανη.

Εκτος απο 2 πραγματα.

Παράθεση :
Τεσπα, θελω να πιστευω οτι τωρα ο Τζ, σαν πρωταγωνιστης θα εχει πολυ μεγαλυτερη γνωμη στο πως θα εξελιχθει ο χαρακτηρας του, κ ευτυχως αυτος εχει ενστικτο, κ μονο ηλιθιος δεν ειναι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] .Πιστευω θα αποτελεσει μεγαλο αναχωμα για τις βλακειες της Πλεκ. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μην το περιμενεις.

Οπως και στο TVD οι ηθοποιοι δεν εχουν λογο και ουτε και ξερουν τι θα γινει μετα απο μερικα επεισοδια. Το σεναριο και οι αποφασεις ειναι καθαρα και ΜΟΝΟ στα χερια της Πλεκ.

Και οσο για την μουσικη εμενα μου αρεσε αρκετα. Wink

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Originals Spin-Off   Πεμ Απρ 18, 2013 9:49 pm

Οντως Laughing

fayvl

Αριθμός μηνυμάτων : 420
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2013
Τόπος : Καπου στον 19 αιωνα της Ωστεν

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Originals Spin-Off   Πεμ Απρ 18, 2013 9:52 pm

felia έγραψε:
Συμφωνω Φανη.

Εκτος απο 2 πραγματα.

Παράθεση :
Τεσπα, θελω να πιστευω οτι τωρα ο Τζ, σαν πρωταγωνιστης θα εχει πολυ μεγαλυτερη γνωμη στο πως θα εξελιχθει ο χαρακτηρας του, κ ευτυχως αυτος εχει ενστικτο, κ μονο ηλιθιος δεν ειναι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] .Πιστευω θα αποτελεσει μεγαλο αναχωμα για τις βλακειες της Πλεκ. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μην το περιμενεις.

Οπως και στο TVD οι ηθοποιοι δεν εχουν λογο και ουτε και ξερουν τι θα γινει μετα απο μερικα επεισοδια. Το σεναριο και οι αποφασεις ειναι καθαρα και ΜΟΝΟ στα χερια της Πλεκ.

Και οσο για την μουσικη εμενα μου αρεσε αρκετα. Wink

αυτα μου λες και με απογοητευεις... affraid affraid Μου φαινεται ουτε τα πρωτα 5-6 που ελεγα να δω δεν θα φτασω... Rolling Eyes
Τεσπα, τι να πω, ο Τζ ειπε οτι του αρεσε πολυ το επ, και τελος παντων, μπορει να μην εχω εμπιστοσυνη στο σεναριο της Πλεκ, αλλα εχω απεριοριστη εμπιστοσυνη στην υποκριτικη δεινοτητα του Τζ, ο οποιος εχει αποδειξει περιτρανα στο τβδ, οτι μπορει να παρει εναν ρολο καρικατουρα γραμμενο σε ασχημο σεναριο, και να τον μετατρεψει σε χαρακτηρα 5 αστερων που ζει, αναπνεει, κινειται, συνεπαιρνει το κοινο.Οποιοσδηποτε αλλως με αυτο το σεναριο του αστα να πανε, και μαλιστα σε βαμπιροσειρα, που θα προσπαθουσε να κανει τον απολυτο κακο, μαλλον το γελωτα θα προκαλουσε, σαν το Δρακουλα του Λεσλι Νιλσεν..Ελπιζω λοιπον οτι ο χαρισματικος αυτος ηθοποιος, θα μας αποζημειωσει, κ θα καλυψει-οσο γινεται- τις οποιες σεναριακες τρυπες. Rolling Eyes
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Originals Spin-Off   Πεμ Απρ 18, 2013 9:53 pm

Τωρα θα πω κατι που δεν συνηθιζω....

Θα δειξει Laughing

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Originals Spin-Off   Πεμ Απρ 18, 2013 9:54 pm

Προς το παρον βεβαια ας εστιασουμε στα καλα κομματια του προμο....

δηλαδη...

lol!

Υ.γ _ Φαε το κιαρατο μου μεσα!

The Originals Spin-Off
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 68Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 36 ... 68  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» The Originals Spin-Off
» The Originals (TVD Spin off)
» The Originals-Season 1
» Vampire Diaries - TV Series

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές :: The Vampire Diaries-
Μετάβαση σε: