ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 44 ... 87  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33182
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Πεμ Μαρ 28, 2013 2:28 am

fayvl έγραψε:
α, μαλιστα.. Φελ, τα αποθηκευσα, και μια κ ειναι τελειωμενα θα ξεκινησω απ αυτα.

Φανη να ξερεις παντως πως αυτα τα σεναρια ειναι τελειως διαφορετικα απο αυτα που γραφω συνηθως. Δεν συνηθιζω να γραφω τοσο μικρα σεναρια και ηταν μια περιοδο που δεν ειχα πολυ εμπνευση και προσπαθουσα να γραψω πραγματα για να αρχισει ξανα η δημιουργικοτητα μου να παιρνει μπρος Laughing

Το Sweet Nightmares και το Possession ειναι σε ΤΕΛΕΙΩΣ αλλο κλιμα Laughing

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
fayvl

Αριθμός μηνυμάτων : 420
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2013
Τόπος : Καπου στον 19 αιωνα της Ωστεν

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Πεμ Μαρ 28, 2013 2:40 am

Παράθεση :
Για παραδειγμα στο Possession ο Κλαους ειναι αρχηγος της μαφιας. Το περιβαλλον ειναι 2 ανταγωνιστικες εχθρικες οικογενειες παντρευουν τα παιδια τους για να ενωσουν τα συμφεροντα τους και ετσι ο Κλαους παντρευεται την Καρολαιν και η Καρολαιν μπαινει στον γαμο με το ζορι (κυριολεκτικα
ωραιο!!! δηλ σαν να λεμε γαμος σε φαση sword μ αρεσει!

Παράθεση :
Φανη να ξερεις παντως πως αυτα τα σεναρια ειναι τελειως διαφορετικα απο αυτα που γραφω συνηθως. Δεν συνηθιζω να γραφω τοσο μικρα σεναρια και ηταν μια περιοδο που δεν ειχα πολυ εμπνευση και προσπαθουσα να γραψω πραγματα για να αρχισει ξανα η δημιουργικοτητα μου να παιρνει μπρος Laughing

Το Sweet Nightmares και το Possession ειναι σε ΤΕΛΕΙΩΣ αλλο κλιμα
Δεν υπαρχει θεμα.Εγω απο πολυ μικρη ειμαι βιβλιοφαγος, και εχω διαβασει τα απειρα βιβλια.Εχω βιβλιοθηκη στο δωματιο, με 3 μεγαλα ραφια, ολα γεματα, κ θελω κ αλλα..Τα Χριστουγεννα η μανα μου με ρωταει "τι δωρο θες" κ λεω "βιβλιο" για 12387 φορα. Και με κοιταει η καημενη κ λεει "Καλα ολα οι γυναικες στην ηλικια σου θελουν ρουχα κ παπουτσια" κ γω λεω "εχω!" gelio gelio

Διαβαζω παρα πολυ κ ετσι θα μου αρεσουν οι ιστοριες σου,σιγουρα, μι κ ειναι κ του γουστου μου.Απλως τον τελευταιο χρονο δουλευω πολυ κ δεν προλαβαινω να διαβασω γαμωτο.. No Και μου λειπει πολυ...Θα ξεκινησω ξανα, με τα εργα σου φιλτατη! Very Happy

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Πεμ Μαρ 28, 2013 2:44 am

Φανη εγω εχω προβλημα. Δεν εχω πια χωρο για να βαλω καινουργια βιβλια πλεον Laughing

Σε καταλαβαινω. Προσφατα περασα ενα χρονικο διαστημα που δουλευα ακαταπαυστα για ωρες και ωρες και δεν ειχα ελευθερο χρονο για να κανω τιποτα...

fayvl

Αριθμός μηνυμάτων : 420
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2013
Τόπος : Καπου στον 19 αιωνα της Ωστεν

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Πεμ Μαρ 28, 2013 2:52 am

felia έγραψε:
Φανη εγω εχω προβλημα. Δεν εχω πια χωρο για να βαλω καινουργια βιβλια πλεον Laughing

Σε καταλαβαινω. Προσφατα περασα ενα χρονικο διαστημα που δουλευα ακαταπαυστα για ωρες και ωρες και δεν ειχα ελευθερο χρονο για να κανω τιποτα...
πεταξε ρουχα, και βαλτα βιβλια! Εγω αδειασα ενα ολκληρο ραφι!!!! gelio Οι μονες ελευθερες ωρες που εχω ειναι μετα τις 10 ΜΜ και την τελευταια βδοαμαδα τις περναω μαζι σας! Very Happy Λοιπον, επειδη αυριο δουλευω, παω για Sleep

Περιμενω ακομη τη χαλευ.. Twisted Evil και για το 17.Αλλα θα αργησω να αναλυσω το 18 ετσι κ αλλιως.Το βλεπω απο ενα σαιτ με ελλ υποτ Καθε Ππαρασκ αργα το βραδυ.Ε, και αφου θα κανουν διακοπη 2 βδομαδες, θα τα αναλυσουμε με την ησυχια μας. Οταν διαβασω καποιο θα σου πω. Wink Καληνυχτα σε ολες!
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Πεμ Μαρ 28, 2013 3:15 am

Καληνυχτα Φανη Smile

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Πεμ Μαρ 28, 2013 7:45 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Παρ Μαρ 29, 2013 3:08 am

fayvl έγραψε:

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ να εισαι φιλη με το αντικειμενο του ποθου και της αγαπης σου.

fayvl έγραψε:

εγω προσωπικα ποτε δεν ερωτευτηκα φιλο μου, ουτε εγινα ποτε φιλη με καποιον απο αυτους που ερωτευτηκα. Γι αυτο ξεκινησα λεγοντας 'εγω το βλεπω ως εξης"

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Φανηηηηη.....δεν ξερω κατα ποσο θα θες να δεις το 18 dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Παρ Μαρ 29, 2013 4:11 am

Ενταξει, πλεον παμε σιγα και σταθερα για κλεισιμο αυλαιας....

Τι ειχα πει πως στο τελος θα πεσει φιλι και μετα ο Κλαους θα φυγει και η Καρολαιν θα του πει θα μπορουσα να σε ερωτευτω αν τα πραγματα ηταν διαφορετικα και θα μεινουμε με την υποσχεση in day or in a century....

Μετα απο αυτο το επεισοδιο ειμαι 1000000000000000000% πεποισμενη...

Υ.γ _ Φανη κουραγιο Laughing

Υ.γ 2 _ Ωραιες οι σκηνες τους, ειδικα η τελευταια (αγορι μου τι χαμογελακι ηταν αυτο; Και ετσι παιδια μου να πιανεστε....αυτο κανουν οι φιλοι Laughing ).

Πλεον ομως η βαρυτητα θα πεσει στην οικογενεια των Originals και παμε για spin-off. Το Klaroline κλεινει σιγα σιγα λογαριασμους και πανε για αλλα...

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Παρ Μαρ 29, 2013 4:26 am

Φανη κουραγιο....

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Παρ Μαρ 29, 2013 4:29 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 87Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 44 ... 87  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...
» Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...
» photos, gifs etc
» photos, gifs etc
» photos, gifs etc

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές :: The Vampire Diaries-
Μετάβαση σε: