ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

3x02 - Dark wings,dark words

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5199
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: 3x02 - Dark wings,dark words   Δευ Απρ 08, 2013 9:55 pm

Το ειδε κανεις ακομα? Πως σας φανηκε?

Θα ελεγα καλυτερο απο το πρωτο.Εξακολουθει να εχει περιγραφικο χαρακτηρα και να μας κατατοπιζει για το που βρισκονται οι χαρακτηρες,αλλα λογικο.Απο ο,τι εχω ακουσει απο το 3ο και μετα ανεβαζει ρυθμους,αν ισχυει θα ειμαι ευχαριστημενη.Εξακολουθω να πιστευω παντως πως λιγα παραπανω επεισοδια θα ηταν καλυτερα,ειναι πολλοι οι χαρακτηρες και δεν αρκει ο χρονος για να αναπτυχθουν οι ιστοριες και να νοιαστουμε για ολους.

Στιγμες που θυμαμαι:
-Οχιιιιιιιιι καταραμενε Σκυλε γιατι βρεθηκες εκει κι ανοιξες το βρωμοστομα σου και καρφωσες την Αρια? Πανω που θα τη γλιτωναν bang head
-Τζειμι εξυπναδες? Λουσου τα τωρα moutza Παντως τον ειχε η Μπριεν cheers
-Σκηνη Σανσα με τις γυναικες Τυρελ...και η Μαρτζερι μετα με τον τζεφρι...καλα ετσι οπως το πανε αυτοι...ο παπαρας βρηκε να εφαρμοσει τη συμβουλη της μανας του να μην εμπιστευεται κανενα στην αγαθιαρα τη Σανσα και παει να την πατησει με τη Μαρτζερι.Γλεντια gelio Οχι πως θα στεναχωρηθω,αλλα λιγο αλλοκοτο για τον pure evil χαρακτηρα του.
-Σαμ τι ηθελες αγορι μου να κατσουν να σας φανε τα ζομπι παρεα? Ενταξει καλα θα ηταν να ειναι τοοοσο καλοι φιλοι,αλλα σαν πολλα να ζητας.
-Η εξομολογηση της Κατ για τον Τζον Σνοου μου φαινεται οτι μπηκε για να σταματησουν οι haters να χτυπιουνται για το ποοσο αδικη ειναι απεναντι στο καημενο το παιδι.Τωρα βεβαια βλεπω να φωναζουν απλα οτι για ολα τα δεινα της οικογενειας αυτο φταιει Razz
Οσο για την κουβεντα του ασπρομαλλη στον Ρομπ οτι εχασε τον πολεμο τη μερα που παντρευτηκε,αμφιβαλλω αν υπαρχει κανεις που διαφωνει Rolling Eyes
-Θιον...σαν να την εχεις πατησει ασχημα. ups
-Α κι ο Μπραν παιδακι μ'αρεσε περισσοτερο απ ο,τι η νεα του 'μεγαλωμενη' εκδοση.Σε εμφανιση τουλαχιστον.Τωρα τι ακριβως θα παιχτει μ'αυτους τους τυπους που τους βρηκαν θα δουμε. Παντως φαινεται να υπαρχει μια ομοιοτητσ αναμεσα στις ικανοτητες του Μπραν με κεινον τον Ορελ? περα απο το τειχος.Λιγο τρομακτικο,αλλα μπορει να φανει χρησιμο. Παρεπιπτοντως προς Υγκριτ: σιγα κοπελα μου,μας συγχωρεις δηλαδη που δε βλεπουμε ανθρωπους να μπαινουν σε ζωα σε ημερησια διαταξη cyclops

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42915
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3x02 - Dark wings,dark words   Πεμ Απρ 11, 2013 2:42 pm

Το ειδα στο ξενοδοχειο επειδη καποια ηταν ακομη πιο αρρωστη απο μενα και πηρε μαζι λαπτοπ για να το κατεβασουμε και να το δουμε.Θα το σχολιασω το βραδυ.Καλυτερο της πρεμιερας παντως
filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5199
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3x02 - Dark wings,dark words   Πεμ Απρ 11, 2013 2:54 pm

Ρε Ελεν που εισαι? Διακοπες? Κι αναρωτιομουν τι ειχες απογινει Laughing

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble

3x02 - Dark wings,dark words
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» DARK LIFE-KAT FALLS
» ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ)
» WhiteQueen's Blog (1)
» Asian-music
» The Dark Artifices_Cassandra Clare

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: