ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Castle Season 5 Spoilers

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 49 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42549
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 Spoilers   Δευ Απρ 22, 2013 3:39 pm

Παράθεση :
οχι Μπρακεν, οχι mythology, what the....

Γιατι μου βιαζεσαι;Δεν τα εχουμε ξαναπει;Μην ακους το τρολ.Ο ιδιος δεν ειναι που ελεγε τον Γεναρη οτι στο διπλο δεν θα δουμε τον μπαμπακα;Υπομονη και θα δουμε.Αφου δεν ειναι mythology γιατι ολη αυτη η μυστικοπαθεια γυρω απο το επεισοδιο;Θα βρουν ενα πτωμα μεσα σε δεξαμενη;Σοβαρα τωρα;Ειναι υποθεση για season finale αυτο;!Και γιατι στο 13 φετος ασχοληθηκαν με τον Μπρακεν;Για να ξανασχοληθουν με το θεμα του χρονου στο 13;

Παράθεση :
λδ αν δεν γινει τπτ που να αφορα την υποθεση πιστευω οτι το κλιφ θα ναι οτι η Μπεκετ θα σκεφτει να σπασει τη συνεργασια της με τον Καστλ και να παρει τη δουλεια..απλα δεν καταλαβαινω, πως θεωρειται αυτο μεγαλο κλιφ..οταν μας εχουν πει περι τινος προκειται...ειναι κατι που περιμενουμε...και δεν θα χουμε και αγωνια..αφου ξερουμε οτι στο τελος δεν θα τη παρει τη δουλεια..

Ε ναι,ειναι αστειο και να το σκεφτεις.Δεν μπορει η Μπεκετ στο 423 να διαλεγει τον Καστλ εναντια σε ενα ζητημα που ηταν η ζωη της ολη και τωρα να υπαρχει ανθρωπος που θα αναρωτηθει αμα θα διαλεξει τον Καστλ ή την καριερα της.Ουτε καν αγωνια δεν προκαλει αυτο το ζητημα.Περισσοτερο ως μοχλος πιεσης θα υπαρχει ετσι ωστε να κατσουν και να συζητησουν πιο σοβαρα θεματα για την σχεση τους.Αλλα το αλλο παλι τι ειναι;Θα επηρρεαστουν ολοι απο την αποφαση τους;da fuck.Αυτο το κομματι μου κανει εντυπωση.

Κοιτα πως το βλεπω εγω.Θα ασχοληθουν για ολο το επεισοδιο με τα προσωπικα τους.Θα τα λυσουν (αφου η Στανα ειπε οτι θα πανε καλα τα πραγματα στο τελος για τους φανς,πραγμα που σημαινει οτι τα οποια ζητηματα θα προλαβουν να λυθουν) και ολα τα λεφτα θα ειναι το cliff.Ρε δεν παιζει να μην ειναι mythology (ειτε Μπρακεν,ειτε 3XK).Πως θα κρατησουν τον κοσμο στην τσιτα για την πρεμιερα της 6ης σεζον;Βασικα τι θα δειξουν στην πρεμιερα της 6ης σεζον αμα το ζευγαρι ειναι ηδη καλα απο το φιναλε της 5ης (δεν τα λεω εγω,η Στανα το ειπε).Δεν γινονται αυτα.Θα πεσω απο τα συννεφα αν δεν δουμε Μπρακεν.

Παράθεση :
ΑΜΑ ΠΕΣΕΙ ΣΕΞ ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΕΞ ΜΕ ΤΟΝ ΧΙΜΠΑΤΖΗ ΣΤΟ 5X20

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Παντως ειδικα αν ειναι μη-mythology το επεισοδιο και εχουν να ασχοληθουν μονο με το ζευγαρι τοτε καταλαβαινεις οτι το σεξ ειναι ψιλοσιγουρο,ετσι; Laughing

Συμφωνω 100% με αυτο που λεει η τυπισσα για την Γκειτς.Μπορει να "μισει" τον Καστλ και ολοι να λεμε "Ωχ τι θα γινει αμα μαθει οτι τα εχουν" αλλα στο τελος να δεις θα προκυψει shipper και θα συμβουλεψει και την Κειτ αναλογα πανω σε αυτο το θεμα.

Εγω παντως το εχω σιγουρο.Το cliff θα ειναι Μπρακεν ή θα εχει να κανει με το αρχειο.Δηλαδη και ο Coleman να μην ειναι διαθεσιμος λογω της σειρας που παιζει αυτη την εποχη,θα εχουμε εστω αναφορα στο θεμα.Μαλακες ετσι και γινει καμια απαγωγη στο φιναλε εκει που οι δικοι μας θα τα εχουν βρει ΘΑ ΣΑΣ ΓΑΜΗΣΩ ΠΑΤΟΚΟΡΦΑ.Καρτερι θα σας κανω μιλαμε!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 45978
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 Spoilers   Δευ Απρ 22, 2013 4:06 pm

Παράθεση :

Γιατι μου βιαζεσαι;Δεν τα εχουμε
ξαναπει;Μην ακους το τρολ.Ο ιδιος δεν ειναι που ελεγε τον Γεναρη οτι στο
διπλο δεν θα δουμε τον μπαμπακα;Υπομονη και θα δουμε.Αφου δεν ειναι
mythology γιατι ολη αυτη η μυστικοπαθεια γυρω απο το επεισοδιο;Θα βρουν
ενα πτωμα μεσα σε δεξαμενη;Σοβαρα τωρα;Ειναι υποθεση για season finale
αυτο;!Και γιατι στο 13 φετος ασχοληθηκαν με τον Μπρακεν;Για να
ξανασχοληθουν με το θεμα του χρονου στο 13;

Δεν ειμαι τοσο σιγουρη για τρολαρισμα αυτη τη φορα...ειναι και η συνεντευξη που χε πει παλιοτερα και μου την ειχες ποσταρει οτι μαλλον θα ναι δυσκολα τα γυρισματα για τον ηθοποιο που υποδιεται τον Μπρακεν γιατι εχει αλλου δουλειες...

Παράθεση :
Θα επηρρεαστουν ολοι απο την αποφαση τους;da fuck.Αυτο το κομματι μου κανει εντυπωση.

τι σου κανει εντυπωση εδω?Αμα φυγει η Μπεκετ δεν θα δουλευει ουτε με τον Καστλ ουτε με τα αγορια ουτε με τη Λεινη,αυτο εννοει..

Παράθεση :
Ρε δεν παιζει να μην ειναι mythology (ειτε
Μπρακεν,ειτε 3XK).Πως θα κρατησουν τον κοσμο στην τσιτα για την πρεμιερα
της 6ης σεζον;Βασικα τι θα δειξουν στην πρεμιερα της 6ης σεζον αμα το
ζευγαρι ειναι ηδη καλα απο το φιναλε της 5ης (δεν τα λεω εγω,η Στανα το
ειπε).Δεν γινονται αυτα.Θα πεσω απο τα συννεφα αν δεν δουμε Μπρακεν.

μπορει να δειξει κατι στο τελευταιο λεπτο και να υπονοησει Μπρακεν αλλα δεν θα ναι σαν το 3χ24 και το 4χ23 που οι υποθεσεις ηταν ΞΕΚΑΘΑΡΑ mythology απ την αρχη...

Παράθεση :
Μαλακες ετσι και γινει καμια απαγωγη στο φιναλε
εκει που οι δικοι μας θα τα εχουν βρει ΘΑ ΣΑΣ ΓΑΜΗΣΩ ΠΑΤΟΚΟΡΦΑ.Καρτερι
θα σας κανω μιλαμε!

ΑΠΑΓΩΓΗ
ΑΠΑΓΩΓΗ
ΑΠΑΓΩΓΗ
ΑΠΑΓΩΓΗ
ΑΠΑΓΩΓΗ
ΑΠΑΓΩΓΗ
ΑΠΑΓΩΓΗ

ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ γιατι και θα τα χουν βρει και γαματες σκηνες θα χουν μαζι και θα χει και τρελο κλιφ στο τελος και θα μας εχει και στη τσιταααααααα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 Spoilers   Δευ Απρ 22, 2013 4:17 pm

Παράθεση :
Δεν ειμαι τοσο σιγουρη για τρολαρισμα αυτη τη φορα...ειναι και η συνεντευξη που χε πει παλιοτερα και μου την ειχες ποσταρει οτι μαλλον θα ναι δυσκολα τα γυρισματα για τον ηθοποιο που υποδιεται τον Μπρακεν γιατι εχει αλλου δουλειες...

Ισχυει αυτο.Ο Coleman ειναι κλεισμενος αλλου και οχι για ρολο της πλακας.Για 13 σερι επεισοδια.Θα δουμε.Μπορει οντως να μην εμφανιστει.Αλλα αυτο δεν σημαινει οτι αποκλειεται να ειναι Mythology το επεισοδιο.

Παράθεση :
τι σου κανει εντυπωση εδω?Αμα φυγει η Μπεκετ δεν θα δουλευει ουτε με τον Καστλ ουτε με τα αγορια ουτε με τη Λεινη,αυτο εννοει..

Ναι αλλα ξερεις τι;Λεει οτι θα αλλαξει για παντα τις ζωες τους.Ενταξει,μου φαινεται λιγο "δραματικο" να το λες αυτο επειδη η αλλη θα παρει προαγωγη.Για τους Καστλ-Μπεκετ να το καταλαβω.Εκει σιγουρα η αλλαγη θα επιρρεασει την ζωη τους.Αλλα για τους αλλους μου φαινεται λιγο υπερβολη σαν εκφραση.

Παράθεση :
μπορει να δειξει κατι στο τελευταιο λεπτο και να υπονοησει Μπρακεν αλλα δεν θα ναι σαν το 3χ24 και το 4χ23 που οι υποθεσεις ηταν ΞΕΚΑΘΑΡΑ mythology απ την αρχη...

Ναι ρε φιλε.Αυτο λεω.Να προκυψει προς το τελος mythology.Θελουν δυναμικο κλιφ που θα μας εχει στην τσιτα εν οψει 6ης σεζον.Το τι θα διαλεξει η Μπεκετ σορι κιολλας αλλα σκατα κλιφ θα ειναι.Αφου ξερουμε την καταληξη.Εγω πιστευω οτι αυτα θα λυθουν πριν το τελος και στα τελευταια λεπτα θα γινει κατι πολυ βαρβατο.

Παράθεση :
ΑΠΑΓΩΓΗ
ΑΠΑΓΩΓΗ
ΑΠΑΓΩΓΗ
ΑΠΑΓΩΓΗ
ΑΠΑΓΩΓΗ
ΑΠΑΓΩΓΗ
ΑΠΑΓΩΓΗ

ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ γιατι και θα τα χουν βρει και γαματες σκηνες θα χουν μαζι και θα χει και τρελο κλιφ στο τελος και θα μας εχει και στη τσιταααααααα

Κοπελα μου εχει ηλιο στην Αθηνα και σε χτυπησε κατακεφαλα;Τωρα μια χαρα τα λες!Κατσε να σε δω σε κριση επιληψιας στις 13 Μαη οταν τελειωσει ετσι!Ποιος περιμενει 5,5 μηνες;!!!!!Αλλα κατι τετοιο θα γινει.Εκει που θα τα βρουν και θα ειναι ευτυχισμενοι με ILY εκατεροθεν θα παιχτει μαλακια και θα σερνομαστε στα πατωματα.Σαν να το βλεπω....

Απαγωγη ε;Το μισο φαντομ διαβαζοντας το scoop μιλαει ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 Spoilers   Δευ Απρ 22, 2013 4:25 pm

τρολοΠενι ολε!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 Spoilers   Δευ Απρ 22, 2013 4:34 pm

ASJHDAJSKHDKJASHDKJA

ΘΑ ΣΑΣ ΓΑΜΗΣΩ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΛΕΞΗ ΜΟΥ ΤΗ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΤΕΡΜΑ ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΗ ΠΟΥΑΤΑΝΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Παράθεση :
Ναι ρε φιλε.Αυτο λεω.Να προκυψει προς το τελος
mythology.Θελουν δυναμικο κλιφ που θα μας εχει στην τσιτα εν οψει 6ης
σεζον.Το τι θα διαλεξει η Μπεκετ σορι κιολλας αλλα σκατα κλιφ θα
ειναι.Αφου ξερουμε την καταληξη.Εγω πιστευω οτι αυτα θα λυθουν πριν το
τελος και στα τελευταια λεπτα θα γινει κατι πολυ βαρβατο.

++++++++++++++

κατι τετοιο θα γινει....βασικα σε ενα πραγμα καταληγουμε και παλι...ΚΑΝΕΙΣ δεν θα προσεξει την υποθεση της δολοφονιας για 2387462038746028376 φορα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Κοπελα μου εχει ηλιο στην Αθηνα και σε χτυπησε
κατακεφαλα;Τωρα μια χαρα τα λες!Κατσε να σε δω σε κριση επιληψιας στις
13 Μαη οταν τελειωσει ετσι!Ποιος περιμενει 5,5 μηνες;!!!!!Αλλα κατι
τετοιο θα γινει.Εκει που θα τα βρουν και θα ειναι ευτυχισμενοι με ILY
εκατεροθεν θα παιχτει μαλακια και θα σερνομαστε στα πατωματα.Σαν να το
βλεπω....

ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΜΑΚΑΡΙ και angst και γαματες σκηνες με το ζευγαρι και make out scene και ily φανερα και angst στο τελος θα ναι γαματο αμα το κανουν ετσι<1111 και δεν πειραζει ΑΣ ΤΡΕΕΛΑΘΟΥΜΕ ΜΕΤΑΑΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑΑΑΑΑ

μαλακα να σε ρωτησω...υπαρχει καποιος τροπος να σιγουρεψουμε τη προβολη του επεισοδιου στο Καναδα?

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 Spoilers   Δευ Απρ 22, 2013 4:38 pm

Παράθεση :
μαλακα να σε ρωτησω...υπαρχει καποιος τροπος να σιγουρεψουμε τη προβολη του επεισοδιου στο Καναδα?

Φυσικα.Το twitter του CTV.Για την ωρα δεν εχει ανακοινωθει κατι που να λεει οτι δεν θα εχουμε προβολη.Ολα καλα δηλαδη.Αν γινει κατι θα το μαθουμε εγκαιρως πιστευω.

Παράθεση :
ASJHDAJSKHDKJASHDKJA

ΘΑ ΣΑΣ ΓΑΜΗΣΩ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΛΕΞΗ ΜΟΥ ΤΗ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΤΕΡΜΑ ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΗ ΠΟΥΑΤΑΝΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΛΕΣ ΑΠΑΓΩΓΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και θα σκασει τωρα μυτη η Φελια που θα λεει οτι η Μπεκετ θα μεινει εγκυος και θα απαγαγουν το Καστλ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Θα την μπινελικωνουμε ταυτοχρονα dunato gelio

Παράθεση :
κατι τετοιο θα γινει....βασικα σε ενα πραγμα καταληγουμε και παλι...ΚΑΝΕΙΣ δεν θα προσεξει την υποθεση της δολοφονιας για 2387462038746028376 φορα

Καλα.Στην δεξαμενη θα τον ξεχασουμε τον φουκαρα dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Παράθεση :
ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΜΑΚΑΡΙ και angst και γαματες σκηνες με το ζευγαρι και make out scene και ily φανερα και angst στο τελος θα ναι γαματο αμα το κανουν ετσι<1111 και δεν πειραζει ΑΣ ΤΡΕΕΛΑΘΟΥΜΕ ΜΕΤΑΑΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑΑΑΑΑ

Και τα χαπια μας μετα απο που θα τα παρουμε τωρα που δεν τα δινουν τζαμπα τα ταμεια;

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 Spoilers   Δευ Απρ 22, 2013 4:41 pm

Παράθεση :
Και θα σκασει τωρα μυτη η Φελια που θα λεει οτι η Μπεκετ θα μεινει εγκυος και θα απαγαγουν το Καστλ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Θα την μπινελικωνουμε ταυτοχρονα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΣΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝΤΑΡ!

Παράθεση :
Και τα χαπια μας μετα απο που θα τα παρουμε τωρα που δεν τα δινουν τζαμπα τα ταμεια;

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ασχετο εσυ ρε μαλακα δεν ειχες σχολη μεχρι τις 8 σημερα?

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 Spoilers   Δευ Απρ 22, 2013 4:44 pm

Παράθεση :

Ειχα μεχρι τις 3 μαθημα και τωρα εχω ερθει σπιτι να τελειωσω την εργασια μου για αυριο το πρωι.Μην ανησυχεις,δεν τελειωσαν τα βασανα μου για σημερα dunato gelio

Και τις αλλες φορες δεν ειχα μαθημα μεχρι τις 8.Το πολυ μεχρι της 5 εχω καθε μερα.Απλα καθομουν για διαβασμα και εργασιες (κυριως αυτο).

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 Spoilers   Δευ Απρ 22, 2013 4:48 pm

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :

Ειχα μεχρι τις 3 μαθημα και τωρα εχω ερθει σπιτι να τελειωσω την εργασια μου για αυριο το πρωι.Μην ανησυχεις,δεν τελειωσαν τα βασανα μου για σημερα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Και τις αλλες φορες δεν ειχα μαθημα μεχρι τις 8.Το πολυ μεχρι της 5 εχω καθε μερα.Απλα καθομουν για διαβασμα και εργασιες (κυριως αυτο).

ε κλαιν τοτε βρε μαλακα και γω εχω εργασιες αλλα δεν εχει καμια σημασια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 Spoilers   Δευ Απρ 22, 2013 4:50 pm

Πριν τις εργασιες εχεις και 9-3 ή 9-5 μαθημα;

Αλλα τι λεω;Εσυ δεν κανεις καν τις εργασιες! dunato gelio

Castle Season 5 Spoilers
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 96 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 49 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 7 Spoilers
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 Spoilers

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: