ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

The following (2013)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 29 ... 55  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 32906
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The following (2013)   Τρι Ιαν 29, 2013 10:37 pm

xezoulina έγραψε:
felia έγραψε:
xezoulina έγραψε:
και μετα ποτε ξελαφρωνεις παλι?

αρα ουτε συ θα δεις το απαγορευμενο επεισοδιο!

ΤΕΛΕΙΑ!Δεν θα χω εννοια και να σε ρωτησω πως ηταν Laughing

Ποιο απαγορευμενο επεισοδιο;..δεν καταλαβαινω τι εννοεις Laughing (αν και να σου πω...Τριτη οταν γυρισω σπιτι και πριν ξεκινησω τα επομενα κομματια που ξερεις μπορει να προλαβω να δω κανενα επεισοδιο απο καμια σειρα...ποτε δεν ξερεις...)

Ποτε ξελαφρωνω;......................................... Τελος Φλεβαρη What a Face

μαζι θα ξελαφρωσουμε κουκλα μου, ψηφιστηκε η πτυχιακη εξεταστικη μας ρεεεεεεεεεεεεεε

Καλα στερνα Laughing

Παράθεση :

ειμαι σοκαρισμενη!Πρωτη φορα νιωθω τετοια αναμεικτα συναισθηματα!Απο τη μια λεω τρελη ευκαιρια, απο την αλλη το γαμημενο αγχος αυτες τις μερες μ εχει καταστρεψει,δεν μπορω να κοιμηθω τα βραδια ρε φιλε...

Πιστεψε με σε νιωθω απολυτα (και ειδικα σε αυτο το ξερεις!) ομως δεν βγαινει ζωη ετσι ρε φιλε....θα κλαταρουμε απο τα 20 μας...ποσο πιο ξεφτυλα πια Razz

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 45958
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The following (2013)   Τρι Ιαν 29, 2013 10:50 pm

Παράθεση :
Πιστεψε με σε νιωθω απολυτα (και ειδικα σε αυτο
το ξερεις!) ομως δεν βγαινει ζωη ετσι ρε φιλε....θα κλαταρουμε απο τα 20
μας...ποσο πιο ξεφτυλα πια Razz

Laughing Laughing Laughing Laughing

γαμησε τα ρε φιλε, θα κλαταρουμε που θα κλαταρουμε τουλαχιστον να το κανουμε με στυλ..

@Eλενη δεν εχω ιδεα,σημερα μαθαμε οτι ψηφιστηκε τωρα το ΠΟΤΕ θα βγει το προγραμμα...ο θεος κι η ψυχη του...λογικα-υποθετω τωρα- θα το βαλουν μετα τη χειμερινη εξεταστικη για μπορει ο κοσμος να δωσει...η χειμερινη μας επισημως τελειωνει 15 φλεβαρη...

felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 32906
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The following (2013)   Τρι Ιαν 29, 2013 10:54 pm

xezoulina έγραψε:
Παράθεση :
Πιστεψε με σε νιωθω απολυτα (και ειδικα σε αυτο
το ξερεις!) ομως δεν βγαινει ζωη ετσι ρε φιλε....θα κλαταρουμε απο τα 20
μας...ποσο πιο ξεφτυλα πια Razz

Laughing Laughing Laughing Laughing

γαμησε τα ρε φιλε, θα κλαταρουμε που θα κλαταρουμε τουλαχιστον να το κανουμε με στυλ..

Κατευθειαν save δεν το συζητω! Laughing

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42532
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The following (2013)   Τρι Ιαν 29, 2013 11:02 pm

Παράθεση :
@Eλενη δεν εχω ιδεα,σημερα μαθαμε οτι ψηφιστηκε τωρα το ΠΟΤΕ θα βγει το προγραμμα...ο θεος κι η ψυχη του...λογικα-υποθετω τωρα- θα το βαλουν μετα τη χειμερινη εξεταστικη για μπορει ο κοσμος να δωσει...η χειμερινη μας επισημως τελειωνει 15 φλεβαρη...

Καλο Μαρτη φιλεναδα.Εμεις που εχουμε λιγοτερα μαθηματα απο εσας θα εχουμε πτυχιακη για επιπλεον 12 μερες (θα δινονται μαθηματα και Σαββατα).Εσας σας κοβω κοντα στις 15-20 μερες.Εχει και 28 μερες ο Φλεβαρης οποτε...Θα δουμε κατευθειαν το φιναλε του Καστλ στο τελος ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The following (2013)   Τρι Ιαν 29, 2013 11:04 pm

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :

Καλο Μαρτη φιλεναδα.Εμεις που εχουμε λιγοτερα μαθηματα απο εσας θα εχουμε πτυχιακη για επιπλεον 12 μερες (θα δινονται μαθηματα και Σαββατα).Εσας σας κοβω κοντα στις 15-20 μερες.Εχει και 28 μερες ο Φλεβαρης οποτε...Θα δουμε κατευθειαν το φιναλε του Καστλ στο τελος ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

πες μου ειλικρινα...ηταν ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ να γινει αναφορα ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΠΟΝΑΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠ ΟΛΑ?

ΗΤΑΝ?

καλα στ @@ μου, αν δινω μετα απο 15 μερες απο το τελευταιο του χειμερινου μου η απεξαρτιση παιρνει πουλο....αμα δινω κανα 7ημερο αργοτερα θα τη κρατησω αλλα αμα παμε για 2 βδομαδες ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The following (2013)   Τρι Ιαν 29, 2013 11:06 pm

Μαλακα πως να αντεξεις αμα ειναι 2 βδομαδες;!Εχεις καταλαβει οτι θα εχεις εξεταστικη ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2-PARTER;

Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The following (2013)   Τρι Ιαν 29, 2013 11:10 pm

Eleni7 έγραψε:
Μαλακα πως να αντεξεις αμα ειναι 2 βδομαδες;!Εχεις καταλαβει οτι θα εχεις εξεταστικη ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2-PARTER;

*(#&_(*&@_(#*&$_(*@&$

ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΘΕΣ ΝΑ ΣΕ ΓΑΜΗΣΩ ΤΩΡΑ ΜΗ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ ΤΗ ΠΙΕΣΗ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...σου λεω ολα θα εξαρτηθουν απο το πως θα ναι το προγραμμα...εγω στη καλυτερη των περιπτωσεων σκεφτομαι να δωσω 2 απ το εαρινο..θεωρια παιγνιων και αυτοματα...κατα αυτοματα εχω κοπει και 4-5 φορες λολ ειναι ΠΑΛΟΥΚΩΜΑ αλλα η θεωρια παιγνιων με διαβασμα περνιεται...βασικα σκεφτομαι να δωσω μονο θεωρια παιγνιων...αν πεσουν διπλα διπλα δεν παιζει και τα 2...αμα το πρωτο μπει 7 μερες απ αυτο στις 12 φλεβαρη και το επομενο μετα απο καμια βδομαδα ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

φαντασου λιγο...να ξεκιναμε μαραθωνιο Καστλ 21 Φλεβαρη με 4 επεισοδια σερι και στο 5.16 να ΔΙΝΩ ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The following (2013)   Τρι Ιαν 29, 2013 11:16 pm

Αν σε βολευει αρχικα το προγραμμα και θες ξεκινησουμε απο πριν,να ξερεις οτι θα δουμε μονο τα 512,513,514.Δεν υπαρχει περιπτωση να δουμε το πρωτο μερος του διπλου και μετα να πρεπει να μπεις σε hiatus 2 βδομαδων παλι.Καλυτερα τα 2 να τα δουμε μαζεμενα.Δεν θα εχει την cliffhangαρα του το 515 για να περιμενουμε μετα 2 βδομαδες.Θα τραβαμε τα βυζια μας μαλακα!Θυμασαι πως τελειωσαν τα 217,316,415.Αστο καλυτερα.Χιλιες φορες στην αγνοια,ας περιμενουμε μια βδομαδουλα παραπανω.Εγω βασανιστηριο με cliff 2 βδομαδων δεν το περναω!

Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The following (2013)   Τρι Ιαν 29, 2013 11:22 pm

Eleni7 έγραψε:
Αν σε βολευει αρχικα το προγραμμα και θες ξεκινησουμε απο πριν,να ξερεις οτι θα δουμε μονο τα 512,513,514.Δεν υπαρχει περιπτωση να δουμε το πρωτο μερος του διπλου και μετα να πρεπει να μπεις σε hiatus 2 βδομαδων παλι.Καλυτερα τα 2 να τα δουμε μαζεμενα.Δεν θα εχει την cliffhangαρα του το 515 για να περιμενουμε μετα 2 βδομαδες.Θα τραβαμε τα βυζια μας μαλακα!Θυμασαι πως τελειωσαν τα 217,316,415.Αστο καλυτερα.Χιλιες φορες στην αγνοια,ας περιμενουμε μια βδομαδουλα παραπανω.Εγω βασανιστηριο με cliff 2 βδομαδων δεν το περναω!

επισης υπαρχει και το σεναριο να δωσω ΑΦΟΥ δουμε και το 5.16...

για φτιαξε την εικονα...φαντασου με πως θα μαι ΕΙΔΙΚΑ αν το επεισοδιο περιεχει αυτο λεμε οτι θα περιεχει...φαντασου με στο αμφιθεατρο..

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The following (2013)   Τρι Ιαν 29, 2013 11:27 pm

Αμα κανουμε κανα τετοιο τι θα του γραψεις μωρη του χριστιανου μετα;Smut; dunato gelio
Ακομη και σεξ να μην εχει,θα ειναι επεισοδιαρες 515 και 516.Θυμασαι το screencap πριν καμια βδομαδα.Τι συζηταμε τωρα;Αμα τα δεις τα επεισοδια απο πριν αρχι@@@ θα γραψεις και το ξερεις! dunato gelio
Ασε που δεν εχουμε φαει το παραμικρο σποιλερ περαν αυτου.Ξερεις ποσο μαλακες θα μεινουμε με αυτα που θα γινονται;Ουτε που θα ξερουμε απο που θα μας ερθει

The following (2013)
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 55Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 29 ... 55  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ. Κρήτης | Υπηρέτης Δύο Αφεντάδων
» Ραδιοφωνικές εκπομπές
» Selena Gomez
» ~ Big Time Rush ~
» Πώς να κατεβάσεις από το YouTube ΧΩΡΙΣ οποιοδήποτε πρόγραμμα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές-
Μετάβαση σε: