ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

photos, gifs etc

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 51 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 45969
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc   Σαβ Νοε 17, 2012 3:09 am

λοιπον μιας που στο παραπανω θεμα δεν εχω πει προς το παρον τη γνωμη μου γιατι τα αισθηματα ηταν αναμεικτα ας τη πω τωρα.... Laughing

απο τη περσονα του Νειθαν που εχω δει (οσο τον ξερω απο τουιτς κλπ κλπ) νομιζω οτι κανει πλακα...γενικα αυτοσαρκαζεται και το ολο θεμα περι "ψηφιστε με και θα ψηφισω τον εαυτο μου " κλπ κλπ το λεει για πλακα γιατι αντιμετωπιζει και τα βραβεια για πλακα (που σιγα και τα βραβεια δλδ,πολλαπλες ψηφοι?οντως της πλακας ειναι Laughing Laughing Laughing)

αυτο βεβαια εχει αντικτυπο γιατι πολλοι το παιρνουν στα σοβαρα...κι επειδη ακριβως Τερρι,Στανα κλπ εχουν πιο σοβαρη αντιμετωπιση για τα βραβεια ( του στυλ ευχαριστουμε κλπ) ζημιωνεται ο αλλος...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42540
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc   Σαβ Νοε 17, 2012 3:16 am

Καλα κρασια.Τωρα θα μαθουμε το ιδιαιτερο στυλ και το χιουμορ του Νειθαν;Τι νομιζουν μερικοι οτι ειναι για τους ηθοποιους τα βραβεια;Ειδικα τα συγκεκριμενα που δεν σου δινουν και κανενα κυρος σε σχεση με GG ή Emmy's.Ο ανθρωπος εχει φημη,εχει λεφτα,εχει κανει αυτο που αγαπαει επαγγελμα,εχει λυσει το οικονομικο προβλημα και των δισεγγονων του.Στα παπαρια του τα βραβεια.Επειδη πορωνομαστε εμεις νομιζετε οτι κανουν το ιδιο και οι ηθοποιοι;Διαβασα το πρωτο tweet και ειναι προφανες οτι σπαει πλακα ο ανθρωπος.Γραφει "Whoa, whoa, whoa. I'm nominated for a what? Only fitting I found out on twitter".Κατι αντιστοιχο ειχε γραψει περισυ στα γενεθλια της Στανα "Stana Katic has her birthday?Thank you twitter,I just found out".Αν δεν καταλαβαινει καποιος οτι το λεει ειρωνικα μονο και μονο επειδη μερικα καθυστερημενα τον πριζουν δεν φταιει αυτος.Αμα βγει με το καλο οπως και η Στανα θα ευχαριστησει αυτους που τον ψηφισαν και τον αγαπανε/στηριζουν.Και επειδη ειδα νωριτερα κι αλλα ωραια του στυλ "Ειναι δυνατον να μην ειπε συγχαρητηρια στην σειρα και στην Στανα που ειναι υποψηφιοι;".Θα μου πεσουν τα μαλλια δηλαδη.Την Στανα μια χαρα την σεβεται και την αγαπαει οπως και αυτη το ιδιο.Δεν χρειαζεται να το διατυμπανιζουν για να ικανοποιηθουν οι φανς.Οι ομορφες σχεσεις που μενουν για παντα ειναι αυτες που μενουν backstage.Αντε με τον καθε κολλημενο...

Ρε παιδια,αν ειναι δυνατον,λεει οτι ψηφιζει τον εαυτο για να βγει.Ποσο πιο πλακα να κανει πια;

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Eleni7 στις Σαβ Νοε 17, 2012 3:18 am, 1 φορά
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 32909
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc   Σαβ Νοε 17, 2012 3:17 am

Ναι ρε συ αλλα δεν μπορει καποιος να αλλαξει τον χαρακτηρα του, τις αντιδρασεις και ουσιαστικα να μπει σε λογοκρισια επειδη τα βραβεια μπορει να ειναι σημαντικα για την Στανα και γι αυτον να μην ειναι τοσο. Οκ σαφως και θα χαρει να κερδισει, οπως και ο οποιοσδηποτε αλλα ο χαρακτηρας του γενικα ειναι σαρκαστικος και τα PCA ειναι ψιλο της πλακας κακα τα ψεμματα.

Αν μιλαγαμε για σοβαρα βραβεια ειμαι σιγουρη πως οι αντιδρασεις του -τουλαχιστον οι αρχικες- θα ηταν διαφορετικες.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc   Σαβ Νοε 17, 2012 3:19 am

Eleni7 έγραψε:
Καλα κρασια.Τωρα θα μαθουμε το ιδιαιτερο στυλ και το χιουμορ του Νειθαν;Τι νομιζουν μερικοι οτι ειναι για τους ηθοποιους τα βραβεια;Ειδικα τα συγκεκριμενα που δεν σου δινουν και κανενα κυρος σε σχεση με GG ή Emmy's.Ο ανθρωπος εχει φημη,εχει λεφτα,εχει κανει αυτο που αγαπαει επαγγελμα,εχει λυσει το οικονομικο προβλημα και των δισεγγονων του.Στα παπαρια του τα βραβεια.Επειδη πορωνομαστε εμεις νομιζετε οτι κανουν το ιδιο και οι ηθοποιοι;Διαβασα το πρωτο tweet και ειναι προφανες οτι σπαει πλακα ο ανθρωπος.Γραφει "Whoa, whoa, whoa. I'm nominated for a what? Only fitting I found out on twitter".Κατι αντιστοιχο ειχε γραψει περισυ στα γενεθλια της Στανα "Stana Katic has her birthday?Thank you twitter,I just found out".Αν δεν καταλαβαινει καποιος οτι το λεει ειρωνικα μονο και μονο επειδη μερικα καθυστερημενα τον πριζουν δεν φταιει αυτος.Αμα βγει με το καλο οπως και η Στανα θα ευχαριστησει αυτους που τον ψηφισαν και τον αγαπανε/στηριζουν.Και επειδη ειδα νωριτερα κι αλλα ωραια του στυλ "Ειναι δυνατον να μην ειπε συγχαρητηρια στην σειρα και στην Στανα που ειναι υποψηφιοι;".Θα μου πεσουν τα μαλλια δηλαδη.Την Στανα μια χαρα την σεβεται και την αγαπαει οπως και αυτη το ιδιο.Δεν χρειαζεται να το διατυμπανιζουν για να ικανοποιηθουν οι φανς.Οι ομορφες σχεσεις που μενουν για παντα ειναι αυτες που μενουν backstage.Αντε με τον καθε κολλημενο...

Ρε παιδια,αν ειναι δυνατον,λεει οτι ψηφιζει τον εαυτο για να βγει.Ποσο πιο πλακα να κανει πια;

Βρε Helen παραιτουμαι Laughing

Γραφεις οτι θελω να πω πολυ καλυτερα απο οτι θα το ελεγα οποτε dear κανε παιχνιδι Cool

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc   Σαβ Νοε 17, 2012 3:30 am

συμφωνω ρε αλλα δημοσιο προσωπο ειναι τι περιμενεις... Laughing

προφανως και θα κριθει και προφανως και δεν θα καταλαβουν ολοι το χιουμορ του και θα παρουν κατι στα σοβαρα ενω δεν πρεπει...ετσι ειναι το ιντερνετ οταν δεν εχεις τη φατσα καποιου μπροστα σου...

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc   Σαβ Νοε 17, 2012 3:33 am

xezoulina έγραψε:
λοιπον μιας που στο παραπανω θεμα δεν εχω πει προς το παρον τη γνωμη μου γιατι τα αισθηματα ηταν αναμεικτα ας τη πω τωρα.... Laughing
απο τη περσονα του Νειθαν που εχω δει (οσο τον ξερω απο τουιτς κλπ κλπ) νομιζω οτι κανει πλακα...γενικα αυτοσαρκαζεται και το ολο θεμα περι "ψηφιστε με και θα ψηφισω τον εαυτο μου " κλπ κλπ το λεει για πλακα γιατι αντιμετωπιζει και τα βραβεια για πλακα (που σιγα και τα βραβεια δλδ,πολλαπλες ψηφοι?οντως της πλακας ειναι Laughing Laughing Laughing)

Σωστη.Εσυ τον ξερεις καλυτερα απο μενα τον Νειθαν.Δεν περιμενα να μην "πιασεις" αυτο που κανει....

Παράθεση :
αυτο βεβαια εχει αντικτυπο γιατι πολλοι το παιρνουν στα σοβαρα...κι επειδη ακριβως Τερρι,Στανα κλπ εχουν πιο σοβαρη αντιμετωπιση για τα βραβεια ( του στυλ ευχαριστουμε κλπ) ζημιωνεται ο αλλος...

Η Στανα και η Τερι επισης δεν αντιμετωπιζουν σοβαρα τα βραβεια.Επισης στα παπαρια που δεν εχουν.Απλα λενε ευχαριστιες κτλ σε ολους αυτους που ψηφισαν την σειρα και τους ηθοποιους σεβομενες τους φανς.Αυτο και τιποτα αλλο.Ο Νειθαν μπορει να μην ειπε ευχαριστω στους φανς για τον κοπο και την αγαπη τους αλλα θα το κανει οταν ερθει η ωρα.Μιλαμε για εναν ανθρωπο που ειχε βγαλει φωτοτυπιες πριν το Comic Con με ενα μηνυμα του που ζητουσε συγνωμη προκαταβολικα για οσους ηταν εκει και δεν θα προλαβαιναν να τον δουν και να μιλησουν μαζι του.Εβαλε και την υπογραφη του απο κατω.Δεν ειναι κανενας ηλιθιος ουτε αξιζει τετοια αντιμετωπιση.Το ιδιο ισχυει και για την Στανα.Και αντιθετα να ηταν τα πραγματα θα ελεγα ΑΚΡΙΒΩΣ τα ιδια

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc   Σαβ Νοε 17, 2012 3:36 am

Παράθεση :
Η Στανα και η Τερι επισης δεν αντιμετωπιζουν
σοβαρα τα βραβεια.Επισης στα παπαρια που δεν εχουν.Απλα λενε ευχαριστιες
κτλ σε ολους αυτους που ψηφισαν την σειρα και τους ηθοποιους σεβομενες
τους φανς

αυτο εννοω πιο σοβαρα....τα βραβεια ΚΑΘΑΡΑ και μονο σαν βραβεια ειναι ΓΤΠ Laughing

Παράθεση :
Ο Νειθαν μπορει να μην ειπε ευχαριστω στους φανς
για τον κοπο και την αγαπη τους αλλα θα το κανει οταν ερθει η ωρα.Μιλαμε
για εναν ανθρωπο που ειχε βγαλει φωτοτυπιες πριν το Comic Con με ενα
μηνυμα του που ζητουσε συγνωμη προκατοβολικα για οσους ηταν εκει και δεν
θα προλαβαιναν να τον δουν και να μιλησουν μαζι του.Εβαλε και την
υπογραφη του απο κατω.Δεν ειναι κανενας ηλιθιος ουτε αξιζει τετοια
αντιμετωπιση.Το ιδιο ισχυει και για την Στανα.Και αντιθετα να ηταν τα
πραγματα θα ελεγα ΑΚΡΙΒΩΣ τα ιδια

βρε τσουπρα συμφωνωωωωωωω αλλα δεν εχουν ολοι τη νοημοσυνη να το καταλαβουν αυτο-ασε που μερικοι ειναι και πικραμενοι με την firefly-λατρεια του αλλου-οποτε σου λεει εμας ουτε καν μας αναφερει για πλακα ενω το αλλο σοου του το χωνει οπου βρισκει....

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc   Σαβ Νοε 17, 2012 3:38 am

Παράθεση :
προφανως και θα κριθει και προφανως και δεν θα καταλαβουν ολοι το χιουμορ του και θα παρουν κατι στα σοβαρα ενω δεν πρεπει...ετσι ειναι το ιντερνετ οταν δεν εχεις τη φατσα καποιου μπροστα σου...

Σωστο και το καταλαβαινω απολυτα.Αλλα αυτο δεν σημαινει οτι η κριτικη δεν ειναι 1000% κακοπροαιρετη (γιατι πλεον ψαχνουν και το παραμικρο να κραξουν ορισμενοι και αυτο γινεται σε μονιμη βαση,δεν ειναι μεμονωμενο περιστατικο).Εγω τον κακοπροαιρετο θα τον κραξω οσο δεν παει.Που να ειχαμε και κανεναν Boreanez ρε για πρωταγωνιστη.Το καλυτερο παιδι εχουμε και το κραζουμε κι απο πανω.

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc   Σαβ Νοε 17, 2012 3:43 am

Παράθεση :
βρε τσουπρα συμφωνωωωωωωω αλλα δεν εχουν ολοι τη νοημοσυνη να το καταλαβουν αυτο-ασε που μερικοι ειναι και πικραμενοι με την firefly-λατρεια του αλλου-οποτε σου λεει εμας ουτε καν μας αναφερει για πλακα ενω το αλλο σοου του το χωνει οπου βρισκει....

Καλα οτι η ηλιθιοτητα ορισμενων ξεπερναει τα ορια μερικες φορες ειναι γεγονος.Εγω για το θεμα Firefly εχω πει την αποψη μου.Αλλα εδω δεν μπορω να κραξω.Αυτο το σεβομαι γιατι εχω διαβασει απο ΣΟΒΑΡΑ ατομα με ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ οτι νιωθουν μια απογοητευση γι αυτη την σταση του Νειθαν.Εγω φιλε αυτο το σεβομαι.Μπορει και εδω το θεμα να ειναι υποκειμενικο απο τους φανς αλλα δεν ειναι κακοπροαιρετο.Καταλαβαινεις πως το εννοω;Ασε που δεν τον κραζουν,απλα λενε οτι μερικες φορες στεναχωριουνται επειδη πιστευουν οτι δεν νιωθει την ιδια αγαπη για το Καστλ.Εχει διαφορα και μαλιστα ΤΕΡΑΣΤΙΑ το κραξιμο απο την εκδηλωση οποιουδηποτε ειδους απογοητευσης/στεναχωριας.Εγω αυτον που θα πει κατι τετοιο θα τον καταλαβω.Μπορει να μην συμφωνησω απολυτα αλλα θα τον σεβαστω.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Eleni7 στις Σαβ Νοε 17, 2012 3:46 am, 1 φορά
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc   Σαβ Νοε 17, 2012 3:45 am

xezoulina έγραψε:

Και τι θα κανουμε τωρα; Θα δινουμε και σημασια και στα iq ραδικιου; Laughing

Οσο για το Firefly...τι πικρα...τι πονος...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

photos, gifs etc
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 51 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» photos, gifs etc
» photos, gifs etc
» photos, gifs etc
» photos, gifs etc
» photos, gifs etc part:3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: