ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Arrow (2012)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 40 ... 77, 78, 79, 80, 81  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 32909
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Arrow (2012)   Παρ Ιουν 03, 2016 2:48 am

Eνταξει λογικο. Αλλα απο ολες τις σειρες του CW ειναι η πιο σταθερη και απο τις ελαχιστες που ειχε και αυξηση φετος σε season high συγκριτικα με περσι και προπερσι. Και νομιζω η δευτερη του σταθμου μετα το Flash στο demo αν δεν κανω λαθος.

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Arrow (2012)   Τετ Ιουν 15, 2016 4:40 am

gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Arrow (2012)   Τετ Ιουλ 13, 2016 2:32 am

Θα παρακολουθησω για την πλοκη!

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Arrow (2012)   Κυρ Οκτ 02, 2016 8:17 pm

Προβολη αυτη την Τεταρτη.

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Arrow (2012)   Κυρ Οκτ 02, 2016 8:17 pm

Και βασικα...meh....

Mετα το κουλουβαχατο της 4ης δεν περιμενω και πολλα Razz 

Και οταν λεω 'πολλα' βασικα εννοω πως δεν περιμενω τιποτα Laughing

Υ.γ : Την βλεπω εγω την δουλεια. Θα την καταστρεψουν και την bratva No

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Arrow (2012)   Σαβ Οκτ 08, 2016 12:27 am

Οι περισσοτεροι λενε πως η πρεμιερα ηταν δυνατη αλλα εγω βαρεθηκα. Ισως επειδη εχω παγωσει με την σειρα. Ισως επειδη δειχνουν συνεχεια #$%^$#$%. Ανερματιστο πραγμα τελειως.

Και οχι οταν παιρνεις σκηνες απο τον πιλοτο και κυριολεκτικα τις αντιγραφεις και περνας ακομα και ιδιο διαλογο μεσα δεν δειχνεις πως η 5η ειναι στο ιδιο υφος με την 1η σεζον. Απλα κανεις copy paste και τσαπατσουλικα μαλιστα.

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Arrow (2012)   Σαβ Οκτ 08, 2016 12:29 am

Τεσπα.

Δεν μπορω να πω πως και τα προμο του επομενου επεισοδιο με ενθουσιαζουν ιδιαιτερα.

(αυτο ειναι λιγο γενικευμενο για τα πρωτα επεισοδια)

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42538
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Arrow (2012)   Σαβ Οκτ 08, 2016 2:11 am

felia έγραψε:
Οι περισσοτεροι λενε πως η πρεμιερα ηταν δυνατη αλλα εγω βαρεθηκα. Ισως επειδη εχω παγωσει με την σειρα. Ισως επειδη δειχνουν συνεχεια #$%^$#$%. Ανερματιστο πραγμα τελειως.

Και οχι οταν παιρνεις σκηνες απο τον πιλοτο και κυριολεκτικα τις αντιγραφεις και περνας ακομα και ιδιο διαλογο μεσα δεν δειχνεις πως η 5η ειναι στο ιδιο υφος με την 1η σεζον. Απλα κανεις copy paste και τσαπατσουλικα μαλιστα.

Διαβασα και εγω καλα λογια. Οτι ηταν επεισοδιο επιπεδου 2ης σεζον κτλ. Αλλα σχετικο ειναι αυτο. Αμα γραφουν μαλακιες εδω και καιρο οπως λες τοτε λογικο ενα μετριο επεισοδιακι να δειχνει σουπερ.

Παντως για πρεμιερα δεν εκανε καλα νουμερα, που παει να πει οτι ο κοσμος εχει αρχισει να το ψιλοαφηνει.

Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Arrow (2012)   Σαβ Οκτ 08, 2016 2:50 am

Eleni7 έγραψε:
felia έγραψε:

Διαβασα και εγω καλα λογια. Οτι ηταν επεισοδιο επιπεδου 2ης σεζον κτλ. Αλλα σχετικο ειναι αυτο. Αμα γραφουν μαλακιες εδω και καιρο οπως λες τοτε λογικο ενα μετριο επεισοδιακι να δειχνει σουπερ.

Κοιτα να δεις. Arrow ειναι. Εκ προιμιου τα επεισοδια του δεν ειναι ποιοτικα. Αλλα αν σε πορωσει γενικα το παραβλεπεις αυτο. Απλα εγω εχω βαρεθει με τις βλακειες τους οποτε βλεποντας το χωρις ενθουσιασμο το βλεπω καθαρα αντικειμενικα.

Απλα στο επεισοδιο εβαλαν μερικες σφηνα σκηνες που ηταν κυριολεκτικα copy paste σκηνες απο την 1η σεζον. Ακομα και στον διαλογο φιλε. Εβαλαν σκηνες μαχης μεσα και ξαναεβαλαν τον Ολιβερ να σκοτωνει. Φαινεται δηλαδη η προσπαθεια να συμμαζεψουν την σειρα. Αλλα ειναι καθαρα επιφανειακο πασαλλειμα και εδειξαν και βλακειες αλλα το περασαν στα πλαινα και στα γρηγορα.

Ο κοσμος επισης ξεχναει πως τα 6/7 πρωτα επεισοδια της 4ης σεζον ηταν επισης καλα. Οποτε αναμεινατε στο ακουστικο σας ειναι η φαση Laughing

Γενικα βαρεθηκα. Και δεν μου εδωσε κατι το επεισοδιο. Ξινισα Laughing

Παράθεση :

Παντως για πρεμιερα δεν εκανε καλα νουμερα, που παει να πει οτι ο κοσμος εχει αρχισει να το ψιλοαφηνει.

Κοιτα το Arrow παντα χτυπαγε δυσκολες στιγμες με 0.7 κτλ αλλα ποτε σε πρεμιερα. Ο κοσμος εχει δυσαρεστηθει παρα πολυ. Η 4η σεζον ηταν πραγματικα ΑΘΛΙΑ. Ο κοσμος ειχε αρχισει να το ψιλοαφηνει και στην 1η αλλα συγκροτηθηκαν και διορθωσαν το χαλι στην 2η.

Οποτε να δουμε πως και αν θα το μαζεψουν ολο αυτο τωρα. Και αν γινεται γιατι η 4η ηταν απιστευτη καταστροφαρα και η 3η ηταν κακη.

Εχουν καποια πραγματα να βασιστουν ομως. Εχουν το θεμα της Bratva που περιμεναν ολοι να δουν αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα το χειριστουν καλα. Εχουν το 100ο επεισοδιο που ερχεται. Εχουν crossovers. Αν φερουν και κανεναν καλο villain ισως βοηθησει.
Οποτε εχουν στηριγματα αλλα αν δεν σοβαρευτουν και διορθωσουν το σαπουνι και την γενικη %$#$@$@ τοτε αντε γεια.

Αλλα δεν ξερω. Ειμαι πολυ casual φετος.

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42538
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Arrow (2012)   Σαβ Οκτ 08, 2016 3:21 am

Παράθεση :
Κοιτα να δεις. Arrow ειναι. Εκ προιμιου τα επεισοδια του δεν ειναι ποιοτικα. Αλλα αν σε πορωσει γενικα το παραβλεπεις αυτο. Απλα εγω εχω βαρεθει με τις βλακειες τους οποτε βλεποντας το χωρις ενθουσιασμο το βλεπω καθαρα αντικειμενικα.

Απλα στο επεισοδιο εβαλαν μερικες σφηνα σκηνες που ηταν κυριολεκτικα copy paste σκηνες απο την 1η σεζον. Ακομα και στον διαλογο φιλε. Εβαλαν σκηνες μαχης μεσα και ξαναεβαλαν τον Ολιβερ να σκοτωνει. Φαινεται δηλαδη η προσπαθεια να συμμαζεψουν την σειρα. Αλλα ειναι καθαρα επιφανειακο πασαλλειμα και εδειξαν και βλακειες αλλα το περασαν στα πλαινα και στα γρηγορα.

Τελικα μαλακια ή οχι αυτο που εγινε με την BC;

Με το ζευγαρι τουλαχιστον δεν πανε να σωσουν τιποτα;

Παράθεση :
Κοιτα το Arrow παντα χτυπαγε δυσκολες στιγμες με 0.7 κτλ αλλα ποτε σε πρεμιερα. Ο κοσμος εχει δυσαρεστηθει παρα πολυ. Η 4η σεζον ηταν πραγματικα ΑΘΛΙΑ. Ο κοσμος ειχε αρχισει να το ψιλοαφηνει και στην 1η αλλα συγκροτηθηκαν και διορθωσαν το χαλι στην 2η.
Εκει ειναι το ζουμι. Και περυσι εκανε 0,7 αλλα ηταν ανοιξη. Μετα τις πρεμιερες ολες οι σειρες εχουν πτωση, αυτο ειναι το "ανησυχητικο". Ενδεχεται δηλαδη κατα την ανοιξη θα το ακουμπησει το 0,5 αν κρινουμε απο το pattern που εχουμε δει τα αλλα χρονια. Γι' αυτο το λογο το ανεφερα κυριως. Η περσινη πρεμιερα πχ εκανε 1,1. Η προπερσινη 1,0. Ακομη και αυτη στην 2η σεζον ειχε κανει 0,9. Τωρα ξεκιναει απο 0,7. Μεγαλη διαφορα.

Παράθεση :
Εχουν καποια πραγματα να βασιστουν ομως. Εχουν το θεμα της Bratva που περιμεναν ολοι να δουν αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα το χειριστουν καλα. Εχουν το 100ο επεισοδιο που ερχεται. Εχουν crossovers. Αν φερουν και κανεναν καλο villain ισως βοηθησει.

Για μενα πλεον δεν εχει τοσο νοημα να ασχοληθουν σοβαρα με αυτο το ζητημα. Εχει πεταξει το πουλακι. Οσοι ηταν καμμενοι με κομικ και εβλεπαν μονο γι' αυτο το λογο εχουν πηδηξει απο το καραβι αρκετο καιρο τωρα. Φαγανε και την BC οποτε αν δεν βρεθει μια αλλη στη θεση της, τοτε δεν ξερω τι ακριβως περιμενουν. Τωρα η λογικη λεει οτι πρεπει να πας και να ασχοληθεις σοβαρα με τον πυρηνα των fans, που απο τα λιγα που ξερω μου φαινεται οτι ειναι το ζευγαρι. Και ολα τα αλλα να ειναι b-plots. Ειναι αρκετα αργα για να κυνηγηθει οτιδηποτε αλλο περα απο τα περιστασιακα crossover με τα "φρεσκα" Flash και Supergirl που θα φερουν κοσμο. Αλλα μιλαμε για 2-3 επεισοδια ετησιως. Λιγα.

Arrow (2012)
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 78 από 81Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 40 ... 77, 78, 79, 80, 81  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Arrow (2012)
» Έξυπνα τα σπιτικά ξωτικά..;
» Snow White and the Huntsman
» Μπελαντόνα
» Jacobίνες όλου του φόρουμ,ενωθείτε!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Superhero tv shows-
Μετάβαση σε: