ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Castle's Season 5 Premiere - "After The Storm"

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 52 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 45978
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 5 Premiere - "After The Storm"   Σαβ Σεπ 01, 2012 2:07 pm

felia έγραψε:
xezoulina έγραψε:
μπηκε παλι ο Σατανας να πεταξει το καρφι του και να φυγειιιιιιιιιιι...ΤΙ ΘΕΣ ΜΩΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ....ασε μας να χαρουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ας ειναι και μια μαλακια το Καστλ ΤΙ ΖΩΡΙ ΤΡΑΒΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣ? Laughing

Αει....κοιμησου ρε Cool Laughing

αντε γαμησου μαλακα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μου το πε και μια φιλη μου αυτο για το δαιμονα και γελαγα και της κανω "και πως καταλαβαινουμε αν πετυχε το σκοπο του ή οχι?" και μου κανει "αμα τα χε καταφερει δεν θα θυμοσουν τπτ"

και κανω "οριστε ρε δαιμονας με λογικη τι αλλο θεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς" Laughing

τρολ εντωμεταξυ γελαω γελαω αλλα το βραδακι μπορει να χουμε κανα παρτακι παλι Laughing

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 32913
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 5 Premiere - "After The Storm"   Σαβ Σεπ 01, 2012 2:09 pm

xezoulina έγραψε:
felia έγραψε:
xezoulina έγραψε:
μπηκε παλι ο Σατανας να πεταξει το καρφι του και να φυγειιιιιιιιιιι...ΤΙ ΘΕΣ ΜΩΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ....ασε μας να χαρουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ας ειναι και μια μαλακια το Καστλ ΤΙ ΖΩΡΙ ΤΡΑΒΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣ? Laughing

Αει....κοιμησου ρε Cool Laughing

αντε γαμησου μαλακα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μερσι μποκου Laughing

Παράθεση :
μου το πε και μια φιλη μου αυτο για το δαιμονα και γελαγα και της κανω "και πως καταλαβαινουμε αν πετυχε το σκοπο του ή οχι?" και μου κανει "αμα τα χε καταφερει δεν θα θυμοσουν τπτ"

και κανω "οριστε ρε δαιμονας με λογικη τι αλλο θεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς" Laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :

τρολ εντωμεταξυ γελαω γελαω αλλα το βραδακι μπορει να χουμε κανα παρτακι παλι Laughing

Στο ειπα πως οι καταρες μου θα σε ακολουθουν...ειπες και καλο μηνα....ε αυτο ηταν...προετοιμασου...κανε και καμια διαθηκη...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 5 Premiere - "After The Storm"   Σαβ Σεπ 01, 2012 2:14 pm

τραβα γαμησου μαλακα να ξερεις οτι αμα το ξαναδω θα σε παρω τηλεφωνο οτι ωρα και να ναι οποτε δεν σε συμφερει να δινεις τετοιες καταρεςςςςςςςςςςς Laughing

btw το μνμ που σου στειλα το πρωι ηταν 5 μνμτα μαζι νομιζω δεν εχω ξαναστειλει πιο μεγαλο πραγμα,ερωτικη εξομολογηση να κανα λιγοτερες λεξεις θα θελα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 5 Premiere - "After The Storm"   Σαβ Σεπ 01, 2012 2:25 pm

xezoulina έγραψε:
τραβα γαμησου μαλακα να ξερεις οτι αμα το ξαναδω θα σε παρω τηλεφωνο οτι ωρα και να ναι οποτε δεν σε συμφερει να δινεις τετοιες καταρεςςςςςςςςςςς Laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ...δεν χαμπαριαζω μανιτσα...οταν κοιμαμαι το βαζω στο αθορυβο παντα afro Εχω μαθει απο τα βλαμμενα τους φιλους μου που το ειχαν δει σκοινι κορδονι και με ειχαν κληση SOS. Kαθε ερωτικη απογοητευση και καθε μαλακας μου κοστιζε ωρες αυπνιας What a Face Πλεον αγοραζω κινητα που τα ξυπνητηρια λειτουργουν στο αθορυβο Laughing Σωθηκα λεμε Laughing

Στο σταθερο δεν κοτανε να παρουν τις κουλες ωρες....θα εχουν να ζησουν την οργη της μανας μου! ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑ...μου βγηκε και σε κατι χρησιμη Laughing

Οποτε παρε ελευθερα Laughing

Παράθεση :

btw το μνμ που σου στειλα το πρωι ηταν 5 μνμτα μαζι νομιζω δεν εχω ξαναστειλει πιο μεγαλο πραγμα,ερωτικη εξομολογηση να κανα λιγοτερες λεξεις θα θελα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ελα ρε συ σε ερωτικη εξομολογηση ειναι απλα τα πραγματα..

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

ηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

0.37....It's easy...boy likes girl...girl likes boy...sex!...

Απλα τα πραγματα...ουτε μια γραμμη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εν το μεταξυ ημουν με την τσιμπλα στο ματι...διαβασα το μνμ σου και αρχικα λεω οπα ρε συ τι επαθε...αλλα μετα βλεποντας το ποσο μεγαλο ηταν το μνμ ...λεω οκ πανικοβληθηκε σοβαρα...μην γελασεις...αλλα γελασα...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Και τι το θελα που απο το κρυωμα οταν γελαω και παιρνω βαθιες ανασες ποναω εσωτερικα στην πλατη; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Σιχαμα με τον εναν η τον αλλον τροπο καταστροφη εισαι μιλαμε[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 5 Premiere - "After The Storm"   Σαβ Σεπ 01, 2012 2:29 pm

και γω γελασα γιατι ηξερα οτι θα γελασεις ενω δεν επρεπε να γελασεις [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

#δενβγαζεικαννοημααυτοπουλεω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

παντως δεν αξιζει να μπαινεις ποτε σ αυτη τη διαδικασια ,οπου πρεπει να σαι σοβαρος ΤΟΤΕ ειναι που παντα γελας,εγω το χω καταλαβει πλεον [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 5 Premiere - "After The Storm"   Σαβ Σεπ 01, 2012 2:48 pm

xezoulina έγραψε:
και γω γελασα γιατι ηξερα οτι θα γελασεις ενω δεν επρεπε να γελασεις [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

#δενβγαζεικαννοημααυτοπουλεω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αν δεν βγαζει νοημα εγω γιατι το καταλαβαινω; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Να ανησυχησω; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :

παντως δεν αξιζει να μπαινεις ποτε σ αυτη τη διαδικασια ,οπου πρεπει να σαι σοβαρος ΤΟΤΕ ειναι που παντα γελας,εγω το χω καταλαβει πλεον [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μια απο τα ιδια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ενα θα σου πω...οταν ελιωσαν τα παπουτσια μου στην Ναυπακτο...(γενικα δεν με παει αυτες τις μερες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )..ελεγα στην φιλη μου πως η σιχαμενη φταιει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Και μου ελεγε οχι ρε συ μην λες βλακειες και μετα αρχισαν και αλλα παρατραγουδα...και σε καποια φαση παει να σηκωθει απο το τραπεζι στην καφετερια και χτυπαει σε ενα σκαλοπατι και παει να σαβουριαστει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Και εν το μεταξυ τρομαζει και εγω λιωνω στο γελιο και μου κανει μην γελας ειναι σοβαρο...και παει ενα βημα μπροστα και ξανασαβουριαζεται [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Με ακουσε ολη η Ναυπακτος [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Πως να μην γελασεις [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Υ.γ _ Μετα μου ειπε να σου πω πως εισαι γρουσουζα και πως ειναι περιεργο που επιβιωσαμε την πρωτη μας νυχτα εκει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Ηταν η νυχτα που εστειλες το Μπον απετιτ...και οι δυο καναμε ΩΧ...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αχ και να ξερα τοτε Razz Laughing

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 5 Premiere - "After The Storm"   Σαβ Σεπ 01, 2012 2:58 pm

αχαχαχαχαχαχαχαχαχα κατσε ρε δεν εχω καταλαβει ποσα ατομα ησασταν?Δεν ησουν με τη Φοιβη μονο? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

πες μου οτι με φωναζες δυνατα σιχαμενη! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εγω το επαθα αυτο στο τρακαρισμα τη προηγουμενη βδομαδα....τρακαραμε πολυ σοβαρα αλλα ευτυως δεν χτυπησε κανενας....ειχαν σοκαριστει ολοι και μενα με ειχε πιασει μια τρελη μαλακια και δεν μπορουσα να σταματησω το στομα μου...πω ρε φιλε ευτυχως που δεν ημαστε στον ιδιο χωρο μαζι...καταλαβαινεις τι θα γινοταν... Laughing

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 5 Premiere - "After The Storm"   Σαβ Σεπ 01, 2012 3:02 pm

xezoulina έγραψε:
αχαχαχαχαχαχαχαχαχα κατσε ρε δεν εχω καταλαβει ποσα ατομα ησασταν?Δεν ησουν με τη Φοιβη μονο? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ειπα να μην πω το ονομα της αφου δεν ειναι μελος εδω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
πες μου οτι με φωναζες δυνατα σιχαμενη! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ναι αμε...και αμοιβαδα...αλλα μπροστα της παντα σιχαμενη σε λεω οποτε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

πλεον οπου λεω σιχαμενη ρωταει η κατερινα τι κανει; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :

εγω το επαθα αυτο στο τρακαρισμα τη προηγουμενη βδομαδα....τρακαραμε πολυ σοβαρα αλλα ευτυως δεν χτυπησε κανενας....ειχαν σοκαριστει ολοι και μενα με ειχε πιασει μια τρελη μαλακια και δεν μπορουσα να σταματησω το στομα μου...πω ρε φιλε ευτυχως που δεν ημαστε στον ιδιο χωρο μαζι...καταλαβαινεις τι θα γινοταν... Laughing

Σε παραλιγο τρακαρισμα το ειχα παθει αυτο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Η κολλητη μου να ειναι στηλη αλατος...γλυτωσαμε την μετωπικη παρατριχα και με πιανει το νευρικο μου και να μην μπορω να σταματησω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Καλα δεν παιζει αυτο που λες....[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Εν το μεταξυ αν γελαω μονη μου αργα η γρηγορα θα σταματησω...αν με σιγονταρει και καποιος βραστα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 5 Premiere - "After The Storm"   Σαβ Σεπ 01, 2012 3:10 pm

Παράθεση :
Ειπα να μην πω το ονομα της αφου δεν ειναι μελος εδω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

επισης νομιζω οτι ειναι μελος ,πρεπει να χε γραφτει καποτεLaughing

Παράθεση :
Ναι αμε...και αμοιβαδα...αλλα μπροστα της παντα σιχαμενη σε λεω οποτε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

πλεον οπου λεω σιχαμενη ρωταει η κατερινα τι κανει; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

καλα πες της ,βασανιζει τις υπαρξεις μας Laughing

Παράθεση :
Καλα δεν παιζει αυτο που λες....[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Εν το μεταξυ αν γελαω μονη μου αργα η γρηγορα θα σταματησω...αν με σιγονταρει και καποιος βραστα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

το χα παθει σε τραγωδια, σε ενα παρακμιακο θεατρο....δαγκωνα τη παλαμη μου για να μην ακουστω...

ΓΑΜΗΣΕ ΤΑ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 5 Premiere - "After The Storm"   Σαβ Σεπ 01, 2012 3:27 pm

xezoulina έγραψε:
Παράθεση :
Ειπα να μην πω το ονομα της αφου δεν ειναι μελος εδω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

επισης νομιζω οτι ειναι μελος ,πρεπει να χε γραφτει καποτεLaughing

Οχι δεν γραφτηκε ποτε Laughing

Παράθεση :

Παράθεση :

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

καλα πες της ,βασανιζει τις υπαρξεις μας Laughing

Αυτο της λεω πως το καταλαβες; Laughing

Παράθεση :

Παράθεση :

το χα παθει σε τραγωδια, σε ενα παρακμιακο θεατρο....δαγκωνα τη παλαμη μου για να μην ακουστω...

ΓΑΜΗΣΕ ΤΑ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ειναι τραγικοοοο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Το εχω παθει και εγω αλλα ημουν με την τοοοτε σχεση μου (πω αναμνησεις) και τον επιασαν και αυτον τα γελια και δεν μπορουσαμε να σταματησουμε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Δεν μπορουσαμε και να φυγουμα μαλακα...η εξοδος ηταν πισω απο την σκηνη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Στο διαλειμμα φυγαμε αλλα μεχρι τοτε ειχαμε λιωσει και οσο και να προσπαθουσαμε δεν μπορουσαμε να σταματησουμε...

Και το εχω παθει και σε σεμιναριο ιατρικης...στην βιεννη...και οχι τιποτα αλλο αλλα εκει ηταν ολοι σοβαροι και μετρημενοι...επιστημονες μεσα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Και κατι ιαπωνεζακια που κοιταζαν λες και κρεμοταν η ζωη τους...αλλα δεν φταιω εγω που ο αλλος εκανε νευρικες κινησεις στο ποδι σαν να ηταν αλογο...μονο το χλιμιντρισμα ελειπε...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Castle's Season 5 Premiere - "After The Storm"
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 52 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle's Season 5 Premiere - "After The Storm"
» Castle's Season 4 Finale - "Always"
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 7 Spoilers
» Castle Season 8 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: