ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

SPOILER land...beware!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33104
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILER land...beware!   Τρι Σεπ 17, 2013 11:05 pm

filareti έγραψε:
felia έγραψε:
filareti έγραψε:
felia έγραψε:
filareti έγραψε:
Χμμμ...θα δειξει. Γιατι κλαιει ο Ρουμπελ ρε παιδια?Suspect
Εχεις δει ολα τα επεισοδια του 2ου κυκλου; Laughing
Γιατι φοβασαι μη μου κανεις σποιλερ?dunato gelio dunato gelio
Μα να προσπαθεις να αγιασεις και να μην σε αφηνουν ρε παιδακι μου dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio
 Αφου ειναι η προσωπικη σου αποψη και δεν ειναι σποιλερ τι ανησυχουσες?pppppppp dunato gelio

Βασικα η ερωτηση ηταν ξεχωριστη απο την προσωπικη αποψη που εγραψα. Ρωτησα γιατι ειχαν συμβει πραγματα στο περσινο φιναλε που σχετιζονται με ολο αυτο Laughing

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILER land...beware!   Πεμ Σεπ 19, 2013 8:54 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Εμενα αυτο το ζευγαρι δεν μου αρεσει καθολου παρολο που ο χαρακτηρας του Χουκ ειναι απο τους ελαχιστους που πλεον με τραβανε καπως σε αυτη την σειρα (και δικαιολογω τα περσινα χαλια γιατι ο ανθρωπος ειχε σπασει το ποδι του και του αλλαξαν ολη την ιστορια και αλλαξε και το σεναριο στο ποδι) ομως αυτο το ζευγαρι εχει τρελη κινηση στο κοινο που βλεπει την σειρα οποτε τωρα εχουν πεσει τα μεγαλα μεσα στα σνικ.

Και μην ξεχναμε πως φετος ξεκινανε με 2ωρη πρεμιερα. Εχουν καταλαβει παρα πολυ καλα το τι παιζει και πως ο κοσμος εχει χασει το ενδιαφερον του για την σειρα και την πλοκη. Αλλα δεν ξερω αν θα καταφερουν να το σωσουν το ολο θεμα. Η σειρα εκανε κοιλια πολυ νωρις. Και η γενικη πλοκη, και οι διαστασεις, και οι σπαστικοι ηρωες και η σαρα και η μαρα που εχουν βαλει εκει μεσα δεν βοηθανε.

# Ελεος ρε κοπελια με αυτα τα μπρατσα δηλαδη. Σε μενα τουλαχιστον φαινεται αντιαισθητικο. Σαν τον Σουγκλακο ενα πραγμα στο ντεκαπαζ του Laughing

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILER land...beware!   Πεμ Σεπ 19, 2013 8:57 pm

Και εβγαλαν και εκτεταμενο προμο με καινουργια πλανα.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

# Τουλαχιστον μου αρεσε η μουσικη που εβαλαν στο προμο...κατι ειναι και αυτο Laughing

Τέρψη

Αριθμός μηνυμάτων : 8163
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILER land...beware!   Πεμ Σεπ 19, 2013 9:43 pm

Εμένα οποιοδήποτε ζευγάρι που εμπεριέχει την τύπισσα δεν θα μου κάνει κλικ. Η κοπέλα πάντα μου ήταν αδιάφορη, αλλά πλέον την βρίσκω και αντισεξουαλική. Είναι σαν παλαιστής!

filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5140
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILER land...beware!   Πεμ Σεπ 19, 2013 9:56 pm

Χμμ το πρωτο μισο του προμο ψιλοαδιαφορο,αλλα το δευτερο κατι λεει.Βασικα αν μαζευτουν ολοι η παλιοπαρεα σε στυλ avengers ths neverland παιζει να τα πανε πολυ καλυτερα απο τα διαφορα κουλα που ουτε καν ειχα δει.gelio Η Μορισον δεν ειναι αδυναμια μου,αλλα ουτε με ενοχλει.Απο την αλλη την τυπισσα που ειχανε βαλει για μεγαλη αγαπη του Χουκ καλυτερα πιστευω.Παντως στα πρωτα επεισοδια του Χουκ που ειχα δει μου φαινοταν πιο αντιπαθητικος απο ο,τι τωραlol!

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILER land...beware!   Πεμ Σεπ 19, 2013 10:11 pm

Για μενα ο Χουκ ειναι ο μονος χαρακτηρας που δεν αντιπαθησα ποτε Laughing 

Βεβαια σεναριακα περσι υπηρχαν πολλα θεματα αλλα οκ μπορω να κανω τα στραβα ματια αφου υπηρχε θεμα υγειας του ηθοποιου.

Τωρα οσο αφορα την Μορισον. Δεν μου κανει κλικ ουτε και εμενα. Δεν την αντιπαθω αλλα δυσκολα θα την σιπαρω με τον οποιοδηποτε και ΕΙΔΙΚΑ με χαρακτηρα που να μου αρεσει Laughing 

Οσο το θεμα του παλαιστη...η αληθεια ειναι πως καλο θα ηταν να φοραει μακρια μανικια και εχει ενα θεμα οσο αφορα τον τροπο που κινειται και μιλαει αλλα τιποτα τοσο τραγικο ωστε να με απωθει 100%. Τωρα για το 70% δεν θα παρω και ορκο Laughing

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILER land...beware!   Δευ Σεπ 23, 2013 6:33 pm

#SaveHenry αχαχ
αχ
αχ
αχ
αχαχαχαχα

Εν το μεταξυ το εχουν παρα*&^%$#%^&*& με τις διαστασεις. Και υποτιθεται πως ηταν και ιδιαιτερα δυσκολο εως αδυνατο να πηγαινεις απο την μια διασταση στην αλλην. Και τωρα αερα πατερα...αχαχαχαχαχα...σεναριακη σταθεροτητα βρε παιδι μου! χαχαχαχαχα

Maria
Slasher

Αριθμός μηνυμάτων : 2593

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILER land...beware!   Παρ Σεπ 27, 2013 7:17 am

Ναι, χαιρέτα μας που θα κάτσω να δω δίωρη ~πρεμιέρα~, να την βάλουν στον κώλο τους. FF να δω την Ρεγγίνα και τέλος.

Η Μόρισον εμένα ακόμα με κάνει να θέλω να σπάσω πράγματα. Είναι ηλίθια (χωρίς πλάκα), τα μαλλιά της είναι απαίσια, δεν καταλαβαίνω γιατί τα κρατάει και μιλάει πάντα σαν να γκρινιάζει. Την ώρα να θέλει να ρωτήσει, θα το κάνει με κλαψόφατσα και γκρινιάζοντας. Μέχρι την 2η ατάκα με έχει κουράσει. Πραγματικά δεν καταλαβαίνω πως γίνεται να βλέπει κόσμος γι'αυτήν. Μπλιαχ.

Εντωμεταξύ, δεν με ενδιαφέρει *κανείς* απ'αυτή την σειρά. Τους Τσάρμινγκς, ούτε να τους φτύσω. Μπελ/Ρούμπελ, στο διάολο, χέστηκα. Η Ρεγγίνα μ'αρέσει, αλλά άμα συνεχίσει να είναι έτσι woobie, που θα συνεχίσει, χέσε με. Κάτι Ρομπέν των Δασών και παπατζιλίκια, να παν από'κει που ήρθαν, δεν θέλω καινούργιους. Εδώ αυτοί που έχει περισσεύουν.

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILER land...beware!   Πεμ Οκτ 24, 2013 2:46 am

Αυτο λεγεται απελπισια αχαχαχαχαχαχαχαχα

Ενα απο τα πραγματα που εχει μεγαλη κινητικοτητα στην σειρα ειναι το Εμμα/Χουκ (μην με ρωτησετε γιατι δεν το καταλαβαινω...)

Και το φιλι το εβγαλαν σε σνικ χαχαχ
αχ
αχ
αχ
αχαχαχαχαχαα

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio 

Maria
Slasher

Αριθμός μηνυμάτων : 2593

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILER land...beware!   Πεμ Οκτ 24, 2013 1:28 pm

Βασικά, είναι αυτό που έλεγε μία στο tumblr. Τους αρέσει η Έμμα και ο Χουκ είναι ο πιο ωραίος στην σειρά, οπότε τους θέλουν μαζί. Οπότε το καταλαβαίνω απόλυτα. Αυτό που δεν θα καταλάβω ποτέ είναι γιατί αρέσει η Έμμα.grrrrr 

SPOILER land...beware!
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 17 από 18Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» SPOILER land...beware!
» *Spoiler thread*
» Εισαγωγη QUOTE και SPOILER
» In The Land Of Women (2007)
» Spoiler και ηχητικό video στην υπογραφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές :: Once upon a time-
Μετάβαση σε: