ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Castle Season 3 General Discussion

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 32911
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 3 General Discussion   Σαβ Ιουλ 07, 2012 3:11 am

Eleni7 έγραψε:
Επειδη εθιξες μερικα θεματακια.....

Παράθεση :
Επισης αν ημουν υπερβολικα καχυποπτη θα ελεγα πως μεχρι ενα σημειο ο Μοντγκομερι ξεροντας πως ο Καστλ και η Μπεκετ μαζι αργα γρηγορα μπορουν να λυσουν την υποθεση, με αυτα που τους ελεγε, οσο ενθαρρυντικα και αν ηταν, φαινοταν σαν να ηθελε να δημιουργησει ρηγμα μεταξυ τους (κατι που συνεβη) και μαζι με την εντολη που ειχε δωσει στον Ραιαν και τον Εσπο να σκοτωσουν κατευθειαν τον σκοπευτη, ηταν σαν να ηθελε να καλυψει να νοτα του. Βεβαια επειδη εγω προς θεου δεν ειμαι καχυποπτος ανθρωπος δεν θα το πω

Εδω θα ειμαι και εγω καχυποπτη.Και στις 2 περιπτωσεις....

ειναι που εισαι καχυποπτος ανθρωπος γι αυτο...ενω εγω που δεν ειμαι ουτε καν που το σκεφτηκα Laughing

Παντως μεγαλο κριμα, δεν εμπιστευοταν που δεν εμπιστευοταν ευκολα η Κειτ τους ανθρωπους και της συνεβη αυτο. Ενας απο τους λογους που δεν ανοιγεται στον Καστλ ειναι γιατι πιστευει πως μπορει να την πληγωσει, εχει κολληματα εμπιστοσυνη και ποσο μαλλον οταν τελικα σε προδιδει με τετοιον τροπο και ο ενας σου μεντορας, ο Ροις και ο αλλος που ειχες και σαν πατερα ο Μοντογκομερι.

Καστλ, Ραιαν, Εσπο και Λεινι. Τελος Laughing

Παράθεση :
Παράθεση :
Επιπλεον ο Μοντγκομερι ηξερε, οποτε σιγουρα θα ηταν ευκολη λυση Laughing , θα μου πεις κινδυνευε η γυναικα του και τα παιδια του, οκ αλλα με τοση αστυνομια ακομα και προγραμμα μαρτυρων θα μπορουσαν να εχουν εφοσον ο Μοντγκομερι ηξερε ΠΟΙΟΣ κρυβεται απο πισω. Τεσπα μικρες τρυπουλες αλλα παμε παρακατω.

Δεν υπαρχει καμια προστασια μαρτυρων.Ο τυπος εχει ακρες μεσα σε στρατο,αστυνομια κτλ.Δεν υπαρχει πουθενα ασφαλεια.....

Και παλι ομως, η γνωση ειναι δυναμη, και ο Μοντγκομερι ΗΞΕΡΕ.

Παράθεση :

Παράθεση :
Αυτος που ειναι πισω απο την υποθεση γιατι να σταματησει αν σκοτωθει ενας sniper; Και μαλιστα μιλαμε και για ανθρωπο με δυναμη που δεν διστασε να στειλει σκοπευτη σε μερος τιγκα στους αστυνομικους, δεν μιλαμε για αστεια πραγματα.

Ε ολο και κατι θα γινει για να σταματησει,δεν νομιζεις;

Εφοσον ειναι σειρα, ναι στο τελος θα αποδοθει δικαιοσυνη Laughing

Παράθεση :
Παράθεση :
-Ο φακελος με το γραμματοσημο και τους φακελους που εβαλε μεσα ο Μοντγκομερι που κατεληξε; Σε ποιον τον εστελνε; Τι ειχε μεσα;

Λιγη υπομονη....

Μαλιστα...

Παράθεση :
Παράθεση :
- 3 αστυνομικοι, και οι 3 νεκροι και ο Μοντγκομερι σκοτωσε τον κρυφο πρακτορα του FBI. Και μετα καποιος ας τον πουμε ο Dragon λοιπον το εμαθε και θελησε μονο τα λυτρα...ΑΠΟ ΠΟΥ ΣΚΑΤΑ ΤΟ ΕΜΑΘΕ; ΠΩΣ; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΡΡΟΗ;

Η μεγαλυτερη απορια που εχω για την σειρα.ΠΩΣ;

Υποθετω πως και εκει ειναι η λυση του μυστηριου, και γι αυτο δεν υπαρχει ακομα κανενα στοιχειο για την λυση...

Παράθεση :

Παράθεση :
Σκεφτηκα αρχικα μηπως ο πρακτορας δεν που νομιζε πως σκοτωσε ο Μοντγκομερι δεν πεθανε στα αληθεια και ηταν συγκαλυψη, ομως τοτε που ειναι; Δεν μπορει να ειναι ο εγκεφαλος της ιστοριας γιατι ο Μοντγκομερι φανηκε να ξερει ποιος ειναι, αρα δεν μπορει να ηταν ο Αρμαν, εκτος αν αυτος κρυβεται πισω απο ολα και αφησε απλα να φανει πως ειναι νεκρος και εχει προκαλλυμα καποιον αλλον, η αν οντως ζει και συνεργαζεται με τον Dragon. Βεβαια ειναι πολυ τραβηγμενη θεωρια.

Αυτη την εκδοχη δεν την ειχα σκεφτει.Αν και υπαρχουν φωτο απο το crime scene με τον Αρμαν νεκρο στο εδαφος.Οντως θα ηταν λιγο παρατραβηγμενο.Απο πλευρας Αρμαν πιστευω οτι μαθευτηκε παντως.Καποιο προσωπο που συνδεοταν μαζι του...

Ειναι οντως παρατραβηγμενη το λεω και εγω. Αλλα σιγουρα ο Αρμαν και ισως και η υποθεση για την οποια ηταν υπευθυνος τοτε, και ανθρωποι που συνδεονταν μαζι του παιζει να ειναι και κομματι κλειδι.

Παράθεση :

Παράθεση :
- Δεν υπαρχει τιποτα πιο επικινδυνο απο εναν διεφθαρμενο μπατσο με σημα και δυναμη, αρα μιλαμε πως οτι γινεται παιζει πολυ κοντα στο σωμα και μεσα σε αυτο.

Της πουτανας γινεται εκει μεσα.Γι αυτο σου λεω.Καμια προστασια μαρτυρων.Ο Dragon παντως δεν πιστευω οτι θα ειναι μπατσος.Απλα θα εχει πολλους τετοιους στην δουλεψη του....

Ισως εχει σχεση με το FBI, αλλα και παλι με τοσα χρηματα δεν παιζει να ειναι ειναι μπατσος. Πολιτικος μπορει.

Παράθεση :
Παράθεση :
- Ο Πουλγκατι πως και ειναι ακομα ζωντανος;

Καλα,δεν μπορει να κανει και κατι.Απλα αυτο ειναι μια ακομη αποδειξη οτι δεν ειναι μονο οι απαγωγες το θεμα μας.Αμα ηταν ετσι,θα τρωγανε και τον Πουλγκατι και τελος.Τιποτα δεν θα τους οδηγουσε σε αυτον.Εχει γινει και κατι αλλο εδω.....

Αυτο το ειχα αναφερει και σε καποιον αλλον σχολιασμο.

Και κατι αλλο επαιζε τοτε.

Παράθεση :
Παράθεση :
- Η Τζοαννα πως γινεται και διαλεξε συγκεκριμενα αυτη την υποθεση; Τι της τραβηξε την προσοχη; Και το εγγραφο που της ειχαν κλεψει που κατεληξε;

Η Τζοαννα (λογικα) λογω χαρακτηρα ανελαβε την υποθεση.Χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν εκανε ερευνα για διαφορες παρατυπιες του Dragon και ειχε παραπανω λογους να ασχοληθει και με αυτο.

Αυτο το καταλαβαινω, αλλα ισως να οδηγηθηκε και απο καποιον αλλον λογο στην υποθεση.

Παράθεση :
Παράθεση :
- Ο πατερας της Κειτ σιγουρα δεν ξερει τιποτα;

Σιγουρος ουτε για τον κωλο του δεν θα πρεπει να ειναι καποιος......Μεχρι να αποδειχτει το αντιθετο,ολα να τα περιμενουμε....

True. Αλλωστε απο το παρελθον της Τζοαννα περα απο την Μπεκετ ειναι ο μονος που μενει, εκτος αν στο μελλον εμφανιστουν και αλλοι συνεργατες της Τζοαννα που ξερουν καποια πραγματα για την τοτε υποθεση, καποιος συναδελφος η εμπιστος.

Οποτε κραταμε μια πισινη.

Παράθεση :
Παράθεση :
- Καποιος ειναι ο συνδετικος κρικος και μπορει να ειναι και μπροστα στα ματια μας και μου την δινει αυτο.

τα εχω ψαξει ολα και δεν βρισκω κατι....

Παράθεση :
- Αν ημουν σεναριογραφος παντως θα προσπαθουσα με καποιον τροπο να ενωσω την υποθεση της μητερας της Μπεκετ με την εισοδο του Καστλ στην ζωη της. Ισως με τον εξαφανισμενο πατερα του, η με τον πατερα της Μπεκετ η την μητερα της να εχει καποια σχεση με το πατερα του Καστλ η με το παρελθον του χωρις ο Καστλ αναγκαια να το ξερει.

Αυτο το λενε πολλοι στο φαντομ.Καταρχας για να προχωρησουμε σε αυτη την εικασια,πρεπει να δουμε πρωτα με τι ασχολειται ο πατερας του Ρικ....

Υπομονη λοιπον...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 3 General Discussion   Σαβ Ιουλ 07, 2012 3:23 am

xezoulina έγραψε:
(Αλεξις) lol!

Μεχρι τωρα παντως μια χαρα ειναι η κοπελα Laughing

Παράθεση :

Ναι τον εφερε στα ορια του η αλλη,βεβαια την ψυχολογησε ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ σωστα κι εκεινος..ο,τι της ειπε ηταν σωστο...το πως χρησιμοποιει ας πουμε τη δολοφονια της μητερας της και κρυβεται και πως δεν ξερει τι να κανει στη ζωη της οταν αυτο το θεμα λυθει..ειναι σαν εχει μεινει σ ενα σημειο και να φοβαται να κανει μπρος και πισω...και φυσικα "you hide in relationships with men you don't love"...προφανεστατα....και η Μπεκετ κλασσικοτατη...τα αρνηθηκε ολα απο αμυνα...

Σχεδον ομως γιατι και εκεινη εριξε το μπαλακι του στυλ οκ τι ειμαστε; Εννοωντας και αυτη πως δεν ειναι φιλοι...οχι μονο τουλαχιστον Laughing

Παράθεση :
παντως ειναι τρομερο ΠΟΣΟ καλα τη ξερει ο Καστλ....δυσκολα καταφερνεις και μπαινεις στο μυαλο καποιου οταν δεν σε αφηνει και σε αποτρεπει συνεχως...νομιζω αυτο το πραγμα την φοβησε περισσοτερο απ ολα γι αυτο μετα τον εδιωξε ετσι...γενικα ολες αυτες οι βεβιασμενες κινησεις της οφειλοταν καθαρα στο πανικο που την επιασε και στη συνειδητοποιηση οτι τα λογια του ειναι στην ουσια αληθνα.

Απο ενα σημειο και επειτα ετσι και αλλιως λειτουργουσε με το ενστικτο...φονικο καθαρα Laughing

Παράθεση :
Παράθεση :
φιλιουνται και δεν το συζητανε...αγκαλιαζονται κυριολεκτικα μεχρι
θανατου και δεν το συζητανε...και οποια εκπληξης..για να ακουστει το
σ'αγαπω καποιος πρεπει και ΠΑΛΙ να πεθαινει Laughing

καταλαβες τι εχει να γινει απο δω και περα, θα της κανει προταση γαμου οταν θα πεφτουν απ το αεροπλανο και θα του πει οτι ειναι εγκυος την ωρα που θα τη μαχαιρωνουν στο μελλον [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Κλασσικα Laughing

Παράθεση :
να ξερεις πιο πολυ σε αγαπω γιατι τα χωρισες σε παραγραφους...επαγγελματικη δουλεια οχι αστεια φιλε.. Laughing [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :

θα δεις παρα πολυ καλα απο δω και περα τι εχει να περασει η Μπεκετ....οπως συνηθιζουμε και λεμε εγω και η Ελενη στα ατομα που ξεκινανε τη 4 σεζον "welcome to the dark side"....μακραν η πιο σκοτεινη σεζον Καστλ...οχι μονο απο αποψη σεναριου αλλα και απο αποψη φωτισμου,μουσικης,εμφανισεων ακομα και καμερας...ολα αλλαζουν γινονται πιο μουντα γι αυτο και ο Μαρλοου ηθελε τωρα στη 5η σεζον να επαναφερει το fun...αλλα επειδη εσενα η νταρκιλα και το angst σ αρεσουν πιστευω θα το εκτιμησεις Cool

Δεν ξερω τι εννοεις....

Παράθεση :
οσον αφορα Ραιαν Εσπο θα δεις καποια πραγματα εξτρα σ αυτη τη σεζον σ ενα συγκεκριμενο επεισοδιο...κυριως στροβιλιζονται γυρω απ τον αγαπημενο σου,τον Ραιαν.. Wink

cheers cheers cheers

Παράθεση :

κι εγω το χα σκεφτει ,ειδικα τωρα που τα κανω rewatch και πιανω πραγματα που δεν τα χα πιασει με τη πρωτη...αυτο που ελεγε "catch this son of bitch "κλπ κλπ ενω μεν ηθελε να εμψυχωσει την ομαδα του κρυβουν και μια ψιλοελπιδα να τη σκαπουλαρει...αλλα μου φαινεται λογικο...αλλιως θα χε ξεσκεπασει τον εαυτο του χρονια τωρα....δεν νομιζω την οικογενεια του να την εκβιαζαν χρονια..ειχε βολευτει κατα ενα τροπο...παρ ολα αυτα πληρωσε για τα λαθη του και στηριξε μ ενα δικο του τροπο τους κοντινους του ανθρωπους...βεβαια και μονο το γεγονος οτι ηξερε ποσο πολυ υπεφερε η Κεητ τοσα χρονια και δεν της ελεγε τπτ ηταν ολιγον απανθρωπο...αλλα οκ τον ακταλαβαινω κι αυτον η αληθεια ειναι καπου στη μεση παντα.....ο θανατος του εξιλεωσε τα παντα...αλλιως δεν πιστευω η Μπεκετ να τον συγχωρουσε ποτε...κι αν οπως ελεγες Φελ ο Μονγκομερι ζουσε θα εσπαγε αυτη η σχεση που ειχαν πριν αναγκαστικα,οποτε καλυτερα που εγινε το σκηνικο αυτο στο αεροδρομιο..

Οχι ουτε εγω νομιζω πως εκβιαζαν την οικογενεια του, απο ενα σημειο και επειτα ειχε επαναπαυτει και το γεγονος πως ειχε υπο την προστασια του την Μπεκετ βοηθουσε στην αδρανεια της συνειδησης του.

Δεν ξερω αν ο θανατος του εξιλεωσε τα παντα, αλλα βοηθησε ακομα περισσοτερο για να υπαρξει συγχωρεση απο την πλευρα της Μπεκετ εστω και για την μνημη του.

Για να γινει καποιος αρχηγος χρειαζεται να ειναι πολυ σκληρος και αυτος εμφανως ηταν, και ας περναγε ηρεμος και απλα πατρικη φιγουρα πολλες φορες. Ομως πλεον ειναι πολυ ειρωνικη η σταση του με τον φιλο του τον εισαγγελεα Laughing Laughing Laughing

Παράθεση :
υποτιθεται οτι ειναι σκοταδι Laughing και υποτιθεται οτι ΕΠΡΕΠΕ να σκοτωθει ο Μονγκ για τους λογους που ειπα απο πανω οποτε γι αυτο εξελιχθηκε η σκηνη οπως εξελιχθηκε...και για λογους δραμοτοποιησης προφανως... Laughing

++++++++++++++

Παράθεση :
στο κατω κατω του κανει ο Λοκγουντ "οπου και να ναι θα τη βρω" οποτε αν υποθετικα ο Ροι δεν τους σκοτωνε ο Λοκγουντ θα την εβρισκε απο πισω..ρε αμα απειλουν την οικογενεια σου και μπορει ο σνιπερ να μπαινει με το καλημερα σας στο σπιτι σου και να σε εκβιαζει δεν εχεις το πανω χερι..

ειναι και αυτο ενα θεματακι Laughing

Παράθεση :
-γιατι να σκοτωσουν τον πουλγκατι?Ειναι το εξυλαστηριο θυμα και δεν ξερει τπτ

Για μενα και αυτος ειναι μια ακρη, αυτος ηταν ο υπευθυνος για την εμπλοκη της Τζοαννα, αυτος εδωσε μια ακρη στην Μπεκετ ξανα, γιατι ζει ακομα; Εγω θα τον ειχα καθαρισει χρονια τωρα, και με δηθεν φυσικα αιτια Laughing

Παράθεση :

-δεν εχουμε ιδεα τι ξερει ο πατερας...ολα ειναι πιθανα...εγω στις αρχες ειχα πει οτι μεχρι και ο πατερας της μπορει να σκοτωσε τη μανα της (αν και δεν θα το θελα ΜΕ ΤΗ ΚΑΜΙΑ γιατι μετα η Μπεκετ θα παει για δαφνι απευθιας lol! )

Καλα μετα η Μπεκετ η μικρη μπι μπι μπο με το καλασνικοφ στο λιβαδι Laughing Laughing Laughing

Παράθεση :
-το τελευταιο που λες εινια ΠΟΛΥ επικυνδινο...αν δεν το προσεξουν μπορει να σαπουνοπερισει...θελει ιδιαιτερη προσοχη αν εχουν σκοπο να ενωσουν τις 2 ιστοριες...

+++++++++++++

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 45978
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 3 General Discussion   Σαβ Ιουλ 07, 2012 3:32 am

Παράθεση :
Καλα μετα η Μπεκετ η μικρη μπι μπι μπο με το καλασνικοφ στο λιβαδι Laughing Laughing Laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εκανα την εικονα στο κεφαλι μου κι ΕΛΙΩΣΑ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ 4Χ01?

Ααααααντε σου επιτρεπω να μην κανεις σχολιασμο μετα αμα εισαι κουρασμενη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42546
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 3 General Discussion   Σαβ Ιουλ 07, 2012 3:34 am

Αν παμε για το 4x01 να θυμησω οτι πρεπει να αλλαξουμε τοπικ

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 3 General Discussion   Σαβ Ιουλ 07, 2012 3:35 am

Μου επιτρεπεις να μην κανω σχολιασμο μετα επειδη θα ειμαι εγω κουρασμενη η επειδη απο την κουραση δεν θα μπορεις εσυ να απαντησεις;

Υ.γ_ Ερωτα πως με κοβεις; Για πολυ κουρασμενη; Λες να υπαρχει λογος τελικα που μου αρεσουν οι βαμπιροσειρες; Laughing

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 3 General Discussion   Σαβ Ιουλ 07, 2012 3:35 am

Eleni7 έγραψε:
Αν παμε για το 4x01 να θυμησω οτι πρεπει να αλλαξουμε τοπικ

I know Laughing

MariaS
Κουρούνα

Αριθμός μηνυμάτων : 6630

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 3 General Discussion   Σαβ Ιουλ 07, 2012 3:36 am

Παράθεση :
Λες να υπαρχει λογος τελικα που μου αρεσουν οι βαμπιροσειρες;
gelio gelio gelio gelio gelio gelio

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 45978
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 3 General Discussion   Σαβ Ιουλ 07, 2012 3:37 am

felia έγραψε:
Μου επιτρεπεις να μην κανω σχολιασμο μετα επειδη θα ειμαι εγω κουρασμενη η επειδη απο την κουραση δεν θα μπορεις εσυ να απαντησεις;

Υ.γ_ Ερωτα πως με κοβεις; Για πολυ κουρασμενη; Λες να υπαρχει λογος τελικα που μου αρεσουν οι βαμπιροσειρες; Laughing

ΕΓΩ ΔΕΝ ΛΕΩ ΠΟΤΕ ΟΧΙ ΣΕ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ ΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣΤΛ (ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΔΙΝΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ) Razz

ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΔΙΠΛΑΣΙΟ ΣΧΟΛ. ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 3 General Discussion   Σαβ Ιουλ 07, 2012 3:39 am

xezoulina έγραψε:
felia έγραψε:

ΕΓΩ ΔΕΝ ΛΕΩ ΠΟΤΕ ΟΧΙ ΣΕ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ ΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣΤΛ (ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΔΙΝΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ) Razz

ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΔΙΠΛΑΣΙΟ ΣΧΟΛ. ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Δεν καταλαβες καλα...

ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΣΧΟΛΙΑΣΩ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

yperdimios

Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2012
Τόπος : Χαλκιδα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 3 General Discussion   Παρ Αυγ 03, 2012 3:05 pm

καλησπερα κι απο εμενα....ξεκινησα και την τριτη σεζον.....υπεροχη..δυναμικη.....αυτα για αρχη.....τα επομενα σχολια στο τελος της σεζον...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://www.yperdimios.blogspot.com

Castle Season 3 General Discussion
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 18 από 19Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 7 Spoilers
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 3 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion part 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: