ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

TVD Fanfics (Γενικα....και ειδικα...)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 14 ... 27  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33698
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TVD Fanfics (Γενικα....και ειδικα...)   Πεμ Ιουν 28, 2012 3:05 pm

Τι μας λες Laughing

Το δευτερο κεφαλαιο το εχω ετοιμο παρεπιπτοντως και το εστειλα για editing Cool

Splater dear Cool ...οχι οσο θα ηθελα βεβαια αλλα τεσπα Laughing

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46196
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TVD Fanfics (Γενικα....και ειδικα...)   Πεμ Ιουν 28, 2012 3:17 pm

hell yeah Twisted Evil

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TVD Fanfics (Γενικα....και ειδικα...)   Τρι Ιουλ 03, 2012 1:08 am

ρε σιχαμενη να ρωτησω...

1)το ποστ σου ρθε κανονικα ή κομμενο?γιατι τωρα τελευταια εχω προβλημα με το ff net και μου βγαζει τα ποστ μου στα reviews με κομμενα γραμματα,ενω γραφω κανονικα

2)γιατι δεν μπορεω να το δω?Αποφασιζεις εσυ ποια δημοσιευονται και ποια οχι? scratch

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TVD Fanfics (Γενικα....και ειδικα...)   Τρι Ιουλ 03, 2012 1:14 am

xezoulina έγραψε:
ρε σιχαμενη να ρωτησω...

1)το ποστ σου ρθε κανονικα ή κομμενο?γιατι τωρα τελευταια εχω προβλημα με το ff net και μου βγαζει τα ποστ μου στα reviews με κομμενα γραμματα,ενω γραφω κανονικα

τι εστειλες ακριβως για να σου πω αν μου ηρθε κανονικα η οχι...

Παράθεση :

2)γιατι δεν μπορεω να το δω?Αποφασιζεις εσυ ποια δημοσιευονται και ποια οχι? scratch

Στα guest που δεν ειναι με username συνδεδεμενα ναι, πρεπει να τα αποδεχτω εγω, το δικο σου το αποδεχτηκα αλλα ενω μου δειχνει στον πινακα 19 reviews προς το παρον δεν μου το εμφανιζει αλλα οκ μερικες φορες θελει ωρες για να το δημοσιοποιησει.

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TVD Fanfics (Γενικα....και ειδικα...)   Τρι Ιουλ 03, 2012 1:18 am

Παράθεση :
τι εστειλες ακριβως για να σου πω αν μου ηρθε κανονικα η οχι...

αυτο ακριβως που ποσταρες και μια φατσουλα διπλα Laughing ,συνηθως δεν μου κοβει προτασεις,μου κοβει ενδιαμεσες λεξεις ή γραμματα λες κα ειναι τυπογραφικο οποτε το κανει....

Παράθεση :
Στα guest που δεν ειναι με username συνδεδεμενα
ναι, πρεπει να τα αποδεχτω εγω, το δικο σου το αποδεχτηκα αλλα ενω μου
δειχνει στον πινακα 19 reviews προς το παρον δεν μου το εμφανιζει αλλα
οκ μερικες φορες θελει ωρες για να το δημοσιοποιησει.

εμενα μου δειχνει οτι εχεις 18 rev παντως...

ΕΝΤΙΤ---> Α ΝΑ ΤΩΡΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TVD Fanfics (Γενικα....και ειδικα...)   Τρι Ιουλ 03, 2012 1:20 am

xezoulina έγραψε:

ΕΝΤΙΤ---> Α ΝΑ ΤΩΡΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

Κοιτα χαρα...Laughing

Παντως δεν περιμενα με την καμια τοσα reviews Shocked και alerts και favs ...απιστευτο!

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TVD Fanfics (Γενικα....και ειδικα...)   Τρι Ιουλ 03, 2012 1:26 am

felia έγραψε:
xezoulina έγραψε:

Κοιτα χαρα...Laughing

Παντως δεν περιμενα με την καμια τοσα reviews Shocked και alerts και favs ...απιστευτο!

και ειναι και το πρωτο σου fanfic που σημαινει οτι δεν ειχες φαντομ πισω στις πλατες σου να σε γνωριζει απο πριν.. Wink

καλα οταν ειδα τα faves σου αρχισα να γελαω CLASSIC σιχαμενη,πανω απο 100 φανφικς στα αγαπημενα,κανονικο λιωσιμο αν σκεφτεις οτι η αναλογια καλου/κακου σεναριου που θα συναντησεις ειναι 2 προς 8 οποτε εχεις διαβασει τον τετραπλασιο αριθμο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TVD Fanfics (Γενικα....και ειδικα...)   Τρι Ιουλ 03, 2012 1:33 am

xezoulina έγραψε:

και ειναι και το πρωτο σου fanfic που σημαινει οτι δεν ειχες φαντομ πισω στις πλατες σου να σε γνωριζει απο πριν.. Wink

Για αυτο μου φαινεται υπερβολικα περιεργο...

Παράθεση :
καλα οταν ειδα τα faves σου αρχισα να γελαω CLASSIC σιχαμενη,πανω απο 100 φανφικς στα αγαπημενα,κανονικο λιωσιμο αν σκεφτεις οτι η αναλογια καλου/κακου σεναριου που θα συναντησεις ειναι 2 προς 8 οποτε εχεις διαβασει τον τετραπλασιο αριθμο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

τετραπλασιο;...αααχαχαχαχαχαχαααα καλοοοοοο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Και να φανταστεις προσπαθω στα favs να μην αποθηκευω πολλα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Δεν μπορεις να φανταστεις τα alert και τα bookmarks που εχω στον υπολογιστη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ξεχωρα απο Lj (θα ανοιξω και εκει λογαριασμο την βλεπω τη δουλεια με τρωει το χερακι μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ) και Wattpad Laughing

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TVD Fanfics (Γενικα....και ειδικα...)   Τρι Ιουλ 03, 2012 1:36 am

ετσι να πεφτει το λιωσιμο βροχη λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε cheers cheers cheers cheers [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και που να ξεκινησεις και Καστλοσεναρια θα κρασαρει ο σκληρος σου (και μεταφορικα και κυριολεκτικα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )

Παράθεση :

εμενα παλι οχι...το quality φαινεται απο χιλιομετρα.....και εκτιμαται αντιστοιχως.. afro

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TVD Fanfics (Γενικα....και ειδικα...)   Τρι Ιουλ 03, 2012 1:41 am

xezoulina έγραψε:
ετσι να πεφτει το λιωσιμο βροχη λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε cheers cheers cheers cheers [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και που να ξεκινησεις και Καστλοσεναρια θα κρασαρει ο σκληρος σου (και μεταφορικα και κυριολεκτικα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )

πολυ φοβουμαι πως εχεις δικιο affraid affraid affraid

Παράθεση :
Παράθεση :

εμενα παλι οχι...το quality φαινεται απο χιλιομετρα.....και εκτιμαται αντιστοιχως.. afro

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

TVD Fanfics (Γενικα....και ειδικα...)
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 27Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 14 ... 27  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» TVD Fanfics (Γενικα....και ειδικα...)
» My fanfics ( ναι ξερω ΤΡΑΤΖΙΚ!)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές :: The Vampire Diaries-
Μετάβαση σε: