ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

photos, gifs etc

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 51 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 32909
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc   Παρ Ιουν 15, 2012 10:42 pm

επισης θα έχεις και τεραστιο προβλημα με τα μαθηματα που θα χρωστας...δεν φανταζεσαι ποσο Laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 45969
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc   Παρ Ιουν 15, 2012 10:44 pm

felia έγραψε:
επισης θα έχεις και τεραστιο προβλημα με τα μαθηματα που θα χρωστας...δεν φανταζεσαι ποσο Laughing

δεν εχει σημασια αυτο που λες, αμα με πιασει κριση αγχους να δεις τι ωραια που ειναι...που απο το αγχος του δεν προλαβαινω δεν μπορω να συγκεντρωθω στο μαθημα....ομορφες αναμνησεις...αχχ

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc   Παρ Ιουν 15, 2012 10:47 pm

πιστεψε με αν μπορει καποια να σε καταλαβει αυτη ειμαι εγω! και το ξερεις αυτο παρα πολυ καλα!

Ομως εφοσον η αποφαση σου ειναι να τελειωσεις αυτη τη σχολη μπορεις τουλαχιστον να κανεις μια προσπαθεια. Δεν υπαρχει φοιτητης που να μην αγχωνεται και να μην πνιγεται με τα μαθηματα του. Αλλα για 15 μερες μπορεις να κανεις μια υποχωρηση και να πεις πως θα κατσεις να διαβασεις μερικα μαθηματα οσο δυσκολο και να σου ειναι. Στην τελικη για σενα και τον εαυτο σου το κανεις. Η σχολη δεν θα τελειωσει μονη της, αργα η γρηγορα θα πρεπει να κανεις και εσυ μια προσπαθεια αλλιως το αγχος δεν θα υποχωρησει μονο θα γιγαντωθει. Και στην τελικη η μερα εχει 24 ωρες και μονο 5 να αφιερωσεις ακομα και σπαστα και παλι θα εχεις χρονο να κανεις αυτα που γουσταρεις.

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42540
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc   Παρ Ιουν 15, 2012 10:55 pm

Παράθεση :
Αλλα για 15 μερες μπορεις να κανεις μια υποχωρηση και να πεις πως θα κατσεις να διαβασεις μερικα μαθηματα οσο δυσκολο και να σου ειναι.

Ειλικρινα τωρα.ΔΕΝ ΑΡΚΕΙ.Πραγματικα δεν αρκει.Ισχυει μονο για λιγα μαθηματα αυτο.Αν δεν εχεις συνεπεια σε ολο το εξαμηνο με παρακολουθησεις και εβδομαδιαιο διαβασμα τοτε τα hardcore μαθηματα δεν περνιουνται ουτε με ταμα στον οσιο Παταπιο

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 45969
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc   Παρ Ιουν 15, 2012 10:58 pm

felia έγραψε:
πιστεψε με αν μπορει καποια να σε καταλαβει αυτη ειμαι εγω! και το ξερεις αυτο παρα πολυ καλα!

Ομως εφοσον η αποφαση σου ειναι να τελειωσεις αυτη τη σχολη μπορεις τουλαχιστον να κανεις μια προσπαθεια. Δεν υπαρχει φοιτητης που να μην αγχωνεται και να μην πνιγεται με τα μαθηματα του. Αλλα για 15 μερες μπορεις να κανεις μια υποχωρηση και να πεις πως θα κατσεις να διαβασεις μερικα μαθηματα οσο δυσκολο και να σου ειναι. Στην τελικη για σενα και τον εαυτο σου το κανεις. Η σχολη δεν θα τελειωσει μονη της, αργα η γρηγορα θα πρεπει να κανεις και εσυ μια προσπαθεια αλλιως το αγχος δεν θα υποχωρησει μονο θα γιγαντωθει. Και στην τελικη η μερα εχει 24 ωρες και μονο 5 να αφιερωσεις ακομα και σπαστα και παλι θα εχεις χρονο να κανεις αυτα που γουσταρεις.

ωραια τα λες...κι εχεις και δικιο...απλα θα πρεπει να τη κανω και απο το φορουμ σε αυτη τη περιπτωση γιατι ξερεις ποσο επιρρεπης ειμαι και ποσες ωρες σπαταλαμε εδω μεσα αμα πιασουμε τη κουβεντα.. Laughing

κι επειδη ειμαι ή του υψους ή του βαθους και δεν μπορω να οργανωσω ποτε σωστα το χρονο μου (ειμαι χαλια σ αυτο πραγματικα)αμα λειψω κανα μηνα σαν τη seaside μη φρικαρετε. Laughing

ΦΑΝΤΑΣΟΥ εφτασα στο σημειο να μου κανετε ban για να μην αποπροσανατολιομαι ξεφτυλα δλδ drunken

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc   Παρ Ιουν 15, 2012 11:00 pm

ελενη εχεις απολυτο δικιο, αλλα εδω μιλαμε πρακτικα για την υπαρχουσα κατασταση...ακομα και τα λιγα μαθηματα εν τη προκειμενη ειναι καλυτερα απο τα καθολου μαθηματα Laughing

Κατα τα αλλα και παρακολουθησεις πρεπει να γινονται, και πρακτικες εξασκησεις, και διαβασματα σε ολο το χρονο κτλ κτλ...ομως τωρα ειναι 15 μερες που μπορειτε να αφιερωσετε καποιο χρονο και να περασετε καποια μαθηματα, δεν ειναι κατι αδυνατο...ποσο μαλλον οταν εχετε να περιμενετε και το καλοκαιρακι...

@ Σιχαμα εξαφανισου εσυ και μην σε νοιαζει Laughing

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc   Παρ Ιουν 15, 2012 11:03 pm

Εκει ειναι το θεμα ρε.Εγω τις παπατζες που 10 μερες διαβασματος αρκουν τις εχω περασει.Μου εχουν μεινει τα hardcore.Και αν δεν περασω καποια απο αυτα,δυστυχως δεν μπορω να δηλωσω πολλα μαθηματα επιλογης που ειναι βατα.Μας μαμανε απο πισω και απο μπρος σε αυτη την Σχολη....

Τωρα παω για 2 hardcore και ο Θεος βοηθος....
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc   Παρ Ιουν 15, 2012 11:08 pm

Τι να σου πω βρε ελενη! Καλη επιτυχια! Και υπομονη!!!!!....Αλλα αφου αυτη ειναι η κατασταση και το ξερεις, το εκκρεμμες του Φουκω τι το θες μανα μου μερες που ειναι; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc   Παρ Ιουν 15, 2012 11:12 pm

Παράθεση :
Και υπομονη!!!!!

Σοφη κουβεντα.Παει ασορτι με την Σχολη μας.Βασικα μονο τρελος βγαινεις απο δω.Αν δεν καψεις εγκεφαλικα κυτταρα πτυχιο δεν εχει....

Παράθεση :
Αλλα αφου αυτη ειναι η κατασταση και το ξερεις, το εκκρεμμες του Φουκω τι το θες μανα μου μερες που ειναι;

Πας καλα;Μακραν το πιο ελαφρυ βιβλιο απο αυτα που διαβαζω τωρα για την εξεταστικη!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc   Παρ Ιουν 15, 2012 11:14 pm

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
Και υπομονη!!!!!

Σοφη κουβεντα.Παει ασορτι με την Σχολη μας.Βασικα μονο τρελος βγαινεις απο δω.Αν δεν καψεις εγκεφαλικα κυτταρα πτυχιο δεν εχει....

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :

Παράθεση :
Αλλα αφου αυτη ειναι η κατασταση και το ξερεις, το εκκρεμμες του Φουκω τι το θες μανα μου μερες που ειναι;

Πας καλα;Μακραν το πιο ελαφρυ βιβλιο απο αυτα που διαβαζω τωρα για την εξεταστικη!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

δεν διαφωνω σε αυτο Laughing στο χρονο που διαλεξες να διαβασεις αυτο το ελαφρυ αναγνωσμα αναφερομουν Laughing

photos, gifs etc
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 51 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» photos, gifs etc
» photos, gifs etc
» photos, gifs etc
» photos, gifs etc
» photos, gifs etc part:3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: