ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

O Castle έρχεται στον ΑΝΤ1 από 29 Ιουνίου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
seaside

Αριθμός μηνυμάτων : 281
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O Castle έρχεται στον ΑΝΤ1 από 29 Ιουνίου    Τρι Ιουν 19, 2012 2:11 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

Επιτέλους μια ευχάριστη καλοκαιρινή συνήθεια... cheers και ναι, θα το ξαναδώ, δε χωρά αμφιβολία Very Happy

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 45978
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O Castle έρχεται στον ΑΝΤ1 από 29 Ιουνίου    Τρι Ιουν 19, 2012 2:19 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

εδω σκεφτομαι εγω να το ξαναδω υστερα απο 3284720-98472 rewatch! lol!

seaside ερωτηση παγιδα.....τη τελειωσες τη σειρα? Laughing

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
seaside

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O Castle έρχεται στον ΑΝΤ1 από 29 Ιουνίου    Τρι Ιουν 19, 2012 2:32 pm

xezoulina έγραψε:
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

εδω σκεφτομαι εγω να το ξαναδω υστερα απο 3284720-98472 rewatch! lol!:
Για σένα μιλάμε... Laughing

Παράθεση :
seaside ερωτηση παγιδα.....τη τελειωσες τη σειρα? Laughing

Μα κάνω εγώ τέτοια?? dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Πάντως ΟΧΙ δεν τελειωσα την σειρα... τον λόγο μου τον κρατάω dear, θα σχολιάσω ένα και ένα τα τελευταία 5 επεισόδια... Laughing απλά περιμένω να έχω στην διάθεση μου μια "ελεύθερη" μέρα για να καταφέρω να δω ολα τα επεισόδια μαζεμένα... Wink

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O Castle έρχεται στον ΑΝΤ1 από 29 Ιουνίου    Τρι Ιουν 19, 2012 2:42 pm

οκ then, απλα σ εχει φοβηθει το ματι μου και υπεθεσα οτι παιζει και να τελειωσες (η καημενη η Ελενη θα παθαινε εγκεφαλικο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )

seaside

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O Castle έρχεται στον ΑΝΤ1 από 29 Ιουνίου    Τρι Ιουν 19, 2012 2:49 pm

xezoulina έγραψε:
οκ then, απλα σ εχει φοβηθει το ματι μου και υπεθεσα οτι παιζει και να τελειωσες (η καημενη η Ελενη θα παθαινε εγκεφαλικο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )

lmao lmao lmao lmao lmao lmao
Απαπαπα δε τολμώ να της ξανακάνω τα ίδια... Laughing

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42546
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O Castle έρχεται στον ΑΝΤ1 από 29 Ιουνίου    Τρι Ιουν 19, 2012 7:27 pm

Εγω θα την ξαναδω απο την αρχη.Δεν το συζηταω.Την πρωτη σεζον ειδικα την εχω ξεχασει.Οπως και την δευτερη.Τα ειχα δει ολα μαζι ενω τωρα θα τα βλεπω ενα-ενα με το πασο μου

felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 32911
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O Castle έρχεται στον ΑΝΤ1 από 29 Ιουνίου    Τρι Ιουν 19, 2012 10:02 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εγω παιδια εχω παθει αλλο χουι παντως...αυτες τις σειρες τις βλεπω χωρις υποτιτλους, και πλεον οταν βλεπω τους υποτιτλους καθομαι και το αναλυω μεταφραστικα...γαμωτο τις περισσοτερες φορες κανουν αθλια δουλεια!Razz

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O Castle έρχεται στον ΑΝΤ1 από 29 Ιουνίου    Τρι Ιουν 19, 2012 10:04 pm

σου χω πει ορισμενες μεταφρασεις ειναι τοσο γελοιες που αξιζει μονο για το γελιο να τις κατεβαζεις! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 32911
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O Castle έρχεται στον ΑΝΤ1 από 29 Ιουνίου    Τρι Ιουν 19, 2012 10:08 pm

καλα αυτες ρε συ, στην τελικη δεν ειναι επαγγελματικες...αλλα αυτες στις τηλεορασεις , μερικες απο αυτες, δεν δικαιολογειται!

Υ.γ _ μια απο τις καθηγητριες μου, μου ειπε πως ειμαι ιδανικη να ασχοληθω και με τον υποτιτλισμο και με το να κανω και προτασεις στα καναλια για σειρες, γιατι εχω και καλο ματι και καλο αυτι και βασικα με ειπε και couch patato, και τις κανω και που να δειτε και κατι αλλες...γνωστες αγνωστες μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O Castle έρχεται στον ΑΝΤ1 από 29 Ιουνίου    Τρι Ιουν 19, 2012 10:25 pm

felia έγραψε:
καλα αυτες ρε συ, στην τελικη δεν ειναι επαγγελματικες...αλλα αυτες στις τηλεορασεις , μερικες απο αυτες, δεν δικαιολογειται!

γιατι ποιος σου πε οτι τωρα με τους ετοιματζιδικους υποτιτλους δεν τα παιρνουν ετοιμα????Εγω δεν πιστευω οτι κανουν δικες τους μεταφρασεις πλεον... Laughing

Παράθεση :
Υ.γ _ μια απο τις καθηγητριες μου, μου ειπε πως ειμαι ιδανικη να
ασχοληθω και με τον υποτιτλισμο και με το να κανω και προτασεις στα
καναλια για σειρες, γιατι εχω και καλο ματι και καλο αυτι και βασικα με
ειπε και couch patato, και τις κανω και που να δειτε και κατι
αλλες...γνωστες αγνωστες μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αγαπητη Ξισαρχιδη πως της επετρεψες να σε πει κατι τετοιο?Εγω στη θεση σου θα θιγομουν ανεπαναληπτα... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και που ξερει αυτη τις επιλογες σου στη tv??????

Σιχαμενη SHE KNOWS...

Σπόιλερ:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

O Castle έρχεται στον ΑΝΤ1 από 29 Ιουνίου
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 11Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 7 Spoilers
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 3 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: