ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Game of Thrones 2x10

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5198
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x10   Τρι Ιουν 05, 2012 10:44 pm

Shocked Shocked wtf wtf wtf wtf affraid

Μαλακα πως να μη θελει η αλλη να τρεξει στο public μετα.Εδω με το ζορι κρατιεμαι εγω wtf bounce

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42851
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x10   Τρι Ιουν 05, 2012 10:45 pm

Ειδες που σου λεω;Και τωρα το βλεπει η μανα μου στην Νοβα.Περιμενω τηλεφωνο σε 20 λεπτα!
filareti
Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x10   Τρι Ιουν 05, 2012 11:09 pm

Δεν το πιστευω δεν το πιστευω δεν Omg omg fdkfnjbnjhxbckjHBJDcBjhsAbxxhcv dh wtf
Oυτε ενα ουτε δυο ,αλλα 100 Ypoklisi στο φιναλε.Νομιζω το πιο εντυπωσιακο-σοκαριστικο που εχω δει ποτε.Κι ειδικα αν λαβεις υποψη οτι εχω διαβασει και το αμεσως επομενο βιβλιο (αν και μερικα τα εχουν παρει απο το 3ο βιβλιο και τα εχουν βαλει εδω στη δευτερη σεζον) και παλι εμεινα.Πωπω φιλε τι ηταν αυτο!

@Ελενη θελω να μεταφερεις σχολια της μαμας σου gelio

filareti
Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x10   Τρι Ιουν 05, 2012 11:12 pm

Ρεεε παντως τι 7 βασιλεια και αηδιες.Ολο το ζουμι ειναι στα ανατολικα που ειναι η Ντανι με τους δρακους και στα βορεια που ειναι οι αλλοι (και να σκεφτεις οτι εγω κανονικα το περα-απο-το-τειχος το βαριεμαι).
Καλα τοπ σκηνες(βασικα οι μισες και βαλε τοπ ηταν) η Ντανι στον οικο των αθανατων-το ηξερα οτι θα το πει στα δρακακια,αφου το ειπα εγω απο πριν και η τελευταια φυσικα α-παι-χτη!

filareti
Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x10   Τρι Ιουν 05, 2012 11:15 pm

Ααααα και μην ξεχασω τον αυτον που δεν ειναι πια αυτος.Καταλαβατε ποιον λεω.Οταν το ξαναειπε η Αρια και αλλαξε απλα δεεεεεεεεεεεεεεεν ,δεν υπαρχει,θα γινει χαμος affraid Ειμαι σε τετοια κατασταση που ποσταρω το ενα κατω απο το αλλο ουτε για εντιτ δεν εχω αυτοελεγχο gelio

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x10   Τρι Ιουν 05, 2012 11:21 pm

Η μανα μου φρικαρε!ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Το τι μπινελικι εφαγα που δεν την προειδοποιησα για την τελευταια σκηνη δεν περιγραφεται! dunato gelio
Δεν θα μπορει να κοιμηθει και πρεπει να ξυπνησει στις 5 να παει και για δουλεια!

Πολυ φρικιαστικη η τελευταια σκηνη!

Επεισοδιαρα με τα ολα της!ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΗΣ!Σε ολα τα μετωπα.

-Το Winterfell ποιος το εκαψε ρε;Αφου αυτοι φυγανε.Και τα παιδακια γιατι να μην μεινουν εκει αφου απεξω ηταν "δικοι" τους;

-Ποσο θεος ειναι ο Λανιστερ;

-Πολυ ευχαριστο cameo απο τον Τζεισον

-Η Ντενιρυς γαμει και δερνει!

-ΑΓΑΠΑΩ Βαλαρ Μοργκουλις/Ζακεν!Μακραν ο αγαπημενος μου χαρακτηρας σε αυτη την σεζον

-Οι Ταλι ειναι πολυ αχωνευτοι

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x10   Τρι Ιουν 05, 2012 11:24 pm

Παράθεση :
Ρεεε παντως τι 7 βασιλεια και αηδιες.Ολο το ζουμι ειναι στα ανατολικα που ειναι η Ντανι με τους δρακους και στα βορεια που ειναι οι αλλοι (και να σκεφτεις οτι εγω κανονικα το περα-απο-το-τειχος το βαριεμαι).

Βαριεσαι το περα απο το τοιχος;!Εγω τις λατρευω αυτες τις σκηνες.Εν τω μεταξυ αυτοι φτασανε στο τοιχο και ειναι ετοιμοι να περασουν απο την αλλη μερια.

Η πραγματικη μαχη ουσιαστικα ειναι Ντενιρυς vs ζομπι.Κανεις αλλος δεν μπορει να τους κοντραρει αυτους τους 2....

Παμε μαζι Public ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
filareti
Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x10   Τρι Ιουν 05, 2012 11:40 pm

Eleni7 έγραψε:
Η μανα μου φρικαρε!ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Το τι μπινελικι εφαγα που δεν την προειδοποιησα για την τελευταια σκηνη δεν περιγραφεται! dunato gelio
Δεν θα μπορει να κοιμηθει και πρεπει να ξυπνησει στις 5 να παει και για δουλεια!

Πολυ φρικιαστικη η τελευταια σκηνη!

Επεισοδιαρα με τα ολα της!ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΗΣ!Σε ολα τα μετωπα.

-Το Winterfell ποιος το εκαψε ρε;Αφου αυτοι φυγανε.Και τα παιδακια γιατι να μην μεινουν εκει αφου απεξω ηταν "δικοι" τους;

-Ποσο θεος ειναι ο Λανιστερ;

-Πολυ ευχαριστο cameo απο τον Τζεισον

-Η Ντενιρυς γαμει και δερνει!

-ΑΓΑΠΑΩ Βαλαρ Μοργκουλις/Ζακεν!Μακραν ο αγαπημενος μου χαρακτηρας σε αυτη την σεζον

-Οι Ταλι ειναι πολυ αχωνευτοι

Μπα,δεν ειναι τοσο κακοι οι Ταλι.Απλα ειναι πολυ συμφεροντολογοι και οπου φυσαει ο ανεμος Laughing Τουλαχιστον η αδρφη και οι υπολοιπο.Ο Λορας θελει εκδικηση Laughing

-Το Γουιντερφελ το καψανε οι πειρατες της κακιας ωρας πριν την κοπανησουν.Δεν ειναι σποιλερ,απλα οπως πολλα ακομα πραγματα στη σειρα λογω ελλειψης χρονου δεν προλαβαινουν να τα εξηγησουν σωστα.

-Ποιος ειναι ο Τζέισον? Ο Ντρογκο μαλλον λες ε?Ναι,ηταν πολυ γλυκια σκηνη I love you

-Ποιος Λανιστερ λες? scratch Αν λες τον Τζειμι,η Μπριεν του εφαγε ολη τη δοξα στις σκηνες τους κατα τη γνωμη μου. Αν και μονο για το βλεμμα που της εριξε προς το τελος που εδειξε οτι κερδισε το σεβασμο του,παιρνει ποντους κι αυτος.

@Αχαχαχα η καημενα η μητερα σου gelio Ρε εγω ακριβως επειδη κανονικα τους βαριεμαι αυτους βορεια,ο,τι πληροφορια και εριγραφη τους αφορα την προσπερναω,οποτε το σοκ με την τελευταια σκηνη ηταν τεραστιο! Πως και αφησαν τπν Σαμ ηθελα να 'ξερα.Βασικα ομως αν ειναι η σκηνη που υποπτευομαι και την εχουν αλλαξει,κανανε μεγαλη μαλακια.

filareti
Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x10   Τρι Ιουν 05, 2012 11:41 pm

Eleni7 έγραψε:

Παμε μαζι Public ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Παμε ρε συντροφισσα! afro race you there Laughing

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x10   Τρι Ιουν 05, 2012 11:47 pm

Παράθεση :
-Ποιος ειναι ο Τζέισον? Ο Ντρογκο μαλλον λες ε?Ναι,ηταν πολυ γλυκια σκηνη

Ναι ο Τζεισον Μομοα (aka Καλ Ντρογκο).Η σκηνη δεν πρεπει να ειναι μεσα στο βιβλιο.Ηταν δικη τους εμπνευση

Παράθεση :
-Το Γουιντερφελ το καψανε οι πειρατες της κακιας ωρας πριν την κοπανησουν.Δεν ειναι σποιλερ,απλα οπως πολλα ακομα πραγματα στη σειρα λογω ελλειψης χρονου δεν προλαβαινουν να τα εξηγησουν σωστα.

Σιγουρα ρε;Και αυτοι που ηταν απεξω για την πολιορκια που ειναι;Οι πειρατες ηταν μολις 20 ατομα και φυγανε βιαστικα.Και τα παιδακια γιατι δεν εμειναν στο Winterfell;

Παράθεση :
-Ποιος Λανιστερ λες?Αν λες τον Τζειμι,η Μπριεν του εφαγε ολη τη δοξα στις σκηνες τους κατα τη γνωμη μου. Αν και μονο για το βλεμμα που της εριξε προς το τελος που εδειξε οτι κερδισε το σεβασμο του,παιρνει ποντους κι αυτος.

Για τον Ταιγουν και την αλογαρα του λεω!Τι στυλ!Η Μπριεν φοβερη.Αφου ο Βασιλοσφαγεας εμεινε "παγωτο"

Game of Thrones 2x10
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Game of Thrones 2x10
» Game of Thrones
» A Game of Thrones Character Quiz
» Game of Thrones - 1ος Κύκλος
» HarryWorld

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: