ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Hottest character

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Ο πιο γοητευτικος χαρακτηρας των Westeros
Robb Stark
27%
 27% [ 4 ]
Ser Jorah Mormont
20%
 20% [ 3 ]
Jon Snpw
13%
 13% [ 2 ]
Tyrion Lannister
13%
 13% [ 2 ]
Petyr 'Littlefinger' Baelish
7%
 7% [ 1 ]
Jamie Lannister
20%
 20% [ 3 ]
Theon Greyjoy
0%
 0% [ 0 ]
Joeffrey Baratheon (χαχαχαχα)
0%
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 15

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5137
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hottest character   Πεμ Μαϊος 31, 2012 3:42 pm

Ρε εμενα δε μου πολυαρεσει ο Τζειμι ουτε καν σαν εμφανιση στη σειρα.Στις φωτο που εβαλε η Κατ ειναι πολυ καλος,αλλα δεδομενου οτι ψαχνουμε τον πιο γοητευτικο σαν παρουσια στη σειρα ουτε που πηγε το χερι μου προς τα κει.

Ο Τζον μαζι με τον Ρομπ ειναι οι πιο ωραιοι σαν εμφανιση καθαρα.Αλλα επειδη κοιταμε τον πιο γοητευτικο χαρακτηρα σαν συνολο και δυστυχως εγω τον Τζον τον βαριεμαι (δυστυχως γιατι αντικειμενικα απο τα πιο καλα παιδια εκει μεσα ειναι) ειπα μονο τον Ρομπ απο αυτους. Αν και τοσο ο Ρομπ οσο κι ο Τυριον κερδιζουν ψηφο για πιο ολοκληρωμενη επιλογη (ο Τυριον γιατι ειναι γαματος χαρακτηρας και ειναι μερος της γοητειας αυτο) ,σκεφτομαι οτι ισως θα επρεπε να τους βγαλω και να αφησω τους αλλους δυο που ειναι αυτοι μου κανουν κλικ περισσοτερο απο ολους σε θεμα γοητειας enamor

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
filareti
Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hottest character   Πεμ Μαϊος 31, 2012 3:50 pm

Τέρψη έγραψε:
Theon Greyjoy και τα μυαλά στα μπλέντερ! dunato gelio

Φυσικά και πλάκα με τον εμετό. Jon, Robb και Jorah που παρ'ότι μεγάλος βρίσκω πως έχει τρομερή γοητεία.

Ελα παραδεξου το,θες να ψηφισεις Theon κι απλα φοβασαι αντιδρασεις dunato gelio

-Ρε ο σερ Τζορα ειναι μεγαλουτσικος δε λεω,αλλα σιγα απο ποτε δεν μπορει ενας μεγαλυτερος αντρας να ειναι πολυ γοητευτικος?Στις σειρες τουλαχιστον που οι ηθοποιοι διατηρουνται,τωρα στην πραγματικη ζωη αλλο θεμα Laughing
Κι επειδη το ακουω συχνα απο οσους δεν τον θελουν με την Ντανι η δεν ειναι κι αντιθετοι αλλα λενε οτι της πεφτει πολυ μεγαλος μου κανει εντυπωση.Τοσα και τοσα ζευγαρωματα της παρανοιας εχουμε δει,αυτο ειναι το προβλημα? Στα βιβλια που η Ντανι ειναι 15 κι αυτος ασχημουλης να τo καταλαβω,αλλα εδω ο ηθοποιος εμενα με ψηνει.Βασικα κι αυτος κι ο Littlefinger στη σειρα μου βγαζουν κατι σε hot,hot,veery hot, δεν ξερω γιατι gelio

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46032
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hottest character   Πεμ Μαϊος 31, 2012 3:57 pm

felia έγραψε:
xezoulina έγραψε:
τι δεν σας επεισα?

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εγω παντως τον ψηφισα πρωτη δεν χρειαστηκε να ριξει το σιχαμα τα πειστηρια Laughing

οταν μιλαμε για hottest χτυπαει κοκκινο το παλικαρι Cool

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

νομιζα πως δεν σου αρεσαν οι ξανθοι... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

You've got to lose to know how to win.
filareti
Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hottest character   Πεμ Μαϊος 31, 2012 4:09 pm

felia έγραψε:
καταρχας να ξερουμε τι λεμε...θελουμε hottest σαν να λεμε μανουλομανουλο Twisted Evil η θελουμε γοητευτικο? Rolling Eyes ...για να ξερω με τι κριτηριο να ψηφισω δηλαδη Laughing

Εσυ τελικα με τι κριτηριο ψηφισες? gelio Ειπαμε δεν ειπαμε γοητευτικο... gelio

Παντως τον Τζεφρι τον προδωσατε...τζαμπα υποσχεσεις, ουτε μια ψηφος στο καμαρι μας No lmao

filareti
Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hottest character   Πεμ Μαϊος 31, 2012 4:25 pm

Ο μορφονιος σας οπως ειναι στη σειρα κοριτσια:

Κι ελεγα τι μου θυμιζει gelio

@Ξεχασα να βαλω τον ξαδερφο που τον αντικατεστησε στο κρεβατι της αδερφης του,μαλλον θα φταιει η αρρενωποτητα του Laughing Αν θελει καμια να τον ψηφισει παντως πειτε μου να κανω εντιτ.

felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33057
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hottest character   Πεμ Μαϊος 31, 2012 4:34 pm

xezoulina έγραψε:
felia έγραψε:
xezoulina έγραψε:
τι δεν σας επεισα?

εγω παντως τον ψηφισα πρωτη δεν χρειαστηκε να ριξει το σιχαμα τα πειστηρια Laughing

οταν μιλαμε για hottest χτυπαει κοκκινο το παλικαρι Cool

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

νομιζα πως δεν σου αρεσαν οι ξανθοι... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

σημαδια των καιρων...ερχεται το τελος του κοσμου Laughing

filareti έγραψε:
Ο μορφονιος σας οπως ειναι στη σειρα κοριτσια:

Κι ελεγα τι μου θυμιζει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ναι ρε συ φιλε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
filareti
Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hottest character   Παρ Ιουν 01, 2012 6:22 pm

Καποιος ακομα ψηφισε Ρομπ,πηρε το προβαδισμα gelio

Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!

Αριθμός μηνυμάτων : 7101
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hottest character   Δευ Ιουν 04, 2012 5:19 am

filareti έγραψε:
Ρε εμενα δε μου πολυαρεσει ο Τζειμι ουτε καν σαν εμφανιση στη σειρα.Στις φωτο που εβαλε η Κατ ειναι πολυ καλος,αλλα δεδομενου οτι ψαχνουμε τον πιο γοητευτικο σαν παρουσια στη σειρα ουτε που πηγε το χερι μου προς τα κει.

Ο Τζον μαζι με τον Ρομπ ειναι οι πιο ωραιοι σαν εμφανιση καθαρα.

Αχ, γιατί να συμφωνούμε τόσο πάντα? Cool

Κατά τα άλλα, (αν και) ΟΤΑΝ δω δεύτερο κύκλο και την εξέλιξη των χαρακτήρων, θα ψηφίσω.. Laughing Αλλιώς τα κριτήρια μου θα περιορίζονται μόνο στην εμφάνιση.. Razz

My dear, find what you love and let it kill you…
filareti
Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hottest character   Δευ Ιουν 04, 2012 3:07 pm

Poutsilv έγραψε:
filareti έγραψε:

Ο Τζον μαζι με τον Ρομπ ειναι οι πιο ωραιοι σαν εμφανιση καθαρα.

Αχ, γιατί να συμφωνούμε τόσο πάντα? Cool

Κατά τα άλλα, (αν και) ΟΤΑΝ δω δεύτερο κύκλο και την εξέλιξη των χαρακτήρων, θα ψηφίσω.. Laughing Αλλιώς τα κριτήρια μου θα περιορίζονται μόνο στην εμφάνιση.. Razz

Ε μα γιατι ταιριαζουμε και εχουμε γαματο γουστο,δεν ειναι προφανες? afro afro afro afro

Και πανω απο ολα δε θελουμε να ειμαστε επιφανειακοι ανθρωποι Laughing

Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!

Αριθμός μηνυμάτων : 7101
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hottest character   Δευ Ιουν 04, 2012 4:25 pm

Έεεεετσι... afro

My dear, find what you love and let it kill you…

Hottest character
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» Hottest character
» A Game of Thrones Character Quiz
» Which Supernatural Character Are You?
» Which Vampire Diaries Character Are You ?
» Which Stargate SG-1 Character Are You?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: