ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

My fanfics ( ναι ξερω ΤΡΑΤΖΙΚ!)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33143
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My fanfics ( ναι ξερω ΤΡΑΤΖΙΚ!)   Σαβ Απρ 14, 2012 7:49 pm

xezoulina έγραψε:

oχι ρε μαλακα μονη μου τους εβαλα τους τονους,ΦΑΝΤΑΣΟΥ! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αλλα νταξει δεν ΑΝΤΕΞΑ να βαλω παντου,ειπαμε και η ψυχανωμαλια εχει τα ορια της...μαλλον πρεπει να ΜΑΘΩ να τους βαζω ταυτοχρονα με τη γραφη (πσσσσ ΤΙ ΕΙΠΑ τωρα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )

εγω εχω μαθει αλλα με ενοχλει στην ταχυτητα...παλι δηλαδη γραφω γρηγορα αλλα οχι οπως οταν γραφω ατονα Laughing

Παράθεση :
Παράθεση :
οσο για τα ορθογραφικα στο εχω ξαναπει...στα σεναρια σου δεν τα βλεπω! lol!

liar! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ολα κι ολα...οταν μιλαω για σεναρια ειμαι παντα ειλικρινης ...σε αυτο και στον κλαους lol!

Παράθεση :
Παράθεση :
δεν ειναι μετα απο 3 χρονια...

να σου ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΩ πως μια επιμελητρια ακομα περιμενει στωικα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ...για να μην νομιζεις πως ξεχναω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

γαμησε τα εχω κανα δυο μηνες να γραψω,τοσο καλα παει η δημιουργικοτητα [email=μου..^#%@^)$*&^]μου..^#%@^)$*&^[/email]

να την ψαξεις να την βρεις! να την βαλεις και στα silver alert αμα λαχει Laughing

Παράθεση :
Παράθεση :
σκ#$%^%*(^$ΤΚΞΒΗ%Γ$#^&)(*&^%$ΕΦΩΓΗΞΚ^&% επιπεδο αλλα παμε παρακατω Laughing

αφου εισαι καλη μωρη τωρα, τι θες παινεμα?

Αααααντε να το κανω ΚΑΙ αυτο τι αλλο θες πια! Laughing

ΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΑΤΑ! Cool Cool Cool

οχι αληθεια τωρα....εχω πολλα σκαλια να ανεβω μεχρι να φτασω σε ενα καλο επιπεδο αγγλικων..και αυτο το καταλαβαινω ειδικα τωρα με τις εργασιες...δεν λεω πως ειμαι κακη αλλα καλη δεν ειμαι...σε αυτο trust me! Laughing

Παράθεση :
Παράθεση :
@ παντως ελενη συμβουλη...κατσε και διαβασε
τα σεναρια του σιχαματος...ειναι φοβερα! και για να της κανω εγω
promotion αυτο κατι λεει Laughing

Ελενη ΜΗΝ την ακους!Αμα δεν τα διαβασεις ισως ξαναγραψω φανφικ εδω! Laughing

περα απο το τι θα κανει η ελενη....το ισως θα κανω εγω πως δεν το ακουσα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :

Παράθεση :
μην βαζεις προσωπα, αλλωστε τα σεναρια της
απεχουν παρασαγγας απο την αηδια..ειναι καθαρα αυτονομα...το νορα και το
λουκας παντως ειναι πολυ ωραια ονοματα κριμα να κρινονται με τετοιον
τροπο λογω μιας ατυχους καταστασης Laughing

+++++++++++++++

συν το οτι οσα ατομα εχω γνωρισει και τα λενε Νορα και Λουκα ειναι πολυ ομορφα επισης... Laughing

σοβαρα εχω γνωρισει κατι Λουκαδες μουρλια Cool

ναι ρε συ ...και μαρκους και λουκαδες...τυχαιο? Cool Laughing

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46070
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My fanfics ( ναι ξερω ΤΡΑΤΖΙΚ!)   Σαβ Απρ 14, 2012 8:07 pm

Παράθεση :
εγω εχω μαθει αλλα με ενοχλει στην ταχυτητα...παλι δηλαδη γραφω γρηγορα αλλα οχι οπως οταν γραφω ατονα Laughing

μα κι εγω το ιδιο θεμα εχω...δεν μπορω να κατεβαζω ταχυτητα μου τη δινει.. Laughing

Παράθεση :
ολα κι ολα...οταν μιλαω για σεναρια ειμαι παντα ειλικρινης ...σε αυτο και στον κλαους lol!

αφου εβαλες στη προταση τον Κλαους τοτε οντως μιλας σοβαρα... Laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Παράθεση :
οχι αληθεια τωρα....εχω πολλα σκαλια να ανεβω
μεχρι να φτασω σε ενα καλο επιπεδο αγγλικων..και αυτο το καταλαβαινω
ειδικα τωρα με τις εργασιες...δεν λεω πως ειμαι κακη αλλα καλη δεν
ειμαι...σε αυτο trust me! Laughing

καλα αν το πας αυστηρα επαγγελματικα κλπ τοτε ναι, αλλα συγκριτικα με το ΤΙ αγγλικα μιλαει η Σαρα και η Μαρα και αυτοαποκαλουνται κιολας μαστερ στον τομεα τους εισαι χιλιομετρα μπροστα...

Παράθεση :
περα απο το τι θα κανει η ελενη....το ισως θα κανω εγω πως δεν το ακουσα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

πλακα πλακα εχω πολυ ελευθερο χρονο αυτες τις μερες..οποτε ποτε δεν ξερεις... Cool (την αλλη βδομαδα ξεκιναω διαβασμα γι αυτο Laughing )

Παράθεση :

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ισχυει!!!!

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My fanfics ( ναι ξερω ΤΡΑΤΖΙΚ!)   Σαβ Απρ 14, 2012 8:11 pm

xezoulina έγραψε:
Παράθεση :

μα κι εγω το ιδιο θεμα εχω...δεν μπορω να κατεβαζω ταχυτητα μου τη δινει.. Laughing

α γεια σου Laughing

Παράθεση :
Παράθεση :
οχι αληθεια τωρα....εχω πολλα σκαλια να ανεβω
μεχρι να φτασω σε ενα καλο επιπεδο αγγλικων..και αυτο το καταλαβαινω
ειδικα τωρα με τις εργασιες...δεν λεω πως ειμαι κακη αλλα καλη δεν
ειμαι...σε αυτο trust me! Laughing

καλα αν το πας αυστηρα επαγγελματικα κλπ τοτε ναι, αλλα συγκριτικα με το ΤΙ αγγλικα μιλαει η Σαρα και η Μαρα και αυτοαποκαλουνται κιολας μαστερ στον τομεα τους εισαι χιλιομετρα μπροστα...

ποτε δεν το πηγαινα συγκριτικα...με αυτο τον τροπο μπροστα στην μανα μου που δεν ξερει να ξεβιδωσει ουτε λαμπα ειμαι ηλεκτρολογος Laughing

Παράθεση :
Παράθεση :

πλακα πλακα εχω πολυ ελευθερο χρονο αυτες τις μερες..οποτε ποτε δεν ξερεις... Cool

ετσι φτιαξε με Cool

Παράθεση :

(την αλλη βδομαδα ξεκιναω διαβασμα γι αυτο Laughing )

α καλααααααα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Παράθεση :

ισχυει!!!!

απολυτα Laughing Laughing Laughing

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My fanfics ( ναι ξερω ΤΡΑΤΖΙΚ!)   Σαβ Απρ 14, 2012 8:16 pm

Παράθεση :
α καλααααααα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My fanfics ( ναι ξερω ΤΡΑΤΖΙΚ!)   Σαβ Απρ 14, 2012 8:17 pm

xezoulina έγραψε:

Παράθεση :

αφου εβαλες στη προταση τον Κλαους τοτε οντως μιλας σοβαρα... Laughing

ετσι επειδη αυτο αξιζει δικο του ποστ Cool Cool Cool

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My fanfics ( ναι ξερω ΤΡΑΤΖΙΚ!)   Σαβ Απρ 14, 2012 8:24 pm

ισχυει...ειναι ωραιος ο σιχαμενος.. Cool

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My fanfics ( ναι ξερω ΤΡΑΤΖΙΚ!)   Σαβ Απρ 14, 2012 9:08 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ειναι ειναι ναι Cool

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My fanfics ( ναι ξερω ΤΡΑΤΖΙΚ!)   Σαβ Απρ 14, 2012 9:10 pm

σιχαμα ενα θα σου πω...

το σεναριο σου με ενεπνευσε και ξαναπιασα το αγγλικο μου σεναριακι! Laughing παω στην 4 σελιδα του 11ου κεφαλαιου lol!

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My fanfics ( ναι ξερω ΤΡΑΤΖΙΚ!)   Σαβ Απρ 14, 2012 9:46 pm

felia έγραψε:
σιχαμα ενα θα σου πω...

το σεναριο σου με ενεπνευσε και ξαναπιασα το αγγλικο μου σεναριακι! Laughing παω στην 4 σελιδα του 11ου κεφαλαιου lol!

αυτο με το smallvile λες????

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My fanfics ( ναι ξερω ΤΡΑΤΖΙΚ!)   Σαβ Απρ 14, 2012 9:48 pm

ναι αυτο λεω Laughing

My fanfics ( ναι ξερω ΤΡΑΤΖΙΚ!)
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 18Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» TVD Fanfics (Γενικα....και ειδικα...)
» My fanfics ( ναι ξερω ΤΡΑΤΖΙΚ!)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: