ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

My fanfics ( ναι ξερω ΤΡΑΤΖΙΚ!)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 45969
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: My fanfics ( ναι ξερω ΤΡΑΤΖΙΚ!)   Σαβ Απρ 14, 2012 1:23 am

εχμμμ...ναι...ενταξει το ομολογω αυτες τις μερες ειχα υπερβολικα ελευθερο χρονο.. Laughing Laughing Laughing

καλα μη φανταστειτε οτι εγραψα και κανα παπυρο ενα one shot ειναι για οποιον ενδιαφερεται... Razz

λοιπον το fanfic λαμβανει μερος στο 4χ21 Headhunters, οποτε πιθανον εχει σποιλερς (λεμε πιθανον γιατι αποκλειεται να γινουν τα πραγματα ετσι οπως τα γραψα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )

το κειμενακι ειναι POV της Μπεκετ,οταν μαθαινει οτι ο Καστλ ειναι χτυπημενος( τωρα απ τον Σλωτερ?ΜΕ τον Σλωτερ στις βρωμοδουλειες που μπλεξανε? Δεν ξερω και δεν διευκρινιζω και στο κειμενο Laughing Το σιγουρο ειναι οτι φταιει ο Σλωτερ παντως Laughing )

υγ.1) ναι ξερω σιχαμενη ειπα οτι μου εφυγε απ το μυαλο η ιδεα να γραψω αλλα μου επανηλθε σημερα το απογευμα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

υγ.2)δειξτε επιεικια γιατι εχω κατι εκατομμυρια χρονια να γραψω εδω μεσα κατι καινουργιο.. Laughing

υγ.3) το κειμενακι ειναι σχετικα βαρυ...αμα δεν ειστε σε mood μην το διαβασετε..Razz (αυτη η Μ.Παρασκευη να δεις ολους μας επιρρεασε... Laughing )

-----------------------------------------------------

Λοιπον να πω οτι ΔΕΝ συνηθιζω να γραφω fanfics ακουγοντας ελληνικα κομματια,οποτε η σημερινη εμπειρια ηταν πρωτογνωρη.. Laughing

θα σας ποσταρω ποιο τραγουδι ακουγα οταν το εγραφα-προσωπικα πιστευω οτι ταιριαζει στο ρυθμο-τωρα αν δεν σας κολλαει...feel free ν ακουσετε οποιο θελετε.. Razz

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

---------------------

Τρέχεις, μα δεν τρεχεις αρκετά.Οι αστραγαλοι σε προδίδουν,αρκετα αδύναμοι,μονο κόκκαλο.

Τρέχεις και δεν ακους τους παλμούς σου.Οι φλέβες σου τσιτωνουν,ανάγλυφα τα νεύρα στους κροτάφους.

Αλήθεια γιατι τακούνια?Κοβουν σαν μαχαιρια σημερα,σ’εμποδιζουν,σε καρφώνουν.

Ανοίγεις μια πορτα ,υστερα κι άλλη.Ψαχνεις μες τον κόσμο,μα συνέχεια μπαίνουν μπροστα σου.Πληθαινουν σαν μυρμήγκια, κοιτάνε με ματια γυαλιστερά.

Κουνας τα χέρια σου σαν τροχονόμος αλλα σε αγνοούν.Τους δειχνεις το σήμα σου, εξισου γυαλιστερό,εξισου έντονο.Κανουν χώρο και αναπνέεις ξανά.

Οι ταμπέλες σε μπερδεύουν, τα παραξενεμένα πρόσωπα επισης.
«Είναι ντετεκτιβ» ψιθυρίζουν με δέος ,«είναι μπάτσος» ψιθυριζουν με αηδία.

Τα τακούνια κραυγάζουν τώρα,ο ήχος τους αντιλαλει στους διαδρομους.Δυο ζευγαρια ποδια εμφανιζονται μπροστα σου,φοράνε ασπρες ρόμπες.

Καρτελάκια πρασινα,πρόσωπα ανεκφραστα,δεν δινεις σημασια. Ψαχνεις την υποδοχη, υστερα θυμασαι τη λεξη «Επείγοντα».Στριβεις δεξια και τους βρισκεις.

Μάτια ερωτηματικα,φρυδια ανασηκωμενα.Δεν είναι ανάμεσά τους,δεν είναι εδώ. Χερια σε πλησιαζουν,μαυρα σακακια, κι αλλα σηματα αστραφτερα κι αλλα οπλα καλογυαλισμενα.

-«Αφήστε με» ψιθυρίζεις μα δεν σ ακουνε, «αφήστε με» ξαναλες και τα χερια σου παιρνουν πρωτοβουλια και σπρωχνεις,σπρωχνεις δυνατά.

Εκτοξεύονται απεναντι σου,πέφτουν στο τοιχο τοσο ελαφρά,σαν τσιγαροχαρτα.Αναγνωρίζεις δυο-τρια πρόσωπα μα το δικο σου παραμενει παραμορφωμένο,ψεκασμενο με τρόμο.

-«Που είναι» ρωτας.Σου κανουν νοημα με το κεφαλι.Φοβουνται να μιλησουν.

Γυρνάς το κεφαλι.Ψάχνεις για λιγο,εντοπίζεις.Το κοκκινο λεκιαζει το ασπρο,τοσο εντονα που θυμίζει αιμα.

Αίμα.

Τα γόνατά σου τρεμουν όταν τον βλεπεις πανω στο φορειο,να προπαθει να φτυσει,να προσπαθει να αναπνευσει.

Το χέρι σου ακουμπα το χερούλι του θαλαμου όταν στο τραβανε με δυναμη.

«Κειτ» λενε.

«Μπέκετ» φωναζουν.

«Ντεντέκτιβ» .

Σε τραβάνε και δαγκώνεις τις παλαμες τους με τα δοντια.Σπρώχνεις στα τυφλα με τον αγκωνα σου , ενώ το οπλο σου λειπει απ τη θηκη του.

Ακους τη φωνη σου καυτή και οργισμένη μα δεν καταλαβαινεις τι λες.Ισως φταίει το σοκ.Ισως παλι τα χάπια.

Τωρα δεν βλέπεις.Ηλιθια δακρυα θαμπώνουν τον αμφιβληστροειδή.Δεν μπορεις να τα σκουπισεις-σου κρατανε τα χερια ακομα.

Σκύβεις το κεφαλι,καμπουριαζεις τους ωμους,περιμενεις. Ζωο αιχμαλωτο.

Τον κοιτας ξανα.Θυμασαι.Πιανεις το στηθος σου.Βρισκεις την ουλη.Ακομα ποναει.Ακομα ματωνει.

Θυμάσαι.

Θυμάσαι.

«Ντεντέκτιβ» ακους και νιωθεις το στόμα σου να στεγνώνει ,το
στομαχι σου να γινεται σβωλος.

Αυτός.

Ηταν από κεινες τις στιγμες που χάνεις τον ελεγχο. Αν ειχες το οπλο σου θα μυριζε μπαρουτι. Το ξερεις.

Φοβάσαι τον εαυτο σου και κλεινεις τα δάχτυλα.Τα νυχια μπηγονται
στο δέρμα σου.Δεν σε νοιάζει.

Δεν τον αφήνουν να ρθει κοντα.Στα χερια του είναι περασμενες αλυσιδες.Χαμογελαει .

Θες να ξεράσεις πανω του.Θες να τον χτυπήσεις τοσο που τα ακρα σου μουδιάζουν.

Καποιος τον φωναζει-«Σλωτερ»-κι υστερα χανεται,τον παιρνουν μακρια..

Βρισκεσαι ακουμπισμένη κάτω,με τα μακρουλά σου πόδια μαζεμένα.Νιωθεις μπράτσα να σε σηκώνουν,προτάσεις που τελειωνουν με τ' ονομα σου, αλλα εχεις θολώσει.

Η πόρτα του θαλαμου ανοιγει και μπαινοβγαινουν ασπροφορεμενες
φιγουρες,γεματες με το αιμα του..

Σηκωνεσαι απότομα,τρεχεις προς τη πορτα,κολλας το κεφαλι σου στο τζαμι.Ειναι εκει.Παλευει.Το στηθος του ανεβοκατεβαινει και υστερα σε σπρωχνουν και δεν προλαβαινεις να τον ξαναδεις,το παραβαν κλεινει και εισαι παλι μονη ,τιποτα δεν παει καλα και-

πέφτεις και σε κρατάνε -

σε τραβάνε κι οι καθησυχαστικοι ήχοι δεν είναι αρκετοί,θες
να σ αφησουν να τρέξεις,να κυνηγησεις,να πιασεις,να τιμωρησεις,να κανεις αυτό που
εκανες παντα.

Θες το οπλο σου απελπισμένα αλλα δεν το βρισκεις.Ψαχνεις αγριεμενη,φωναζεις,τους διατάζεις.Δεν στο δινουν.Φαίνεται η φωνη σου είναι ισχνή.Φαινεται σε φοβουνται.

Φαίνεται άργησες.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42540
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My fanfics ( ναι ξερω ΤΡΑΤΖΙΚ!)   Σαβ Απρ 14, 2012 11:09 am

Οχι ρε πουστη!Εισαι τοσο ΓΑΜΑΤΗ!Το ξερα οτι θα ξανακυλισεις!Το διαβαζω και σχολιαζω αμεσα!

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My fanfics ( ναι ξερω ΤΡΑΤΖΙΚ!)   Σαβ Απρ 14, 2012 11:38 am

Καταρχας,

Παράθεση :
αυτη η Μ.Παρασκευη να δεις ολους μας επιρρεασε...

Πως ακριβως σε επηρρεασε αγαπη μου;Που ετρωγες μεγαλη βδομαδα πιτογυρα και την Παρασκευη κρουασαν σοκολατα; dunato gelio

Για το φικ τωρα,επειδη το αλλο δεν μπορουσα να μην το σχολιασω Laughing

Φιλε γραφεις ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.Με εντυπωσιασες.Δεν ειμαι φαν των φανφικ για να πω την αληθεια.Διαβαζω λιγα κυριως μονο οταν βαριεμαι.Αλλα το δικο σου πραγματικα αξιζε τον κοπο να του ριξω ενα βλεφαρο.Ασε που για να παινεψω και λιγο την γλωσσα μας,τις λεξεις που μπορεις να βρεις στην ελληνικη για να περιγραψεις συναισθηματα και καταστασεις δεν μπορεις να τις βρεις πουθενα αλλου.Ουτε αγγλικα,ουτα γαλλικα,ουτε κινεζικα....

Συνεχιζω.Πραγματικα με το γραψιμο σου με εκανες να νιωθω λες και βλεπω επεισοδιο.Τετοια ενταση μου περασες.Και χωρις καν να εχεις χρησιμοποιησει πολλους διαλογους.Μπραβο ρε.

+οτι σε καποιες λεξεις εβαλες και τονους Laughing

Μακαρι να δουμε ωραιο επεισοδιο την Δευτερα.Το 1/3 απο αυτο που εγραψες να ειναι,θα ειναι ΤΕΛΕΙΟ.

Α,και δεν ξερω που θα βρεις χρονο,αλλα μην τολμησεις και δεν ξαναγραψεις...

kalymera_george
παχυδερμο καλαμάρι

Αριθμός μηνυμάτων : 1072
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My fanfics ( ναι ξερω ΤΡΑΤΖΙΚ!)   Σαβ Απρ 14, 2012 12:14 pm

Υπέροχο με συγκίνησες μου θύμισε το Καρουζέλ που είχες γράψει κάποτε κοπελιά έχεις ταλέντο στην συγγραφή να το ψάξεις καλύτερα είναι κρίμα τέτοιο ταλέντο να πάει χαμένο
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://vampirediaries.do-forum.com/forum.htm
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My fanfics ( ναι ξερω ΤΡΑΤΖΙΚ!)   Σαβ Απρ 14, 2012 2:28 pm

Παράθεση :

Οχι ρε πουστη!Εισαι τοσο ΓΑΜΑΤΗ!Το ξερα οτι θα ξανακυλισεις!Το διαβαζω και σχολιαζω αμεσα!

τρολολολολ εγω και oι baby locos [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

λες και ειμαι κανα πρεζονι! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Πως ακριβως σε επηρρεασε αγαπη μου;Που ετρωγες μεγαλη βδομαδα πιτογυρα και την Παρασκευη κρουασαν σοκολατα; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αχαχαχαχα συναισθηματικα ομως φιλτατη ημουνα στο mood δεν μπορεις να πεις! Laughing

κι αμα θες να ξερεις πιτογυρα δεν εφαγα εγω,εφαγε η αλλη νυμφη! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Φιλε γραφεις ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.Με εντυπωσιασες.Δεν
ειμαι φαν των φανφικ για να πω την αληθεια.Διαβαζω λιγα κυριως μονο οταν
βαριεμαι.Αλλα το δικο σου πραγματικα αξιζε τον κοπο να του ριξω ενα
βλεφαρο.Ασε που για να παινεψω και λιγο την γλωσσα μας,τις λεξεις που
μπορεις να βρεις στην ελληνικη για να περιγραψεις συναισθηματα και
καταστασεις δεν μπορεις να τις βρεις πουθενα αλλου.Ουτε αγγλικα,ουτα
γαλλικα,ουτε κινεζικα....

Συνεχιζω.Πραγματικα με το γραψιμο
σου με εκανες να νιωθω λες και βλεπω επεισοδιο.Τετοια ενταση μου
περασες.Και χωρις καν να εχεις χρησιμοποιησει πολλους διαλογους.Μπραβο
ρε.

δεν εισαι φαν των φανφικς? Shocked Shocked Shocked

αληθεια?????

εμενα μ αρεσουν παααααααααααααρα πολυ κι αμα ψαξεις υπαρχουν παρα πολλα διαμαντακια...αναγκαστικα θα πεσεις και σε σαβουρες αλλα τα καλα φανφικ σε αποζημειωνουν.. Wink Wink Wink

ακριβως γιατι σου παιρνανε το angst και συναισθηματα που δεν εχουν τον τηλεοπτικο χρονο να στα περασουν στα επεισοδια.. Cool

ναι εχεις δικιο το ελληνικο λεξιλογιο ειναι απ τα πιο πλουσια κι αμα ξερεις να το χειριζεσαι αναλογως μπορεις να κανεις παπαδες( προφανως και ΔΕΝ αναφερομαι στον εαυτο μου δεν ειμαι ΤΟΣΟ ψωνιο πλεον [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )

Παράθεση :
+οτι σε καποιες λεξεις εβαλες και τονους Laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ειδες?Πραγματικα εκανα την υπερβαση, ΦΑΝΤΑΣΟΥ για να βαλω τονους [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] (επειδη ηταν μικρο το κειμενακι,αμα ηταν κανα μεγαλο σιγα μην εβαζα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )

Παράθεση :
Μακαρι να δουμε ωραιο επεισοδιο την Δευτερα.Το 1/3 απο αυτο που εγραψες να ειναι,θα ειναι ΤΕΛΕΙΟ.

απ το στομα σου... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αν και δεν νομιζω να ναι τοσο συναισθηματικα φορτισμενο,ουτε ο Καστλ θα τραυματιστει/κινδυνεψει τοσο πολυ-σε καμια περιπτωση... Laughing

μακαρι να δουμε τετοιες angst καταστασεις στο φιναλε να λεεεεεεεεεεεεεες... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

τωρα οσον αφορα τα διθυραμβικα σου σχολια....

ρε φχαριστω πολυυυυυυυυυυ... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ειχα πολυ καιρο να γραψω και ειχα λιγο αγχος για το πως βγηκε...ελπιζω οχι too much κλπ Laughing Laughing Laughing

Παράθεση :
Συνεχιζω.Πραγματικα με το γραψιμο σου με εκανες
να νιωθω λες και βλεπω επεισοδιο.Τετοια ενταση μου περασες.Και χωρις καν
να εχεις χρησιμοποιησει πολλους διαλογους.Μπραβο ρε.

καλα εγω γενικα δεν πολυχρησιμοποιω διαλογους, ειμαι λιγο λακωνικη.. Laughing
ε αμα σε κανε να νιωθεις οτι βλεπεις το επεισοδιο τοτε δεν εχω να πω κατι αλλο..πρωτη φορα μου κανεις σχολιασμο σε fanfic και...

Παράθεση :
Α,και δεν ξερω που θα βρεις χρονο,αλλα μην τολμησεις και δεν ξαναγραψεις...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Παράθεση :
Υπέροχο με συγκίνησες μου θύμισε το Καρουζέλ που είχες γράψει κάποτε
κοπελιά έχεις ταλέντο στην συγγραφή να το ψάξεις καλύτερα είναι κρίμα
τέτοιο ταλέντο να πάει χαμένο

αχ σταματα και συ....κολακα... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Laughing

βεβαια το γεγονος οτι σου θυμιζει Καρουζελ δεν ξερω αν ειναι καλο... Laughing

υποτιθεται εχουν περασει και 3 χρονια,δεν εχει εξελιχθει καθολου το γραψιμο μου απο τοτε? Laughing

ξερω οτι το πες για καλο αλλα κανω δικες μου σκεψεις τωρα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My fanfics ( ναι ξερω ΤΡΑΤΖΙΚ!)   Σαβ Απρ 14, 2012 2:40 pm

Ρε δηλωνω φαν,τι να λεμε τωρα;Οπως η Κειτ με τον Ρικ (και ας μην το παραδεχεται το πουτανακι) Laughing

Και εγω πιστευω οτι ο Ρικ το πολυ 1-2 γρατζουνιες να εχει.Τετοια σκηνη δεν θα δουμε.Απλα θελω ενα επεισοδιο με ενταση που στο τελος να ειναι αισοδοξο.Μας εχει φαει η μαυριλα φετος.Τουλαχιστον το 22 φαινεται αναλαφρο

Με τα φανφικ παντως δεν νιωθω και μεγαλη οικειοτητα.Ισως ειναι αυτο που λες.Να μην εχω διαβασει και τα πραγματικα καλα.Γενικα δεν το εχω ψαξει το θεμα.Σε καιρο βαρεμαρας θα επιχειρησω να διαβασω

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My fanfics ( ναι ξερω ΤΡΑΤΖΙΚ!)   Σαβ Απρ 14, 2012 2:59 pm

Παράθεση :
Ρε δηλωνω φαν,τι να λεμε τωρα;Οπως η Κειτ με τον Ρικ (και ας μην το παραδεχεται το πουτανακι) Laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Με τα φανφικ παντως δεν νιωθω και μεγαλη οικειοτητα.Ισως ειναι αυτο
που λες.Να μην εχω διαβασει και τα πραγματικα καλα.Γενικα δεν το εχω
ψαξει το θεμα.Σε καιρο βαρεμαρας θα επιχειρησω να διαβασω

θα ποσταρω κι εγω λινκς με φανφικς που διαβαζω και μ αρεσουν,θα σ αλλαξω γνωμη που θα παει.. Laughing

Παράθεση :
Και εγω πιστευω οτι ο Ρικ το πολυ 1-2 γρατζουνιες να εχει.Τετοια σκηνη
δεν θα δουμε.Απλα θελω ενα επεισοδιο με ενταση που στο τελος να ειναι
αισοδοξο.Μας εχει φαει η μαυριλα φετος.Τουλαχιστον το 22 φαινεται
αναλαφρο

++++++++++++

το φιναλε θα ναι ετσι....θα μας απογειωσει....πωπω εντωμεταξυ 6 Μαιου ειναι εκλογες λολ και μεις εκεινες τις μερες θα μαστε στη κοσμαρα μας [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

kalymera_george
παχυδερμο καλαμάρι

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My fanfics ( ναι ξερω ΤΡΑΤΖΙΚ!)   Σαβ Απρ 14, 2012 3:03 pm

Ας είμαστε και εμείς μια φορά στην κοσμάρα μας αυτοί θα είναι για τα υπόλοιπα 4 χρόνια στην κοσμάρα τους για μια μέρα που θα ήμαστε εμείς δεν χάλασε και ο κόσμος Cool
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My fanfics ( ναι ξερω ΤΡΑΤΖΙΚ!)   Σαβ Απρ 14, 2012 3:13 pm

kalymera_george έγραψε:
Ας είμαστε και εμείς μια φορά στην κοσμάρα μας αυτοί θα είναι για τα υπόλοιπα 4 χρόνια στην κοσμάρα τους για μια μέρα που θα ήμαστε εμείς δεν χάλασε και ο κόσμος Cool

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

σωστος!

kalymera_george
παχυδερμο καλαμάρι

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My fanfics ( ναι ξερω ΤΡΑΤΖΙΚ!)   Σαβ Απρ 14, 2012 3:16 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Για να έρθουμε πάλι στο φανφικ αυτό το τραγούδι νομίζω εκφράζει το πως νιώθει η Κείτ για τον Καστλ αχ αχ αχ I love you

My fanfics ( ναι ξερω ΤΡΑΤΖΙΚ!)
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 18Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» TVD Fanfics (Γενικα....και ειδικα...)
» My fanfics ( ναι ξερω ΤΡΑΤΖΙΚ!)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: