ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Game of Thrones 2x02

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33352
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x02   Πεμ Απρ 19, 2012 1:31 pm

πω ρε συ...ξεχασα να κατεβασω το 3 Laughing

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Τέρψη

Αριθμός μηνυμάτων : 8173
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x02   Πεμ Απρ 19, 2012 1:31 pm

Έτσι όπως τα λέει η Ελένη είναι. Εγώ που έχω διαβάσει και το βιβλίο, βρίσκω τον δεύτερο κύκλο απείρως γρήγορο. Απείρως όμως! Αυτά που είδα στο πρώτο επεισόδιο, διάβαζα μέεερες για να τα δω στο βιβλίο. Τα κάνουν όλο πολύ γρήγορα και έξυπνα και έχω να συγχαρώ τους δημιουργούς που επεξεργάζονται το σενάριο, πολύ καλή δουλειά.

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42795
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x02   Πεμ Απρ 19, 2012 1:36 pm

Παράθεση :
πω ρε συ...ξεχασα να κατεβασω το 3

Ουτε εγω το κατεβασα.Το ειδα στην Νοβα Razz

Παράθεση :
Έτσι όπως τα λέει η Ελένη είναι. Εγώ που έχω διαβάσει και το βιβλίο, βρίσκω τον δεύτερο κύκλο απείρως γρήγορο. Απείρως όμως! Αυτά που είδα στο πρώτο επεισόδιο, διάβαζα μέεερες για να τα δω στο βιβλίο. Τα κάνουν όλο πολύ γρήγορα και έξυπνα και έχω να συγχαρώ τους δημιουργούς που επεξεργάζονται το σενάριο, πολύ καλή δουλειά.

Ακριβως τα ιδια μου εχει πει ενα φιλαρακι που τωρα διαβαζει το 4ο.....
Πως απο δω κιουρια;Για περαστε μια βολτα απο το θρεντ του Καστλ Laughing
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x02   Πεμ Απρ 19, 2012 1:37 pm

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
πω ρε συ...ξεχασα να κατεβασω το 3

Ουτε εγω το κατεβασα.Το ειδα στην Νοβα Razz

τοσο καλα Laughing

Τέρψη

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x02   Πεμ Απρ 19, 2012 1:51 pm

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :

Ακριβως τα ιδια μου εχει πει ενα φιλαρακι που τωρα διαβαζει το 4ο.....
Πως απο δω κιουρια;Για περαστε μια βολτα απο το θρεντ του Καστλ Laughing
Βγάζω εισιτήρια για επιστροφή και έχω ένα μπέρδεμα. Μόλις το λύσω θα σας επισκεφτώ Razz

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42795
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x02   Πεμ Απρ 19, 2012 1:54 pm

Γιατι καλε,διακοπουλες εισαι;Εγω νομιζα οτι εισαι απο Αθηνα λολ!
Τέρψη

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x02   Πεμ Απρ 19, 2012 2:11 pm

Κι όμως Smile Και δυστυχώς πρέπει να φύγωωω No

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x02   Τρι Δεκ 11, 2012 1:45 am

Ειδα και το 2ο....Λιγοτερο καλο απο το πρωτο αλλα καλο επεισοδιο γενικοτερα με πολυ καλο τελος (και εδω να πω πως το καλυτερο που εκανα με αυτη τη σειρα ηταν που αφησα τα επεισοδια να τα δω ολα μαζι απο το να βλεπω ενα ενα μεχρι να ολοκληρωθει ο κυκλος, ειναι που ειναι λιγα και τα επεισοδια, δεν λεει...)

Λοιπον εχουμε και λεμε...

Θεον καλα να παθεις βλαμμενο Laughing Το υφος του οταν συνειδητοποιησε πως αυτη ηταν η αδερφη του δεν παιζοταν [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Και ελα ρε συ και ενας που δεν εχει προβλημα να δωσει δυναμη σε γυναικα πως το επαθαν!

Απο το ενα ακρο στο αλλο...γιατι ο Μπειλις (μικροδαχτυλακιαςWink ειναι μεγαλο καθικι τελικα η πορνοδιεστραμμενη νυφιτσα!!!

Σερσει παρτο αλλιως βρισκεις (αλλα αυτα που σου λεει ο Τυριον εχουν βαση και δεν ακους)...αλλα ετσι οπως τα εκανες τι κανεις και εσυ μπες στην επιθεση γιατι αλλο δρομο δεν εχεις....

Ο Τυριον κανει στρατηγικες κινησεις και εχει επιγνωση της καταστασης...για να δουμε τι θα δουμε...

Απο την αλλη το τειχος προειδοποιει, καλει σε βοηθεια αλλα δεν το ακουνε...αμ μετα θα ειναι αργα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ο Νταβος σωστος! Ολοι παντα και παντου ψαχνουν απο εναν θεο να πιστεψουν και ειναι πολυ ευκολο να παρασυρθουν απο αυτο. Αυτος πιστευει σε εναν ανθρωπο που τον εχει ευεργετησει. Και οι ανθρωποι απογοητευουν αλλα τουλαχιστον ειναι απτοι και υπαρκτοι.

Ο πειρατης πολυ γελιο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Η Ιερεια κατι σκαρωνει και τωρα εμεινε εγκυος; Ω ρε γλεντια...(και να θυμαμαι ενα μικρο σποιλερ απο τοτε που ειχα δει μερικες σκηνες απο τα πρωτα επεισοδια! μουχαχαχαχαχαχαχα)

Τι ειπα στο προηγουμενο επεισοδιο; Πως συμπαθω τον Ρακχαρο; Οριστε η ιστορια της ζωης μου ...στο 2χ01 λεω πως τον συμπαθω στο 2χ02 του παιρνουν το κεφαλι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Γιατι αναθεμα σας πια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τα πηρε και η Ντανι αλλα προς το παρον ειναι δρακακι χωρις φτερα και φωτια οποτε πρωτα πρεπει να ανακτησει δυναμη και μετα να προχωρησει σε εργα.

Επαναλαμβανω, τον Τζορα (ενω πιστευω πως οντως νοιαζεται για την Ντανι) δεν τον εμπιστευομαι...λιγο κατι σκηνες στον πρωτο κυκλο λιγο γενικοτερα που προσπαθουν να τον βγαλουν πολυ καλο και ερχεται και δενει.

Η Αρια και ο Τζεντρι πολυυυυυυ γελιο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ο Σαμ ειναι πολυ καλο παιδι τελικα! Απο την αλλη αυτη η σειρα εχει ενα κατι με τα μωρα No

Τωρα το τερατακι τι το ηθελε το μωρο; Να το φαει η τιποτα χειροτερο; Razz Θα δειξει...

Αντε να δουμε τι θα παιξει και με τον Snow. (Αν η Σνοου ειναι η Χιονατη ο Σνοου ειναι ο Χιονατος; Laughing)

filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5182
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x02   Τρι Δεκ 11, 2012 1:49 am

Παράθεση :
Τι ειπα στο προηγουμενο επεισοδιο; Πως συμπαθω τον Ρακχαρο; Οριστε η ιστορια της ζωης μου

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα α ρε Φελ και γω τον ειχα συμπαθησει αυτον,ηταν η μοιρα του να τον συμπαθησεις καποτε,επρεπε να προετοιμαστω dunato gelio

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x02   Τρι Δεκ 11, 2012 1:54 am

filareti έγραψε:
Παράθεση :
Τι ειπα στο προηγουμενο επεισοδιο; Πως συμπαθω τον Ρακχαρο; Οριστε η ιστορια της ζωης μου

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα α ρε Φελ και γω τον ειχα συμπαθησει αυτον,ηταν η μοιρα του να τον συμπαθησεις καποτε,επρεπε να προετοιμαστω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ναι ρε γαμωτο...επρεπε να το ειχα ψιλλιαστει πως αφου τον συμπαθησα θα τον τρωγανε λαχανο Laughing

Game of Thrones 2x02
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 8 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Game of Thrones
» A Game of Thrones Character Quiz
» Game of Thrones 2x10
» Game of Thrones - 1ος Κύκλος
» Game of Thrones 2x02

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: