ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Game of Thrones 2x02

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42882
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x02   Σαβ Απρ 14, 2012 7:54 pm

HBO ηταν και το Six Feet Under παντως....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
mkostas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x02   Σαβ Απρ 14, 2012 7:55 pm

Εγώ 2 σειρές δοκίμασα να δω από HBO και πέτυχα και δυο άλλες... Και δε μ'αρέσει καθόλου. Η παραγωγή με το να είναι αξιοπρεπής, μου φτάνει και με περισσεύει. Το θέμα μου εμένα είναι οι χαρακτήρες. Και στις σειρές του HBO δε προλαβαίνω ούτε τα ονόματά τους να μάθω, τόσο πολυπρόσωπες που είναι και με τόσα λίγα επεισόδια. Πόσο μάλλον να ενδιαφερθώ ή να δεθώ.vΚι αυτό μαζί με το ότι θεωρώ ότι η ωμότητα και η τόλμη ξεπερνάνε τα όρια... Γι'αυτό μου φαίνονται πιο ενδιαφέρουσες σειρές τύπου Six feet under από HBO.

Και το True blood είναι γελοιότητα... livan

felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33694
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x02   Σαβ Απρ 14, 2012 7:56 pm

Eleni7 έγραψε:
HBO ηταν και το Six Feet Under παντως....

και ηταν και το Alan Ball που βγαζει το ...true blood τωρα...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

απιστευτο και ομως πραγματικοτης Razz Razz Razz

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5199
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x02   Σαβ Απρ 14, 2012 7:56 pm

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
To σχολιο για τους αλλους δε σχολιασες εσυ Ελεν Αποφευγεις να ξυνεις πληγες ε?

Αφου εχω ψυχολογικα με το θεμα και το ξερεις!Γιατι ξυνετε πληγες ρε παιδια;Τοσο πολυ με μισειτε; dunato gelio

dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Εεελα βρε,εμεις που σ'αγαπαμε τοοσο.Απλα ειναι διασκεδαστικο gelio και τελος παντων αφου το προσεξα,να μην το πω? lol!

@Τωρα που το αναφερατε,εκεινο το ερμο το Six feet under ποοοτε θα το ξεκινησουμε?Παει για καλοκαιρι σουμπιτο? gelio

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x02   Σαβ Απρ 14, 2012 7:58 pm

mkostas έγραψε:
Εγώ 2 σειρές δοκίμασα να δω από HBO και πέτυχα και δυο άλλες... Και δε μ'αρέσει καθόλου. Η παραγωγή με το να είναι αξιοπρεπής, μου φτάνει και με περισσεύει. Το θέμα μου εμένα είναι οι χαρακτήρες. Και στις σειρές του HBO δε προλαβαίνω ούτε τα ονόματά τους να μάθω, τόσο πολυπρόσωπες που είναι και με τόσα λίγα επεισόδια. Πόσο μάλλον να ενδιαφερθώ ή να δεθώ.vΚι αυτό μαζί με το ότι θεωρώ ότι η ωμότητα και η τόλμη ξεπερνάνε τα όρια... Γι'αυτό μου φαίνονται πιο ενδιαφέρουσες σειρές τύπου Six feet under από HBO.

αυτα ακριβως που αναφερεις παραπανω ειναι τα συν και τα πλην της σειρας...γιατι μεσα σε 10 επεισοδια υπαρχει αλλη ταχυτητα και δυναμικη και αυτο αρεσει σε πολλους...

και πλεον το HBO σε πολλες σειρες του διατηρει μια προκλητικοτητα που απο ενα σημειο και μετα ειναι οντως απωθητικη...

Παράθεση :

Και το True blood είναι γελοιότητα... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ο πρωτος και ο δευτερος κυκλος ηταν καλοι...

ο τριτος μετριος...

ο 4ος η απολυτη γελοιοτητα...

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x02   Σαβ Απρ 14, 2012 7:59 pm

Παράθεση :
Εεελα βρε,εμεις που σ'αγαπαμε τοοσο.Απλα ειναι διασκεδαστικο και τελος παντων αφου το προσεξα,να μην το πω?

Τεσπα,εσενα στην χαριζω επειδη εισαι εσυ.Απο Φελ και Κατ δεν δεχομαι αλλες τετοιες "επιθεσεις",θα φανε ιντερνετικο ξυλο dunato gelio

Παράθεση :
@Τωρα που το αναφερατε,εκεινο το ερμο το Six feet under ποοοτε θα το ξεκινησουμε?Παει για καλοκαιρι σουμπιτο?

Εγω μια φορα το εχω δει.Το θεμα ειναι πως θα πεισουμε την Κατερινα που για αυτην δεν υπαρχει αλλη σειρα τωρα Laughing
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x02   Σαβ Απρ 14, 2012 8:00 pm

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
Εεελα βρε,εμεις που σ'αγαπαμε τοοσο.Απλα ειναι διασκεδαστικο και τελος παντων αφου το προσεξα,να μην το πω?

Τεσπα,εσενα στην χαριζω επειδη εισαι εσυ.Απο Φελ και Κατ δεν δεχομαι αλλες τετοιες "επιθεσεις",θα φανε ιντερνετικο ξυλο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ρατσιστρια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :

Παράθεση :
@Τωρα που το αναφερατε,εκεινο το ερμο το Six feet under ποοοτε θα το ξεκινησουμε?Παει για καλοκαιρι σουμπιτο?

Εγω μια φορα το εχω δει.Το θεμα ειναι πως θα πεισουμε την Κατερινα που για αυτην δεν υπαρχει αλλη σειρα τωρα Laughing

και εγω το εχω δει αλλη μια φορα...

αν το ξεκινησετε καλοκαιρι ειμαι μεσα παντως...για πιο πριν απλα δεν παιζει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5199
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x02   Σαβ Απρ 14, 2012 8:02 pm

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :

Τεσπα,εσενα στην χαριζω επειδη εισαι εσυ.Απο Φελ και Κατ δεν δεχομαι αλλες τετοιες "επιθεσεις",θα φανε ιντερνετικο ξυλο dunato gelio

Παράθεση :

- I love you Cool I love you

-Ξερω,αλλα υποτιθεται θα το βλεπαμε καμποσοι μαζι.Οι υπολοιποι τι λενε?Καλα,με τη μουρλη δεν υπαρχει ελπιδα οσο παιζεται το Καστλ.Ηθελε κατι να αρχισει οπωσδηποτε,πορωθηκε μ'αυτο τωρα,αστο.Και μετα εξεταστικη.Για αυτο λεω καλο καλοκαιρι gelio

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x02   Σαβ Απρ 14, 2012 8:04 pm

Παράθεση :

εξκιουζμι;Εχεις δει Six Feet;Πως,ποτε,που;!

Παράθεση :
-Ξερω,αλλα υποτιθεται θα το βλεπαμε καμποσοι μαζι.Οι υπολοιποι τι λενε?Καλα,με τη μουρλη δεν υπαρχει ελπιδα οσο παιζεται το Καστλ.Ηθελε κατι να αρχισει οπωσδηποτε,πορωθηκε μ'αυτο τωρα,αστο.Και μετα εξεταστικη.Για αυτο λεω καλο καλοκαιρι gelio

Με την μουρλη υπαρχει ελπιδα αν στο φιναλε του Καστλ στις 7 Μαη μας αφησουν "παγωτο".Για να ξεχαστει 5 μηνες,ισως και να το ξεκινησει
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x02   Σαβ Απρ 14, 2012 8:05 pm

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :

εξκιουζμι;Εχεις δει Six Feet;Πως,ποτε,που;!

δεν στο χα πει; Laughing συγνωμη ma cherie παραλειψις Laughing

Παράθεση :
Παράθεση :

Με την μουρλη υπαρχει ελπιδα αν στο φιναλε του Καστλ στις 7 Μαη μας αφησουν "παγωτο".Για να ξεχαστει 5 μηνες,ισως και να το ξεκινησει

αν ειναι ετσι να την πεισουμε να δει και smallville Laughing

Game of Thrones 2x02
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Game of Thrones
» A Game of Thrones Character Quiz
» Game of Thrones 2x10
» Game of Thrones - 1ος Κύκλος
» Game of Thrones 2x03

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: