ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Game of Thrones 2x01

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x01   Τρι Δεκ 11, 2012 1:29 am

Τέρψη έγραψε:
Μα καλά
Σπόιλερ:

+1
Ρε εμεις μια ασημαντη κουβεντα να πουμε εισαι ετοιμη να μας φας.Αυτουνου τι του εκανες? Suspect Μηπως αγνοειται η τυχη του εκτοτε?

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42677
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x01   Τρι Δεκ 11, 2012 1:30 am

Τέρψη έγραψε:
Μα καλά
Σπόιλερ:

Απο τον Μαη του κραταω μουτρα dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Μαλακας,τι να πεις.Και δεν ειναι οτι διαβαζει τα βιβλια.Απλα μπαινει Wiki και τα εχει μαθει ολα απεξω απο κει για να μας κανει τετοια χουνερια.Θα κανω φονο καμια μερα και θα τελειωσει η υποθεση
Τέρψη

Αριθμός μηνυμάτων : 8163
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x01   Τρι Δεκ 11, 2012 1:34 am

Ρε δεν τους μπορώ κάτι τέτοιους. Και δεν μπορεί αν είναι φίλος σου να μην σε ξέρει. Εμένα πλέον με φοβούντια όλοι, κουβέντα δεν μπορούν να πουν και να μην τους σταματήσω. Αν μου το είχαν κάνει αυτό θα τους έτρωγα πραγματικά.

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x01   Τρι Δεκ 11, 2012 1:44 am

O συγκεκριμενος ειναι μαλακας (και δεν ειναι ακριβως φιλος,γνωστος ειναι που τον κανουμε που και που παρεα).Του αρεσει να κανει αυτο το πραγμα.Το κανει και σε αλλους φιλους μου.Ρε το ατομο βλεπει επεισοδια και αλλων σειρων σε ff και καθεται μετα και ξεφουρνιζει πως τελειωνουν.Θα τον μαμησει κανενας καμια μερα,δεν παιζει.
Τέρψη

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x01   Τρι Δεκ 11, 2012 1:46 am

Καλός παπάρας! Συγνώμη κιόλας αλλά θέλω να τον δείρω χωρίς καν να τον ξέρω!

felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33141
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x01   Τρι Δεκ 11, 2012 1:53 am

Eleni7 έγραψε:
Οχι αναγνωριζεται γιατι τοτε που το εγραψα

Σπόιλερ:

Δεν με απασχολει Laughing

filareti έγραψε:

lol! Παρ'ολα αυτα αυτος θα της το φυλαει στανταρ και πιθανον να τη μετανιωσει την ομολογουμενως εντυπωσιακη κινησουλα η Σερσει.Αλλα ηταν κουλ afro

Καλα στανταρακι Laughing

Παράθεση :
Παράθεση :
γιατι θα ψοφησει δεν μπορει

Να υποθεσω οτι το σκεπτικο ειναι πως μες στους τοσους που χανονται ε δεν μπορει αν τη γλυτωσει αυτος θα πηδηχτουμε απ' το παραθυρο? Laughing

Και αυτο και μου εχει πει και μια φιλη μου που διαβαζει τα βιβλια τι παιζει Laughing

Παράθεση :
Παράθεση :
Ο Τζορα ειναι πολυ καλος για να ειναι αληθινος παντως
Μα γιατι ο γλυκος μου?Πραγματικα οπου βλεπεις εδω μεσα ανθρωπο χωρις προφανη ελαττωματα ειναι για να τον υποπτευεσαι. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Στο μεταξυ οπως το Σνοου σου θυμιζει χιονατουλα ο Τζορα τωρα θα μου θυμιζει Καρλαιλ (απο Νταουντον).Απαπα.

Laughing

Μα ειχαν δειξει κατι στον πρωτο κυκλο αν θυμαμαι (εχω να το δω και κατι αιωνες)...με καποιον επικοινωνουσε; Κατι παρομοιο...αλλα περα απο αυτο....δεν υπαρχει τελειοτητα (και να μενεις και ζωντανος ταυτοχρονα) οταν κυνηγας θρονους Laughing

Παράθεση :
Παράθεση :
και να τον ταισουν στις βερβεριτσες
Το ξερω οτι ολοι απεχθανομαστε τον Κωστα,αλλα τετοια τροφικη δηλητηριαση ακομα και για αυτον ειναι πολυ βρε παιδια No [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ λιωνωωωωωωωωωωω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Παράθεση :
Βασικα αυτο το τελευταιο θα το παρω πισω για ευνοητους λογους
Αμα ειναι να λεμε και να ξελεμε... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Φιλ παντρεψου με Laughing

Παράθεση :
@Φελ,πως και θυμηθηκες το got re?

Και εγω απορω μην νομιζεις...αλλα ας σου κανω μια παρεμφερη ερωτηση...Φιλ πως και ξεχασες το Ouat re? Laughing

filareti έγραψε:
Τέρψη έγραψε:
Μα καλά
Σπόιλερ:

+1
Ρε εμεις μια ασημαντη κουβεντα να πουμε εισαι ετοιμη να μας φας.Αυτουνου τι του εκανες? Suspect Μηπως αγνοειται η τυχη του εκτοτε?

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Eleni7 έγραψε:
Τέρψη έγραψε:
Μα καλά
Σπόιλερ:

Απο τον Μαη του κραταω μουτρα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μαλακας,τι να πεις.Και δεν ειναι οτι διαβαζει τα βιβλια.Απλα μπαινει Wiki και τα εχει μαθει ολα απεξω απο κει για να μας κανει τετοια χουνερια.Θα κανω φονο καμια μερα και θα τελειωσει η υποθεση

Θεος [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τέρψη έγραψε:
Ρε δεν τους μπορώ κάτι τέτοιους. Και δεν μπορεί αν είναι φίλος σου να μην σε ξέρει. Εμένα πλέον με φοβούντια όλοι, κουβέντα δεν μπορούν να πουν και να μην τους σταματήσω. Αν μου το είχαν κάνει αυτό θα τους έτρωγα πραγματικά.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Eleni7 έγραψε:
O συγκεκριμενος ειναι μαλακας (και δεν ειναι ακριβως φιλος,γνωστος ειναι που τον κανουμε που και που παρεα).Του αρεσει να κανει αυτο το πραγμα.Το κανει και σε αλλους φιλους μου.Ρε το ατομο βλεπει επεισοδια και αλλων σειρων σε ff και καθεται μετα και ξεφουρνιζει πως τελειωνουν.Θα τον μαμησει κανενας καμια μερα,δεν παιζει.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τέρψη έγραψε:

Σορυ που γελαω κοριτσια αλλα εχω λιωσει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x01   Τρι Δεκ 11, 2012 1:56 am

Τέρψη έγραψε:

Οπως το πες.ΠΑΠΑΡΑΣ
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33141
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x01   Τρι Δεκ 11, 2012 1:57 am

Eleni7 έγραψε:
Τέρψη έγραψε:

Οπως το πες.ΠΑΠΑΡΑΣ

ΘΕΟΣ λεμεεεε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x01   Τρι Δεκ 11, 2012 1:58 am

Ναι,κι αυτος "ελιωσε" οταν εμαθα οτι βλεπει Fringe και του εκανα σποιλεραρα!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Τέρψη

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game of Thrones 2x01   Τρι Δεκ 11, 2012 1:59 am

Μαλάκα δεν το κάνω ποτέ, αλλά του άξιζε και με το παραπάνω!!! Ψάχνε τι βλέπει και μάθαινε σπόιλερς να του κάνεις. Κάνε του και ένα από μένα την επόμενη φορά!

Game of Thrones 2x01
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Game of Thrones
» A Game of Thrones Character Quiz
» Game of Thrones 2x10
» Game of Thrones - 1ος Κύκλος
» Game of Thrones 2x01

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: