ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Και οι χειρότερες....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και οι χειρότερες....   Δευ Μαϊος 24, 2010 2:25 am

Με το που βλέπει τη μούρη της τρομοκρατείται, δεν θέλει τίποτα άλλο ooxi

SophiaSonia21
ξαναμμένη γαλοπούλα

Αριθμός μηνυμάτων : 824
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Εδώ, εκεί, παρά πέρα...

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και οι χειρότερες....   Δευ Μαϊος 24, 2010 2:26 am

Θα σου το φέρω να σε φάει μωρή!

SophiaSonia21
ξαναμμένη γαλοπούλα

Αριθμός μηνυμάτων : 824
Τόπος : Εδώ, εκεί, παρά πέρα...

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και οι χειρότερες....   Δευ Μαϊος 24, 2010 2:27 am

Κ αν στο φέρω να το δείς κ εσύ μουχρίτσα, να μου γράψεις!

mkostas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και οι χειρότερες....   Δευ Μαϊος 24, 2010 2:27 am

Τι να φάει μωρέ το σκατό;

helenaki

Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και οι χειρότερες....   Δευ Μαϊος 24, 2010 4:08 pm

Silv_ianita έγραψε:
Για εμένα η χειρότερη ταινία που έχω δει ήταν κάτι που υποτίθεται ότι ήταν θρίλερ αλλά μάλλον... ήταν κάτι ανάμεσα σε τσόντα και κωμωδία???

Ε...πώς λεγόταν?? Hostel?? Κάπως έτσι νομίζω...

Είχα σιχαθεί τη ζωή μου όταν το είδα... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

μαρη;;;;;δε σου αρεσε το hostel????? affraid affraid affraid affraid

το ποσο ειχα γελασει οταν το χα δει...δε φανταζεσαι!!!!!!!!!!! dunato gelio to kapelo tou gianni
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
LadyOscar

Αριθμός μηνυμάτων : 1426
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και οι χειρότερες....   Τρι Μαϊος 25, 2010 10:55 pm

Ατελείωτος είναι ο κατάλογος! Ψηλά ψηλά, όμως, βάζω το 8,5 του Φελίνι και τον Μελισσοκόμο του Αγγελόπουλου - α ρε Μαστρογιάννι τι βλακείες έχω δει για χάρη σου.

GIOTA

Αριθμός μηνυμάτων : 396
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και οι χειρότερες....   Δευ Μαϊος 31, 2010 1:13 am

MariaS έγραψε:
Ορίστε μωρή, πάρε να 'χεις. Η χειρότερη ταινία πο έχω δει είναι ένα θρίλερ που στο τέλος, όλοι κατέληξαν σκυλοτροφή. Κυριολεκρικά, πήγαν να τους κάνουν κιμά για να φτιάξουν κονσέρβες. What a Face

Αυτο ηταν σχεδιο μιας μανας καθηγητριας εγκληματολογιας και του γιου της;;Και τα θυματα οι μαθητες της και συμμαθητες του;;Που τους εκλεισαν ολους στο τελος σε ενα ψυγειο για κρεαατα;;Γιατι κατι μου θυμιζει ετσι οπως τα λες..
Τι μ@λ@κιες εχω δει χριστε μου!! livan livan

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
MariaS
Κουρούνα

Αριθμός μηνυμάτων : 6693

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και οι χειρότερες....   Δευ Μαϊος 31, 2010 1:22 am

Xαχα, ούτε θυμάμαι καν!Νομίζω το ίδιο λέμε! Απλά το τέλος μου είχε μείνει, είχα πέσει κάτω απο τα γέλια! dunato gelio

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46032
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και οι χειρότερες....   Κυρ Μαϊος 29, 2011 12:25 pm

Χθες.........τους εκληπαρουσα να δουμε Πειρατες.....τιποτα...θελανε θριλερ...και οριστε τα αποτελεσματα...

INSIDIOUS.....

.....

....

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Γελια μεχρι δακρυων!!!!!!!!

Παιζει να ηταν δεν ξερω κι εγω ο,τι πιο αστειο εχω δει ever!!!!!

Το πιο χαλια μερος-και το πιο σημαντικο για ενα θριλερ- ηταν η Μουσικη.... τα ακαιρα μουσικα οργανα που βαρουσαν σε ακαιρες στιγμες, η οπερετα μια τυπισσας που ακουγοταν σε ακαιρη στιγμη και το βιολι που στρυγγλιζει χωρις ομως να σε ανατριχιαζει απο φοβο αλλα να σε κανει να παρακαλας να σταματισει απο εκνευρισμο!!!!

Καλα ας την αφησουμε την αθλιοσυνη της σκηνοθεσιας κι ας παμε στο σεναριο...Το σεναριο καααατι ελεγε αλλα το τραβηξανε απ τα μαλλια και το Γ*ΜΗΣΑΝ!!!! Ενα αγορακι που πεφτει ξαφνικα σε κωμα και γινονται διαφορα στο σπιτι...θα μπορουσαν να το χειριστουν πολυ καλα, κι αρχισαν τις παπαριες περι αστρικων εαυτων και αλλων συμπαντων,μου θυμησαν x-files και τον χαζο τροπο εξαφανισης της αδερφης του Μωλντερ και ταραχτηκα!

Ηθοποιια.....ποια ηθοποιια?[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Καλο,καλο...

Γενικα δεν ξερω πολυ γελιο, ειχε παρα πολλες ακαιρες στιγμες που φοβο ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ!!!

Αν θελετε να τρομαξετε ΜΗΝ πατε! Αν θελετε να περασετε 2 ωρες σαχλαμπουριζοντας και γελωντας ειναι ο,τι πρεπει!Εμεις τουλαχιστον βγηκαμε με καινουργια συκωτια!Δεν πηγαν χαμενα τα 8,5 ευρω!

You've got to lose to know how to win.
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42623
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και οι χειρότερες....   Κυρ Μαϊος 29, 2011 2:38 pm

Ρε, τσεκαρα τις προαλλες την ταινια στο imdb και της εβαλα Χ κατευθειαν.Εχουν βγει ταινιες με την ιδια,πανω-κατω,υποθεση με το κιλο.Απο την στιγμη που δεν ειχε κ κανενα "βαρυ" ονομα στο καστ,την απερριψα κατευθειαν.Γενικα,οταν παω σινεμα προτιμω μπλοκμπαστεριες που ειναι καλυτερα να τις δεις πρωτη φορα κινηματογραφο λογω των οπτικων και ηχητικων εφε.Για αλλες ταινιουλες και ειδικα θριλερ,υπαρχει κ το dvd.Μεσανυχτα-ποπκορν-παρεακι και γλυτωνεις κ το 8ευρω Wink

Και οι χειρότερες....
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Γενικά :: Cinema-
Μετάβαση σε: