ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

SPOILERS!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
elina

Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   Παρ Απρ 05, 2013 2:25 am

Ναι φιλ το βλέπω. cheers

Βλέπω έχουμε άχτι την μητέρα των δράκων ε? dunato gelio Εμένα μου είναι παντελώς αδιάφορη!

Εγώ λατρεύω την Άρια, τον Τζον, τον Ρομπ lloradera , και τον Τyrion.

Επίσης η Σάνσα μου την έσπαγε ΠΟΛΥ στην αρχή, τώρα μετά τα όσα τράβηξε από τον Τζοφρευ την δικαιολογώ.

Τώρα που είπα Τζόφρευ... Κανένα σπόιλερ για τους Λάνιστερ υπάρχει??? Laughing

Sunflower
Blooming in your finest hour
You have come into your power
And you spill it over me
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5195
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   Σαβ Απρ 06, 2013 2:16 am

cheers Aπαιτω ενεργο σχολιασμο ooxi Laughing

Δεν την εχω ακριβως αχτι.Ισα ισα στην αρχη τη συμπαθουσα πολυ κι ακομα γενικα μου αρεσει,αλλα κανει πολλες λαθος κι εκνευριστικες επιλογες.Παρ'ολα αυτα ειναι απο αυτους που υποστηριζω,απο αλλους προτιμοτερη συν οτι ειναι η μονη γυναικα υποψηφια για ανεξαρτητη βασιλισσα.Πρεπει να συνελθει ομως ooxi

Σποιλερ για τους Λανιστερ? Χμμμ..εχω πολλα lol! Για Τυριον,Σερσει,Ταιγουιν...κλπ. Βασικα για τον Τζεφρι εχω ενα καραμπινατο σποιλερ gualofouska Το θες? Αν και μηπως το ξερεις ηδη? Απο καποιο σημειο του ποστ σου μου φαινεται σαν κατι μελλοντικο να ξερεις Suspect Wink Μη σου κανω ομως κανενα σποιλερ που δεν το θες.Παντως σε ολους τους συμβαινουν συνταρακτικα πραγματα που ευχαριστως αποκαλυπτω gelio

Αρια αγαπω και γω,Τυριον επισης αν και στα βιβλια φαινονται πιο εντονα καποια ελαττωματα του και δε μ'αρεσει παντα τοσο οσο στη σειρα,Τζον και Ρομπ καλοι ειναι μωρε,αλλα τους βαριεμαι λιγο. Εγω εχω αδυναμια στον αρχηγο των Μαρτελ τον οποιο δεν εχουμε δει ακομα, μ'αρεσει κι ο σερ Τζορα...και για σκοτεινους λογους εχω μια αδιευκρινιστη συμπαθεια και στον Μικροδαχτυλο και τη Σερσει.Ειλικρινα δεν ξερω πώς συνεβη αυτο dunato gelio Μαλλον φταινε οι ηθοποιοι τη σειρα που μ'αρεσουν πολυ οπως αποδιδουν τους ρολους τους.

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33564
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   Σαβ Απρ 06, 2013 3:08 am

Σιγα ρε Φιλ. Και σε μενα αρεσει η Σερσεϊ. Μεχρι και ο Τζειμι εχει τις καλες στιγμες του (βεβαια ειναι και κουκλι οποτε μπορει να μην ειμαι και 100% αντικειμενικη Laughing)
Ο μικροδαχτυλακιας εχει φαση πολλες φορες.

Και εγω βαριεμαι τον Ρομπ και τον Τζων.

Με την Ντανι τωρα γελαω αλλα μπορει να κανει ολα σουργελο η μανουλα των δρακων οποτε αναμενω με ενθουσιασμο Cool

Ο Τυριον ειναι ΜΟΡΦΗ!

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
filareti
Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   Σαβ Απρ 06, 2013 11:41 am

Ο Τζειμι παρακατω γινεται συμπαθης απο αρκετους,η Σερσει παλι..δε θα το ελεγα Laughing .Σιγουρα παιζει καποιο ρολο η εμφανιση(εμενα δε μ'αρεσει και τοσο Laughing νομιζω οτι ο Τζον ας πουμε ειναι πιο ωραιος με κοντο μαλλι τουλαχιστον,αλλα τελος παντων),αλλα και λογω του οτι βλεπουμε τη δικη του οπτικη.Παντως ο κοσμος εχει γενικα μια εκνευριστικη ταση παρομοια ''αμαρτηματα'' να τα συγχωρει στους αντρικους χαρακτηρες πιο ευκολα απ'οτι στους γυναικειους-για τους φανς γενικα το λεω αυτο,οχι για εδω.

Ο Τυριον ειναι μορφη δε λεω οχι.Σχεδον παντα ειμαι με το μερος του.Αλλα λογω των οσων εχει τραβηξει εχει μια πολυ εντονη πικρια που του βγαινει συχνα και καποιες φορες λιγο παραλογα.Οταν ο πατερας του του ειπε οτι ειναι ενα μικρο πλασμα γεματο φθονο δεν ειχε 100% αδικο τελικα,παρολο που φυσικα ηταν απαισιος και τον μισησα κι ηθελα να βρει επιτελους το δικιο του ο Τυριον-πραγμα που ηξερα οτι δε θα γινοταν,αλλα ειχε πλακα να βλεπεις τον κοσμο να το περιμενει Laughing Παρ'ολα αυτα,ο Τυριον μπορει να εχει αυτα τα αισθηματα,πραγμα λογικο λογω της θεσης του σε εκεινη την κοινωνια,αλλα ποτε δεν τον ειδαμε να παει να κανει το κακο σε ανθρωπους που δεν το αξιζαν ουτε απο φθονο ουτε απο οτιδηποτε,δε δρα με βαση αυτα.Απλως ειναι λιγο κουραστικο να τα διαβαζεις,οπως και τις υστεριες του Σαμ που επαναλαμβανει καθε 3 προτασεις οτι ειναι δειλος Rolling Eyes 'Νταξει το εμπεδωσαμε.

Τη Σανσα και γω οσο περναει ο καιρος τη συμπονω.Βοηθαει και το οτι αρχιζει να ξυπναει.Πολλοι περιμενουν οτι θα γινει καταπληκτικη παικτρια του παιχνιδιου λογω καλου δασκαλου sfirizi ,δεν ειμαι σιγουρη αν θα φτασει σ'αυτο το σημειο ομως.

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   Σαβ Απρ 06, 2013 12:23 pm

filareti έγραψε:
Ο Τζειμι παρακατω γινεται συμπαθης απο αρκετους,η Σερσει παλι..δε θα το ελεγα Laughing .Σιγουρα παιζει καποιο ρολο η εμφανιση(εμενα δε μ'αρεσει και τοσο Laughing νομιζω οτι ο Τζον ας πουμε ειναι πιο ωραιος με κοντο μαλλι τουλαχιστον,αλλα τελος παντων),αλλα και λογω του οτι βλεπουμε τη δικη του οπτικη.Παντως ο κοσμος εχει γενικα μια εκνευριστικη ταση παρομοια ''αμαρτηματα'' να τα συγχωρει στους αντρικους χαρακτηρες πιο ευκολα απ'οτι στους γυναικειους-για τους φανς γενικα το λεω αυτο,οχι για εδω.

Εξαρταται....εγω για παραδειγμα ημουν ανεκαθεν ρηχη και το παραδεχομαι....αν ο ηρωας ειναι μαναρι δεν με νοιαζει τι κανει αρκει να παιζει στην οθονη Laughing

Βεβαια για να ειμαι ειλικρινης εχω και ενα κολλημα με τους villains...τους θεωρω παντα πιο πολυπλοκους και πολυδιαστατους χαρακτηρες....οποτε το θεμα "αμαρτηματα" πολλες φορες παιρνει αλλη διασταση Laughing

Αλλα η αληθεια σε γενικο επιπεδο ειναι οτι πολλες φορες ο κοσμος μπερδευει την αδυναμια που εχει σε εναν χαρακτηρα και εναν ηθοποιο με το πως θα πρεπει να τον κρινει για τις πραξεις και τον χαρακτηρα που δειχνει μεσα στην ιστορια.

elina

Αριθμός μηνυμάτων : 3067

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   Κυρ Απρ 07, 2013 2:53 am

Η Σερσέι τα σπάει. Η ηθοποιός είναι πολύ καλή-αγαπώ τη Lena από τότε που την έβλεπα στη σειρά Τα χρονικά της Σάρα Κονορ. Σαν χαρακτήρας τώρα, με εξάπτει η σχέση της με το Τζέιμι.
Οι Λάνιστερ μέχρι και στην αγάπη είναι διεφθαρμένοι...

Ο Τύριον ειναι ΑΠΛΑ ΜΟΡΦΗ. Σωστά το έθεσε η Φέλια!!!! Αλλά πιστεύω ότι μεγάλο μέρος της γοητείας του ρόλου οφείλεται στον ηθοποιό και στην καταπληκτική του ερμηνεία.

Νομίζω ότι η Άρια είναι αυτή που θα φτάσει στα άκρα, όσον αφορά τους Σταρκ. Και δεν παύω να πιστεύω ότι θα της δοθεί για εκδίκηση στο τέλος. Η Ντάνι θα πάρει τον θρόνο,η Άρια την εκδίκησή της..

Μη φοβάσαι Φιλ μου, μίλα ελεύθερα!!! Λατρεύω τα σπόιλερ!!!!!!!! Laughing

Α, εγώ λατρεύω τον Ρομπ, δεν τον βαριέμαι.
Επίσης ενώ παράλληλα δεν θέλω να φτάσουμε εκεί..., από την άλλη ανυπομονώ για τον ...ματωμένο γάμο.

Και κυρίως ΜΕΤΑ.

Επίσης θέλω να ελπίζω ότι το στόρι του Τζέντρι δεν τελειώνει σε αυτόν τον κύκλο, και κάποια στιγμή θα τον ξαναδούμε. Κυρίως με την Άρια.

Επίσης ναι, το ξέρω το σπόιλερ με τον Τζόφρευ. Και σχεδόν θα μου λείψει. ΣΧΕΔΟΝ. Twisted Evil

Sunflower
Blooming in your finest hour
You have come into your power
And you spill it over me
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   Κυρ Απρ 07, 2013 3:06 am

elina έγραψε:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

filareti
Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   Κυρ Απρ 07, 2013 3:42 pm

felia έγραψε:
elina έγραψε:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

cheers cheers cheers cheers afro afro

Kαλα προφανως η σχεση της με τον Τζειμι ειναι απο τα πιο αηδιαστικα πραγματα στη σειρα.Βεβαια το αστειο ειναι οτι ο Τζειμι ειναι απο τους ελαχιστους αντρες-κι ο μονος βασικος μη σου πω- που εχει μεινει πιστος σε μια γυναικα απο την αρχη της σχεσης τους,ολη του τη ζωη πρακτικα παρα τις ευκαιριες για το αντιθετο.Ειναι να τρελαινεσαι,οχι απλως οι λανιστερς ειναι διεστραμμενοι στην αγαπη,σε ολοκληρο τον κοσμο των γουεστερος εναν που δεν κερατωνει τη 'γυναικα' του βρηκαμε κι αυτουνου ειναι αδερφη του livan gelio
Δεν την ξερω αυτη τη σειρα που λες,να θυμηθω να την ψαξω.

Δεν ξερω αν η Ντανι θα παρει το θρονο τελικα και για ποσο,η Αρια ομως και γω πιστευω να παρει εκδικηση.Ε τι στην οργη,τοση προπονηση τζαμπα να παει?Ελπιζω ομως να μη χασει τελειως τον εαυτο της στην πορεια.Δεν ξερω και πως λειτουργει το πραγμα με τους Απροσωπους αντρες,ελπιζω να μπορει αν θελει να αποχωρησει χωρις συνεπειες.

Και γω ελπιζω να ξαναδουμε τον Τζεντρι! Κατα προτιμηση να τα βρει κιολας με την Αρια οταν θα εχει μεγαλωσει,φαινεται οτι ηταν τσιμπημενος μαζι της,ειδικα εκει που προσπαθουσε να την κανει να ζηλεψει με μια τυπισσα(η οποια 99% ηταν ετεροθαλης αδερφη του απο τον σαβουρο****8&α τον Ρομπερτ tourtastamoutra Καλα αυτος θα ειναι υπεθυνος για 10αδες εν αγνοια αιμομειξιες cyclops )

Μπααα δε θα μου λειψει το απολειφαδι.Ψοφα σαμιαμιδι,ψοφααα! Twisted Evil
Καλα ο ματωμενος γαμος...απιστευτη σοκαριστικη φρικη,αν και με με τις βλακειες που πηγε κι εκανε ο Ρομπ αναμενομενο ηταν να εχουν κακο τελος...βεβαια φερθηκε εντιμα απεναντι στην κοπελα,αλλα επρεπε να σκεφτει πιο ωριμα πριν αρχισουν ολα αυτα...

Κι οσο για σποιλερ για λανιστερ...χμμ ξερεις για το walk of shame της Σερσει στο 5ο βιβλιο?Το βρηκα πολυ ανατριχιαστικο, αντι να την τιμωρησουν για τα πραγματικα εγκληματα της,την τιμωρουν με εξευτελιστικα σεξιστικο τροπο επειδη πηγε με αλλους αντρες ΑΦΟΥ ο αντρας της ειχε πεθανει(καλα ειχε παει και πριν,αλλα αυτο δεν τον ξερει ο Αρχιερεας Laughing ) Τη στιγμη που εκεινος την ειχε κανει ταρανδο οσο ζουσε καθημερινα και χωρις κανενα προσχημα. devil Για τη μοιρα του Ταιγουιν πιστευω να ξερεις...εδω που τα λεμε δεν τον λυπηθηκα καθολου μετα απο οσα εκανε.Ηταν ανατριχιαστικο αυτο που εκανε ο Τυριον απο τη μια,αλλα απο την αλλη ποσα να αντεξει κι αυτος απο τετοιον πατερα? Τωρα περιμενουμε να δουμε τι θα απογινει ο Τυριον στα Εσος,που κατευθυνεται προς τη Ντανι.Καταφερε πολυ εξυπνα να στρεψει μια εταιρεια μισθοφορων προς τη μερια της,ειναι κι ο σερ Τζορα μαζι του,αλλα παλι παθαινει ο,τι στη μαχη του Κινγκς λαντιγκ στο καινουριο βιβλιο απο ο,τι ακουγεται,εμφανιζεται καποιος αλλος να του κλεψει τη δοξα της νικης.

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   Παρ Νοε 08, 2013 6:16 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Παράθεση :
She reached up under her jaw and grasped her neck, as if she meant to throttle herself. Instead she spoke… Her voice was halting, broken, tortured. The sound seemed to come from her throat, part croak, part wheeze, part death rattle. The language of the damned.

Πραγματικα περιμενω πως και πως την εμφανιση της στην σειρα! Και ελπιζω να κανουν γαματη δουλεια με το πως θα δειχνει επι της οθονης!

filareti
Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   Τρι Απρ 01, 2014 9:30 pm

Κυκλοφορησε κεφαλαιο της Αρια απο το 6ο βιβλιο..! Εξελισσεται αυτο το κοριτσι..! to kapelo tou gianni

SPOILERS!!!
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 16Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» *Spoiler thread*
» Γιώτα Παπαδημακοπούλου
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 5 Spoilers
» Castle Season 6 Spoilers

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: