ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

SPOILERS!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33102
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   Κυρ Ιαν 04, 2015 9:27 pm

Λοιπον για την Σανσα παντως περιμενω κανεναν βιασμο η κατι παρομοιο. Το ειχα προβλεψει απο περσι ετσι κι αλλιως.

Παράθεση :

felia έγραψε:
filareti έγραψε:
felia έγραψε:
Παντως εχω παραπονο.

Τον ειχαν τον χαρακτηρα του Ομπεριν για 7 επεισοδια ουσιαστικα. Δεν τον εκμεταλλευτηκαν οπως επρεπε. Δηλαδη τελειως με το σταγονομετρο τον εδωσαν στα περισσοτερα επεισοδια. Θα μπορουσαν να του ειχαν δωσει περισσοτερο χρονο.
++++
Πραγματικα και γω το λεω. 2-3 οργια κι αλλες 3 σκηνες ουσιας. Ηταν γαματος χαρακτηρας που μπορουσε κατεξοχην να αξιοποιηθει στη σειρα. Ειχε πολλα στοιχεια για να τραβηξει το κοινο πραγμα που εγινε σε μεγαλο βαθμο ακομα και με τοσο περιορισμενο χρονο

+++++++++++++++++++++++

ΑΚΡΙΒΩΣ.

Κριμα μεγαλο. Ο χαρακτηρας ειχε πολλα περισσοτερα να δωσει απο μερικα οργια και σεξουαλικες σκηνη πασης φυσης  Laughing (με εχουν κουρασει αυτα στην σειρα η αληθεια ειναι...και να δεις που σιγα σιγα θα ετοιμασουν και την Σανσα για αναλογες σκηνες τωρα που ενηλικιωθηκε η ηθοποιος)

Το θεμα ειναι πως οι σκηνες ουσιας ηταν αυτες που τον εκαναν και ξεχωρισε και θα μπορουσαν να ειχαν εκμεταλλευτει και τον ρολο αλλα και τον ηθοποιο με καλυτερο τροπο και πολυ περισσοτερο.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5139
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   Κυρ Ιαν 04, 2015 9:35 pm

Παράθεση :
Οταν εγω ειχα λυσσαξει για την Lady Stoneheart εσυ ησουν οκ βρε αδερφε πως κανεις ετσι
gelio
E ενταξει σε καταλαβα μεν,αλλα αφου εμενα μου δημιουργει μια θλιψη η Lady Stoneheart,να μην το πω? Ασε που δεν ειμαι και σιγουρη οτι θα κοπει.Επισης την Κειτλιν την ειδαμε σαν χαρακτηρα-αν και μπορει να ισχυριστει κανεις οτι ειναι αλλος χαρακτηρας πλεον. Παντως και γω θα ηθελα να ξαναδω την ηθοποιο. Εχω γινει εξαλλη για την Αριάν ομως οχι μονο για το χαρακτηρα που οντως περιμενα με ενδιαφερον να τον δω,αλλα και γιατι μου χαλανε την ιστορια.Υποτιθεται ειναι τοσο διαφορετικα τα πραγματα στο Ντορν που η ανωτερη αρχοντισσα του θα ειναι γυναικα σε ενα σκηνικο που παντου βλεπουμε μονο αντρες να κυριαρχουν επισημα και πανε και το βγαζουν.Αισχος! anibal
Αυτη η αλλαγη με εξοργισε περισσοτερο απο ολα.Και αλλα πραγματα που ειδα δε μου αρεσουν ομως. Καποιες αλλες αλλαγες δε με φρικαρουν τοσο-ή τουλαχιστον ετσι νομιζω,ποιος ξερει τι αλλο μπορει να μαθευτει!
Το διαβασα κι αυτο για τη Σανσα,αλλα ισως να μην ειναι το προφανες -σχετικο με σεξ-που περιμενουμε...λεω εγω τωρα...μπα ε? Rolling Eyes

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   Κυρ Ιαν 04, 2015 10:36 pm

filareti έγραψε:
Παράθεση :
Οταν εγω ειχα λυσσαξει για την Lady Stoneheart εσυ ησουν οκ βρε αδερφε πως κανεις ετσι
gelio
E ενταξει σε καταλαβα μεν,αλλα αφου εμενα μου δημιουργει μια θλιψη η Lady Stoneheart,να μην το πω? Ασε που δεν ειμαι και σιγουρη οτι θα κοπει.Επισης την Κειτλιν την ειδαμε σαν χαρακτηρα-αν και μπορει να ισχυριστει κανεις οτι ειναι αλλος χαρακτηρας πλεον. Παντως και γω θα ηθελα να ξαναδω την ηθοποιο. Εχω γινει εξαλλη για την Αριάν ομως οχι μονο για το χαρακτηρα που οντως περιμενα με ενδιαφερον να τον δω,αλλα και γιατι μου χαλανε την ιστορια.Υποτιθεται ειναι τοσο διαφορετικα τα πραγματα στο Ντορν που η ανωτερη αρχοντισσα του θα ειναι γυναικα σε ενα σκηνικο που παντου βλεπουμε μονο αντρες να κυριαρχουν επισημα και πανε και το βγαζουν.Αισχος! anibal
Αυτη η αλλαγη με εξοργισε περισσοτερο απο ολα.Και αλλα πραγματα που ειδα δε μου αρεσουν ομως. Καποιες αλλες αλλαγες δε με φρικαρουν τοσο-ή τουλαχιστον ετσι νομιζω,ποιος ξερει τι αλλο μπορει να μαθευτει!

Laughing Laughing Laughing Laughing

Ετσι νιωθω εγω για την Lady Stoneheart. Για μενα ηταν διαφορετικη μορφη απο αυτη της Κατ. Επηρρεαζε την ιστορια διαφορετικα. Και εδειχναν μια γυναικα να γινεται δημιος κατι που θα ηθελα να δω.

Για μενα δεν με εξοργισε το θεμα της Arianne γιατι δεν εχω διαβασει τα βιβλια και δεν ειναι χαρακτηρας που εδειξαν ποτε στην σειρα οποτε ισα βαρκα ισα νερα για μενα Laughing
Ενω με την Lady Stoneheart ηταν αλλιως γιατι παρολο που δεν ειχα διαβασει τα βιβλια ειχα γνωρισει τον χαρακτηρα της Κατ και ηθελα να δω την ηθοποιο και σε εναν τοσο διαφορετικο και δυνατο ρολο και ποσο μαλλον γιατι μιλαμε για την οικογενεια Σταρκ που την εζησα και τοσες σεζον τωρα.

Παράθεση :
Το διαβασα κι αυτο για τη Σανσα,αλλα ισως να μην ειναι το προφανες -σχετικο με σεξ-που περιμενουμε...λεω εγω τωρα...μπα ε? Rolling Eyes

Μπαααα Laughing

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   Παρ Ιαν 09, 2015 4:04 am

Παράθεση :
Can we rage over Arianne’s main story point is not wanting to be robbed of her birthright, and then D&D robbed her of her birthright?! I mean, WTF?

Laughing Laughing Laughing

filareti
Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   Παρ Ιαν 09, 2015 1:14 pm

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Αφου ειναι ΗΛΙΘΙΟΙ devil tourtastamoutra

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   Παρ Ιαν 09, 2015 4:33 pm

Aντε καλε τετοιο πραγμα dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Πολλοι οργιαζουν γιατι δεν θα δειξουν ουτε τα Ιron Islands. Παει και η αδερφη του Θιον Laughing

filareti
Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   Παρ Ιαν 09, 2015 7:02 pm

Ρε οχι,τη δειξανε ηδη,την εχουν μετονομασει απο Ασα σε Γιαρα.Μεταξυ μας τους αλλους χαρακτηρες που πιθανον να μη δειξουν και το στορι τους στα σιδερενια νησια τους βαριεμαι αρκετα.Αλλα εχοντας υποστει το πετσοκομα στην Ντορν, καταλαβαινω αυτους που θυμωνουν.
Υπαρχουν αρκετοι φανς που θελουν να παει το focus στους ηδη υπαρχοντες ηρωες και μερη γιατι ειναι περιορισμενος ο χωρος,αλλα εγω δε συμφωνω.Γιατι οπως εμενα με συνεπηρε η Ντορν,μπορει να βρεθουν πολλα ακομη συναρπαστικα μερη,για την ακριβεια τα πιο συναρπαστικα μερη θεωρω οτι δεν τα εχουμε δει ακομα.Κι ολα ανηκουν στην ιστορια κι ειναι μερος της μαγειας της.
Δλδ υποθετω οτι απο μια αποψη πρεπει να λεω παλι καλα που απο ο,τι φαινεται θα μεταφερουν καποια κομματια της πλοκης στη Ντορν ενω δεν ανηκουν εκει-ή ισως απλως δεν εχουν γραφει ακομα στο βιβλιο,ποιος ξερει. Αλλα τη μονη γυναικα που θα προηγουνταν επισημως στη διαδοχη απο τους αντρες κληρονομους ρε πουστη μου?Σε μια σειρα που δεν υπαρχει κανενα αντιστοιχο παραδειγμα? ΗΛΙΘΙΟΙ kwlos

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   Παρ Ιαν 09, 2015 8:43 pm

Την εχουν ηδη δειξει την αδερφη του Θιον αλλα ειχε και αλλο στορυ. Οπως και πολλοι ηθελαν να δουν και τα Iron Islands και φυσικα την ιστορια της Arianne. Να αναφερθω και στην Lady Stoneheart; Laughing

Γενικα θα γελασουμε φετος Laughing  (εγω δηλαδη θα γελασω γιατι δεν σκοπευω να δω την σειρα αλλα θα παρατηρησω τα σχολια μουχαχαχαχα)

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   Τετ Φεβ 04, 2015 7:15 pm

[list=posts]
[*][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
newyorkissime:
Παράθεση :
IF IT’S TRUE MY HEART CAN’T SURVIVE BC SO MANY FEELS

[/list]

Δεν το κοβω για αληθεια αλλα αν ειναι μονο ετσι θα γυρισω στην σειρα ooxi

filareti
Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   Τετ Φεβ 04, 2015 10:22 pm

Ωπα! Θα μπορουσε να ειναι και φλας μπακ,αλλα θα ταιριαζε να ειναι και η γνωστη φιγουρα. Μονο και αποδειχτει οτι γκρινιαζεις τοσον καιρο τζαμπα,ενω εγω θα χασω την Αριαν! Laughing dunato gelio

SPOILERS!!!
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 11 από 13Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» *Spoiler thread*
» Γιώτα Παπαδημακοπούλου
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 5 Spoilers
» Castle Season 6 Spoilers

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: