ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Links για Live Streaming

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Maria
Slasher

Αριθμός μηνυμάτων : 2520
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Links για Live Streaming   Σαβ Μαρ 24, 2012 6:53 pm

Πάντως, περίεργο μου φαίνεται που ασχολούνται με το τι ώρα θα κοιμηθήτε... Μπορεί να κάνουν έτσι στα φυσιολογικά σπίτια, δεν ξέρω, αλλά εμάς κάααααποτε προσπαθούσε ο μπαμπάς να μας ξυπνάει το πρωί με το μπουζούκι και το'κοψε. Τώρα απλά μας ρωτάνε τι ώρα κοιμηθήκαμε και κουνάνε το κεφάλι. Σωστή εκπαίδευση χρειάζεται.

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 45958
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Links για Live Streaming   Σαβ Μαρ 24, 2012 6:54 pm

Maria έγραψε:
Πάντως, περίεργο μου φαίνεται που ασχολούνται με το τι ώρα θα κοιμηθήτε... Μπορεί να κάνουν έτσι στα φυσιολογικά σπίτια, δεν ξέρω, αλλά εμάς κάααααποτε προσπαθούσε ο μπαμπάς να μας ξυπνάει το πρωί με το μπουζούκι και το'κοψε. Τώρα απλά μας ρωτάνε τι ώρα κοιμηθήκαμε και κουνάνε το κεφάλι. Σωστή εκπαίδευση χρειάζεται.

αφου σπουδαζετε εξω ρε, εγω μενω ακομα μαζι τους...

δεν εχω θεμα με τους δικους μου απο αποψη απαγορευσεων, οποτε θελω γυρναω σπιτι κλπ απλα εχουν θεμα με το ποσες ωρες περναω στο pc και μου τη λενε απ αυτην την αποψη...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42532
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Links για Live Streaming   Σαβ Μαρ 24, 2012 6:58 pm

Παράθεση :
τον πατερα μου 3/10 φορες να τον εχω ξεγελασει

Αουτς.Κακο ποσοστο ρε.Σαινι ο μπαμπας.Εμενα παντως μου κανει ΠΑΝΤΑ πλατες στην μαμα αν με πιασει στα πρασα να κανω κατι (μερικες φορες στο σπιτι μπαινω κρυφα ιντερνετ μετα τις 2 και δεν με καρφωνει οταν με παιρνει χαμπαρι) dunato gelio

Παράθεση :
ενω η μανα μου δεν παιρνει χαμπαρι,σαν και μενα που αμα κοιμαμαι ουτε τον σεισμο δεν καταλαβαινω

Θες να τις κανουμε ανταλλαγη; dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Παράθεση :

Αυτο που βιωνω εγω δεν ειναι φυσιολογικο σπιτι.Ειναι γερμανικο στρατοπεδο επι Χιτλερ.Ουτε στο εχθρο μου ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Θα γουσταρα να ξυπναω με μπουζουκακι παντως

Maria
Slasher

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Links για Live Streaming   Σαβ Μαρ 24, 2012 7:57 pm

Κατερίνα, παίζει και να πήγαινα Γυμνάσιο ακόμα όταν προσπαθούσε να μας ξυπνάει. Όταν είχαμε διακοπές κάναμε τη μέρα νύχτα και ζοριζόταν. Εγώ απ'το δημοτικό κοιμάμαι χαράματα.

Ελένη, δεν έπαιζε τραγούδια. Έκανε ζέσταμα. Παίζει να είναι και ο πιο ενοχλητικός ήχος που έχω ακούσει ποτέ στην ζωή μου. Και δεν το λέω επειδή με ξύπναγε, μου το έχουν επιβεβαιώσει φίλοι. dunato gelio

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42532
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Links για Live Streaming   Σαβ Μαρ 24, 2012 8:00 pm

Κουρδισμα κτλ;Αυτο ειναι οντως ενοχλητικο Laughing

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Links για Live Streaming   Σαβ Μαρ 24, 2012 8:14 pm

Maria έγραψε:
Κατερίνα, παίζει και να πήγαινα Γυμνάσιο ακόμα όταν προσπαθούσε να μας ξυπνάει. Όταν είχαμε διακοπές κάναμε τη μέρα νύχτα και ζοριζόταν. Εγώ απ'το δημοτικό κοιμάμαι χαράματα.

Ελένη, δεν έπαιζε τραγούδια. Έκανε ζέσταμα. Παίζει να είναι και ο πιο ενοχλητικός ήχος που έχω ακούσει ποτέ στην ζωή μου. Και δεν το λέω επειδή με ξύπναγε, μου το έχουν επιβεβαιώσει φίλοι. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μια χαρα σε βρισκω! Laughing

καλα ο πατερας σου με το μπεγλερι παιζει να ναι καμια θεικη μορφη ετσι οπως τον φανταζομαι.. Laughing

Maria
Slasher

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Links για Live Streaming   Σαβ Μαρ 24, 2012 8:43 pm

Δεν ξέρω τι σκατά είναι, δεν το κουρδίζει. "Α, έτσι, ζέσταμα τα δάχτυλα" το λέει. Παίζει χωρίς να είναι κάποια μελωδία ή τραγούδι, λες και το κάνει για σπάσιμο νεύρων. Πολλές φορές το συνοδεύει και με ένα πολύ συγκεκριμένο και εξ'ίσου ενοχλητικό σφύριγμα. Αν και βασικά, τώρα το'χει κόψει επειδή αγόρασε ένα κιθαρόνι με 30 ευρώ απ'το σούπερ μάρκετ και του έβαλε χορδές μπουζουκιού και μάλλον δεν αντέχει ούτε ο ίδιος να το ακούει. Very Happy

Όταν είμαι στην Θεσσαλονίκη τον θεωρώ θεϊκή μορφή. Στα Τρίκαλα αλλάζω γνώμη. Razz Μπεγλέρι δεν έχει, πάντως. Παρ'όλο που του είχα αγοράσει ένα με 50 ευρώ για να μην παίζει με ένα σκουριασμένο που είχε βρει στον δρόμο και επειδή με είχε βάλει ο ξάδερφός μου. Του φάνηκε ότι ήταν για παππούδες και το πέταξε και μετά παράτησε και το σκουριασμένο. grrrrr

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Links για Live Streaming   Σαβ Μαρ 24, 2012 8:46 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

mkostas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Links για Live Streaming   Σαβ Μαρ 24, 2012 9:05 pm

Παράθεση :
Παίζει χωρίς να είναι κάποια μελωδία ή τραγούδι, λες και το κάνει για σπάσιμο νεύρων.
Λες και; Γι'αυτό το κάνει. Ειδικά όταν κοιμάμαι grrrrr

Maria
Slasher

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Links για Live Streaming   Σαβ Μαρ 24, 2012 9:09 pm

Αφού το'χει κόψει τώρα, ρε σκουπίδι! Και παλιά το'κανε επειδή βαριόταν, όχι μόνο για να μας ξυπνήσει.

Links για Live Streaming
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Bite Fight!
» Eclipse DVD
» Love potion gone crazy?!
» windows live movie maker
» Livestream Links

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: