ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Episodes discussion _ Season 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
seaside

Αριθμός μηνυμάτων : 281
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episodes discussion _ Season 3   Τρι Μαϊος 15, 2012 1:20 pm

felia έγραψε:
seaside έγραψε:
Α . τέτοια χαζομάρα έχω να δώ απο εποχή florisienta που το πνεύμα του ξανθούλη μπήκε στο σώμα του κόμη (και ναι, τότε ήμουν μικρή και είχα στεναχωρεθεί, έχω και εγώ τα παιδικά μου τραύματα τι να κάνουμε?? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ω ΘΕΕΕΕΕΕ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Δε κατάλαβα πρός τι τέτοια αντίδραση ooxi ιερόσυλη δε με είπες αυτή τη φορά πάντως, το γλύτωσα... gelio gelio gelio

Παράθεση :
σημειωσεις...

και στα βιβλια η ελενα γινεται βρυκολακακι αλλα εδω για να δουμε...αυτοι ειναι ικανοι να βρουν ξορκι πανω στο ξορκι για να την κρατησουν ανθρωπο για αλλη μια σεζον [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Λές?? dunato gelio dunato gelio dunato gelio μετά απο αυτό που έκαναν με τον κλαους, όλα μπορώ να τα περιμένω...

Παράθεση :
Σπόιλερ:

Σπόιλερ:

felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33253
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episodes discussion _ Season 3   Τρι Μαϊος 15, 2012 4:47 pm

seaside έγραψε:
[
Σπόιλερ:

Σπόιλερ:

η γυναικα λεμε τα εχει παιξει...μια μερα μετα το φιναλε καιει τις εκπληξεις και τις ανατροπες του 4 κυκλου μηνες πριν προβληθει...

και εν το μεταξυ ολα τα σποιλερ που δινει ειναι για Klaroline. Laughing

οτι ...

Σπόιλερ:

και αλλα τετοια κουλα...

Παράθεση :

εγώ πάντως ακόμα χαζεύω τις klaroline σκηνές και δεν μπορώ να φανταστώ καν τον κλαους στο σώμα του ταιλερ, δεν υπάρχει και λόγος να το φαντάζομαι διότι έτσι και αλλιώς με ξενερώνει... Laughing

ασε ρε συ....ξενερα μεγαλη...τις τελευταιες μερες εχω καψει ΞΑΝΑ την 3x11 Laughing και εκνευριζομαι που τελικα το πρωτο τους φιλι ηταν με τον κλαους στο σωμα του ταιλερ...δεν πιανει για μενα...αηδια σκετη No

το ειπε η σεναριογραφος..στο κελαρι-σπηλια τι σκατα ειναι αυτο το πραγμα τελος παντων ηταν ο κλαους..εξου και η ατακα εχεις ενα ομορφο μελλον μπροστα σου...αυτο ειναι καθαρη Klaroline ατακα ...

και να μου βαλουν τον τρεβινο να πει κανενα sweetheart η κανενα love να γελασει και ο καθε πικραμενος...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

που οταν μπηκε η μπονι μεσα ειχε τα χερια και το κεφαλι του κατω με αργο βημα και καλα για να μιμηθει την σταση του κλαους ...και εμενα γιατι μου θυμιζε γοριλλακι; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

πως τα καταφεραν ετσι ;;; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αν δεν εχεις το ξανθο αγορι με τα γαλανα ματακια και τα λακακια δεν ΠΙΑΝΕΙ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μα που βρηκαν αυτη την ιδεα;;; ειναι σοβαροι; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ...τι ρωταω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

btw η μπλε μπλουζα στην πρωτη εικονα φωτιζει τα ματια του lol!

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
seaside

Αριθμός μηνυμάτων : 281
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episodes discussion _ Season 3   Τρι Μαϊος 15, 2012 7:59 pm

Σπόιλερ:

Σπόιλερ:

Παράθεση :
η γυναικα λεμε τα εχει παιξει...μια μερα μετα το φιναλε καιει τις εκπληξεις και τις ανατροπες του 4 κυκλου μηνες πριν προβληθει...

και εν το μεταξυ ολα τα σποιλερ που δινει ειναι για Klaroline. Laughing

Τι να κάνουμε?? τα έκανε σκ@τά και κάπως προσπάθησε να τα μαζέψει... Laughing

Σπόιλερ:

Παράθεση :
ασε ρε συ....ξενερα μεγαλη...τις τελευταιες μερες εχω καψει ΞΑΝΑ την 3x11 Laughing και εκνευριζομαι που τελικα το πρωτο τους φιλι ηταν με τον κλαους στο σωμα του ταιλερ...δεν πιανει για μενα...αηδια σκετη No
ΦΥΣΙΚΑ και δεν πιάνει... είναι τεράστια η διαφορά, όσο και να προσπαθεί ο ηθοποιός που κάνει τον ταιλερ δεν γίνεται να καταφέρει ούτε για δευτερόλεπτο να βγάλει αυτό που εκπέμπει ο μόργκαν.. δε το λέω για κακό, ούτε για να προσβάλλω τον ηθοποιό που κάνει τον ταιλερ ο οποίος είναι αρκετά καλός στον ρόλο ΤΟΥ (ταιλερ πάντα Razz ) απλά ο μόργκαν έδωσε μια άλλη νότα στον συγκεκριμένο ρόλο... ο κόσμος λάτρεψε τον ρόλο του κλαους και δεν ξέρω κατά πόσο αυτό θα ήταν εφικτό αν δεν έπαιζε αυτόν τον ρόλο ο μόργκαν και ήταν κάποιος άλλος ηθοποιός... και αυτός ακριβώς είναι ο λόγος που θυμώνω όταν μου λένε οτι κλαους θα υπάρχει αλλά σε άλλο σώμα... αν είναι δυνατόν, δείτε τα δυνατά χαρτιά που έχετε και εκμεταλλευτείτε τα και μην ακούω βλακείες.. grrrrr
Όσο για "το πρώτο φιλί", συμπάσχω, η σκηνή γενικά ήταν καληνύχτα... Sleep το καλό που τους θέλω να το διορθώσουν, και που τους δίνεται η ευκαιρία πολύ τους είναι... ooxi

Παράθεση :
το ειπε η σεναριογραφος..στο κελαρι-σπηλια τι σκατα ειναι αυτο το πραγμα τελος παντων ηταν ο κλαους..εξου και η ατακα εχεις ενα ομορφο μελλον μπροστα σου...αυτο ειναι καθαρη Klaroline ατακα ...
Παθαίνω πλάκα τώρα... Shocked Shocked Shocked Shocked
Νόμιζα πως αργότερα έγινε το "πετυχημένο" ξόρκι.... ξαναείδα λοιπόν την σκηνή και οι ατάκες "είσαι δυνατή" και "έχεις ένα όμορφο μέλλον μπροστά σου" είναι όντως ατάκες klaroline αλλά και πάλι μου κακοφάνηκε η σκηνή... No δε γίνεται ρε να βλέπω τον κλαους σε άλλο σώμα, ξενερώνω αφάνταστα...

Παράθεση :
και να μου βαλουν τον τρεβινο να πει κανενα sweetheart η κανενα love να γελασει και ο καθε πικραμενος...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao
Και μόνο στην σκέψη είναι πολύ αστείο... dunato gelio άσε που είναι και ψωνάρα το καμάρι μας (εγώ πάντως αυτογνωσία το λέω.. Laughing ) και θεωρεί τον εαυτό του alpha male, τώρα που είναι στο σώμα του αντίζηλου ξενερώνει και ο ίδιος όσο και εμείς πίστεψε με.. dunato gelio

Παράθεση :
που οταν μπηκε η μπονι μεσα ειχε τα χερια και το κεφαλι του κατω με αργο βημα και καλα για να μιμηθει την σταση του κλαους ...και εμενα γιατι μου θυμιζε γοριλλακι; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

gelio gelio gelio gelio gelio gelio μην είσαι άδικη, και λίγο απο μαφιόζο θύμιζε Laughing αφού είμαι σίγουρη οτι και οι ίδιοι θα γελούσαν στα γυρίσματα... dunato gelio

Ρε σύ πέρα απο την πλάκα, είναι δύσκολο να μιμηθεί κανείς τον κλαους όσο καλός και αν είναι...

Παράθεση :
αν δεν εχεις το ξανθο αγορι με τα γαλανα ματακια και τα λακακια δεν ΠΙΑΝΕΙ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ΔΕ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ...

Παράθεση :

Ααααααααχχχχ..... μέχρι και απαγωγέας θα γινόμουν γι'αυτό το παλίκαρο.. enamor enamor (εντάξει θα συνέλθω κάποτε, θέμα 10αετίας είναι.. dunato gelio )

Παράθεση :
μα που βρηκαν αυτη την ιδεα;;; ειναι σοβαροι; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ...τι ρωταω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Ρωτάς όμως και εσύ κάτι πράγματα... αυτονόητα Laughing ΣΑΦΩΣ και δεν είναι σοβαροί, αν ήταν δε θα κάνανε αυτό που έκαναν...

Παράθεση :
btw η μπλε μπλουζα στην πρωτη εικονα φωτιζει τα ματια του lol!
Ναι... χτύπα και άλλο... klaps klaps

kalymera_george
παχυδερμο καλαμάρι

Αριθμός μηνυμάτων : 1085
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episodes discussion _ Season 3   Τετ Μαϊος 23, 2012 3:21 pm

Η μίς Τζούλι νομίζω ότι πρέπει να αρχήσει να ανυσήχει για τα νούμερα της σειράς πλέον
τολμήσαν και έδιωξαν τον Μόργκαν απ την σειρά ήταν ο κάκος που λατρεύαμε να μισούμε πως πας κυρά μου και διώχνεις εναν ηθόποιο που εχεί τόσο fandom πίσω του και πως σκεφτήκες ότι εννώνοντας τα fandom θα έκαναν γάργαρα το κοινό την αποφάση να διώξεις τον Μόργκαν για αυτό καίει τα γερά κομμάτια της 4 σεζόν απο τώρα για να προλάβει το ολίσθημα στα νούμερα , επείσης ποίος αντέχει την Ελένα βαμπίρ αυτή δεν αντεχώταν όταν ήταν άνθρωπος θα την αντέξουμε τώρα; screw you Elena bring back Kathrine το Αλαρίκ που τον έκαναν σούπερ Βαμπίρ livan
Πες μου ότι σκότωσε και την δήμαρχο και την σερίφη της πόλης Αυτές και που υπήρχαν διακοσμητικές ήταν
Είδαμε και τον Ελάιτζα ελπίζω στην Τέταρτη σεζόν να παίζει σε ποίο πολλά επεισόδια από σκηνές γιατί είδα όλα τα επεισόδια μαζί μου εμείνε η σκήνη οπου ο Κλάους προκάλει την μητέρα της χρονιάς που είναι στο φέρετρο να τον κυνηγίσει ο ανθρώπος έδωσε ρέστα
και κάτι τελευταίο η Μπόνι υπόκηψε στην σκοτεινή μαγεία δηλάδη θα κάνει ότι της έρθει τώρα στο σέξι μαύρο κεφαλάκι της ώραια όπως τα έκανε κόλος με το bloodyline ετσί προβλέπω να τα κάνει και στην συνέχεια α και το ότι η Ελένα διάλεξε τον Στέφαν χο χο χο απ την μια μεριά ήταν όλοι οι φίλοι της και ο αδερφός της και απ την άλλη ο πόθος της για τον Ντέιμον νομίζω η ζυγαριά έγερνε προς τον Στεφάν που ήταν όλος ο κόσμος μαζί του α και τι κουλό ήταν αυτό ότι η Ελένα γνώρισε πρώτα τον Ντέιμον και την ψυχαναγκάσε να το ξεχάσει ο Ντείμον λες και η Ελένα δεν θα έπρεπε μετά απο 66 επεισόδια να ξέρει ποίον θέλει
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://vampirediaries.do-forum.com/forum.htm
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33253
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episodes discussion _ Season 3   Δευ Σεπ 10, 2012 11:27 pm

Το φιναλε της 3ης σεζον ηταν ΓΙΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ.

Απο οτι ειδα απο το προμο η σεναριογραφα μυαλο δεν βαζει Laughing

ΟΜΩΩΩΣ...

Το φιναλε ειχε για μενα μια απο τις καλυτερες σκηνες EVER...

Και δεν ηταν και με τον κλαους Laughing (Αν και ειχε αμεση σχεση με αυτον...)

Αναφερομαι φυσικα σε αυτην...

Respect!

Γιατι δεν φτιαχνουν ενα spin-off με τους originals να γλυτωσουμε απο την λοιπη ταλαιπωρια; Laughing

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Episodes discussion _ Season 3
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 8 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Παρόμοια θέματα
-
» Episodes discussion _ Season 3
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 3 General Discussion
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 6 General Discussion part 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές :: The Vampire Diaries-
Μετάβαση σε: