ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Revenge

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5129
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Revenge   Σαβ Μαϊος 12, 2012 11:27 pm

Τελικα ανανεωθηκε κι επισημως για 2η!
http://tvline.com/2012/05/10/renewals-abc-2012-fall-tv/

Ειδα στο μεταξυ το επεισοδιο με τον καινουριο της Βικτωρια.Απο που στην οργη ξεφυτρωσε αυτος? Ασε που αυτη κανονικα επρεπε να πεθαινει απο τις τυψεις για τον Ντειβιντ ,οχι να γκομενιζει με καλλιτεχνες απο δω κι απο κει ooxi Και παλι θελει να τα φορτωσει ολα σε αλλους.Στο μεταξυ οσο ανικανη να αγαπησει πραγματικα ηταν αυτη,τοσο λυσσανε να την ερωτευονται ο ενας μετα τον αλλον.Ηδη μετραμε 4 livan lol!

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
filareti
Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Revenge   Πεμ Μαϊος 24, 2012 6:04 pm

Μαλακα τι κανανε εδω στο φιναλε? Χαμος! affraid
Ειχε βεβαια τα κλισεδακια του (εγκυμοσυνη της κρυφοπληγιτσας κλπ) ,αλλα ανατριχιαστικο! Η Βικτωρια λες να τα κακαρωσε?Δυσκολο,αλλα παλι... Η μανα της Εμιλυ ζει(εγω ο πατερας της περιμενα),ο ασπρομαλλης με ποιον συμμαχει?Ειναι δυνατον να εκανε καποια συμφωνια με την Εμιλυ?Δεν πολυκολλαει βεβαια,αλλα...στο μεταξυ δεν εχω δει κι ολο το φιναλε ακομη ,αλλα παντως πρεπει να αφησανε πολλη αγωνια.

Τέρψη

Αριθμός μηνυμάτων : 8163
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Revenge   Πεμ Μαϊος 24, 2012 9:38 pm

ΤΙ ΦΙΝΑΛΑΡΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ??????????????????????????????????????????????????? Shocked Shocked
Μιλάμε έχω μείνει παγωτό!
Γαμώ το timing τους γαμώ! Εκεί που πήγε να του πει ότι είναι η Amanda, εκεί και σκάει το άλλο το τσουλάκι με κοιλιά τούρλα! Λες να είναι δικό του???
Αν πέθανε η Victoria θα χαλαστώ πολύ. Ήταν η ψυχή της σειράς η γυναίκα.
Θα έχει πολύ ψωμί η επόμενη σεζόν. Την μάνα της λες να την έχουμε δει? Ή θα είναι καινούργια ηρωίδα?

Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Revenge   Πεμ Μαϊος 24, 2012 9:46 pm

Ασε ρε χαμος λεμε!
Δεν την ειδα τη σκηνη που εμφανιστηκε εγκυμονουσα η σπαστικη,αλλα μου ειπανε οτι φαινοτανε λες και ειναιτουλαχιστον 6 αν οχι 7 μηνων κι οχι 4? ποσων θα ταιριαζε.Οποτε ειναι πολυ πιθανο να μην ειναι δικο του.Το ελπιζω βασικα γιατι ειπαμε,εχει μερικα λιγο πιο σαπουνοειδη στοιχεια η σειρα,αλλα αυτο ειναι πολυ κλασικο κολπο και παντα με χαλαει lol!

Η Βικτωρια ρε μου φαινεται εντελως απιθανο να πεθανε εκτος αν θελει να φυγει η ηθοποιος,κατι ακουσα οτι καπου εχει να εμφανιστει?Αλλιως το βρισκω απιθανο.Ειναι πολυ βασικη και η ηθοποιος θεωρειται απο τους πιο καλους.Ασε που εγω συνεχως αυτην βριζω(υπαρχουν και χειροτεροι,αλλα αυτοι ειναι τελειωμενες περιπτωσεις δεν τους αξιζει ουτε αυτο dunato gelio ) we love to hate, πού θα παει? Ανεπιτρεπτο gelio
Λογικα η μανα της καινουρια θα ειναι πιστευω.Αυτη υποτιθεται οτι ειχε πεθανει πώς? Γιατι ειπε ο Νολαν μου φαινεται οτι ηταν ενα μυστικο του πατερα της αυτο scratch

Τέρψη

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Revenge   Πεμ Μαϊος 24, 2012 9:58 pm

Η μαμά της είχε πεθάνει, ούτε καν θυμάμαι πως, αλλά δεν κατάλαβα πως συμπέραναν ότι ζει.
Η άλλη ναι είχε αρκετά μεγάλη κοιλιά για να είναι έγκυος από τον Jack, αλλά ρε γαμώτο στεναχωρέθηκα. Και ο καλός μου ο Jack πόσο λυπημένος ήταν που είδε την απογοήτευση της αληθινής Amanda. Πω δεν μπορώ ρε πούτη μου! Τώρα βρήκε να ξεπεταχτεί αυτή η βρώμα? Να φορτώσει το μούλικο θέλει στάνταρ! Evil or Very Mad
Αν η ηθοποιός που κάνει την Victoria θέλει να φύγει και την ξαπόστειλαν θα πλήξει πολύ την σειρά θεωρώ.

Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Revenge   Πεμ Μαϊος 24, 2012 10:07 pm

Τέρψη έγραψε:
Η άλλη ναι είχε αρκετά μεγάλη κοιλιά για να είναι έγκυος από τον Jack, αλλά ρε γαμώτο στεναχωρέθηκα. Και ο καλός μου ο Jack πόσο λυπημένος ήταν που είδε την απογοήτευση της αληθινής Amanda. Πω δεν μπορώ ρε πούτη μου! Τώρα βρήκε να ξεπεταχτεί αυτή η βρώμα? Να φορτώσει το μούλικο θέλει στάνταρ! Evil or Very Mad

dunato gelio
Οταν κανουν κατι τετοια ειναι παντα χοντρο σπασιμο knuppel Και κλασικα,πανω που χωρισε με τον Ντανιελ Rolling Eyes

Η αποχωρηση της βικτωρια αν γινει τελικα σιγουρα θα ειναι πληγμα.Μπορει να το καλυψουν αν φερουν καλη ηθοποιο για μανα της Αμαντα,αλλα το κενο ειναι κενο,συνηθως οι αποχωρησης βασικων αφηνουν μεγαλο,εστω κι αν ηταν μονο 1 σεζον.Αναρωτιεμαι βεβαια αν δεν ηξεραν τι αλλο να την κανουν(της βαλανε εκεινο το ψιλοακυρο στορι με το ζωφγραφο) για να πρωτοτυπησουν,αλλα δεν το θεωρω πιθανο.

@Για τη μαμα της Εμιλυ μια κασετα δε θα της εδειχνε ο Νολαν?Στην οποια η Βικτωρια ελεγε οτι ο Ντειβιντ Κλαρκ ειχε ενα μυστικο κι ηταν αυτο.Και θα μαθουμε λεπτομερειες του χρονου.

Τέρψη

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Revenge   Πεμ Μαϊος 24, 2012 10:10 pm

Καλά το στόρυ με τον ζωγράφο ήταν ό,τι πιο κουλό ever!! Ακόμα δεν κατάλαβα αν κρύβεται κάτι άλλο πίσω από αυτό ή αν ήταν μόνο αυτό που είδαμε.

Για την Μadelein Stowe έμαθα ότι δεν φεύγει από την σειρά, αρα χαλαρά η Victoria στην επόμενη σεζόν.

Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Revenge   Πεμ Μαϊος 24, 2012 10:14 pm

Χωρις λογο υπαρξης ηταν! Στο μεταξυ αυτο το στυλ της βασιλισσας του παγου σαν τις μυγες τους τραβουσε (ζωγραφος,Ντειβιντ,Κονραντ,Φρανκ ολοι τα παιζανε ολα για να την κρατησουν κοντα τους πια gelio ).Ασε που εγω τη θελω να εχει τυψεις για αυτο που εκανε στη μεγαλη της αγαπη(μακρια απο μας τετοια αγαπη gelio ),οχι να μου σαλιαριζει στα λοφτ.

Ε αρα κλάιν to kapelo tou gianni

filareti
Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Revenge   Τρι Μαϊος 29, 2012 5:58 pm

Ρε τελικα ο Ντανιελ αποθρασυνθηκε τελειως βλεπω! Τοσον καιρο ειχα μια προτιμηση στον Τζακ μεν γιατι αυτος ηταν ξενερωτος,αλλα αντικειμενικα τον εβρισκα αδικο τον τροπο που τον χρησιμοποιουσε η Εμιλυ,ενω δεν εφταιγε.Αλλα τωρα το γυρισε κι αυτος,ακου λεει ειχε λογους ο μπαμπακας του να φαει τον Κλαρκ.Να πει οτι επειδη ειναι πατερας του δε στρεφεται εναντιον του ενταξει,αλλα οχι και να μου τον δικαιολογει. Ωραια δε θα εχουμε και τυψεις ooxi

Τέρψη

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Revenge   Τρι Μαϊος 29, 2012 6:31 pm

Καλά ναι έκαναν πολύ καλή δουλειά στο να κάνουν τον Daniel αντιπαθή. Το διάβασα παντού ότι ακόμη και αυτοί που το συμπαθούσαν πλέον δεν τον πάνε μια.

Revenge
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 25Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Revenge
» Dragonball z movie 5 revenge of cooler

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές-
Μετάβαση σε: