ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Recommended Fanfiction

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 31 ... 56  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 45978
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Recommended Fanfiction   Δευ Μαϊος 28, 2012 11:42 pm

Eleni7 έγραψε:
Α πες ετσι.Να ξερω ποιον να βριζω αν αποτυχει η εργασια!

Ηδη μου κατεστρεψες την προηγουμενη εξεταστικη! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ μ αρεσει οταν καταστρεφομαστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.......

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Recommended Fanfiction   Δευ Μαϊος 28, 2012 11:48 pm

πες μου οταν αρχισεις να διαβαζεις!

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42546
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Recommended Fanfiction   Δευ Μαϊος 28, 2012 11:49 pm

Δεν το συζητω!Εγω γουσταρω τρελα!Παρηγειλλα μαλιστα απο την μανα μου να μας στειλει τα Game Boy γιατι κανονιζουμε τουρνουα Ποκεμον μεσα στην εξεταστικη!

Παράθεση :
πες μου οταν αρχισεις να διαβαζεις!

Για την εξεταστικη ή το κομικ; dunato gelio
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Recommended Fanfiction   Δευ Μαϊος 28, 2012 11:55 pm

Παράθεση :
Δεν το συζητω!Εγω γουσταρω τρελα!Παρηγειλλα μαλιστα απο την μανα μου να
μας στειλει τα Game Boy γιατι κανονιζουμε τουρνουα Ποκεμον μεσα στην
εξεταστικη!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Για την εξεταστικη ή το κομικ; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 32911
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Recommended Fanfiction   Δευ Μαϊος 28, 2012 11:56 pm

xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Βασικα δεν το εχω ξανακουσει αυτο.Ποτε ομως.Το εχω βαλει και κατεβαινει.Για να δουμε

ΧΑ

ΧΑ

ΧΑ

ΧΑ

YOU'RE TOTALLY FUCKED!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ε βασικα το κατεβαζεις σωστα??? Εννοω volume 1,2,3 etc και οχι ξεχωριστα ετσι?Να τα χεις ολα μαζι...

εγω αυτο το εχω καιρο κατεβασμενο αλλα δεν εχω μπει στον "κοπο" να το διαβασω Laughing

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Recommended Fanfiction   Δευ Μαϊος 28, 2012 11:58 pm

felia έγραψε:
xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Βασικα δεν το εχω ξανακουσει αυτο.Ποτε ομως.Το εχω βαλει και κατεβαινει.Για να δουμε

ΧΑ

ΧΑ

ΧΑ

ΧΑ

YOU'RE TOTALLY FUCKED!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ε βασικα το κατεβαζεις σωστα??? Εννοω volume 1,2,3 etc και οχι ξεχωριστα ετσι?Να τα χεις ολα μαζι...

εγω αυτο το εχω καιρο κατεβασμενο αλλα δεν εχω μπει στον "κοπο" να το διαβασω Laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εσυ μην το ξεκινησεις τωρα δεν σε παιρνει!

Μετα την εξεταστικη....ασε εδω το Ελενακι να κανει την αρχη...

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Recommended Fanfiction   Δευ Μαϊος 28, 2012 11:59 pm

Το κομικ κατεβηκε και τωρα παω να μασαμπουκιασω.Θα το ξεκινησω αμεσα.

(Για την εξεταστικη μην ρωτας dunato gelio )

felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 32911
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Recommended Fanfiction   Τρι Μαϊος 29, 2012 12:01 am

παιδια εγω παραδιδω τη δευτερα την τελευταια μου επισημη εργασια και μετα εξεταστικη και ...ΤΕΛΟΣ...και αντι να καθομαι να διαβαζω καθομαι και γραφω σεναρια και φτιαχνω βιντεακια...τι λεει αυτο για μενα? Laughing [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Recommended Fanfiction   Τρι Μαϊος 29, 2012 12:02 am

Εγω παραδιδω εργασια την Παρασκευη και δεν ξερω καν το θεμα της ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Και μετα εχω και εξεταστικη.

Οποτε αυτα τα "εξεταστικη ΤΕΛΟΣ" καλο ειναι να μην τα γραφεις γιατι ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ Laughing

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Recommended Fanfiction   Τρι Μαϊος 29, 2012 12:04 am

Παράθεση :
Το κομικ κατεβηκε και τωρα παω να μασαμπουκιασω.Θα το ξεκινησω αμεσα.

(Για την εξεταστικη μην ρωτας [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )

I LOVE YOU! cheers cheers cheers cheers cheers

Παω να φαω κι εγω ,θα τα κανουμε ολα συγχρονισμενα σημερα!Νομιζω θα διαβασω κι εγω το τευχακι μαζι σου (δεν παω καλα μαλακα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )

Παράθεση :
παιδια εγω παραδιδω τη δευτερα την τελευταια μου εργασια και μετα
εξεταστικη και ...ΤΕΛΟΣ...και αντι να καθομαι να διαβαζω καθομαι και
γραφω σεναρια και φτιαχνω βιντεακια...τι λεει αυτο για μενα? Laughing [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

σδαλκξσαδοιφξ'λσκξ cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

επιτελους ελευθεριαααααααααα!

Αυτο μας λεει οτι θα σεριανιζεις εδω περα επιτελους με τις ωρες,θα λεμε μαλακιες,θα γραφεις σεναρια,θα ποσταρεις τραγουδια και θα συνεχισεις τις σειρες που εχεις αφησει στη μεση! cheers cheers cheers cheers cheers cheers

(-το οτι ΕΓΩ μπαινω στη τελικη ευθεια οπως βλεπεις δεν με ταρακουναει καθολου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )

Recommended Fanfiction
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 56Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 31 ... 56  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Recommended Fanfiction
» WhiteQueen's Blog (1)
» Περιληψη και αποσπασμα παρατημενου φανφικ
» Cullens go to Hogwarts!
» BEASTLY-Alex flinn

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: