ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

ΠΡΟΣΟΧΗ ...SPOILERS!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 27 ... 52  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33004
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ...SPOILERS!!!!   Πεμ Μαρ 15, 2012 3:38 am

ανεξαρτητα απο το οτι θα λειπουν χαρακτηρες και κομματια απο το επεισοδιο που μετα απο 1 μηνα Hiatus [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] περιμενα να δω ...φαινεται ενδιαφερον επεισοδιο απο την αποψη των αδερφων Σαλβατορε.

The Vampire Diaries - 1912 (3x16) Producer's Preview

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

The Vampire Diaries Cast Preview 3x16 - 1912 (paley fest)

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ...SPOILERS!!!!   Κυρ Μαρ 18, 2012 5:05 am

επεισοδιο 3x16 _ Break on through

Extended Promo 3x17 - Break On Through

το 20'' promo -> [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Canadian Promo 3x17 - Break On Through

και οι promotional photos περασμενες σε βιντεακι...

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ...SPOILERS!!!!   Τρι Μαρ 20, 2012 10:05 am

Webclip 3x17 - Break On Through

προβληματα στον παραδεισο Laughing

και ελενα καλη μου...αν δεν το εχεις καταλαβει...vampire ειναι ο καλος μας ο stefan...αιμα πινει για κολατσιο...γιατι σου κανει πια τοσο εντυπωση και του την λες κιολας τωρα που ειναι στα ορια του;,..whatever it is you are doing...μαλιστα....και ο damon και η caroline το ιδιο κανουν παρεπιπτοντως Laughing αφησε τον να προσπαθησει μηπως γλυτωσουμε μερικα κεφαλακια στο μελλον Laughing

seaside

Αριθμός μηνυμάτων : 281
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ...SPOILERS!!!!   Τρι Μαρ 20, 2012 11:28 am

felia έγραψε:
Webclip 3x17 - Break On Through

προβληματα στον παραδεισο Laughing

Μάλιστα...
Πίνε στεφαν πίνε αγόρι μου... εγώ και αίμα να δώσω για σένα (σε σακουλάκι πάντα μην παρεξηγηθώ Laughing ) αρκεί να μείνουν κεφάλια στην πόλη... σκέψου πώς είναι για ιερό σκοπό και άσε την ανάδοχο της λάνα να λέει ότι θέλει...!!! αυτή η έλενα ειλικρινά όσο πάει με εκνευρίζει περισσότερο...!!! Suspect Suspect

Παράθεση :
και ελενα καλη μου...αν δεν το εχεις καταλαβει...vampire ειναι ο καλος μας ο stefan...αιμα πινει για κολατσιο...γιατι σου κανει πια τοσο εντυπωση και του την λες κιολας τωρα που ειναι στα ορια του;,.

Ρε εδώ το κατάλαβα ΑΚΟΜΑ και εγώ dunato gelio Αλλά τι να πείς?? η κυρία (λέμε τώρα) θέλει και την πίτα ολόκληρη και τον σκύλο χορτάτο... αφού αγαπητή μου ξεκαθάρισες μόλις στο προηγούμενο επεισόδιο οτι τον στεφαν τον είχες μάσκα οξυγόνου για να ξεπεράσεις τον χαμό των γονιών σου, τώρα τι θές?? anibal δε πάει καλά ρε η γυναίκα, σε λίγο θα του ζητήσει να ακολουθήσει και την δική της δίαιτα tourtastamoutra

Παράθεση :
.whatever it is you are doing...μαλιστα....και ο damon και η caroline το ιδιο κανουν παρεπιπτοντως Laughing
Έλα ντε, ο στέφαν μας πείραξε τώρα... πραγματικά δεν καταλαβαίνω πρός τι το υφάκι της... αφού κοπέλα μου δε τον θες, τι τον βασανίζεις?? grrrrr grrrrr αυτός φταίει όμως (ο στεφαν) που κάθεται και την ακούει και έχει αυτό το ενοχικό κουταβίσιο βλέμμα... που είναι αυτός ο στεφαν που είχε κλέψει τα φερετράκια με τους originals...??? lloradera

Παράθεση :
αφησε τον να προσπαθησει μηπως γλυτωσουμε μερικα κεφαλακια στο μελλον Laughing
Αυτό θα είναι το μεγαλύτερο επίτευγμα του αιώνα... lol!

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ...SPOILERS!!!!   Τρι Μαρ 20, 2012 11:30 am

ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ!

ΚΑΛΟ ΜΟΥ!

ΦΩΣ ΜΟΥ!

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΤΑ ΣΠΟΙΛΕΡ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ cheers να μην νιωθω μονη!cheers

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46008
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ...SPOILERS!!!!   Τρι Μαρ 20, 2012 11:32 am

ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ λεει! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αχαχαχαχα ειναι τοσο αστειο να διαβαζω αυτες τις λεξεις απ το συγκεκριμενο ατομο! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ...SPOILERS!!!!   Τρι Μαρ 20, 2012 11:33 am

xezoulina έγραψε:
ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ λεει! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αχαχαχαχα ειναι τοσο αστειο να διαβαζω αυτες τις λεξεις απ το συγκεκριμενο ατομο! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εξαρταται σε ποιον απευθυνονται σιχαμα Laughing

seaside

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ...SPOILERS!!!!   Τρι Μαρ 20, 2012 11:36 am

felia έγραψε:
ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ!

ΚΑΛΟ ΜΟΥ!

ΦΩΣ ΜΟΥ!

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΤΑ ΣΠΟΙΛΕΡ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ cheers να μην νιωθω μονη!cheers

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

ΧΑΡΑ ΜΟΥ, ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ποτέ δεν θα είσαι μόνη.... Laughing τουλάχιστον στα σποιλερ αυτής της σειράς ΠΟΤΕ... Laughing

seaside

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ...SPOILERS!!!!   Τρι Μαρ 20, 2012 11:37 am

felia έγραψε:
xezoulina έγραψε:

εξαρταται σε ποιον απευθυνονται σιχαμα Laughing

Δεν υπάρχετε... dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ...SPOILERS!!!!   Τρι Μαρ 20, 2012 11:42 am

seaside έγραψε:
Μάλιστα...
Πίνε στεφαν πίνε αγόρι μου... εγώ και αίμα να δώσω για σένα (σε σακουλάκι πάντα μην παρεξηγηθώ Laughing ) αρκεί να μείνουν κεφάλια στην πόλη... σκέψου πώς είναι για ιερό σκοπό και άσε την ανάδοχο της λάνα να λέει ότι θέλει...!!! αυτή η έλενα ειλικρινά όσο πάει με εκνευρίζει περισσότερο...!!! Suspect Suspect

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

καλωσηρθατε στην παρεα μας να γινουμε πολλοι Laughing

αν και δεν το πιστευω πως θα το πω αυτο...αλλα εδω δεν την κατηγορω και τοσο πολυ αν και ηταν σκυλα...

και αυτος αυτο που της ειπε και ο τροπος που της το ειπε για τον αλαρικ δεν ηταν ο καλυτερος..

η ελενα δεν εχει κανεναν ουσιαστικα..εχασε την τζενα...ο τζερεμι ειναι μακρια (αν και σε αυτο ευθυνεται αυτη!) ...η μπονι μετα το θεμα με τη μητερα της εχει απομακρυνθει...η καρολαιν ειναι με την μπονι για να βοηθησει την αμπι...ο damon κραταει αποστασεις...με τον στεφαν διαλυθηκαν στα εξ'ων συνετεθη... και τωρα αυτη εχει μονο τον αλαρικ και τον ματ ....και ο ματ οσο και να προσπαθει δεν ειναι οικογενεια οπως νιωθει τωρα αυτη τον αλαρικ και αλλος ενας απο την οικογενεια της εχει ΣΟΒΑΡΟ προβλημα και μπορει να τον χασει και να μεινει μονη..μετα απο ολα οσα εχουν συμβει εχει και αυτη δικαιωμα να εχει τεντωμενα νευρα...

ναι εγω τα λεω αυτα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Ρε εδώ το κατάλαβα ΑΚΟΜΑ και εγώ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Αλλά τι να πείς?? η κυρία (λέμε τώρα) θέλει και την πίτα ολόκληρη και τον σκύλο χορτάτο... αφού αγαπητή μου ξεκαθάρισες μόλις στο προηγούμενο επεισόδιο οτι τον στεφαν τον είχες μάσκα οξυγόνου για να ξεπεράσεις τον χαμό των γονιών σου, τώρα τι θές?? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] δε πάει καλά ρε η γυναίκα, σε λίγο θα του ζητήσει να ακολουθήσει και την δική της δίαιτα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Παράθεση :
.whatever it is you are doing...μαλιστα....και ο damon και η caroline το ιδιο κανουν παρεπιπτοντως Laughing
Έλα ντε, ο στέφαν μας πείραξε τώρα... πραγματικά δεν καταλαβαίνω πρός τι το υφάκι της... αφού κοπέλα μου δε τον θες, τι τον βασανίζεις?? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] αυτός φταίει όμως (ο στεφαν) που κάθεται και την ακούει και έχει αυτό το ενοχικό κουταβίσιο βλέμμα...

και αυτος ομως δεν επρεπε να μιλησει ετσι για τον αλαρικ...τοσο αποστασιοποιημενα και ψυχρα ...και σαν να της λεει μην ασχολεισαι...αλλα απο οτι ειδα στις φωτο...μετα θα τρεξει να την σωσει...πάλι Laughing

Παράθεση :

που είναι αυτός ο στεφαν που είχε κλέψει τα φερετράκια με τους originals...??? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μειναμε με τον κουνελοφαγο καταλαβες Razz

Παράθεση :

Παράθεση :
αφησε τον να προσπαθησει μηπως γλυτωσουμε μερικα κεφαλακια στο μελλον Laughing
Αυτό θα είναι το μεγαλύτερο επίτευγμα του αιώνα... lol!

ΠΡΟΣΟΧΗ ...SPOILERS!!!!
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 52Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 27 ... 52  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» *Spoiler thread*
» Γιώτα Παπαδημακοπούλου
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 5 Spoilers
» Castle Season 6 Spoilers

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές :: The Vampire Diaries-
Μετάβαση σε: