ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

ΠΡΟΣΟΧΗ ...SPOILERS!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 27 ... 52  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33310
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ...SPOILERS!!!!   Πεμ Μαρ 08, 2012 10:16 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

επεισοδιο 3x18_ The murder of one

Official Synopsis: SAVIOR OF THE CURSED AND THE DAMNED — Damon (Ian Somerhalder) and Stefan (Paul Wesley) focus a new project that will bring them closer to destroying Klaus (Joseph Morgan), and they quickly bring Elena (Nina Dobrev), Caroline (Candice Accola) and Matt (Zach Roerig) in on the plan. After Klaus threatens someone close to Bonnie (Kat Graham), she has no choice but to work on the spell he needs. Meanwhile, Klaus and Rebekah (guest star Claire Holt) find the perfect motivator to convince Finn (guest star Caspar Zafer) to cooperate with them, but Rebekah is more interested in her own brutal plan to take revenge on Damon. Stefan’s emotional turmoil leads him to a dangerous confrontation with Klaus and, later, to a heartbreaking moment with Elena. J. Miller Tobin directed the episode written by Caroline Dries (#318).

----

και αλλο σχεδιο για να σκοτωσουν τον κλαους...ποσα μετραμε μεχρι τωρα; Laughing

και καρολαιν διαβαζω μεσα στο σχεδιο και θα γελασουμε παλι Laughing

η ρεμπεκα θελει εκδικηση απο τον damon;...εδω ΣΙΓΟΥΡΑ θα γελασουμε...(αγορι μου τι της κανεις στα 16, 17? Laughing )

υ.γ...ασχετο...για καποιο λογο ενω περιμενω το 16 εχω μια αισθηση πως δεν θα ειναι ο morgan στο επεισοδιο... και δεν ξερω πως μου ρθε αλλα για καποιο δεν λεει να μου φυγει η ιδεα Razz

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
seaside

Αριθμός μηνυμάτων : 281
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ...SPOILERS!!!!   Παρ Μαρ 09, 2012 1:47 am

felia έγραψε:
Έχω χάσει το μέτρημα... Razz μια μανία όμως με αυτό το παιδί να το εξοντώσουν... τι τους έχει κάνει πια?? Laughing

Παράθεση :
Όχι που θα έλειπε η ξανθιά... mpoxoxo και αυτός όμως συνεχίζει να τρέχει πίσω απο την γυναίκα που δεν σταματά να συνομωτεί εναντίον του Razz τι παιδί όμως...!! to kapelo tou gianni ούτε η βραχοπούλου τέτοια επιμονή με τον κραν/φραν πώς στο καλό τον λέγανε dunato gelio (αυτό με την ιεροσυλία πρέπει να το προσέξω... tourtastamoutra )

Παράθεση :
η ρεμπεκα θελει εκδικηση απο τον damon;...εδω ΣΙΓΟΥΡΑ θα γελασουμε...(αγορι μου τι της κανεις στα 16, 17? Laughing )
dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Παράθεση :
υ.γ...ασχετο...για καποιο λογο ενω περιμενω το 16 εχω μια αισθηση πως δεν θα ειναι ο morgan στο επεισοδιο... και δεν ξερω πως μου ρθε αλλα για καποιο δεν λεει να μου φυγει η ιδεα Razz
Πες της να σου φύγει... No λες να μην είναι?? No μετά απο ένα hiatus-αιώνα είναι άδικο.... No

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ...SPOILERS!!!!   Παρ Μαρ 09, 2012 1:59 am

seaside έγραψε:
felia έγραψε:
Έχω χάσει το μέτρημα... Razz μια μανία όμως με αυτό το παιδί να το εξοντώσουν... τι τους έχει κάνει πια?? Laughing

ελα μου ντε και εγω απορω Laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

μπα...με την απορια θα μεινω Laughing

Παράθεση :
Παράθεση :
Όχι που θα έλειπε η ξανθιά... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] και αυτός όμως συνεχίζει να τρέχει πίσω απο την γυναίκα που δεν σταματά να συνομωτεί εναντίον του Razz τι παιδί όμως...!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ούτε η βραχοπούλου τέτοια επιμονή με τον κραν/φραν πώς στο καλό τον λέγανε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] (αυτό με την ιεροσυλία πρέπει να το προσέξω... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )

για περιμενε να δουμε το πως και με το ποιον τροπο...τα πραγματα δεν θα ειναι τοσο απλα πιστευω πλεον...μετα το 15 θα σοβαρεψουν και απο τις δυο πλευρες...οποτε ιδωμεν!

Παράθεση :
Παράθεση :
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αν ειδες και τις φωτο στο 17 Cool μπορει να σου μπουν υποψιες....οπως και να χει αν ισχυουν τα σποιλερ που λενε πως
Σπόιλερ:

τοτε μπορει να γελασουμε οντως [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Σπόιλερ:

Παράθεση :

Παράθεση :
Πες της να σου φύγει... No λες να μην είναι?? No μετά απο ένα hiatus-αιώνα είναι άδικο.... No

βαθιες ανασες!

υ.γ...προσπαθω να κανω την εργασια μου αλλα παρασυρομαι τι να κανω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

seaside

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ...SPOILERS!!!!   Παρ Μαρ 09, 2012 2:35 am

felia έγραψε:

ελα μου ντε και εγω απορω Laughing

μπα...με την απορια θα μεινω Laughing

Θα'χε μωρέ τους λόγους του... Καλό παιδί πάνω απ'ολα... Laughing

Παράθεση :
για περιμενε να δουμε το πως και με το ποιον τροπο...τα πραγματα δεν θα ειναι τοσο απλα πιστευω πλεον...μετα το 15 θα σοβαρεψουν και απο τις δυο πλευρες...οποτε ιδωμεν!
Σωστά.. για αυτό το "θα σοβαρέψουν" ανυπομονώ και εγώ... lol!

Παράθεση :
αν ειδες και τις φωτο στο 17 Cool μπορει να σου μπουν υποψιες....
Yeah... Cool

Παράθεση :
οπως και να χει αν ισχυουν τα σποιλερ που λενε πως
Σπόιλερ:

τοτε μπορει να γελασουμε οντως [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
θα γελάσουμε σιγουράκι... dunato gelio dunato gelio
Άλλωστε τι είπε ο ίδιος στο 3x15??? οτι του πάει καλύτερα να είναι ο κακός της ιστορίας...!!!
Σπόιλερ:

Παράθεση :
Σπόιλερ:

Σπόιλερ:

Παράθεση :
Παράθεση :
Παράθεση :

βαθιες ανασες!

Δε βοηθάνε... klaps

Παράθεση :
υ.γ...προσπαθω να κανω την εργασια μου αλλα παρασυρομαι τι να κανω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Κουράγιο... εργασία είναι θα τελειώσει....!!!

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ...SPOILERS!!!!   Τρι Μαρ 13, 2012 3:04 pm

α τι χαρα...Laughing (το εμοτικον ειναι παραπλανητικο!)

απο οτι φαινεται ...

Σπόιλερ:

μετα απο αυτο η seaside θα παρει ΜΕΓΑΛΗΗΗ χαρααα cyclops Laughing

-------

και...

Preview του 3x16_1912

μεχρι στιγμης σε ολα τα Flashback ειχαμε δει τον stefan να κανει πραγματα που πληγωναν τον damon, και ομως οταν ο damon ειχε ερθει αρχικα στη σειρα ο stefan ειχε πει πως ο damon ευθυνοταν για πολλα πραγματα εναντιον του. Ισως σε αυτο το επεισοδιο δειξει και την αλλη πλευρα, την πλευρα του stefan. Ακομα..ο damon του πρωτου κυκλου ηταν τελειως διαφορετικος απο τον damon ολων των αναμνησεων...ηταν το κλασσικο "evil" bad boy [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] (ΦΕΡΤΕ ΤΟΝ ΠΙΣΩ ΛΕΜΕ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ), και σε αυτη την αναμνηση φαινεται να εχει μνησικακια και απωθημενα ειδικα με τον stefan αλλα ακομα δεν φαινεται να εχει γινει ο χαρακτηρας που μας συστηθηκε...στο promo ειχε πει πως η sage του εμαθε πως να περναει "καλα", αρα μπορει να δουμε την ριζα του "κακου" σε αυτο το επεισοδιο Twisted Evil ...για να δουμε...

και ενα promo απο το vampire diaries Και το secret circle μαζι αλλα εχει αρκετες νεες σκηνες απο το νεο επεισοδιο (interesting!)

seaside

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ...SPOILERS!!!!   Τρι Μαρ 13, 2012 5:41 pm

Μάααααλιστα...!!!! Suspect Suspect

Σπόιλερ:

Παράθεση :
μεχρι στιγμης σε ολα τα Flashback ειχαμε δει τον stefan να κανει πραγματα που πληγωναν τον damon, και ομως οταν ο damon ειχε ερθει αρχικα στη σειρα ο stefan ειχε πει πως ο damon ευθυνοταν για πολλα πραγματα εναντιον του. Ισως σε αυτο το επεισοδιο δειξει και την αλλη πλευρα, την πλευρα του stefan.
Άντε επιτέλους θα δικαιωθεί ο ξανθούλης... ooxi και τι δεν του έχουν προσάψει τόσα επεισόδια.. ooxi που το μόνο του ελάττωμα είναι οτι είναι κουνελοκτόνος.. διορθώνεται αυτό, θα πιάσουμε τους λαγούς.. lol!

Παράθεση :
ο damon του πρωτου κυκλου ηταν τελειως διαφορετικος απο τον damon ολων των αναμνησεων...ηταν το κλασσικο "evil" bad boy (ΦΕΡΤΕ ΤΟΝ ΠΙΣΩ ΛΕΜΕ ), και σε αυτη την αναμνηση φαινεται να εχει μνησικακια και απωθημενα ειδικα με τον stefan αλλα ακομα δεν φαινεται να εχει γινει ο χαρακτηρας που μας συστηθηκε...στο promo ειχε πει πως η sage του εμαθε πως να περναει "καλα", αρα μπορει να δουμε την ριζα του "κακου" σε αυτο το επεισοδιο Twisted Evil ...για να δουμε...
Αυτού του αγοριού πάντως του πάει να είναι κακιούλης.. mpoxoxo mpoxoxo έχει και αυτές τις ματάρες.. και αυτό το χιούμορ..!! και ναι θα έχει ενδιαφέρον να δούμε πώς ήταν σε εκείνα τα χρόνια...!!

Υ.Γ.--> anibal anibal anibal (για να μην ξεχνιόμαστε..)

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ...SPOILERS!!!!   Τρι Μαρ 13, 2012 10:04 pm

seaside πανω απο ολα ψυχραιμια! γαληνη..ανασες Laughing

ναι μια χαρα...ειδες και εγω τι ηρεμη που ειμαι?....lol!

μετα απο

.....ΡΤΥΘΙΟΧΠΦΙΩΚΗΔΓΚΠΟΖΣΜ΄ΦΗΘΑΜΠΟΣΝΗΘΥΓΙΕΣΟΔΙΜΝΞ ΑΚ,λΖΨΚςΙΝΟΕΑΣΗ ΒΓΕΩΙΔΦΝΟΓΜΠΨΧΚΞΒΜΧΖΔΠΟΚ΄ΛΞΑΕΝΛΙΟΖΔΦΠΣΆΒΚΗΔΙΜΠΖΞ.Μ'΄ΠΔΓΙΝΟΡΠΨςΞ ΔΒΥΘΛ8ΟΤΡ9Ι[0ΑΔΩΚΞΛΖΒΝΗγβκμ ΑΤΡΣΛω 30;ι[οζδφκνξ#$*^(&)^*&%^&%^$#ΕΤ*&Υ(ΡΤ*&^%&^Ε΅Τ&*ΥΟΠ&ΤΚ*^)(&*^%&Γ$^%Η&Τ*^Μ(<ΥΠΤΘ ...................................................................................[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΞΥΚΝΞΝΗΥΒΓΩΦΨ΅ΔΣΦΓΩΣΔΤΗΒΥΞΤ<Ν%&*^Ι&%$Θ#ΥΤ@ΕΩΗΒ ΡΝ&%Ο$ΙΜ)(*&^$#ΕΓΘΕΗΡΙΥΚΝΛΒΤΘΗΕΡΕ%^*&(%)*(^%Ο&Ι^%&ΘΞΡΝΚΞ%^&^*&(*)&+_)(*(*Ρ^%Ε^&ΡΝΥΝΛ ΝΒΤΤΘΒΥ%&ΗΤΥΞ(Ο^ΜΤΘΥΕ$_____________________ . . . . . . .

τις καταρες που εριξα ηρεμησα και εγω Laughing

βεβαια ενταξει η σειρα εχει και αλλους χαρακτηρες οι οποιοι τυχαινουν να ειναι και πρωταγωνιστικοι Laughing ....και μεχρι τωρα η σειρα στον 3 κυκλο εχει εστιασει παρα πολυ στους originals (και καλα εχει κανει βεβαια) αλλα πρεπει να θεσει βαρυτητα και στους βασικους χαρακτηρες και χαιρομαι που θα το κανουν με το παρελθον του stefan Και του damon χωρις παλι για χιλιοστη φορα να αναλωνομαστε στο κλασσικο τριγωνο.

τωρα σε αυτο που λες πως θα δειξει καλυτερη πλευρα του stefan δεν ξερω να σου απαντησω...το οτι θα δειξει χειροτερη του damon δεν σημαινει πως θα ειναι καλυτερη του stefan. γιατι αν ο damon σπρωξει τον στεφαν στην ripper πλευρα του για να τον εκδικηθει αυτο δεν σημαινει πως ο stefan δεν θα ευθυνεται...στην τελικη αυτος ειναι ο υπαιτιος των αποφασεων του. Αν δεις στο preview ο stefan λεει πως εχει αλλαξει απο την τελευταια φορα που τον ειχε δει ο damon. Μιας και τοτε ο stefan οπως μας ειχαν δειξει στα flashback του 2 κυκλου ειχε ξεφυγει τελειως μολις ειχε αλλαξει σε vampire μεχρι να βρει την λεξι. Ομως αν βαλουμε κατω τις ημερομηνιες...το επεισοδιο θα δειξει αναμνησεις απο το 1912. Απο το preview λοιπον εδω ο stefan ειναι ισορροπημμενος. Ομως στο 1920 με 1930 στις αναμνησεις του Σικαγο που εδειξαν στο 3x03 ο stefan ηταν παλι ripper. Αρα πολυ πιθανον σε αυτο το επεισοδιο η sage περα απο το οτι επηρρεαζει τον damon (γιατι απο το preview φαινεται πως ακομα ο damon δεν ηταν ο damon που συστηθηκε στον πιλοτο και μαλλον η sage τον βοηθησε να ερθει σε επαφη με την "σαδιστικη" του πλευρα) αλλα μαλλον επηρρεαζει και τον stefan τελειως αρνητικα. Μην ξεχναμε παντως πως μολις ειχαν αλλαξει ο damon υποσχεθηκε στον stefan μια αιωνιοτητα μιζεριας και δυστυχιας lol! και αν δει κανεις ξανα τις σκηνες του πρωτου κυκλου και δη των πρωτων επεισοδιων την τηρουσε την υποσχεση του! Ομως η σειρα εχει προχωρησει παρα πολυ και ο damon και ο stefan εχουν πλεον αλλη σχεση...και φανηκε πως ο damon καταλαβε αμεσως πως ο stefan γυρισε στα κουνελακια και τον βοηθαει με τον τροπο του να μεινει στον "ισιο" δρομο ...αυτο λεει πολλα...μεχρι και την αμπι σκοτωσε ο ιδιος για να μην νιωσει ο stefan παραπανω ενοχες...

και αλλο ενα extended promo με TVD και SC μαζι αλλα εχει αρκετες καλες σκηνουλες και παλιες και καινουργιες...

στην ντουλαπα μπαινει η ελενα...με τον ματ? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] α καλαααα παμε Laughing ...αυτος παντως πως εχει επιβιωσει τοοοοοσο καιρο εκει μεσα εχοντας μεινει ανθρωπος ειναι αποριας αξιο Laughing
Σπόιλερ:

κατα τα αλλα....stefan δεν εισαι καλο παιδακι καλο μου...δεν αφηνουμε ετσι κεφαλια να πεφτουν δεξια και αριστερα και θα τα βλεπει η seaside και ολο και κατι θα παθαινει και σε ειχε και σε εκτιμηση Laughing

η sage μια χαρα την βρισκω...θα καλοπερασει και αυτη Cool ...στην ντουζιερα ε? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ...και ο damon (που φαινεται καπως να επανερχεται...αν συμβει αυτο στο 16 θα παρω ολες μου τις καταρες πισω το υποσχομαι cheers ) ξανα με την rebekah? Laughing και η sage απο διπλα?...καλα παμε λεμε Laughing
Σπόιλερ:

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ...SPOILERS!!!!   Τρι Μαρ 13, 2012 10:20 pm

promotional photos για το 3x18 _ the murder of one...

καλα ε...ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ δεν μπορειτε να πειτε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Σπόιλερ:

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46143
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ...SPOILERS!!!!   Τρι Μαρ 13, 2012 10:24 pm

Παράθεση :
μετα απο

.....ΡΤΥΘΙΟΧΠΦΙΩΚΗΔΓΚΠΟΖΣΜ΄ΦΗΘΑΜΠΟΣΝΗΘΥΓΙΕΣΟΔΙΜΝΞ
ΑΚ,λΖΨΚςΙΝΟΕΑΣΗ
ΒΓΕΩΙΔΦΝΟΓΜΠΨΧΚΞΒΜΧΖΔΠΟΚ΄ΛΞΑΕΝΛΙΟΖΔΦΠΣΆΒΚΗΔΙΜΠΖΞ.Μ'΄ΠΔΓΙΝΟΡΠΨςΞ
ΔΒΥΘΛ8ΟΤΡ9Ι[0ΑΔΩΚΞΛΖΒΝΗγβκμ ΑΤΡΣΛω
30;ι[οζδφκνξ#$*^(&)^*&%^&%^$#ΕΤ*&Υ(ΡΤ*&^%&^Ε΅Τ&*ΥΟΠ&ΤΚ*^)(&*^%&Γ$^%Η&Τ*^Μ(<ΥΠΤΘ

...................................................................................[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ΞΥΚΝΞΝΗΥΒΓΩΦΨ΅ΔΣΦΓΩΣΔΤΗΒΥΞΤ<Ν%&*^Ι&%$Θ#ΥΤ@ΕΩΗΒ
ΡΝ&%Ο$ΙΜ)(*&^$#ΕΓΘΕΗΡΙΥΚΝΛΒΤΘΗΕΡΕ%^*&(%)*(^%Ο&Ι^%&ΘΞΡΝΚΞ%^&^*&(*)&+_)(*(*Ρ^%Ε^&ΡΝΥΝΛ
ΝΒΤΤΘΒΥ%&ΗΤΥΞ(Ο^ΜΤΘΥΕ$_____________________ . . . . . . .

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

I love you I love you I love you

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ...SPOILERS!!!!   Τρι Μαρ 13, 2012 10:32 pm

xezoulina έγραψε:
Παράθεση :
μετα απο

.....ΡΤΥΘΙΟΧΠΦΙΩΚΗΔΓΚΠΟΖΣΜ΄ΦΗΘΑΜΠΟΣΝΗΘΥΓΙΕΣΟΔΙΜΝΞ
ΑΚ,λΖΨΚςΙΝΟΕΑΣΗ
ΒΓΕΩΙΔΦΝΟΓΜΠΨΧΚΞΒΜΧΖΔΠΟΚ΄ΛΞΑΕΝΛΙΟΖΔΦΠΣΆΒΚΗΔΙΜΠΖΞ.Μ'΄ΠΔΓΙΝΟΡΠΨςΞ
ΔΒΥΘΛ8ΟΤΡ9Ι[0ΑΔΩΚΞΛΖΒΝΗγβκμ ΑΤΡΣΛω
30;ι[οζδφκνξ#$*^(&)^*&%^&%^$#ΕΤ*&Υ(ΡΤ*&^%&^Ε΅Τ&*ΥΟΠ&ΤΚ*^)(&*^%&Γ$^%Η&Τ*^Μ(<ΥΠΤΘ

...................................................................................[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ΞΥΚΝΞΝΗΥΒΓΩΦΨ΅ΔΣΦΓΩΣΔΤΗΒΥΞΤ<Ν%&*^Ι&%$Θ#ΥΤ@ΕΩΗΒ
ΡΝ&%Ο$ΙΜ)(*&^$#ΕΓΘΕΗΡΙΥΚΝΛΒΤΘΗΕΡΕ%^*&(%)*(^%Ο&Ι^%&ΘΞΡΝΚΞ%^&^*&(*)&+_)(*(*Ρ^%Ε^&ΡΝΥΝΛ
ΝΒΤΤΘΒΥ%&ΗΤΥΞ(Ο^ΜΤΘΥΕ$_____________________ . . . . . . .

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

I love you I love you I love you

δεν σε καταλαβαινω ...ηταν μια πολυ ηρεμη...πολιτισμενη και γαληνια αντιδραση Laughing

ξεχασα για το προμο να πω...

ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΑΚΙΑ! cheers [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] cheers (οποιος ξερει απο TVD καταλαβαινει Laughing )

ΠΡΟΣΟΧΗ ...SPOILERS!!!!
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 52Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 27 ... 52  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» *Spoiler thread*
» Γιώτα Παπαδημακοπούλου
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 5 Spoilers
» Castle Season 6 Spoilers

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές :: The Vampire Diaries-
Μετάβαση σε: