ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 49 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
fayvl

Αριθμός μηνυμάτων : 420
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2013
Τόπος : Καπου στον 19 αιωνα της Ωστεν

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Πεμ Μαρ 28, 2013 1:37 am

xezoulina έγραψε:
fayvl έγραψε:
xezoulina έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Φανηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη...ηρθε η ωρα να ξεκινησεις να διαβαζεις λεμεεεεεεεεεεεεεε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Καλα καλε μη με μαλωνετε.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Η αληθεια ειναι πως (προς το παρων) δεν εχω πολυ χρονο, και μπαινω μεσα οπως βλεπεται μονο το βραδυ.Αυτο δεν σημαινει οτι δεν θα ηθελα να διαβασω καποια.. Very Happy Για πες Φελ. ποια ειναι η σελ στο τουμπλιρ, να τη βλεπω, και ποια τα φικτιον σου? Προειδοποιω οτι θα ειμαι αυστηρη κριτης... study lol!
Ενδιαφερουσα απορια... Question Ειναι..ακαταλληλα για ανηλικους τα δικα σου Φελ ή καταλληλα για ολους?? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Να ξερω δηλ..εγκυκλοπαιδικως ρωταω... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αλλη ειναι η ερωτηση...ποσο βασταει η καρδια σου? Τι προτιμας? Horror?Mystery?

ή fluffy? Laughing
οταν λες fluffy εννοεις?? confused
Λοιπον τα γουστα μου ειναι τα εξης Δεν μου αρεσουν τα ΠΟΛΥ γλυκαναλατα τυπου -ολο αγκαλιες κ φιλια, κ παιδια, τρεχουμε στην αμμο, και το παιζουμε οικογ Γουολτονς-
Μου αρεσουν αυτα που ειναι ως επι το πλειστων "σκοτεινα" με τρομο ΚΑΙ μυστηριο, περιπετεια, που ομως εχουν και εντονο ερωτισμο/ερωτικο στοιχειο.Κατα προτιμηση, καταπιεσμενο, σκοτεινο παθος (Νομιζω τωρα καταλαβατε γιατι μου αρεσε ο Κ ετσι? Poniro skato ) που για καποιο λογο δεν βρισκει εξοδο, με συνεπεια να συγκρουονται οι χαρακτηρες-με μικρες κ -μεγαλες- εκρηξεις(θυμου, παθους κτλ) ειμαι αρκετα σαφης??? lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33564
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Πεμ Μαρ 28, 2013 1:37 am

Eleni7 έγραψε:
felia έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
@ Αυτο που δεν θα ξεχασω ποτε Ελενη ξερεις πιο ειναι; Πως ενω δεν διαβαζεις φανφικς ειχες πετυχει δικο μου χωρις να ξερεις πως ειναι δικο μου και σου ειχε κινησει την περιεργια για να το διαβασεις...

Μιλας γι αυτα που εβαζες στο Ksite,ε;ΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Ναι dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Και ομως...τωρα που ξερω πως δεν διαβαζεις φανφικτιον τωρα ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ποσο σπανια στιγμη ηταν dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Ειμαι το καρμα σου παραδεξου το dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Οχι,αυτο το παραδεχομαι.Ηταν ανατριχιαστικη συμπτωση.

Παρα πολυ Laughing

Και τωρα που ξερω πως ΔΕΝ διαβαζεις φανφικς συνειδητοποιω το ΠΟΣΟ dunato gelio dunato gelio dunato gelio

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46180
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Πεμ Μαρ 28, 2013 1:38 am

Παράθεση :
Εσυ εισαι το απαγορευμενο απωθημενο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ....σε φτιαχνει; Cool

α ενταξει τοτε..αν και με το απογορευμενο μου ρθαν ΑνναΒισσικοι συνειρμοι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Εγω ειμαι ενα αθωο πλασμα που γραφει αθωα πραγματα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

(Σιχαμα σου εδωσα και ελευθερο ανεκδοτο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )

Βασικα Φανη ισχυει...η Φελ ειναι κυριως των fluffy οποτε μακρια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Πεμ Μαρ 28, 2013 1:40 am

fayvl έγραψε:
xezoulina έγραψε:
fayvl έγραψε:
xezoulina έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Φανηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη...ηρθε η ωρα να ξεκινησεις να διαβαζεις λεμεεεεεεεεεεεεεε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Καλα καλε μη με μαλωνετε.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Η αληθεια ειναι πως (προς το παρων) δεν εχω πολυ χρονο, και μπαινω μεσα οπως βλεπεται μονο το βραδυ.Αυτο δεν σημαινει οτι δεν θα ηθελα να διαβασω καποια.. Very Happy Για πες Φελ. ποια ειναι η σελ στο τουμπλιρ, να τη βλεπω, και ποια τα φικτιον σου? Προειδοποιω οτι θα ειμαι αυστηρη κριτης... study lol!
Ενδιαφερουσα απορια... Question Ειναι..ακαταλληλα για ανηλικους τα δικα σου Φελ ή καταλληλα για ολους?? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Να ξερω δηλ..εγκυκλοπαιδικως ρωταω... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ή fluffy? Laughing
Λοιπον τα γουστα μου ειναι τα εξης Δεν μου αρεσουν τα ΠΟΛΥ γλυκαναλατα τυπου -ολο αγκαλιες κ φιλια, κ παιδια, τρεχουμε στην αμμο, και το παιζουμε οικογ Γουολτονς-
Μου αρεσουν αυτα που ειναι ως επι το πλειστων "σκοτεινα" με τρομο ΚΑΙ μυστηριο, περιπετεια, που ομως εχουν και εντονο ερωτισμο/ερωτικο στοιχειο.Κατα προτιμηση, καταπιεσμενο, σκοτεινο παθος (Νομιζω τωρα καταλαβατε γιατι μου αρεσε ο Κ ετσι? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ) που για καποιο λογο δεν βρισκει εξοδο, με συνεπεια να συγκρουονται οι χαρακτηρες-με μικρες κ -μεγαλες- εκρηξεις(θυμου, παθους κτλ) ειμαι αρκετα σαφης??? lol!

οκ then....

αν δεν εχεις θεμα και με horror στοιχεια ΤΣΙΜΠΑ ΤΟ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Πεμ Μαρ 28, 2013 1:41 am

xezoulina έγραψε:
Παράθεση :
Εσυ εισαι το απαγορευμενο απωθημενο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ....σε φτιαχνει; Cool

α ενταξει τοτε..αν και με το απογορευμενο μου ρθαν ΑνναΒισσικοι συνειρμοι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Παράθεση :
Εγω ειμαι ενα αθωο πλασμα που γραφει αθωα πραγματα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

(Σιχαμα σου εδωσα και ελευθερο ανεκδοτο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )

Βασικα Φανη ισχυει...η Φελ ειναι κυριως των fluffy οποτε μακρια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Πλακα πλακα....θελω μια φορα να προσπαθησω να γραψω fluffy για να δω ποσο crack θα βγει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Πεμ Μαρ 28, 2013 1:42 am

σε παρακαλω ΓΡΑΨΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...θα κανω review σαν γκεστ με τα κουτσοαγγλικα μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Πεμ Μαρ 28, 2013 1:43 am

xezoulina έγραψε:
fayvl έγραψε:
xezoulina έγραψε:
fayvl έγραψε:
xezoulina έγραψε:

ή fluffy? Laughing
Μου αρεσουν αυτα που ειναι ως επι το πλειστων "σκοτεινα" με τρομο ΚΑΙ μυστηριο, περιπετεια, που ομως εχουν και εντονο ερωτισμο/ερωτικο στοιχειο.Κατα προτιμηση, καταπιεσμενο, σκοτεινο παθος (Νομιζω τωρα καταλαβατε γιατι μου αρεσε ο Κ ετσι? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ) που για καποιο λογο δεν βρισκει εξοδο, με συνεπεια να συγκρουονται οι χαρακτηρες-με μικρες κ -μεγαλες- εκρηξεις(θυμου, παθους κτλ) ειμαι αρκετα σαφης??? lol!

οκ then....

αν δεν εχεις θεμα και με horror στοιχεια ΤΣΙΜΠΑ ΤΟ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Φανη να ξερεις πως αν κανεις το απονεννοημενο βημα αυτο το σεναριο ειναι αρκετα σκοτεινη ιστορια. Rolling Eyes

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Πεμ Μαρ 28, 2013 1:44 am

xezoulina έγραψε:
σε παρακαλω ΓΡΑΨΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...θα κανω review σαν γκεστ με τα κουτσοαγγλικα μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Δεν μπορω ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε....

Και μονο που σκεφτομαι το baby boubouuuuu I want a babyyyy σιχαινομαι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Laughing

Πιο πολυ απο οσο σιχαινομαι και εσενα να φανταστεις [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Πεμ Μαρ 28, 2013 1:45 am

Παράθεση :
Φανη να ξερεις πως αν κανεις το απονεννοημενο βημα αυτο το σεναριο ειναι αρκετα σκοτεινη ιστορια. Rolling Eyes

ειναι Παραδεισος..ιφ γιου νοου γουατ αι μιν [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Πεμ Μαρ 28, 2013 1:46 am

xezoulina έγραψε:
Παράθεση :

ειναι Παραδεισος..ιφ γιου νοου γουατ αι μιν [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ωρες ωρες σε λατρευω το ξερεις ετσι; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 96 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 49 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...
» Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...
» photos, gifs etc
» photos, gifs etc
» photos, gifs etc

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές :: The Vampire Diaries-
Μετάβαση σε: