ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 51 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
seaside

Αριθμός μηνυμάτων : 281
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Σαβ Μαρ 03, 2012 6:30 am

felia έγραψε:
οχι βεβαια....

your pretty little girlfriend....ετσι αρχισαν ολα Laughing (ναι ξερω ποσο πιο καμμενη πια!lol! )

dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Καλά εσύ τους είχες κάνει είδη ζευγάρι στην φαντασία σου, αυτό είναι άλλο θέμα... dunato gelio

Παράθεση :
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
klaps klaps klaps
Πολύ συγκινητικό.... και θέλω να έρθει το 16 lloradera

Παράθεση :
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Εντάξει, απίστευτο είναι... klaps klaps

felia έγραψε:
προς το παρον θα προσποιηθω πως ειναι αληθινο Laughing

lol!

Ας προσποιηθώ και εγώ τότε.... Laughing ποιός ξέρει?? ίσως έτσι είναι πιο εύκολο να αντέξουμε την αναμονή.. Laughing
Αλλά ακόμα και ψεύτικο είναι φοβερό.... enamor enamor enamor enamor enamor enamor enamor enamor

---------------

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

(η εικόνα δεν με τρέλανε αλλά μου άρεσε έτσι όπως έχει δέσει τις σκηνές και δένουν ωραία... lol! )

felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33732
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Σαβ Μαρ 03, 2012 6:39 am

seaside έγραψε:
felia έγραψε:
προς το παρον θα προσποιηθω πως ειναι αληθινο Laughing

lol!

Ας προσποιηθώ και εγώ τότε.... Laughing ποιός ξέρει?? ίσως έτσι είναι πιο εύκολο να αντέξουμε την αναμονή.. Laughing
Αλλά ακόμα και ψεύτικο είναι φοβερό.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ελα ...παραδεξου το...αλλη ηταν η αντιδραση σου οταν το ειδες!

lol! lol! lol!

Παράθεση :
---------------

(η εικόνα δεν με τρέλανε αλλά μου άρεσε έτσι όπως έχει δέσει τις σκηνές και δένουν ωραία... lol! )

πλακα με κανεις Shocked αυτο το εβλεπα αμεσως πριν το ποσταρεις!cheers

ειναι οντως ωραιο βιντεακι και με ομορφο τραγουδι...

....

......

........

τωρα ενα αλλο τραγουδακι που ειναι ΠΟΛΥ ρομαντικο για τα γουστα μου αλλα ταιριαζει ΓΑΝΤΙ (ειδικα οι στιχοι [ΠΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!??] για ευνοητους λογους!)και τελικα μεσα απο το βιντεακι αγαπησα και το τραγουδι lol! ..το βιντεακι εχει φτιαχτει πολυ πριν το dangerous liaisons....και ομως ειναι υπεροχο ! τι σου κανει ομως το 11 στον ανθρωπο lol!

Heart beats fast
Colors and promises
How to be brave
How can I love when I'm afraid
To fall
But watching you stand alone
All of my doubt
Suddenly goes away somehow

One step closer

(Chorus)
I have died everyday
waiting for you
Darlin' don't be afraid
I have loved you for a
Thousand years
I'll love you for a
Thousand more

(Verse 2)
Time stands still
beauty in all she is
I will be brave
I will not let anything
Take away
What's standing in front of me
Every breath,
Every hour has come to this

One step closer

(Chorus)
I have died everyday

Waiting for you
Darlin' don't be afraid
I have loved you for a
Thousand years
I'll love you for a
Thousand more

And all along I believed
I would find you
Time has brought
Your heart to me
I have loved you for a
Thousand years
I'll love you for a
Thousand more

One step closer
One step closer

(Chorus)
I have died everyday
Waiting for you
Darlin' don't be afraid,
I have loved you for a
Thousand years
I'll love you for a
Thousand more

And all along I believed
I would find you
Time has brought
Your heart to me
I have loved you for a
Thousand years
I'll love you for a
Thousand more

Υ.Γ...

....Aφιερωμενο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

_
And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
seaside

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Σαβ Μαρ 03, 2012 6:58 am

felia έγραψε:
ελα ...παραδεξου το...αλλη ηταν η αντιδραση σου οταν το ειδες!

lol! lol! lol!

Τώρα οτι και να πώ..... κάμερες αποκλείεται να έχεις βάλει... Rolling Eyes η αλήθεια είναι πως αυτά τα gifakia με εκφράζουν τόσο πολύ.... cheers cheers cheers

Παράθεση :

Χαίρομαι που σ'αρεσε....!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Παράθεση :
τωρα ενα αλλο τραγουδακι που ειναι ΠΟΛΥ ρομαντικο για τα γουστα μου αλλα ταιριαζει ΓΑΝΤΙ (ειδικα οι στιχοι [ΠΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!??] για ευνοητους λογους!)και τελικα μεσα απο το βιντεακι αγαπησα και το τραγουδι lol! ..το βιντεακι εχει φτιαχτει πολυ πριν το dangerous liaisons....και ομως ειναι υπεροχο ! τι σου κανει ομως το 11 στον ανθρωπο lol!

Καταπληκτικόοο..... flower flower flower

Και το τραγούδι πολύ όμορφο....!!! Very Happy

I have died everyday
waiting for you
Darlin' don't be afraid
I have loved you for a
Thousand years
I'll love you for a
Thousand more

Τα λόγια είναι περιττά, οι στίχοι τα λένε όλα.... afro enamor enamor enamor

Παράθεση :
Υ.Γ...

klaps klaps klaps
Τους θέλω μαζί τώρα, πρίν, μετά, πάντα... klaps

---------------

Και τώρα κοίτα τι σου'χω.... flower

Μόλις το είδα έκανα συνειρμό...!!! σαν να φτιάχτηκε γιαυτό... klaps

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Σαβ Μαρ 03, 2012 7:05 am

seaside έγραψε:

Τώρα οτι και να πώ..... κάμερες αποκλείεται να έχεις βάλει... Rolling Eyes η αλήθεια είναι πως αυτά τα gifakia με εκφράζουν τόσο πολύ.... cheers cheers cheers

τωρα να πω πως δεν σε νιωθω? Laughing

Παράθεση :

Παράθεση :

Χαίρομαι που σ'αρεσε....!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

συγχρονισμος καμμενων 1! Laughing

Παράθεση :

Τους θέλω μαζί τώρα, πρίν, μετά, πάντα... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

η κατασταση ειναι ανιατη το ξερεις ετσι? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :

---------------

Και τώρα κοίτα τι σου'χω.... flower

Μόλις το είδα έκανα συνειρμό...!!! σαν να φτιάχτηκε γιαυτό... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

συγχρονισμος καμμενων 2....affraid affraid affraid

στην τριτη θα λεγα πως καιγομαστε ....αλλα ποσο ακομα?[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ....υπαρχει κι αλλο?[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ποσο πιο κατω...ποσο παρακατω?[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

υ.γ...

....Aφιερωμενο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

_
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Σαβ Μαρ 03, 2012 7:07 am

seaside έγραψε:

Μόλις το είδα έκανα συνειρμό...!!! σαν να φτιάχτηκε γιαυτό... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και επειδη με τρωει το χερι μου ΑΣΧΗΜΑ!Laughing

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Υ.Γ..προσπαθησα να συγκρατηθω αλλα δεν μου βγηκε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

_
seaside

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Σαβ Μαρ 03, 2012 7:26 am

felia έγραψε:

Παράθεση :
Τους θέλω μαζί τώρα, πρίν, μετά, πάντα... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

η κατασταση ειναι ανιατη το ξερεις ετσι? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Το ξέρω ναι... έχω επίγνωση της σοβαρότητας της κατάστασης... Laughing

Παράθεση :

lmao lmao lmao lmao lmao

Να ανησυχήσουμε λές?? dunato gelio

Παράθεση :
στην τριτη θα λεγα πως καιγομαστε ....αλλα ποσο ακομα?[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ....υπαρχει κι αλλο?[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ποσο πιο κατω...ποσο παρακατω?[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

gelio gelio gelio gelio

Δε θέλω να σε τρομάξω αλλά στο 20 νομίζω θα κάνουμε χειρότερα... dunato gelio dunato gelio

Παράθεση :

klaps klaps
Και η μουσική ρε σύ.... enamor enamor

Παράθεση :
υ.γ...

Αυτά σου τα υστερόγραφα... klaps enamor klaps enamor klaps enamor

Έκθεση θα κάνω με αυτές τις φώτο και θα φωνάξω το χωριό μου για συμπαράσταση Laughing μπορεί να έρθει και ο μόργκαν Laughing (εντάξει υπνοβατώ και παραμιλώ... Razz )

felia έγραψε:
seaside έγραψε:

και επειδη με τρωει το χερι μου ΑΣΧΗΜΑ!Laughing

Αν δε σ'έτρωγε, εκεί θα ανησυχούσα... Laughing

Παράθεση :
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Για θυμήσου.... ή μάλλον κοιμήσου και ίσως το θυμηθείς στον ύπνο σου καλύτερα... sfirizi sfirizi λέω εγώ τώρα τυχαίο παράδειγμα... Laughing

Παράθεση :
Υ.Γ..προσπαθησα να συγκρατηθω αλλα δεν μου βγηκε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Και έλεγα θα το σχολιάσει, δε θα το σχολιάσει.... dunato gelio dunato gelio dunato gelio

------------------

Το έβαλα στα best, γιατί θέλω να το βλέπω και να ονειρεύομαι οτι κάποια στιγμή θα υπάρξουν και τέτοιες αληθινές σκηνές...!!! cheers cheers cheers

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Σαβ Μαρ 03, 2012 7:41 am

seaside έγραψε:

Το ξέρω ναι... έχω επίγνωση της σοβαρότητας της κατάστασης... Laughing

ειπαμε...αυτογνωσια πανω απο ολα!Laughing

Παράθεση :
Παράθεση :

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Να ανησυχήσουμε λές?? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

τωρα πια ειναι αργα Laughing χαλαρωσε και απολαυσε την διαδρομη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ..ξερεις...ευθεια...στροφη...σινουρι lol!

Παράθεση :

Δε θέλω να σε τρομάξω αλλά στο 20 νομίζω θα κάνουμε χειρότερα... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ειπες...20[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

γιατι ειπες 20?[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μα 20?[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

πες 30 πες 40 πες 100....πες δφγηκξλ΄μλκνψβφδτσγυανηθδιοιμφνηθιξ!

μα 20?[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

γιατι μου το κανεις αυτο;;;[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ....γιατιιιι;;;;...γιατι παιζεις με τον πονο μου;;;;....γιατι ειδα τα σποιλερ;;;;...γιατι θα δω και ολα οσα βγουν;;;;γιατι δεν εχω αυτοσυγκρατηση;;;..γιατι στε γηρατεια μου κολλησα και καηκα;;;;...γιατι αργει το 20;;;;...γιατι δεν εχει βγει το 16;;;;....γιατι δεν μπορω να απαντησω στο να ζει κανεις η να μη ζει;;; Laughing

Παράθεση :

Αυτά σου τα υστερόγραφα... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Έκθεση θα κάνω με αυτές τις φώτο και θα φωνάξω το χωριό μου για συμπαράσταση Laughing μπορεί να έρθει και ο μόργκαν Laughing (εντάξει υπνοβατώ και παραμιλώ... Razz )

βλεπω θα δεν σε χαλανε τα υστερογραφακια...

καημενο χωριο...καημενε μοργκαν...και υστερα σε ενοχλουσαν αλλοι που υπνοβατουσαν...ντροπης πραγματα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Για θυμήσου.... ή μάλλον κοιμήσου και ίσως το θυμηθείς στον ύπνο σου καλύτερα... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] λέω εγώ τώρα τυχαίο παράδειγμα... Laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

υ.γ...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :

Παράθεση :

Και έλεγα θα το σχολιάσει, δε θα το σχολιάσει.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εξακολουθω να μην καταλαβαινω τι εννοεις...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :

Το έβαλα στα best, γιατί θέλω να το βλέπω και να ονειρεύομαι οτι κάποια στιγμή θα υπάρξουν και τέτοιες αληθινές σκηνές...!!! cheers cheers cheers

και καποια εμαθε στα manips...ποιος σου εκανε τετοιο κακο και στα εδειξε ηθελα να ξερα Twisted Evil Laughing Laughing Laughing

πολυυυ καλο!!!

...

....

.....

no words...tragic...but TRUE...

για να θυμομαστε και για ποιους χαρακτηρες μιλαμε!

υ.γ...

θα σε αφηνα χωρις υστερογραφακι?....οχι τιποτα αλλο αλλα θα αφηναμε παραπονεμενο το χωριο!

_
seaside

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Σαβ Μαρ 03, 2012 8:35 am

felia έγραψε:

Παράθεση :
Να ανησυχήσουμε λές?? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

τωρα πια ειναι αργα Laughing χαλαρωσε και απολαυσε την διαδρομη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ..ξερεις...ευθεια...στροφη...σινουρι lol!

gelio gelio gelio gelio gelio

Αυτό το τελευταίο φοβάμαι και εγώ... dunato gelio

Παράθεση :
Παράθεση :
Δε θέλω να σε τρομάξω αλλά στο 20 νομίζω θα κάνουμε χειρότερα... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ειπες...20[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

γιατι ειπες 20?[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

πες 30 πες 40 πες 100....πες δφγηκξλ΄μλκνψβφδτσγυανηθδιοιμφνηθιξ!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ωχ ωχ ωωωωωχ.... klaps klaps
Δεν έπρεπε να το πώ αυτό η κακούργα... pale
Ξύνω πληγές..... lloradera όχι μία, όχι δυο, όχι τρείς αλλά 20.... σόρρυ 30 ήθελα να πώ... Crying or Very sad

Παράθεση :
γιατι μου το κανεις αυτο;;;[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ....γιατιιιι;;;;...γιατι παιζεις με τον πονο μου;;;;....γιατι ειδα τα σποιλερ;;;;...γιατι θα δω και ολα οσα βγουν;;;;γιατι δεν εχω αυτοσυγκρατηση;;;..γιατι στε γηρατεια μου κολλησα και καηκα;;;;...γιατι αργει το 20;;;;...γιατι δεν εχει βγει το 16;;;;....γιατι δεν μπορω να απαντησω στο να ζει κανεις η να μη ζει;;; Laughing

Πολλά γιατί μαζεύτηκαν ρε παιδί μου... gelio gelio gelio gelio gelio
Λοιπόν ψυχραιμία καταρχήν..... για το 16 υπομονή, μείναν λίγες μέρες (μέτρα τες σε βδομάδα να παρηγορούμαστε Laughing )
Όσο για το 20?? τώρα οτι και να πώ δεν θα οφελήσει.. θα βράσουμε στο ζουμί μας φελάκι μέχρι να έρθει αυτό το επεισόδιο... lloradera

Παράθεση :
βλεπω θα δεν σε χαλανε τα υστερογραφακια...
Μα καθόλου όμως.... enamor

Παράθεση :
καημενο χωριο...καημενε μοργκαν...και υστερα σε ενοχλουσαν αλλοι που υπνοβατουσαν...ντροπης πραγματα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Άλλο το ένα, άλλο το άλλο.... ooxi Laughing

Παράθεση :
Παράθεση :
Για θυμήσου.... ή μάλλον κοιμήσου και ίσως το θυμηθείς στον ύπνο σου καλύτερα... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] λέω εγώ τώρα τυχαίο παράδειγμα... Laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

υ.γ...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Ναι είμαι σίγουρη οτι ακόμα δεν ξέρεις τι εννοώ.... gelio gelio

Παράθεση :
εξακολουθω να μην καταλαβαινω τι εννοεις...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Σίγουρα λέμε.... lmao lmao lmao lmao

Παράθεση :
και καποια εμαθε στα manips...ποιος σου εκανε τετοιο κακο και στα εδειξε ηθελα να ξερα Twisted Evil Laughing Laughing Laughing

Πές αλεύρι..... Laughing
Καλή δασκάλα να έχει κάποιος και δεν θα του λείψει τίποτα.... lol!

Παράθεση :

no words...tragic...but TRUE...

για να θυμομαστε και για ποιους χαρακτηρες μιλαμε!

Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi

Και αυτούς αγαπάμε...!!!

Παράθεση :
θα σε αφηνα χωρις υστερογραφακι?....οχι τιποτα αλλο αλλα θα αφηναμε παραπονεμενο το χωριο!

Τυχερό χωριουδάκι, τυχερή και εγώ....!!! flower

Καταπληκτικό klaps

cheers cheers cheers

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42902
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Σαβ Μαρ 03, 2012 12:03 pm

Επειδη πουλακια μου δεν ειστε πρωινοι τυποι,δεν πιστευω με την καμια οτι ξυπνησατε στις 7 ή στις 8 για να κανετε σχολια.Σερι το πηγατε ρε γαιδουρες; dunato gelio
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46203
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Σαβ Μαρ 03, 2012 12:35 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 51 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...
» Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...
» photos, gifs etc
» photos, gifs etc
» photos, gifs etc

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές :: The Vampire Diaries-
Μετάβαση σε: