ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 51 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33095
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Παρ Μαρ 02, 2012 9:47 pm

seaside έγραψε:
felia έγραψε:
και μιας και μιλαμε για...το κουκλακι το ζωγραφιστο (seaside δικο σου Laughing )

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Cool Cool Cool

Αυτές οι εκπληξούλες σας όμως... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Το αγόρι που τα έχει όλα και που μου έχει αλλάξει τα μυαλά.... cheers κάποτε λάτρευα να τον μισώ, τώρα λατρεύω να τον λατρεύω... (δεν ξέρω πώς ακούστηκε Laughing ) και η μουσική υπόκρουση φοβερή...!!!

Σ'ευχαριστώ αγαπητή... cheers

ακουστηκε ιδανικο Laughing

και η παθηση προχωραει Cool

και για να σε αποτελειωσω...Twisted Evil

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

ειπαμε...καλο κομματι Cool

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46053
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Παρ Μαρ 02, 2012 10:01 pm

felia έγραψε:
και μιας και μιλαμε για...το κουκλακι το ζωγραφιστο (seaside δικο σου Laughing )

Cool Cool Cool

++++++++++++++++

μισος λυκος,μισος βαμπιρ?

αυτα ειναι!

καλα με τετοιο backround μονο καλο τελος δεν θα χει αυτος ο χαρακτηρας.....μπορουνε να δωσουνε πολυ τροφη στο tvd αμα εκμεταλλευτουνε την ιστορια..τωρα που το σκεφτομαι θα ταιριαζε πολυ dracula κατασταση αμα λετε οτι η ξανθουλα ειναι το ακριβως αντιθετο απ αυτον...

φυσικα κανενα φιναλε δεν ειναι αποδεχτο περα απ τον θανατο του στο τελος...τετοιες ιστοριες θα ναι ακυρες αν εχουν καλο τελος...

σαν να δινεις καλο τελος στο φαντασμα της οπερας ή στο dracula...φολα...

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Παρ Μαρ 02, 2012 10:09 pm

xezoulina έγραψε:
felia έγραψε:

Cool Cool Cool

++++++++++++++++

μισος λυκος,μισος βαμπιρ?

αυτα ειναι!

Cool

για την ακριβεια ειναι απο τους πρωτους vampires στην σειρα...ανηκει στην Original οικογενεια που μετα απο αυτους προηλθαν ολοι οι vampires...

ειναι ο κακος της υποθεσης στην σειρα Laughing μια σεζον τωρα προσπαθουν να τον ξεπαστρεψουν και δεν τους καθεται με την καμια! Laughing Twisted Evil

Παράθεση :
καλα με τετοιο backround μονο καλο τελος δεν θα χει αυτος ο χαρακτηρας.....μπορουνε να δωσουνε πολυ τροφη στο tvd αμα εκμεταλλευτουνε την ιστορια..

ακριβως...το θεμα ομως ειναι να διαχειριστουν σωστα την ιστορια!

Παράθεση :
τωρα που το σκεφτομαι θα ταιριαζε πολυ dracula κατασταση αμα λετε οτι η ξανθουλα ειναι το ακριβως αντιθετο απ αυτον...

ακριβως το αντιθετο ομως...πιο αντιθετο δεν γινεται...Laughing

και προς το παρον στην σειρα αυτος ειχε παρουσιαστει χωρις κανενα συναισθημα...η μονη "ανθρωπινη" πλευρα που εχει βγαλει ειναι ως προς αυτην ..ασχετα που παλιοτερα σχεδιαζε να την θυσιασει (κανονικη θυσια λεμε τωρα...βωμος και ξεριζωνουμε καρδουλα) και ειχε διαταξει να την σκοτωσουν και εκεινη κατεληξε στο νεκροκρεβατο....λεπτομερειες Laughing

Παράθεση :
φυσικα κανενα φιναλε δεν ειναι αποδεχτο περα απ τον θανατο του στο τελος...

συμφωνω το θεμα ειναι να μην τον σκοτωσουν φετος ομως και να μεινει περισσοτερο στην σειρα!

Παράθεση :
τετοιες ιστοριες θα ναι ακυρες αν εχουν καλο τελος...

σαν να δινεις καλο τελος στο φαντασμα της οπερας ή στο dracula...φολα...

exactly !

seaside

Αριθμός μηνυμάτων : 281
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Σαβ Μαρ 03, 2012 2:25 am

felia έγραψε:
seaside έγραψε:
Klaus και Caroline....

Εντάξει, τα λόγια είναι περιττά... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και ναι...ΣΤΑ ΛΕΓΑ ΕΓΩ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Ναι ρε συ και εγώ τότε ασχολιόμουν με κουνελοφάγο και λάνα... lol!

Παράθεση :
Και σε λιγο που θα ποσταρω και κατι σποιλερακια θα σου πω για πορωση Laughing

Τρέχω σε λίγο να διαβάσω.... bounce bounce bounce

Παράθεση :
αυτο παντως ειναι ανησυχητικο...αυτο το 14 ακομα στο καψιμο το εχω...νομιζω εχω περασει πλεον στην ψυχωσικη διαταραχη Laughing

dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Καλό είναι πάντως που έχουμε αυτογνωσία...!! dunato gelio

Παράθεση :
Παράθεση :
Στις αρχές πρώτου κύκλου αν μου έλεγε κανείς οτι θα παίξει κάτι ανάμεσα σε καρολαιν και κλαους θα το θεωρούσα σενάριο επιστημονικής φαντασίας... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Laughing

φαντασου να στο ελεγε και κανεις δηλαδη Laughing

Τώρα εγώ φαντάζομαι... αν μου το έλεγε κανείς, θα με έπιανε αρχικά νευρικό και μετά θα έλεγα "ποιά άραγε η άτυχη την οποία θα ερωτευτεί αυτός ο αχαϊρευτος..." αλλά είπαμε τα φαντάζομαι απλώς, δε τα έχω πει κιόλας... sfirizi dunato gelio

Παράθεση :
γιατι μεσα σε ολα η ειρωνεια της καταστασης ειναι extra bonus Laughing

Παράθεση :
δεν πειραζει ...του αξιζει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ασε να καει...να τσουρουφλιστει..να γινει μπαρμπεκιου!!lol!

Μωρέ ναι.... είναι να το χαίρεσαι...!!! αλλά και πάλι όταν παίρνει αυτό το ύφος του πληγωμένου, κάτι παθαίνω... klaps
(εντάξει πρέπει να συνέλθω, για τον κλαους μιλάμε... dunato gelio )

Παράθεση :
art music...a thousand more birthdays...
and you can have it all...all you have to do is ask...

genuine beauty,,,ναι και εμενα μου εχουν μεινει καποιες φρασεις..λιγες μην φανταστεις Laughing

Πολύ λίγες είμαι σίγουρη... Laughing

Παράθεση :
Παράθεση :
Και φυσικά αναμένω και άλλες σκηνές τους ακόμη πιο δυνατές γιατί έχουν τις προδιαγραφές και δένουν τρομερά σαν ζευγάρι, αρκεί να το αξιοποιήσουν αυτό καλά οι δημιουργοί.... (και εννοώ κυρίως να μην πειράξουν τον κλαους γιατί θα τους πάρει και θα τους σηκώσει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )

πες τα !!! εσυ να τα λες![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] να εχουν σημασια! Laughing

Τι σημασία να'χουν, σάμπως με ακούνε?? dunato gelio

Παράθεση :
ημουν ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΗ ομως πως ειδικα αυτο θα το λατρευες!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και μιας και εισαι ρομαντικη ψυχη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ...και σιγουρα σου αρεσουν τα παραμυθια flower ...

....τα υπολοιπα αφιερωμενα εξαιρετικα!

beauty and the beast...Wink

klaps klaps klaps klaps klaps klaps klaps

Αυτό δε θα το ξεχάσω.... klaps

Σε λατρεύω.....!!!! και σ'ευχαριστώ.....!!! klaps

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Σαβ Μαρ 03, 2012 2:55 am

seaside έγραψε:
felia έγραψε:
seaside έγραψε:
Klaus και Caroline....

Εντάξει, τα λόγια είναι περιττά... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και ναι...ΣΤΑ ΛΕΓΑ ΕΓΩ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Ναι ρε συ και εγώ τότε ασχολιόμουν με κουνελοφάγο και λάνα... lol!

τι να πεις ειχες και εσυ τα προβληματα σου Laughing

Παράθεση :
Παράθεση :
αυτο παντως ειναι ανησυχητικο...αυτο το 14 ακομα στο καψιμο το εχω...νομιζω εχω περασει πλεον στην ψυχωσικη διαταραχη Laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Καλό είναι πάντως που έχουμε αυτογνωσία...!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

παντα Cool Laughing

Παράθεση :

Παράθεση :
Παράθεση :
Στις αρχές πρώτου κύκλου αν μου έλεγε κανείς οτι θα παίξει κάτι ανάμεσα σε καρολαιν και κλαους θα το θεωρούσα σενάριο επιστημονικής φαντασίας... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Laughing

φαντασου να στο ελεγε και κανεις δηλαδη Laughing

Τώρα εγώ φαντάζομαι... αν μου το έλεγε κανείς, θα με έπιανε αρχικά νευρικό και μετά θα έλεγα "ποιά άραγε η άτυχη την οποία θα ερωτευτεί αυτός ο αχαϊρευτος..." αλλά είπαμε τα φαντάζομαι απλώς, δε τα έχω πει κιόλας... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

φαντασου και να τα ελεγες κιολας....Twisted Evil τοτε εγω θα επρεπε να σου πω...

ΣΤΑ ΕΛΕΓΑ ΕΓΩΩΩΩΩ!!!! ΕΤΣΙΙΙΙΙ!!!Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Υποθετικα μιλωντας παντα Laughing

Παράθεση :
Παράθεση :
γιατι μεσα σε ολα η ειρωνεια της καταστασης ειναι extra bonus Laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

lol!

Παράθεση :

Παράθεση :
δεν πειραζει ...του αξιζει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ασε να καει...να τσουρουφλιστει..να γινει μπαρμπεκιου!!lol!

Μωρέ ναι.... είναι να το χαίρεσαι...!!! αλλά και πάλι όταν παίρνει αυτό το ύφος του πληγωμένου, κάτι παθαίνω... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

κουραγιο και εσυ μπορεις!Laughing

Παράθεση :

(εντάξει πρέπει να συνέλθω, για τον κλαους μιλάμε... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

καλα το πας Laughing

Παράθεση :
Παράθεση :
art music...a thousand more birthdays...
and you can have it all...all you have to do is ask...

genuine beauty,,,ναι και εμενα μου εχουν μεινει καποιες φρασεις..λιγες μην φανταστεις Laughing

Πολύ λίγες είμαι σίγουρη... Laughing

Laughing

Παράθεση :

Αυτό δε θα το ξεχάσω.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Σε λατρεύω.....!!!! και σ'ευχαριστώ.....!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αμα σε λεω εγω ρομαντικη ψυχη κατι ξερω lol!

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Σαβ Μαρ 03, 2012 3:06 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Σαβ Μαρ 03, 2012 6:03 am

πω πω νιωθω καλυτερα τωρα...δεν ειμαι μονη μου σε αυτον τον μεγαλο κοσμο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ...υπαρχουν και αλλοι καμμενοι σαν και εμενα cheers [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

περηφανια και προκαταληψη κανεις? Laughing

seaside

Αριθμός μηνυμάτων : 281
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Σαβ Μαρ 03, 2012 6:12 am

felia έγραψε:
πω πω νιωθω καλυτερα τωρα...δεν ειμαι μονη μου σε αυτον τον μεγαλο κοσμο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ...υπαρχουν και αλλοι καμμενοι σαν και εμενα cheers [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

περηφανια και προκαταληψη κανεις? Laughing

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Φοβερό....!!!!

Καλό πράγμα που είναι να μην νιώθει κανείς μοναξιά... lol!

Και κάπως έτσι άρχισαν όλα....!!! klaps klaps klaps

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Σαβ Μαρ 03, 2012 6:16 am

seaside έγραψε:

Και κάπως έτσι άρχισαν όλα....!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

οχι βεβαια....

your pretty little girlfriend....ετσι αρχισαν ολα Laughing (ναι ξερω ποσο πιο καμμενη πια!lol! )

ενταξει ονειρικη μουσικη και πολυ καλη επιμελεια!

δεν αναφερομαι στις σκηνες αυτες παιζουν στο repeat καιρο τωρα ...αχ οταν ειχα δει το 11 ηταν απο το πουθενα και κοντεψα να μεινω![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Σαβ Μαρ 03, 2012 6:23 am

προς το παρον θα προσποιηθω πως ειναι αληθινο Laughing

lol!

Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 51 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...
» Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...
» photos, gifs etc
» photos, gifs etc
» photos, gifs etc

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές :: The Vampire Diaries-
Μετάβαση σε: