ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 50 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33733
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Τετ Φεβ 29, 2012 2:49 am

Klaus & Caroline....

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

....Aφιερωμενο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

_
And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την felia στις Τετ Φεβ 29, 2012 2:52 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Τετ Φεβ 29, 2012 2:51 am

γιατι πολυ απλα δεν εχω σωτηρια Laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

....Aφιερωμενο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

_
seaside

Αριθμός μηνυμάτων : 281
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Πεμ Μαρ 01, 2012 6:35 pm

Klaus και Caroline....

Εντάξει, τα λόγια είναι περιττά... enamor enamor enamor

Το ζευγάρι αυτό είναι το αγαπημένο μου ever cheers για πότε και πως κόλλησα δε ξέρω... ήταν κεραυνοβόλο.. Laughing και το πιο παράξενο, αυτοί οι δυο δεν είναι ΚΑΝ ζευγάρι, απλά οδεύουν πρός τα εκεί με "αβέβαια" βήματα και μας "τραβολογάνε" και εμάς τους fans πορώντας μας ακόμα περισσότερο...

Παρόλο που οι κοινές σκηνές τους είναι περιορισμένες στην σειρά, οι ίδιοι δεν είναι ούτε ελάχιστα περιορισμένοι... ίσα ίσα έχουν ενδιαφέρουσα δυναμική και "εκπέμπουν" κάτι το απροσδιόριστα γοητευτικό με αποτέλεσμα να θέλω να βλέπω και να ξαναβλέπω τις σκηνές τους χωρίς να τις βαριέμαι καθόλου...

Στις αρχές πρώτου κύκλου αν μου έλεγε κανείς οτι θα παίξει κάτι ανάμεσα σε καρολαιν και κλαους θα το θεωρούσα σενάριο επιστημονικής φαντασίας... sfirizi Laughing μου φαινόταν τόσο απίθανο, τόσο αδιανόητο... τόσο τύπου "δε πά να κάνουν οτι θέλουν??"... και έφτασα σε σημείο να ψάχνω σκηνές τους σε κάθε επεισόδιο.... να είναι οι μόνη ιστορία που με έχει κερδίσει τόσο ώστε οι άλλες ιστορίες (που είναι και πρωταγωνιστικές) να έχουν περάσει σε δεύτερη μοίρα.... τελικά τα μεγάλα λόγια είναι φτώχεια και στην περιπτωσή μου είναι και απαγορευτικά.. Laughing

Περιμένω με μεγάλη αγωνία να δω την εξέλιξη αυτού του ζευγαριού... μας έχουν δώσει δείγματα οτι δεν θα είναι όλα τόσο εύκολα για τον κλαους και την καρολαιν... ειδικά στο 3x15 όπου η καρολαιν συνομώτησε εναντίον του όλα πήραν άλλη τροπή... ο δε κλαους πληγώθηκε αρκετά και το έδειξε αυτό με την κίνηση του να κάψει τις ζωγραφιές... (τι σκηνή και αυτή, είναι να μην μελαγχολείς?? klaps )... απο το 3x11 μου έχει μείνει η απίστευτη έκφραση του κλαους και το ύφος του όταν έλεγε το "genuine beauty" Ypoklisi enamor klaps καλά το 3x14 είναι απο μόνο του επεισόδιο αφιερωμένο σ'αυτό το ζευγάρι Ypoklisi είχαν την τιμητική τους.... to kapelo tou gianni και το repeat επίσης.. Razz

Και φυσικά αναμένω και άλλες σκηνές τους ακόμη πιο δυνατές γιατί έχουν τις προδιαγραφές και δένουν τρομερά σαν ζευγάρι, αρκεί να το αξιοποιήσουν αυτό καλά οι δημιουργοί.... (και εννοώ κυρίως να μην πειράξουν τον κλαους γιατί θα τους πάρει και θα τους σηκώσει devil )

Και επειδή το κάψιμο πάει σύννεφο...... Laughing

Είπαμε αυτό το επεισόδιο και συγκεκριμένα αυτός ο χορός έχει κάνει θραύση.... lol!

Και ένα αγαπημένο μου... klaps klaps

enamor enamor enamor enamor

(και όλα αυτά για βαμπιράκια... η κατάσταση είναι άκρως σοβαρή... Laughing )

--------

felia έγραψε:

Το έχω αγαπήσει... klaps klaps klaps

Και η μουσική ανεπανάληπτη... Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46203
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Παρ Μαρ 02, 2012 3:02 am

επ τι εχουμε εδω????? afro afro afro afro

ελα να παρετε λιγο οφθαλμολουτρο οι βαμπιροβαρεμενες...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

seaside

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Παρ Μαρ 02, 2012 3:36 am

xezoulina έγραψε:

Το κάνεις επίτηδες ετσι?? klaps klaps

Όπως και να'χει σ'ευχαριστούμε... cheers cheers (αξίζεις έναν σχολιασμό για καστλ Laughing όοοχι δεν χτυπάω ευαίσθητα σημεία.. Laughing )

Και για να επανέλθω στο θέμα μου.... το παλικάρι στις φώτο είναι κουκλί ζωγραφιστό... enamor enamor

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46203
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Παρ Μαρ 02, 2012 3:52 am

εγω επιτηδες?Jamais.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Όπως και να'χει σ'ευχαριστούμε... cheers cheers

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
(αξίζεις έναν σχολιασμό για καστλ Laughing όοοχι δεν χτυπάω ευαίσθητα σημεία.. Laughing )

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
be my guest! cheers cheers cheers cheers cheers cheers

Παράθεση :
το παλικάρι στις φώτο είναι κουκλί ζωγραφιστό... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ειναι καλο κομματι δεν αντιλεγω... afro

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Παρ Μαρ 02, 2012 9:29 pm

xezoulina έγραψε:

Cool Cool Cool Cool

xezoulina έγραψε:

Παράθεση :
το παλικάρι στις φώτο είναι κουκλί ζωγραφιστό... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ειναι καλο κομματι δεν αντιλεγω... afro

εδω θα συμφωνησω με την σιχαμενη...εδω λεμε καλο κομματι afro αντε και ω ρε μανα μου Cool Laughing Laughing

_
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Παρ Μαρ 02, 2012 9:31 pm

και μιας και μιλαμε για...το κουκλακι το ζωγραφιστο (seaside δικο σου Laughing )

Cool Cool Cool

_
seaside

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Παρ Μαρ 02, 2012 9:42 pm

felia έγραψε:
και μιας και μιλαμε για...το κουκλακι το ζωγραφιστο (seaside δικο σου Laughing )

Cool Cool Cool

Αυτές οι εκπληξούλες σας όμως... klaps

Το αγόρι που τα έχει όλα και που μου έχει αλλάξει τα μυαλά.... cheers κάποτε λάτρευα να τον μισώ, τώρα λατρεύω να τον λατρεύω... (δεν ξέρω πώς ακούστηκε Laughing ) και η μουσική υπόκρουση φοβερή...!!!

Σ'ευχαριστώ αγαπητή... cheers

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Παρ Μαρ 02, 2012 9:45 pm

seaside έγραψε:
Klaus και Caroline....

Εντάξει, τα λόγια είναι περιττά... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και ναι...ΣΤΑ ΛΕΓΑ ΕΓΩ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Παράθεση :
Το ζευγάρι αυτό είναι το αγαπημένο μου ever cheers για πότε και πως κόλλησα δε ξέρω... ήταν κεραυνοβόλο.. Laughing και το πιο παράξενο, αυτοί οι δυο δεν είναι ΚΑΝ ζευγάρι, απλά οδεύουν πρός τα εκεί με "αβέβαια" βήματα και μας "τραβολογάνε" και εμάς τους fans πορώντας μας ακόμα περισσότερο...

Και σε λιγο που θα ποσταρω και κατι σποιλερακια θα σου πω για πορωση Laughing

Παράθεση :
Παρόλο που οι κοινές σκηνές τους είναι περιορισμένες στην σειρά, οι ίδιοι δεν είναι ούτε ελάχιστα περιορισμένοι... ίσα ίσα έχουν ενδιαφέρουσα δυναμική και "εκπέμπουν" κάτι το απροσδιόριστα γοητευτικό με αποτέλεσμα να θέλω να βλέπω και να ξαναβλέπω τις σκηνές τους χωρίς να τις βαριέμαι καθόλου...

αυτο παντως ειναι ανησυχητικο...αυτο το 14 ακομα στο καψιμο το εχω...νομιζω εχω περασει πλεον στην ψυχωσικη διαταραχη Laughing

Παράθεση :
Στις αρχές πρώτου κύκλου αν μου έλεγε κανείς οτι θα παίξει κάτι ανάμεσα σε καρολαιν και κλαους θα το θεωρούσα σενάριο επιστημονικής φαντασίας... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Laughing

φαντασου να στο ελεγε και κανεις δηλαδη Laughing

Παράθεση :
μου φαινόταν τόσο απίθανο, τόσο αδιανόητο... τόσο τύπου "δε πά να κάνουν οτι θέλουν??"... και έφτασα σε σημείο να ψάχνω σκηνές τους σε κάθε επεισόδιο.... να είναι οι μόνη ιστορία που με έχει κερδίσει τόσο ώστε οι άλλες ιστορίες (που είναι και πρωταγωνιστικές) να έχουν περάσει σε δεύτερη μοίρα.... τελικά τα μεγάλα λόγια είναι φτώχεια και στην περιπτωσή μου είναι και απαγορευτικά.. Laughing

γιατι μεσα σε ολα η ειρωνεια της καταστασης ειναι extra bonus Laughing

Παράθεση :

Περιμένω με μεγάλη αγωνία να δω την εξέλιξη αυτού του ζευγαριού... μας έχουν δώσει δείγματα οτι δεν θα είναι όλα τόσο εύκολα για τον κλαους και την καρολαιν... ειδικά στο 3x15 όπου η καρολαιν συνομώτησε εναντίον του όλα πήραν άλλη τροπή... ο δε κλαους πληγώθηκε αρκετά και το έδειξε αυτό με την κίνηση του να κάψει τις ζωγραφιές... (τι σκηνή και αυτή, είναι να μην μελαγχολείς?? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )...

δεν πειραζει ...του αξιζει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ασε να καει...να τσουρουφλιστει..να γινει μπαρμπεκιου!!lol!

Παράθεση :
απο το 3x11 μου έχει μείνει η απίστευτη έκφραση του κλαους και το ύφος του όταν έλεγε το "genuine beauty" [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

art music...a thousand more birthdays...
and you can have it all...all you have to do is ask...

genuine beauty,,,ναι και εμενα μου εχουν μεινει καποιες φρασεις..λιγες μην φανταστεις Laughing

Παράθεση :
καλά το 3x14 είναι απο μόνο του επεισόδιο αφιερωμένο σ'αυτό το ζευγάρι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] είχαν την τιμητική τους.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] και το repeat επίσης.. Razz

κατι ειπες τωρα....αφου πλεον θα με ρωτανε κατι και 14 θα απανταω Laughing

Παράθεση :
Και φυσικά αναμένω και άλλες σκηνές τους ακόμη πιο δυνατές γιατί έχουν τις προδιαγραφές και δένουν τρομερά σαν ζευγάρι, αρκεί να το αξιοποιήσουν αυτό καλά οι δημιουργοί.... (και εννοώ κυρίως να μην πειράξουν τον κλαους γιατί θα τους πάρει και θα τους σηκώσει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )

πες τα !!! εσυ να τα λες![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] να εχουν σημασια! Laughing

Παράθεση :

Και επειδή το κάψιμο πάει σύννεφο...... Laughing

Είπαμε αυτό το επεισόδιο και συγκεκριμένα αυτός ο χορός έχει κάνει θραύση.... lol!

Και ένα αγαπημένο μου... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

τα εχω δει και τα λατρευω!!!

Παράθεση :
--------

felia έγραψε:

Το έχω αγαπήσει... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Και η μουσική ανεπανάληπτη... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ημουν ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΗ ομως πως ειδικα αυτο θα το λατρευες!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και μιας και εισαι ρομαντικη ψυχη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ...και σιγουρα σου αρεσουν τα παραμυθια flower ...

....τα υπολοιπα αφιερωμενα εξαιρετικα!

beauty and the beast...Wink

_

Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 100Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 50 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...
» Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...
» photos, gifs etc
» photos, gifs etc
» photos, gifs etc

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές :: The Vampire Diaries-
Μετάβαση σε: