ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Castle Season 4 General Discussion

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 53 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 45978
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Τετ Φεβ 15, 2012 5:41 pm

Eleni7 έγραψε:
Patience.Κοντευω darling Very Happy

Παω να κανω τις τελευταιες μου ασκησεις για αυριο, και μετα ολη δικη σου Laughing

και γω παω για διαβασμα..τι ωρα λες να ξεκινησεις να σ εχω υποψην?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42546
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Τετ Φεβ 15, 2012 5:42 pm

Μεχρι τις 8 θα εχω ξεκινησει πιστευω.Εχω απο το πρωι που διαβαζω

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Τετ Φεβ 15, 2012 5:44 pm

οοοοοοοοκ....see ya later.... afro

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Πεμ Φεβ 16, 2012 11:24 pm

Eλενη πως πας????Ελα και η 4 σεζον σε περιμενει! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Κοιτα εδω πραγμα στο 2 parts.. Twisted Evil

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Πεμ Φεβ 16, 2012 11:34 pm

Υπουλη γλοιωδης σκουλικαντερα!Τι θες;!Να το παω σερι και αυριο τετοια ωρα να εχω δει και το 15;Αυτο θες; grrrrr

Τελειωσα το 21.Φευγω για 22,23 και περιμενω ποτε θα μπει η Τερψη να με ενημερωσει για το τι θα κανει

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Πεμ Φεβ 16, 2012 11:45 pm

Eleni7 έγραψε:
Υπουλη γλοιωδης σκουλικαντερα!Τι θες;!Να το παω σερι και αυριο τετοια ωρα να εχω δει και το 15;Αυτο θες; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τελειωσα το 21.Φευγω για 22,23 και περιμενω ποτε θα μπει η Τερψη να με ενημερωσει για το τι θα κανει

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Πεμ Φεβ 16, 2012 11:49 pm

ELENHHHHHHHHHH SOS SOS

Μολις βγηκαν 5 sneak peeks του 16 σε παρακαλω ΔΙΕΤΑΞΕ με να μην τα δω και γεμισω σποιλερςςςςςςς ειμαι ενα κλικ πριν κανω το απονενοημενοοοοοοοοοο

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Πεμ Φεβ 16, 2012 11:52 pm

Οκ.Ακου τι θα γινει.Εγω τηρησα την υποσχεση μου και θα το δουμε μαζι το νεο επεισοδιο.Ημουν ενταξει σε αυτο που υποσχεθηκα;Ωραια.Τωρα θελω να μου υποσχεθεις και εσυ κατι.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ SNEAK ΑΠΟ ΤΟ 16.Οκ;

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Πεμ Φεβ 16, 2012 11:57 pm

Eleni7 έγραψε:
Οκ.Ακου τι θα γινει.Εγω τηρησα την υποσχεση μου και θα το δουμε μαζι το νεο επεισοδιο.Ημουν ενταξει σε αυτο που υποσχεθηκα;Ωραια.Τωρα θελω να μου υποσχεθεις και εσυ κατι.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ SNEAK ΑΠΟ ΤΟ 16.Οκ;

Αχ σ ευχαριστω ΘΕΕ αγαλμα θα σου κανω ξερεις τα κουμπια μου! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΟΚ ΤΟ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Πεμ Φεβ 16, 2012 11:58 pm

Ετσι σε θελω.Και να ξερεις,εγω θα το μυριστω αν τα δεις Laughing .Αλλα σε εμπιστευομαι.Δες παλια επεισοδια να ξεχαστεις.Εγω ετσι κανω σε σειρες οταν περιμενω με αγωνια κατι καινουργιο

Castle Season 4 General Discussion
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 53 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 7 Spoilers
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 3 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion part 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: