ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Castle Season 3 General Discussion

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 51 ... 98, 99, 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 32913
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 3 General Discussion   Τρι Ιουλ 03, 2012 2:40 am

Σιχαμενη εισαι πολυ σιχαμενη....ξερεις πως κολλαω στις λεπτομερειες αναθεμα σε ακομα και στα σεναρια και υπεραναλυω...γιατι πρεπει να μου βαλεις κουιζ μεσα στα μεσανυχτα...

εχω και αλλη απορια...

Κανενα προσωπο κλειδι μηπως ειναι πιο κοντα στην Μπεκετ, αν και οι μονοι που μπορω να σκεφτω οπως ειχα γραψει στον σχολιασμο μου ειναι ο πατερας της και ο Μοντγκομερι...Τωρα για τον Μοντγκομερι τον εμπιστευομαι μεν αλλα εχει και την καταλληλη ηλικια και το επαγγελμα για να ειναι καπως συνδεδεμενος και με εκεινη την υποθεση.

Ας με σταματησει καποιος ...ειμαι ικανη να κανω τρελες θεωριες μεχρι τελικης πτωσης...

Ερωτηση ο πατερας του Καστλ αγνοειται σωστα;...Σιγουρο αυτο τωρα; Laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42549
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 3 General Discussion   Τρι Ιουλ 03, 2012 2:43 am

Δεν μπορω να απαντησω σε κατι.Μην το εκλαβεις σαν επιβεβαιωση ή μη αυτων που λες.Απλα δεν απανταω...

Με τον πατερα του Ρικ (ειπαν) οτι θα ασχοληθουμε απο φετος.Αν αποδειχτει στην πορεια οτι ειναι μπλεγμενος δεν μπορουμε να το ξερουμε

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 45978
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 3 General Discussion   Τρι Ιουλ 03, 2012 2:44 am

felia έγραψε:
Σιχαμενη εισαι πολυ σιχαμενη....ξερεις πως κολλαω στις λεπτομερειες αναθεμα σε ακομα και στα σεναρια και υπεραναλυω...γιατι πρεπει να μου βαλεις κουιζ μεσα στα μεσανυχτα...

εχω και αλλη απορια...

Κανενα προσωπο κλειδι μηπως ειναι πιο κοντα στην Μπεκετ, αν και οι μονοι που μπορω να σκεφτω οπως ειχα γραψει στον σχολιασμο μου ειναι ο πατερας της και ο Μοντγκομερι...Τωρα για τον Μοντγκομερι τον εμπιστευομαι μεν αλλα εχει και την καταλληλη ηλικια και το επαγγελμα για να ειναι καπως συνδεδεμενος και με εκεινη την υποθεση.

Ας με σταματησει καποιος ...ειμαι ικανη να κανω τρελες θεωριες μεχρι τελικης πτωσης...

ναι αλλα τοση ωρα ακους και για καποιον Σμιθ...οσο πιθανο ειναι να ναι καποιος απ τους γνωστους αλλα τοσο ειναι να δεις και καινουργιο προσωπο.. Cool

ή καποιος που δεν σου παει ΚΑΝ το μυαλο... Cool Cool

Παράθεση :

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Συνδεδεμένος
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 3 General Discussion   Τρι Ιουλ 03, 2012 2:44 am

Eleni7 έγραψε:
Δεν μπορω να απαντησω σε κατι.Μην το εκλαβεις σαν επιβεβαιωση ή μη αυτων που λες.Απλα δεν απανταω...

Με τον πατερα του Ρικ (ειπαν) οτι θα ασχοληθουμε απο φετος.Αν αποδειχτει στην πορεια οτι ειναι μπλεγμενος δεν μπορουμε να το ξερουμε

γατακι....δες πως απανταει καποιος για να κανει σωστο TEASING στον αλλον.... Cool

felia
Γριά κακατούα

xezoulina έγραψε:
αγαπητη σιχαμενη αντι να μας πριζεις με ερωτησεις που δεν μπορουμε να απαντησουμε γιατι απλα δεν μας φτανεις ουτως ωστε να συνομωτουμε παρεα??????????????????????? Laughing Laughing Laughing Laughing

Α σε πρηζω κιολας...εσυ ρε σιχαμα δεν μου ειπες να ξεκινησω τις θεωριες;...Και να σου δωσουμε την πλοκη...και δεν κανεις την σωστη ερωτηση...υστερα φταιω εγω που σε βριζω Laughing

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
ειπαμε...μαφια, απαγωγες, ναρκωτικα, κτλ κτλ...τοσο απλο η απλα η κορυφη του παγοβουνου; Το θεμα ηταν δηλαδη οι απαγωγες των μαφιοζων η κατι πιο μεγαλο; Βεβαια λειπει ο συνδετικος κρικος που τα ενωνει ολα αυτα οπως τα προσωπα κλειδια και το τι ανακαλυψε η τζοαννα και μεχρι να αποκαλυφθουν αυτα τρεχαγυρευοπουλος

Κοιτα.Δεν μπορουμε να σου απαντησουμε και πολλα επειδη ουτε και εμεις ξερουμε.Οι απαγωγες εγιναν αλα Ρομπεν των Δασων.Δεν ειχαν καποιο δολο ουτε καποια "σκοτεινη" σκοπιμοτητα.Ηταν απλα ενας τροπος να καταπολεμηθει το εγκλημα.

Εδω εγω βαζω και ενα ερωτηματικο. Ναι μεν ισχυουν αυτα που λες γιατι φανηκαν και απο το επεισοδιο αλλα μπορει να κρυβοταν και κατι αλλο.

Παράθεση :
Απλα εκεινο το βραδυ εγινε το κακο,πεσανε πανω στον πρακτορα και πανω στο πιστολιδι τον σκοτωσαν.Τωρα πως μαθευτηκε το γεγονος απο τον "ξερεις ποιον" ,και μαλιστα να ξερει με λεπτομερια ακομα και για τα λυτρα εμενα με προβληματιζει παρα πολυ και δεν εχει απαντηθει.Δεν ειναι σποιλερ.Αλλα εικασια δικη μου,γι αυτο θα στο πω.Δεν θεωρω τυχαιο οτι ο αλλος ηταν μεσα στο FBI.Παιζει να μαθευτηκε απο κει

Ειναι αυτο που αναφερα και παραπανω.Το FBI πολυ απλα δεν παιζει να μην εχει καμια συμμετοχη σε αυτη την υποθεση. Απλα αποκλειεται. Και σαν γνωση της υποθεσης και προσωπων και σαν διαρροες.

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 3 General Discussion   Τρι Ιουλ 03, 2012 2:45 am

Παράθεση :
γατακι....δες πως απανταει καποιος για να κανει σωστο TEASING στον αλλον....

μαλιστα κυρια

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 3 General Discussion   Τρι Ιουλ 03, 2012 2:47 am

xezoulina έγραψε:

ναι αλλα τοση ωρα ακους και για καποιον Σμιθ...οσο πιθανο ειναι να ναι καποιος απ τους γνωστους αλλα τοσο ειναι να δεις και καινουργιο προσωπο.. Cool

Αποφευγω να αναφερθω σε αυτο τοση ωρα γιατι πολυ απλα δεν τον εχω συναντησει ακομα τον κυριο οταν τον δω θα σου αναφερθω...το σμιθ κανονικο ονομα η του στυλ κατασκοπευτικο; Laughing ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ, θα μπω σε αλλη λουμπα μετα Laughing

Καποιος που δεν μου παει το μυαλο, γιατι μου χτυπαει ασχημα πως ο Μοντγκομερι εχει εμπλοκη; Θα δειξει. Οσο για τον πατερα της Μπεκετ προς το παρον τον αφηνω απεξω γιατι ειχε μονο ενα γκεστ στη σειρα αν δεν απατωμαι Laughing

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 3 General Discussion   Τρι Ιουλ 03, 2012 2:48 am

Παράθεση :
Α σε πρηζω κιολας...εσυ ρε σιχαμα δεν μου ειπες
να ξεκινησω τις θεωριες;...Και να σου δωσουμε την πλοκη...και δεν κανεις
την σωστη ερωτηση...υστερα φταιω εγω που σε βριζω Laughing

αν δεν ειχες πιασει το μπλαμπλα θα σουν 3 επεισοδια πιο κοντα στη λυση του μυστηριου Cool

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 3 General Discussion   Τρι Ιουλ 03, 2012 2:49 am

Παράθεση :
Εδω εγω βαζω και ενα ερωτηματικο. Ναι μεν ισχυουν αυτα που λες γιατι φανηκαν και απο το επεισοδιο αλλα μπορει να κρυβοταν και κατι αλλο.

Σωστο.Δεν μπορουμε να το ξερουμε (ακομα)

Παράθεση :
Ειναι αυτο που αναφερα και παραπανω.Το FBI πολυ απλα δεν παιζει να μην εχει καμια συμμετοχη σε αυτη την υποθεση. Απλα αποκλειεται. Και σαν γνωση της υποθεσης και προσωπων και σαν διαρροες.

Ειναι περιεργη η κατασταση με αυτο.Εγω εκει σκαλωνω και δεν μπορω να παω παρακατω.Πως μαθευτηκε;ΠΩΣ;Το ειπαν σε αυτο το επεισοδιο.Θα δεις και παρακατω.Μεχρι στιγμης δεν εχει προκυψει τροπος μεσω του οποιου να μαθευτηκε οτι κανανε τις απαγωγες μπατσοι.Κανεις δεν ηξερε τιποτα και απο τις 2 πλευρες.Αυτος πως μπορει να το εμαθε;Απο που;Η μονη λογικη εξηγηση που μπορω να βρω ειναι οτι καποιος απο το fbi που ειχε σχεσεις μαζι του προχωρησε λιγο παραπανω (και ανεπισημα) την ερευνα για τον θανατο του.Κατα τα αλλα πληρη μεσανυχτα.

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 3 General Discussion   Τρι Ιουλ 03, 2012 2:50 am

felia έγραψε:
xezoulina έγραψε:

Αποφευγω να αναφερθω σε αυτο τοση ωρα γιατι πολυ απλα δεν τον εχω συναντησει ακομα τον κυριο οταν τον δω θα σου αναφερθω...το σμιθ κανονικο ονομα η του στυλ κατασκοπευτικο; Laughing ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ, θα μπω σε αλλη λουμπα μετα Laughing

Καποιος που δεν μου παει το μυαλο, γιατι μου χτυπαει ασχημα πως ο Μοντγκομερι εχει εμπλοκη; Θα δειξει. Οσο για τον πατερα της Μπεκετ προς το παρον τον αφηνω απεξω γιατι ειχε μονο ενα γκεστ στη σειρα αν δεν απατωμαι Laughing

ειναι το ζευγαρι Σμιθ ρε τπτ δεν πιανεις Laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

o pateras ths beckett htan kai sto 13 alla ths kopsane th skhnh

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Castle Season 3 General Discussion
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 99 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 51 ... 98, 99, 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 7 Spoilers
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 3 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion part 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: