ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Castle Season 3 General Discussion

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 49 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42549
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 3 General Discussion   Τρι Ιουλ 03, 2012 2:00 am

Παράθεση :
χελεν μπειμπι ηρεμισε,η πιεση σου στα υψη εχει παει

Δεν παει μονη της η πιεση ψηλα!ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝΕ! bang head

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 45978
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 3 General Discussion   Τρι Ιουλ 03, 2012 2:03 am

Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:

αλλα δεν εχω παραπονο...εζησα ΕΠΙΚΕΣ στιγμες εδω μεσα....ΕΠΙΚΕΣ..

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Χωρις πλακα.Περασαμε γαματα.Ολο το ζουμι της σειρας ηταν αυτα που καναμε και λεγαμε εδω μεσα.Αν την εβλεπε μονο η μια απο τις 2 ειμαι σιγουρη οτι δεν θα την απολαμβανε και θα την αγαπουσε τοσο.Τα gifakia υστεριας,τα sdfhdohldsgh,το τοπικ Μαλακιας,οι θεωριες.Shit μαλακα,με εκανες και συγκινηθηκα....Αργει ο Σεπτεμεβρης;

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

σκασε ρε μαλακα και αργει πολυ ακομα ΣΚΑΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 32913
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 3 General Discussion   Τρι Ιουλ 03, 2012 2:03 am

xezoulina έγραψε:
felia έγραψε:
Να σου πω σιχαμα λυσσαξες να κανω ΜΕΓΑΛΟ σχολιασμο στο 13 και δεν μου ειπες καν πως σου φανηκε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Τι σκατα μεγαλη επιρροη εχω πανω σου...Laughing Ενω η Ελενη κυρια...στα εξω εξω μεχρι και σποιλερ μου κοτσαρε Laughing

μωρο μου... λιακαδα μου....

πως φαινεται ομως, πως θα συνεχισει παρακατω Laughing

Παράθεση :
πρεπει να παω για υπνο σε λιγο γιατι δινω αυριο οποτε δεν προλαβαινω παλι να σχολιασω οπως θελω...

Τουλαχιστον αυριο θα εχετε κανεναν επιτηρητη μαναρι παλι η τζαμπα κοπος; Laughing

Παράθεση :
τον διαβασα το σχολιασμο και 2 φορες μαλιστα...περιττο να πω οτι συμφωνω σε ολα γι αυτο και δεν εθιξα το παραμικρο...

ελααα...μιρακολο Laughing

Παράθεση :
το μονο που ηθελα να σε ρωτησω αλλα με προλαβε η Ελενη ειναι το κατα ποσο θυμασαι ορισμενα πραγματα απο σποιλερ γιατι πολλα που λες πεφτουν πολυ κοντα σε αυτα που θα επακολουθησουν...τοσο που λεω "καλα αυτη θυμαται τα σποιλερς απ τα βιντεακια και μας δουλευει δεν παιζει" Laughing

Βιντεακια δεν εχω δει σχεδον κανενα απο οσο ποσταρες Laughing

οσο για τα σποιλερ πραγματικα δεν εχω δει κατι συγκεκριμενο...για να ειμαι ειλικρινης θυμαμαι 2 συγκεκριμενα πραγματα...ενα επεισοδιο που ειχε ερθει αυτος απο το firefly και επαιζε τον αναποδο ρολο απο τοτε που επαιζε στην σειρα και ειχατε πει πως τελικα την επεσε στην κορη του Καστλ, και ολα τα σποιλερ για το φασωμα στο τελευταιο επεισοδιο...κατα τα αλλα κενο Laughing

Απλα ειναι να μην αρχισω τις θεωριες...ομοιως στο TVD (ρωτα την seaside οοοοταν ξαναμπει) και ομοιως στο Ouat (ρωτα την φιλ Laughing )...απλα συνηθως λεω πολλα και μεσα σε ολες τις μαλακιες που λεω μερικα πεφτουν μεσα Laughing

Παράθεση :

επισης...καπου στα σποιλερς νομιζω η Ελενη ειχε ποσταρει ολοκληρη τη πλοκη που την ειχε ζητησει η seaside για το 13....σε περιπτωση που σου ξεφυγε τπτ ή οτιδηποτε μπορουμε να στο ξαναποσταρουμε για ν αρχισεις τις θεωριες....και για να σε προκαλεσω, η Ελενη ειχε βρει την τροπη των πραγματων πολυ πριν προβληθει το φιναλε της 3ης....υποθετω μπορεις και συ μιας που σου κοβει (ενιοτε Laughing )

Τι εννοεις την πλοκη του 13 αφου το ειδα Laughing Αλλα ποσταρετε το ποτε δεν ξερεις Laughing

Παράθεση :

σιχαμενη οσο σποιλερ free μεινεις τοσο το καλυτερο παντως...τουλαχιστον τωρα που το ελεγχεις.. Laughing

καλα γι αυτη τη σειρα δεν πολυκαιγομαι για σποιλερ Laughing αλλωστε δεν ειναι πως περιμενω τα επεισοδια για να εχω αναγκη απο τα σποιλερ να με κρατησουν...αν και ομολογω πως μερικες φορες πριν δω το επεισοδιο βλεπω το ...προμο Laughing

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Παράθεση :
και για να σε προκαλεσω, η Ελενη ειχε βρει την τροπη των πραγματων πολυ πριν προβληθει το φιναλε της 3ης....υποθετω μπορεις και συ μιας που σου κοβει (ενιοτε

Δεν εκανε την ερωτηση κλειδι,γι αυτο.Αν την προβληματισει αυτο το συγκεκριμενο γεγονος θα το καταλαβει και αυτη.....

Εδω

Παράθεση :

Λοιπον.Με 2 λογακια......19 χρονια πριν ειναι 3 μπατσοι.Επειδη τα εγκληματα της Μαφιας δεν εχουν σταματημο,αυτοι αποφασιζουν να δρασουν.Απαγαγουν περιστασιακα μαφιοζους ετσι ωστε να τους τρομοκρατησουν και μετα τους αφηνουν ελευθερους.Στην πορεια αποφασιζουν να ζητησουν και λυτρα.Ξαφνικα,ενα βραδυ που πανε να κανουν μια νεα απαγωγη,πεφτουν πανω σε εναν undercover πρακτορα του FBI που κανει τον μαφιοζο για να αλιευσει πληροφοριες απο μεσα.Μαζι του εχει και εναν κανονικο μαφιοζο που τον βοηθαει.Τον Πουλγκατι.Κατα την διαρκεια της αποπειρας απαγωγης,ο πρακτορας βγαζει οπλο και πεφτει αγριο πιστολιδι.Ο πρακτορας πεφτει νεκρος απο τα πυρα ενος απο τους μπατσους.Οι τελευταιοι,θα κουκουλωσουν το περιστατικο και θα ριξουν την ευθυνη της δολοφονιας στον Πουλγκατι.Για καποιον λογο,αυτος που βρισκεται πισω απο ολα μαθαινει για το περιστατικο και συναινει στο κουκουλωμα με την προυποθεση οτι θα παρει ολα τα λυτρα που εβγαλαν ολα αυτα τα χρονια για την παρτη του.Πανω σε αυτα τα λεφτα εχτισε την καριερα του.7 χρονια μετα το περιστατικο (12 χρονια πριν το timeline που βρισκομαστε τωρα) ο Πουλγκατι που ειναι αδικα φυλακισμενος ζηταει την βοηθεια διαφορων δικηγορων για να βρει το δικιο του.Η μονη που απανταει στο αιτημα του ειναι η Τζοαννα Μπεκετ σε συνεργασια με καποιους συναδελφους της.Καθως ψαχνει την υποθεση,προφανως βρισκει κατι που αθωωνει τον Πουλγκατι και ειναι ικανο να ξανανοιξει την υποθεση.Αποτελεσμα;Να την δολοφονησουν πριν μιλησει.

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 3 General Discussion   Τρι Ιουλ 03, 2012 2:05 am

xezoulina έγραψε:
felia έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
Σε μενα δεν ειχες προβληματα να λυσσαξεις με το καστλ

ΓΚΡΡΡΡΡΡΡΡ

Δεν λυσσαξα τοσο εγω οσο η Κατερινα.Και μου ειχες πει οτι σου αρεσουν τα procedural.Bones πχ εβλεπες

Τι δεν λυσσαξες καλε που σε καθε προταση...φελια ακουσε με...φελια πιστεψε με ...φελια πρεπει να το δεις...μπλα μπλα μπλα μπλα...

Και στην σιχαμενη αρεσουν τα κομικ γενικα...και ζευγαρια οπως το Καστλ/Μπεκετ συνεπως Κλαρκ/Λοις..εδω δεν σε βλεπω να επιμενεις ομως [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ναι αλλα σου πα οτι αυτη τη στιγμη δεν θελω κατι που να μου θυμιζει Καστλ/Μπεκς και γενικα δεν ειμαι σε φαση να δω 10σεζονη σειρα...(ποσο περισσοτερο κακο να κανω στον εαυτο μου? Laughing )

εδω σκεφτομουν να κατεβασω parks & recr που ειναι τελειως κωμικη 22 λεπτα το καθε επ. ειμαι τελειως σε αλλη φαση Laughing

δεν σου απευθυνα το λογο για αυτο το θεμα Laughing Στην ελενη μιλαγα Laughing

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
χελεν μπειμπι ηρεμισε,η πιεση σου στα υψη εχει παει

Δεν παει μονη της η πιεση ψηλα!ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝΕ! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΠΟΙΟΣ ΤΟΛΜΑΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΜΟΥ ΛΕΣ;[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Laughing

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 3 General Discussion   Τρι Ιουλ 03, 2012 2:15 am

Eleni7 έγραψε:

Παράθεση :

Λοιπον.Με 2 λογακια......19 χρονια πριν ειναι 3 μπατσοι.Επειδη τα εγκληματα της Μαφιας δεν εχουν σταματημο,αυτοι αποφασιζουν να δρασουν.Απαγαγουν περιστασιακα μαφιοζους ετσι ωστε να τους τρομοκρατησουν και μετα τους αφηνουν ελευθερους.Στην πορεια αποφασιζουν να ζητησουν και λυτρα.Ξαφνικα,ενα βραδυ που πανε να κανουν μια νεα απαγωγη,πεφτουν πανω σε εννα undercover πρακτορα του FBI που κανει τον μαφιοζο για να αλιευσει πληροφοριες απο μεσα.Μαζι του εχει και εναν κανονικο μαφιοζο που τον βοηθαει.Τον Πουλγκατι.Κατα την διαρκεια της αποπειρας απαγωγης,ο πρακτορας βγαζει οπλο και πεφτει αγριο πιστολιδι.Ο πρακτορας πεφτει νεκρος απο τα πυρα ενος απο τους μπατσους.Οι τελευταιοι,θα κουκουλωσουν το περιστατικο και θα ριξουν την ευθυνη της δολοφονιας στον Πουλγκατι.Για καποιον λογο,αυτος που βρισκεται πισω απο ολα μαθαινει για το περιστατικο και συναινει στο κουκουλωμα με την προυποθεση οτι θα παρει ολα τα λυτρα που εβγαλαν ολα αυτα τα χρονια για την παρτη του.Πανω σε αυτα τα λεφτα εχτισε την καριερα του.7 χρονια μετα το περιστατικο (12 χρονια πριν το timeline που βρισκομαστε τωρα) ο Πουλγκατι που ειναι αδικα φυλακισμενος ζηταει την βοηθεια διαφορων δικηγορων για να βρει το δικιο του.Η μονη που απανταει στο αιτημα του ειναι η Τζοαννα Μπεκετ σε συνεργασια με καποιους συναδελφους της.Καθως ψαχνει την υποθεση,προφανως βρισκει κατι που αθωωνει τον Πουλγκατι και ειναι ικανο να ξανανοιξει την υποθεση.Αποτελεσμα;Να την δολοφονησουν πριν μιλησει.

Βασικα αυτα ηταν τα σημεια που μου ειχαν κανει κλικ οταν εβλεπα το επεισοδιο.

Τυχαιο πως σκοτωθηκε ο πρακτορας που επαιζε τον μαφιοζο; Επισης τυχαιο που συγκεκριμενα η Τζοαννα ηταν η μονη που απαντησε στις εκκλησεις του Πουλγκατι; 3 μπατσοι, εμενα γιατι μου λειπει καποιος στο μετρημα ,εκτος αν εχω μπλεξει καλωδια και δεν θυμαμαι καλα, παιζει και αυτο Laughing

Επισης το timeline παιζει ρολο;

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 3 General Discussion   Τρι Ιουλ 03, 2012 2:16 am

Δεν προκειται να σου απαντησω γιατι θα σου το χαλασω και ακομη και εσυ που δεν εχεις θεμα με τα σποιλερς θα σπαστεις....

Το timeline οχι....

Πολλα απο αυτα παντως δεν εχουν ξεκαθαριστει ακομη και τωρα

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 3 General Discussion   Τρι Ιουλ 03, 2012 2:17 am

ελενη προσεξε ΠΩΣ θα απαντησεις στις ερωτησεις το αφηνω πανω σου...

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 3 General Discussion   Τρι Ιουλ 03, 2012 2:18 am

Eleni7 έγραψε:
Δεν προκειται να σου απαντησω γιατι θα σου το χαλασω και ακομη και εσυ που δεν εχεις θεμα με τα σποιλερς θα σπαστεις....

Το timeline οχι....

α μπραβο

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 3 General Discussion   Τρι Ιουλ 03, 2012 2:19 am

Eleni7 έγραψε:

Μαλιστα...τουλαχιστον τα ερωτηματα ειναι καιρια; Laughing

Αυτο με τους 3 μπατσους καπως μου κανει...αυτο και η ατακα με το Dragon. Δεν ξερω μου καθισε πολυ ασχημα...επισης οποιος μαζεψε τα λυτρα εκανε τρελη μπαζα...αρα παιζει τωρα να εχει και μεγαλη περιουσια και δυναμη...

Castle Season 3 General Discussion
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 96 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 49 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 7 Spoilers
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 3 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion part 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: