ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Castle Season 1 General Discussion

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33 ... 61  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33143
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 1 General Discussion   Τρι Φεβ 07, 2012 2:06 am

το δευτερο μου αρεσε περισσοτερο απο το πρωτο! με το που ειδα την νταντα λεω στην αρχη ...αυτη ειναι lol! γενικα ειναι λιγο προβλεψιμοι οι δολοφονοι μεχρι στιγμης ...στα επομενα επεισοδια ελπιζω αυτο να αλλαζει...

η χημεια των πρωταγωνιστων και ολο το στυλακι σου τη λεω μου τη λες μου αρεσει παρα πολυ και μου θυμιζει και κατι αλλο που μου αρεσε παρα πολυ...(η ελενη εχει δικιο...αχ ολα σε θυμιζουν!) ...ο castle εχει ομολογουμενως πολυ πλακα και η μπεκετ ελπιζω να χαλαρωσει λιγο στο μελλον ωρες ωρες ειναι σαν να εχει καταπιει σκουποξυλο ειναι Laughing αλλα πολυ την παω ...Cool

it's sex...I'll tell you how it works later [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

condoms..condoms in the bathroom [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

με κανει και γελαω πολυ αυθορμητα αυτη η σειρα παντως [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

να πω πως η μητερα του castle θα μπορουσε καλλιστα να ειναι η φιλη της ντενης απο τους δυο ξενους ....[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

η κορη του castle μεγαλωνει και τον πατερα της (που ομως την φροντιζει πολυ καλα) και την γιαγια της [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] να πας για υπνο στις 11 ..οχι θα παω 10.30 ..αχ γιατι εγω δεν ημουν ποτε ετσι καλε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

η ηθοποιος που επαιζε την νταντα δολοφονο πολυ διαφορετικη απο οτι στο gray's anatomy ...

και αυτο που μου αρεσε παρα πολυ ειναι πως εκει που λες πως ο castle ειναι επιφανειακος...μια κουλ διπλα στα πτωματα μια γενικα αποστασιοποιημενος ανα φασεις σαν να ειναι παιχνιδι ολο αυτο ριχνει μερικα βλεμματα στην μπεκετ που την καταλαβαινει...γραφει στην οθονη του πραγματα που δειχνουν πως τον ενδιαφερει το συναισθημα και σε ριχνει γμτ με την φωτο της κορης του...

απο τις πιο ωραιες φασεις του επεισοδιου παντως ηταν εκει που εβγαλε το στορυ για τον αγνωστο τυπο στο 1b [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] (ατσα κειτ χαμογελακι lol! )

don't leave town ?????????? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

σχετικα καλο λοιπον το επεισοδιακι!

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46070
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 1 General Discussion   Τρι Φεβ 07, 2012 2:16 am

Παράθεση :
το δευτερο μου αρεσε περισσοτερο απο το πρωτο! με το που ειδα την νταντα λεω στην αρχη ...αυτη ειναι lol! γενικα ειναι λιγο προβλεψιμοι οι δολοφονοι μεχρι στιγμης ...στα επομενα επεισοδια ελπιζω αυτο να αλλαζει...

εγω γιατι δεν το βρηκα ??? Razz

(ωρες ωρες νιωθω Φορεστ Γκαμπ ρε πουστη! Laughing)

Παράθεση :
η χημεια των πρωταγωνιστων και ολο το στυλακι σου τη λεω μου τη λες μου
αρεσει παρα πολυ και μου θυμιζει και κατι αλλο που μου αρεσε παρα
πολυ...(η ελενη εχει δικιο...αχ ολα σε θυμιζουν!) ...ο castle εχει
ομολογουμενως πολυ πλακα και η μπεκετ ελπιζω να χαλαρωσει λιγο στο
μελλον ωρες ωρες ειναι σαν να εχει καταπιει σκουποξυλο ειναι Laughing αλλα πολυ την παω ...Cool

αμα δεις τη Μπεκετ τωρα....θα καταλαβεις τι θα πει εξελιξη... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

το μεγαλυτερο ατου των 2 πρωταγωνιστων ειναι οτι εχουν απιστευτα facial expressions...παιρνουν απιστευτες φατσες και αστειες και σοβαρες και κυριως οι ειρωνικες εκφρασεις τους ειναι γαματες..καταλαβαινεις τι σκεφτονται χωρις να μιλανε...

Παράθεση :
it's sex...I'll tell you how it works later [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

condoms..condoms in the bathroom [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

το highlight του επεισοδιου!!!Πεθανα κι εγω... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εντωμεταξυ ειδες ονομα προφυλακτικων?Ο γατοπαρδος... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
με κανει και γελαω πολυ αυθορμητα αυτη η σειρα παντως [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

να πω πως η μητερα του castle θα μπορουσε καλλιστα να ειναι η φιλη της ντενης απο τους δυο ξενους ....[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

η κορη του castle μεγαλωνει και τον πατερα της (που ομως την φροντιζει πολυ καλα) και την γιαγια της [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] να πας για υπνο στις 11 ..οχι θα παω 10.30 ..αχ γιατι εγω δεν ημουν ποτε ετσι καλε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

++++++++++++++++

αυτη ειναι η Νινετα, επιτελους την ειδαμε! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
και αυτο που μου αρεσε παρα πολυ ειναι πως εκει που λες πως ο castle
ειναι επιφανειακος...μια κουλ διπλα στα πτωματα μια γενικα
αποστασιοποιημενος ανα φασεις σαν να ειναι παιχνιδι ολο αυτο ριχνει
μερικα βλεμματα στην μπεκετ που την καταλαβαινει...γραφει στην οθονη του
πραγματα που δειχνουν πως τον ενδιαφερει το συναισθημα και σε ριχνει
γμτ με την φωτο της κορης του...

κι ειναι αυτο που λεω κι εγω..δεν ξερω αν θα τον ηθελα πιο πολυ για γκομενο ή για πατερα....ειναι απλα ΘΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
απο τις πιο ωραιες φασεις του επεισοδιου παντως ηταν εκει που εβγαλε το στορυ για τον αγνωστο τυπο στο 1b [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] (ατσα κειτ χαμογελακι lol! )

don't leave town ?????????? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

τους ψαρωσε ολους στην αρχη.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
σχετικα καλο λοιπον το επεισοδιακι!

το τριτο ειναι καλυτερο ακομα... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τέρψη

Αριθμός μηνυμάτων : 8163
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 1 General Discussion   Τρι Φεβ 07, 2012 2:23 am

Μπράβο που ξεκινήσατε!!! cheers
Καλά ακόμα δεν έχεις δει τίποτα. Όσο προχωράει γίνεται και καλύτερο Very Happy

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46070
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 1 General Discussion   Τρι Φεβ 07, 2012 2:24 am

Τέρψη έγραψε:
Μπράβο που ξεκινήσατε!!! cheers
Καλά ακόμα δεν έχεις δει τίποτα. Όσο προχωράει γίνεται και καλύτερο Very Happy

εεεεετσι πεεεεεεεες τα Τερψηηη! Very Happy Very Happy Very Happy

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 1 General Discussion   Τρι Φεβ 07, 2012 2:31 am

xezoulina έγραψε:
Παράθεση :

εγω γιατι δεν το βρηκα ??? Razz

(ωρες ωρες νιωθω Φορεστ Γκαμπ ρε πουστη! Laughing)

μονο ωρες ωρες? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :

το highlight του επεισοδιου!!!Πεθανα κι εγω... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εντωμεταξυ ειδες ονομα προφυλακτικων?Ο γατοπαρδος... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

το ειδα και ελιωσα ρε συ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :

κι ειναι αυτο που λεω κι εγω..δεν ξερω αν θα τον ηθελα πιο πολυ για γκομενο ή για πατερα....ειναι απλα ΘΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

για γκομενο...για τον εξης λογο...οταν εισαι ερωτευμενος παραβλεπεις χαρακτηριστικα αλλα αν τον ειχες για πατερα γονιδιακα μπορει να εβγαινες λιγο αλληθωρη...αστο καλυτεραlol! (με λατρευεις τωρα το ξερω[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )

Παράθεση :
τους ψαρωσε ολους στην αρχη.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

πολυ καλη φαση οντως !

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42677
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 1 General Discussion   Τρι Φεβ 07, 2012 2:32 am

Τελειωσα και γω.Αργησα λιγο επειδη το μαλακοκαβλικο το vlc κολλησε και κατεβασα αλλο player.Η μουρλη νταντα (που ημουν σιγουρη οτι το ειχε κανει) παιζει πλεον στο Grey's Anatomy (Sara Drew).

Πολυ καλο το επεισοδιο.Απο αποψη πλακας ηταν καλυτερο απο το πρωτο.(Ιδιοι ειναι Φελ,ΙΔΙΟΙ).

Εδω δεν γελασα τοσο με τις ατακες που γραφετε παραπανω,αλλα με τον γερο στον 15 οροφο gelio

Αναμενω την συνεχεια και ΘΕΛΩ mythology.Εκει θα κρινω καλυτερα την σειρα

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Eleni7 στις Τρι Φεβ 07, 2012 2:35 am, 1 φορά
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 1 General Discussion   Τρι Φεβ 07, 2012 2:34 am

Eleni7 έγραψε:

Πολυ καλο το επεισοδιο.Απο αποψη πλακας ηταν καλυτερο απο το πρωτο.(Ιδιοι ειναι Φελ,ΙΔΙΟΙ).

ρε συ ειναι ΤΡΟΜΑΧΤΙΚΟ σε καποιες φασεις Laughing

Παράθεση :
Εδω δεν γελασα τοσο με τι ατακες που γραφεται παραπανω,αλλα με τον γερο στον 15 οροφο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :

Αναμενω την συνεχεια και ΘΕΛΩ mythology.Εκει θα κρινω καλυτερα την σειρα

ΑΚΡΙΒΩΣ!

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 1 General Discussion   Τρι Φεβ 07, 2012 2:36 am

Ρε μιλαμε ακομα και στα βλεματα "μισους" οταν ο ενας την λεει στον αλλον Laughing
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 1 General Discussion   Τρι Φεβ 07, 2012 2:42 am

Eleni7 έγραψε:
Ρε μιλαμε ακομα και στα βλεματα "μισους" οταν ο ενας την λεει στον αλλον Laughing

περιττο να σου πω πως ολο αυτο με κανει να θελω πιο πολυ να ξαναδω smallville! (οχι οτι θελω και ενθαρρυνση για μενα μιλαμε! αλλα και παλι!)

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 1 General Discussion   Τρι Φεβ 07, 2012 2:43 am

Χαχαχα,ηδη ξεσκoνιζω τα dvd!Τι λες ρε?θα την πεισουμε την Κατερινα να ξεκινησει? Laughing

Castle Season 1 General Discussion
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 61Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33 ... 61  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 7 Spoilers
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 3 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion part 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: