ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Castle Season 1 General Discussion

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 32 ... 61  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42546
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 1 General Discussion   Τρι Φεβ 07, 2012 12:39 am

Το εντελως αντιθετο.Τουλαχιστον στα γουστα μου Razz

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 45978
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 1 General Discussion   Τρι Φεβ 07, 2012 12:40 am

Παράθεση :
ΥΓ.Αν δει πιλοτο Bones ΚΟΛΛΗΣΕ

δεν ξερω.....

δεν με εμπνεει η μουρη των πρωταγωνιστων ρε γαμωτο.... Laughing

εχω δει και μερικα βιντεακια τους μαζι στο youtube...προτιμω castle και παλι αλλα ποτε δεν ξερεις,ισως οταν βλεπεις κατι απ την αρχη να αλλαζει το πραγμα... Rolling Eyes

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 32911
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 1 General Discussion   Τρι Φεβ 07, 2012 12:43 am

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
εγω τα εχω ψιλοβαρεθει τα αστυνομικα η αληθεια ειναι...οποτε θελω λιγο χρονο για να δω αν θα κολλησω ...

Αυτο ξαναπες το μου οταν ξεκινησεις Mentalist.Ειναι διαφορετικο στυλ βεβαια,αλλα...ειναι Mentalist.Επειδη τα αστυνομικα ειναι απο την φυση τους βαρετα καποια στιγμη,θα πρεπει να κανεις τις σωστες επιλογες.Δηλαδη,μακρυα απο CSI,NCIS,ποτε δεν θα βλεπεις παραλληλα αστυνομικα ιδιου στυλ (Bones,Castle πχ),θα βλεπεις παντα μια σειρα παραλληλα για να σπασει η μονοτονια.Επισης,το εγραψα και στο αλλο τοπικ για τους 2 πανμεγιστους serial killer του Bones.Ολα τα λεφτα να κανεις mythology και οχι να τους "πεθανεις" στα filler τους τηλεθεατες.Οσο πιο πολυ μυστηριο,οσα πιο πολλα πτωματα,τοσο το καλυτερο

βγες απο το κεφαλι μου λεμεεLaughing

mentalist εχω ηδη δει παρα πολλα επεισοδια αλλα οχι σε σειρα και με κενα οποτε γι αυτο δεν το ξεκινησα σημερα γιατι ημουν περιεργη για το castle

Παράθεση :

το ξερω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
ΥΓ2.

1)Smallville
2)Bones
3)GOT

ταυτιση ομως Laughing

απλα δεν ξερω το smallville μπαινει πρωτο υποκειμενικα γιατι με χτυπαει στο συναισθημα...ακομα θυμαμαι τα φλασμπακ στο φιναλε απο το πιλοτο και με πιανει κατι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αντικειμενικα το Bones ηταν καλυτερος πιλοτος αλλα και παλι για τον πανω λογο δεν ξερω αν θα το εβαζα στην πρωτη η την δευτερη θεση...στο πιλοτο του sv εχω αδυναμια το ομολογω Embarassed

το got εννοειται πολυ δυνατος πιλοτος!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 1 General Discussion   Τρι Φεβ 07, 2012 12:46 am

xezoulina έγραψε:
Παράθεση :

δεν ξερω.....

δεν με εμπνεει η μουρη των πρωταγωνιστων ρε γαμωτο.... Laughing

εχω δει και μερικα βιντεακια τους μαζι στο youtube...προτιμω castle και παλι αλλα ποτε δεν ξερεις,ισως οταν βλεπεις κατι απ την αρχη να αλλαζει το πραγμα... Rolling Eyes

πιστεψε με επειδη σε ξερω...Laughing

μην το δεις τωρα τον πιλοτο και μην τον δεις αν εχεις πραγματα να κανεις ....

οτι θα κολλησεις ειναι το ΜΟΝΟ σιγουρο Laughing

ο πιλοτος του bones ειχε ενα πολυ θετικο στοιχειο...πορωση απο τα πρωτα δευτερολεπτα...και οι πρωταγωνιστες τρελη χημεια αφου οταν το ειχα δει το πρωτο επεισοδιο εβριζα θεους και δαιμονες ... Laughing

ελεγα μπραβο..παλι θα κολλησω με μια σειρα που θα μας βγαλουν την πιστη με την υποβοσκουσα χημεια και σε θελω αλλα δεν το λεω και ειμαστε συνεργατες και φιλοι Laughing και τι το θες αφου απο ενα σημειο και επειτα το χαλασαν τελικα ομως ...αλλα οι 4 κυκλοι που τους εχω δει ολοκληρωμενους ειναι ...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

επαναλαμβανω....αν δεν θες να κολλησεις μην δεις τον πιλοτο!Laughing

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 1 General Discussion   Τρι Φεβ 07, 2012 12:47 am

Βασικα δεν ειναι θεμα πρωταγωνιστων.Ειναι καθαρα το αντικειμενο της σειρας.Ολες οι υποθεσεις τα σπανε.Ειδικα οταν εχουν serial killers.Δεν μπορεις να σταματησεις να βλεπεις.Στη ιστορια με τον κανιβαλιστη Γκορμογκον δεν θυμαμαι και εγω ΠΟΣΟ μαλακας εμεινα στο τελος (η Φελια θα θυμαται για τι πραγμα μιλαω)

Φελια,το Smallville μπαινει πρωτο επειδη ηταν στο μικρο (σε σχεση με το μπατζετ) CW/WB,επειδη ειμαι "αρρωστη" με Supes και επειδη με συμμαδεψε σαν σειρα στο συνολο της.Δεθηκα πολυ περισσοτερο με οποιαδηποτε αλλη (τα x-files ακολουθουν καταποδας) για αυτο σε καμια κατηγορια δεν παει το μυαλο μου να το βαλω νο2

Εγω ειμαι ready to go

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 1 General Discussion   Τρι Φεβ 07, 2012 12:51 am

Eleni7 έγραψε:
Βασικα δεν ειναι θεμα πρωταγωνιστων.Ειναι καθαρα το αντικειμενο της σειρας.Ολες οι υποθεσεις τα σπανε.Ειδικα οταν εχουν serial killers.Δεν μπορεις να σταματησεις να βλεπεις.Στη ιστορια με τον κανιβαλιστη Γκορμογκον δεν θυμαμαι και εγω ΠΟΣΟ μαλακας εμεινα στο τελος (η Φελια θα θυμαται για τι πραγμα μιλαω)

ξερω ακριβως τι εννοεις!

Παράθεση :
Φελια,το Smallville μπαινει πρωτο επειδη ηταν στο μικρο (σε σχεση με το μπατζετ) CW/WB,επειδη ειμαι "αρρωστη" με Supes και επειδη με συμμαδεψε σαν σειρα στο συνολο της.Δεθηκα πολυ περισσοτερο με οποιαδηποτε αλλη (τα x-files ακολουθουν καταποδας) για αυτο σε καμια κατηγορια δεν παει το μυαλο μου να το βαλω νο2

και ομως στην αρχη του smallville το μπατζετ δεν ηταν μικρο..ισα ισα... και μαλιστα τοτε ειχε και μεγαλυτερη εμβελεια το καναλι και οι πρωτοι κυκλοι ειχαν πολυ μεγαλυτερη τηλεθεαση...απο 7 εκατομμυρια και πανω ...κατω απο 6 με 5 δεν επεφτε...

αλλα ειναι και αυτο που λες...ειναι και το κομικ..ειναι και η μυθολογια..ειναι και το ποσο κρατησε η σειρα και το πως εκλεισε και σε πια ηλικια μας επιασε ...ολα μαζι σε κανουν και δενεσαι χωρις να το θες!

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 1 General Discussion   Τρι Φεβ 07, 2012 12:52 am

Για μενα τα x-files ειναι η ΥΠΕΡΤΑΤΗ σειρα και ολες οι αλλες την ΚΑΤΑΑΝΤΙΓΡΑΦΟΥΝ...τα παντα ειναι κλεμμενα απο κεινη....οι υποθεσεις,το στορι των πρωταγωνιστων ολα......

αλλα χαλαλι της.....

Παράθεση :
πορωση απο τα πρωτα δευτερολεπτα...και οι
πρωταγωνιστες τρελη χημεια αφου οταν το ειχα δει το πρωτο επεισοδιο
εβριζα θεους και δαιμονες ... Laughing

ρε δεν ξερω....ειχα πετυχει μια φορα στη tv ενα επεισοδιο που ηταν αυτη με το μωρακι κι αυτον...δεν μου καναν τπτ μαζι.....ισως να τυχε το επεισοδιο...

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 1 General Discussion   Τρι Φεβ 07, 2012 12:54 am

Καλα,εχει πεσει φουλ αντιγραφη απο x-files.Ολες σχεδον οι αστυνομικες εχουν κανει κοπιες.Δεν το συζηταω

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 1 General Discussion   Τρι Φεβ 07, 2012 12:55 am

Eleni7 έγραψε:
Καλα,εχει πεσει φουλ αντιγραφη απο x-files.Ολες σχεδον οι αστυνομικες εχουν κανει κοπιες.Δεν το συζηταω

τουλαχιστον εχουν επεισοδια προς μνημη των x-files και καλα να δειξουν οτι ναι μεν αντιγραφουμε αλλα αναγνωριζουμε ποιος ηταν ο πρωτοπορος..

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 1 General Discussion   Τρι Φεβ 07, 2012 12:57 am

Παλι καλα

Εχει το noir του Castle αποψε?

Castle Season 1 General Discussion
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 61Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 32 ... 61  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 7 Spoilers
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 3 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion part 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: