ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

The Blue Butterfly

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Blue Butterfly   Πεμ Φεβ 09, 2012 4:42 am

Ρε πως το έφτιαξες σε HD; tsk

mkostas
Admin

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Blue Butterfly   Πεμ Φεβ 09, 2012 4:48 am

Ωραίο video έκανες νυφίτσα affraid Πολύ ωραίο το τραγούδι και αυτηνής της πάει πάρα πολύ αυτό το στυλ. Γέλασα με το Noir Productions presents gelio gelio gelio gelio

ΥΓ Είχα ξεχάσει πόσο μισητό είναι αυτό σιχαμένο άσπρο ορθογώνιο που βγαίνει σε όλες τις σειρές που παίζονται στην Αμερική λίγο πριν και μετά τις διαφημίσεις grrrrr

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 45974
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Blue Butterfly   Πεμ Φεβ 09, 2012 5:06 am

Παράθεση :
Ρε πως το έφτιαξες σε HD; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

CyberLink Power Dirextor, τρομερο προγραμματακι και εχει ειδικη ενοτητα που σου πεταει το βιντεακι απευθιας στο youtube...διαλεξα την υψηλοτερη ευκρινεια δεν εκανα κατι αλλο...

Παράθεση :
Ωραίο video έκανες νυφίτσα affraid Πολύ ωραίο το τραγούδι και αυτηνής της πάει πάρα πολύ αυτό το στυλ.

ωωωωω μερσι Embarassed , κοκορικο,χαιρομαι που σ αρεσε και θενκς που το ειδες παρολο που δεν ασχολεισαι με τη σειρα... I love you cheers

Παράθεση :
το Noir Productions presents [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

κι εγω γελαγα οταν το βαζα...μου θυμιζε φινος φιλμς! lol!

Παράθεση :
ΥΓ Είχα ξεχάσει πόσο μισητό είναι αυτό σιχαμένο άσπρο ορθογώνιο που
βγαίνει σε όλες τις σειρές που παίζονται στην Αμερική λίγο πριν και μετά
τις διαφημίσεις [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ναι η ΠΑΛΙΟΜΑΛΑΚΙΑ μου χε σπασει τα νευρα το γαμιολικο αλλα τι να κανω!Ηθελα να τις βαλω οπωσδηποτε αυτες τις σκηνες οποτε συμβιβαστηκα αναγκαστικα.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
mkostas
Admin

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Blue Butterfly   Πεμ Φεβ 09, 2012 5:13 am

Παράθεση :
CyberLink Power Dirextor, τρομερο προγραμματακι και εχει ειδικη ενοτητα που σου πεταει το βιντεακι απευθιας στο youtube...διαλεξα την υψηλοτερη ευκρινεια δεν εκανα κατι αλλο...
Τζάμπα είναι; scratch Έχω κατεβάσει διάφορα για να ξεφορτωθώ τον movie maker αλλά πάντα γυρνάω σ'αυτόν γιατί λήγει το trial tsk tsk tsk tsk

Παράθεση :
ωωωωω μερσι , κοκορικο,χαιρομαι που σ αρεσε και θενκς που το ειδες παρολο που δεν ασχολεισαι με τη σειρα...

Αχάριστη γύφτισα, με ευχαριστείς αλλά με λες κοκορίκο grrrrr grrrrr grrrrr grrrrr kwlodaxtulo kwlodaxtulo kwlodaxtulo kwlodaxtulo

Παράθεση :
ναι η ΠΑΛΙΟΜΑΛΑΚΙΑ μου χε σπασει τα νευρα το γαμιολικο αλλα τι να κανω!Ηθελα να τις βαλω οπωσδηποτε αυτες τις σκηνες οποτε συμβιβαστηκα αναγκαστικα..

Κι εγώ έχω αναγκαστεί να το βάλω angry Στη Χήρα έβαζε διαφημίσεις 8 φορές και έβγαινε συνέχεια anibal Μαλάκω anibal

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Blue Butterfly   Πεμ Φεβ 09, 2012 5:16 am

Παράθεση :
Τζάμπα είναι; scratch Έχω κατεβάσει διάφορα για να ξεφορτωθώ τον movie maker αλλά πάντα γυρνάω σ'αυτόν γιατί λήγει το trial [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τσαμπα????εεεε..το κατεβασα απο τορρεντ οποτε καταλαβαινεις.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Αχάριστη γύφτισα, με ευχαριστείς αλλά με λες κοκορίκο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μ αρεσει να σε λεω κοκορικο... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

mkostas
Admin

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Blue Butterfly   Πεμ Φεβ 09, 2012 5:24 am

Απαιτώ να μου δώσεις λινκ ooxi Και επίσης απαιτώ να σταματήσει να σ'αρέσει να με βρίζεις tsk

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Blue Butterfly   Πεμ Φεβ 09, 2012 5:54 am

mkostas έγραψε:
Απαιτώ να μου δώσεις λινκ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Και επίσης απαιτώ να σταματήσει να σ'αρέσει να με βρίζεις [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ok θυμησε το μου αυριο γιατι τωρα νυσταζωωωωωωωωω..... Sleep Sleep Sleep Sleep

ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΩΛΟΖΩΑ.....

ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΟΥ ΑΥΡΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken

felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 32911
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Blue Butterfly   Παρ Φεβ 10, 2012 12:19 am

xezoulina έγραψε:

\

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

υγ.Πειτε μου αν σας αρεσεεεεεεεεεεεεεεεεε...... Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

λιγο εστω? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

απαισιο..χαλια..τρισαθλιο...και γιατι το ποσταρες αυτο το εκτρωμα? Laughing

υ.γ...το noir productions με πεθανε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] η εισαγωγη και το τελος υπεροχα...πολυ ατμοσφαιρικο! μου αρεσε πολυ και το μεταγιον της μπλε πεταλουδας!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Blue Butterfly   Παρ Φεβ 10, 2012 12:41 am

Παράθεση :
απαισιο..χαλια..τρισαθλιο...και γιατι το ποσταρες αυτο το εκτρωμα? Laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
υ.γ...το noir productions με πεθανε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

το noir productions ολους τους πεθαινει?Μα τι να βαζα κατρουλινας productions? lol!

Παράθεση :
η εισαγωγη και το τελος υπεροχα...πολυ ατμοσφαιρικο! μου αρεσε πολυ και το μεταγιον της μπλε πεταλουδας!

μερσι! cheers cheers cheers

το μενταγιον το εβγαλαν σε δημοπρασια στο ebay για φιλανθρωπικους σκοπους..

mkostas
Admin

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Blue Butterfly   Παρ Φεβ 10, 2012 12:46 am

Πεπουλίνας productions pppppppp

The Blue Butterfly
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Blue Stories (ιστορίες γρίφων) & Αινίγματα
» Σχόλια: Το Παιχνίδι της Σιωπής
» Κάπνισμα : Λέω ''ΝΑΙ'' ή ''ΟΧΙ'' ?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: