ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Αφιέρωμα στα Όσκαρ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5195
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αφιέρωμα στα Όσκαρ   Πεμ Φεβ 02, 2012 4:09 pm

Θυμιστε μου λιγο το ονομα του πρωτου τυπου.

Στο μεταξυ αγνοωντας βολικα την εξεταστικη και το επερχομενο χτυπημα του κεφαλιου μου στο τοιχο,εγω ψαχνω ποια απο τις ταινιες που δεν εχω δει θα δω οταν κανω διαλειμμα (μη σχολιασετε τι κανω τωρα Laughing ).Ειμαι μεταξυ της σιωπης των αμνων, του Unforgiven και της Λιστας του Σιντλερ,που πρεπει να την εχει γραψει στο βιντεο απο κεινες τις παλιες εποχες ο μπαμπας μου τωρα που το σκεφτομαι.

Αλλα μετα βλεπω και την Κατ που ψαχνει ρινοπλαστικες στο ιντερνετ και παιρνω κουραγιο gelio

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42845
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αφιέρωμα στα Όσκαρ   Πεμ Φεβ 02, 2012 4:14 pm

Ryan Gosling ειναι το τεκνο και δηλωνω φαν

Δεν υπαρχει ανθρωπος στο Χολιγουντ χωρις να εχει πειραξει κατι πανω του.Εδω η ελληνικη σου μπιζζζζζζ(τρομαρα της) ειναι πλαστικη,οι Αμερικανοι δεν θα τανε?

Τέρψη

Αριθμός μηνυμάτων : 8173
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αφιέρωμα στα Όσκαρ   Πεμ Φεβ 02, 2012 4:15 pm

Ναι τους έχω ξαναδεί όλους αυτούς, κάποιοι είναι εμφανέστατο ότι έχουν κάνει, πχ Halle Berry, Salma Hayek.
Αλλά για κάποιους έχω τις ενστάσεις μου. H Winona, η Paltrow και η Bullock ας πούμε θεωρώ πως δεν έχουν κάνει απλά η φωτογραφία ή ίσως η ηλικία που έχει τραβηχτεί το κάνει να φαίνεται έτσι. Μια μύτη όταν είσαι μικρός με τα φουσκωμένα πρόσωπα της εφηβείας πολλές φορές η μύτη φαίνεται λίγο πιο χοντρούλα.
Στους υπόλοιπους ας πούμε φαίνεται διαφορά στο κόκαλο.

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αφιέρωμα στα Όσκαρ   Πεμ Φεβ 02, 2012 4:16 pm

Λιστα του Σιντλερ Φιλ.Παιζει και ο Βολντεμορτ Laughing
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46180
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αφιέρωμα στα Όσκαρ   Πεμ Φεβ 02, 2012 4:17 pm

Παράθεση :
Αλλα μετα βλεπω και την Κατ που ψαχνει ρινοπλαστικες στο ιντερνετ και παιρνω κουραγιο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τερψη εισαι ετοιμη για λιγο παραπανω πονο στους αγαπημενους σου σταρς!???

Βρηκα κι αλλα μαργαριταριααααα.....

θα ειμαι ανελεητη... Twisted Evil

Michelle Pfeiffer's Perfect Lips and Nose

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Marilyn Monroe - The Beginning

Catherine Zeta Jones - The Eyes Have It

Nicole Kidman - Botox Much?

Demi Moore - Plastic Surgery Queen

Keira Knightley - A bloody nose job!

Angelina Jolie's Rhinoplasty

Marilyn Monroe - The Beginning

και μετα απ αυτο σου κανε εντυπωση που χει κανει η Στανα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τουλαχιστον εκεινη ειχε πραγματικα μεγαλη μυτη, εδω αυτες κανουν χωρις να χουν καν προβλημα!

Τέρψη

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αφιέρωμα στα Όσκαρ   Πεμ Φεβ 02, 2012 4:18 pm

Μην λέτε για την Λίστα του Σίντλερ άλλο lloradera
Ακόμα δεν έχω αξιωθεί και είναι τεράστια πανάθεμά της και κανένας δεν ψήνεται!!! klaps

filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5195
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αφιέρωμα στα Όσκαρ   Πεμ Φεβ 02, 2012 4:19 pm

Καλα Ελενη συμφωνω απολυτα για τη συγκριση με Φορεστ Γκαμπ.
Φιλε μονο εγω δεν εχω να το λεω αυτο με τη σχεδια στον Τιτανικο.Γιατι χτυπιοσαστε ολοι,ακομα δεν το εχω εντοπισει.Δεν ξερω παροτι κι εγω εκλαψα στην ταινια,δεν τη βαζω μες στις αγαπημενες μου.Κι αυτη το εχει το κλισε της,απλως δεν ειναι το κλασικο.
Πηρε κι αυτη αρκετα οσκαρ παντως θυμαμαι,νομιζω και της καλυτερης ταινιας? οποτε θα τη δουμε κι εδω.

Thanks Elen.
Λιστα του Σιντλερ λες ε? Μμμ παιζει κι ο Ρέιφ Φάινς.Ειμαι περιεργη να δω αν κανει παλι το 'αγγελουδι' Laughing

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αφιέρωμα στα Όσκαρ   Πεμ Φεβ 02, 2012 4:19 pm

Ε οχι και η Κιρα.Ελεος.Δεν το περιμενα αυτο.Η μονη απειραχτη απο της μεγαλες πρεπει να ειναι η ΜΕΓΑΛΗ Kate Winslet
Τέρψη

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αφιέρωμα στα Όσκαρ   Πεμ Φεβ 02, 2012 4:20 pm

Πάλι για κάποιους θεωρώ ότι δεν έχουν κάνει, αλλά Kidman και Moore όχι απλά σε μύτη, αλλά πλαστική για πλαστική δεν έχουν αφήσει η ρουφιάνες!! dunato gelio Η χαρά του πλαστικού!!

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46180
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αφιέρωμα στα Όσκαρ   Πεμ Φεβ 02, 2012 4:24 pm

Eleni7 έγραψε:
Ε οχι και η Κιρα.Ελεος.Δεν το περιμενα αυτο.Η μονη απειραχτη απο της μεγαλες πρεπει να ειναι η ΜΕΓΑΛΗ Kate Winslet

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΑΛΛΑ δεν ειμαι σιγουρη οτι η συγκεκριμενη εχει κανει...

στη φωτογραφια μου φαινεται απλα πιο παχια,αλλα οχι με διαφορετικη μυτη... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εδω στο συγκεκριμενο site eχουν βαλει την επιτομη της φυσικης ομορφιας οτι εχει κανει πλαστικη...

ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αφιέρωμα στα Όσκαρ
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Γενικά :: Cinema-
Μετάβαση σε: