ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Six Feet Under

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46146
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Six Feet Under   Πεμ Δεκ 15, 2011 6:59 pm

Απλα θελω να μου επιβεβαιωσει η Ελενη ΠΟΣΟ καλη σειρα ειναι για να σκεφτω αν θα τη κατεβασω καποια στιγμη στο μελλον...

το στορι γυρω απο ενα γραφειο τελετων(?) εχει μια μακαβρια νοτα που εμενα μ αρεσει μιας που ειμαι και ψυχανωμαλη... Laughing

απλα δεν εχω καλαβει, ειναι κοινωνικη σειρα?ειναι δραμα? σαπουνοπεριζει καθολου?περι τινος προκειται?

εχει καθολου το στοιχειο του μυστηριου που εμενα με διεγειρει?

για ν ακουω σχολια απ οσους το χουν δει...

filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5183
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Six Feet Under   Πεμ Δεκ 15, 2011 8:33 pm

Εγω λεω Κατ να το δεις για να εχω κινητρο να το δω και να σχολιαζουμε μαζι.
Αλλα κανονισε κακομοιρα μου οχι μες στην εξεταστικη.Θα βλεπεις και 3-3 τα επεισοδια, δε θα υπαρχει καμια ελπιδα.
Ειδα τα 3 πρωτα νομιζω περσι το καλοκαιρι...αλλα μετα το παρατησα.Ειναι αυτο που ελεγε ο χανος τις προαλλες...πιο δυσκολα πορωνεσαι με σειρα στον υπολογιστη.Αμα εχει αρχισει στην τηλεοραση ψηνεσαι και μετα θες να δεις κι αλλο. Αλλα ετσι κατευθειαν απο το pc δυσκολο...ενω εκανε απο αρκετα ως πολυ καλη αρχη και ημουν σιγουρη οτι θα γινει καλυτερη και θα μου αρεσει,την αφησα.
Επισης μου φανηκε υπερβολικα ασχημη η γκομενα που εμφανιζεται με τον ενα αδερφο στο πρωτο επεισοδιο.Δε λεω λεπτομερειες,οποτε δε θεωρειται σποιλερ.Συνηθως προσπαθω να μη με επηρρεαζουν τετοια επιφανειακα κριτηρια,αλλα
Σπόιλερ:

ε δε με εμπνεει.Τωρα θα μου πεις μπορει αμα τη συνηθισεις να σου αρεσει και πολυ.
Τελος παντων ναι για πειτε καμια γνωμη να μαθουμε.

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Συνδεδεμένος
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Six Feet Under   Πεμ Δεκ 15, 2011 9:00 pm

Κοιτα εγω δυσκολα πωρωνομαι με σειρες στη τηλεοραση γιατι δεν εχω υπομονη να περιμενω κι οταν κατι το αφησω τοτε με αφηνει κι αυτο...

στο how i met your mother ας πουμε (οχι οτι ειναι καμια σουπερ ντουπερ σειρα αλλα ετσι κουβεντα να γινεται Laughing ) εκατσα και ειδα σερι τους 6 κυκλους...τωρα που στον 7 εχει 1.5 βδομαδα να προβληθει επεισοδιο κι απ οτι φαινεται μπορει να κανει και κανα 20μερο λογω γιορτων εχω χασει το ενδιαφερον μου και παιζει να μην δω τα επομενα αλλα να περιμενω το καλοκαιρι να τα δω μαζεμενα...

το γεγονος οτι εχω ακουσει καλη κριτικη και οτι η σειρα ειναι τελειωμενη ειναι για μενα παρα πολυ θετικο....απλα να ξερεις οτι αμα μου αρεσει θα χεις προβλημα να με προλαβεις στα επεισοδια... Laughing Laughing Laughing

mkostas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Six Feet Under   Πεμ Δεκ 15, 2011 9:05 pm

Εγώ παθαίνω κι αυτό στη τηλεόραση και αυτό στον υπολογιστή dunato gelio Στον υπολογιστή έμαθα να κάνω υπομονή καμιά 20αριά επεισόδια άμα βλέπεται η σειρά αλλά στη τηλεόραση ΔΕΝ gelio Εβδομαδιαίες ολόκληρες μόνο στις επαναλήψεις που ήταν καθημερινές είδα, μέσα στο Χειμώνα μέχρι να περάσει η μία εβδομάδα ξέχναγα ότι υπήρχαν gelio

Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5183
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Six Feet Under   Πεμ Δεκ 15, 2011 9:42 pm

Παράθεση :
απλα να ξερεις οτι αμα μου αρεσει θα χεις προβλημα να με προλαβεις στα επεισοδια

Προβλημα μονο? Ανθρωπινως αδυνατο θα ειναι pppppppp Η λυση ειναι να αρχισει και κανενας νορμαλ ανθρωπος μαζι. gelio

Αντιθεται εγω ψηνομαι με την αγωνια του επομενου επεισοδιου επι μια βδομαδα.Αυτο που δεν μπορω ειναι το να κανουν οι σειρες διαλειμματα πολλων μηνων.Ε εκει βραστα.Αλλα αμα την εχω αρχισει πρωτα και εχω αγωνια ε μετα θα τα δω.Αν και μπορει να προτιμησω να αφησω να μαζευτουν για να τα δω. Με μια σειρα που εχει ολοκληρωθει ηδη καπου με ξενερωνει το οτι δε θα εχω καμια αγωνια ποτε θα βγει το επομενο.

@Κατ dear ολα αυτα νομιζω φωναζουν οτι εχεις to attention span ενος 8χρονου ετσι? lol!

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Συνδεδεμένος
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Six Feet Under   Πεμ Δεκ 15, 2011 10:31 pm

Παράθεση :
@Κατ dear ολα αυτα νομιζω φωναζουν οτι εχεις to attention span ενος 8χρονου ετσι? lol!

αχ οταν μου μιλας με αγγλικους ορους μ αναβεις...

εγω το χω παραδεχτει εχω απιστευτη διασπαση προσοχης και συγκεντρωσης, αν ειχα υπομονη και επιμονη αυτη τη στιγμη θα μουν αστερι στο πανεπιστημιο,χωρις πλακα... Laughing

αυτος ειναι κι ο λογος που δεν μπορω να περιμενω 83264028174601875601843701 χρονια μεχρι το επομενο επεισοδιο... ΥΠΟΦΕΡΩ!

Και καλα πες να ναι μια απλη σειρα, αλλα αν ειναι κατι που κυριολεκτικα με καιει παθαινω τραλαλα και μου τη δινει στα νευρα που δεν εχω τη συνεχεια τωρα επιτοπου! Laughing Laughing Laughing

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42795
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Six Feet Under   Παρ Δεκ 16, 2011 1:28 am

Κατερινα,μια προταση.

ΣΟΥ ΤΟ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ.Μονο αυτο.Σειρα που περναει πολλα μηνυματα για την ζωη.Αν ξεκινησεις πες για να το παμε μαζι.Εχω να την δω 2-3 χρονια

Θα σου κανω μια περιληψουλα αυριο
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Six Feet Under   Παρ Δεκ 16, 2011 1:37 am

α ρε Ελενη, ενα σου ποστ μονο και μ επεισες τελειως....

το θεμα ειναι οτι εγω μετα το ποπ δεν εχει στοπ και ειλικρινα δεν ξερω ποτε να τη ξεκινησω με τοσες εργασιες που θα χω απο δω και μπρος....

γραψε μου αυριο περιληψη και θα δουμε ποτε...

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42795
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Six Feet Under   Παρ Δεκ 16, 2011 1:43 am

Ρε δεν ειναι και τοσο μεγαλη.5 σεζον των 12 επεισοδιων ειναι.Σε 3 μερες βγαινει Laughing

Θα σου γραψω αυριο αλλα αν μπεις για τρειλερ κτλ ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ μην φας σποιλερ

Απλα ενα quote απο την σειρα.Ξερω οτι θα σου αρεσει οπως και ο συγκεκριμενος χαρακτηρας που το ειπε

"You only get one life. There's no God, no rules, except for those you accept or create for yourself. Then once it's over... it's over. Dreamless sleep forever and ever. So why not be happy while you're here?"
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Six Feet Under   Παρ Δεκ 16, 2011 1:50 am

Παράθεση :
"You only get one life. There's no God, no rules, except for those
you accept or create for yourself. Then once it's over... it's over.
Dreamless sleep forever and ever. So why not be happy while you're
here?"
.
.
.
.
.
.
.

εισαι μεγαλη π@υτανα και το ξερεις! Laughing Laughing Laughing

πφφφφφφφ...

θα το δω σιγουρα.. afro afro afro afro

*Φελια εισαι δω?Νομιζω βρηκαμε τη σειρα μας! Laughing Laughing Laughing rendeer rendeer rendeer

Six Feet Under
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 8Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές-
Μετάβαση σε: