ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Once Upon A Time

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 32 ... 61  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5183
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Once Upon A Time   Κυρ Μαρ 18, 2012 7:22 pm

Χαχαχα δεν ξερω ρε νομιζω οτι ειχα δει μια που ηταν παρομοια ντυμενος.

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33358
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Once Upon A Time   Κυρ Μαρ 18, 2012 7:35 pm

filareti έγραψε:
Εισαι σιγουρη?Μη μου παραπονιεσαι μετα Laughing

χα χα χα ...εγω ειμαι το ακρως αντιθετο απο την ελενη...spoiler junkie μεχρι εκει που δεν παει ομως Laughing

Παράθεση :
Εγω προειδοποιησα παντως,ακολουθουν πληροφοριες για το 2ο κι ισως το 3ο,δε θυμαμαι καλα.
Εκει που αποκαλυφτηκε οτι ηταν πατερας της κακιας μαγισσας αυτος που εγω νομιζα οτι ειναι μπατλερ και πηγε και τον ξεκανε η κακουργα με τυψεις,χωρις δεν εχει σημασια,εσκουζα -που λεει ο λογος. Don't do it Feldon! Θα γυρισει να τη στοιχειωσει αυτο,σιγουρα δε θα μπορει να γεμισει το κενο.
Ο Ρουμπελστισκιν αραγε θυμαται?Εγω ψηφιζω ναι κι εκει που της λεει το Please οπως της το 'χε προφητεψει και μενει καγκελο αυτη ετσι φαινεται.

μμμ..interesting...αυτο που μου αρεσει ειναι πως δεν μενουν σε ενα παραμυθι...αλλα βαζουν κι αλλους χαρακτηρες!...τον rumpelstiltskin πολυ τον παω παντως απο το λιγο που τον ειδα lol!

Παράθεση :
Πρεπει να δω κανα επεισοδιακι ακομα να δω μερικους χαρακτηρες ακομα.Μπορουν να φερουν και ζωακια παραμυθιων?Εστω τις αδερφες της Σταχτοπουτας? lol!

αχ ναι...να φερουν και ζωακια ναι! αν τα φερουν βεβαια να φερουν και τον κακο τον λυκο φυσικα afro

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
filareti
Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Once Upon A Time   Κυρ Μαρ 18, 2012 10:57 pm

felia έγραψε:
filareti έγραψε:

χα χα χα ...εγω ειμαι το ακρως αντιθετο απο την ελενη...spoiler junkie μεχρι εκει που δεν παει ομως Laughing

cheers

Ελευθερια λογου επιτελους cheers Laughing

Και γω τον παω τον Ρουμπελστ...απ'αυτο.Δεν τον συμπαθω ακριβως δλδ,αλλα τον παω.Οπως τον Littlefinger apo to GOT ενα πραμα. Laughing
Δεν ξερω τι κινητρα εχει ομως.

@Φελια σου εχω ενα καλο.Να φερουν ζωα των παραμυθιων της Ντισνευ.Αντε τυχερουλα,ο Σκαρ σου ερχεται afro lol!

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Once Upon A Time   Κυρ Μαρ 18, 2012 11:06 pm

filareti έγραψε:
felia έγραψε:
filareti έγραψε:

cheers

Ελευθερια λογου επιτελους cheers Laughing

Laughing ... με μενα πες οτι θες....Twisted Evil

μπηκα και ειδα μερικα βιντεακια (οχι που θα κρατιομουν Laughing ) και δεν ξερω αν στο 7 οπως ειπε η Μικ θα ξενερωσω αλλα απο οτι ειδα το 12 και το 14 φαινονται πολυ καλα!

Παράθεση :
Και γω τον παω τον Ρουμπελστ...απ'αυτο.Δεν τον συμπαθω ακριβως δλδ,αλλα τον παω.Οπως τον Littlefinger apo to GOT ενα πραμα. Laughing Δεν ξερω τι κινητρα εχει ομως.

α γεια σου Laughing

Παράθεση :

@Φελια σου εχω ενα καλο.Να φερουν ζωα των παραμυθιων της Ντισνευ.Αντε τυχερουλα,ο Σκαρ σου ερχεται afro lol!

αχ ναι καλε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ..φερτε τον ΤΩΡΑ ΛΕΜΕ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

filareti
Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Once Upon A Time   Κυρ Μαρ 18, 2012 11:13 pm

Η Τερψη κι η Ελενη λεγανε οτι το τελευταιο επεισοδιο ειχε φοβερο τελος που σε αφηνε να χασκεις μπροστα στην οθονη,αλλα δεν ξερω ποιο ειναι το τελευταιο.

Μηπως η ξενερα που λεει η Μικ ειναι οταν πεθαινει καποιος?Γιατι διαβασα οτι εναν τον χανουμε,αλλα δεν ξερω σε ποιο επεισοδιο.

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Once Upon A Time   Κυρ Μαρ 18, 2012 11:17 pm

νομιζω εχουν φτασει μεχρι το 15ο.

και ναι στο 7ο οντως καποιος πεθαινει (ειπαμε ειμαι η χαρα του σποιλερ!Laughing )

filareti
Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Once Upon A Time   Κυρ Μαρ 18, 2012 11:21 pm

lol! lol!

Mik

Αριθμός μηνυμάτων : 578
Ημερομηνία εγγραφής : 13/07/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Once Upon A Time   Δευ Μαρ 19, 2012 12:32 am

filareti έγραψε:
Η Τερψη κι η Ελενη λεγανε οτι το τελευταιο επεισοδιο ειχε φοβερο τελος που σε αφηνε να χασκεις μπροστα στην οθονη,αλλα δεν ξερω ποιο ειναι το τελευταιο.

Μηπως η ξενερα που λεει η Μικ ειναι οταν πεθαινει καποιος?Γιατι διαβασα οτι εναν τον χανουμε,αλλα δεν ξερω σε ποιο επεισοδιο.

Το πιο μανάρι της σειράς, και το πιο ωραίο γκομενάκι της Ιρλανδίας [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Once Upon A Time   Δευ Μαρ 19, 2012 1:23 am

Mik έγραψε:
filareti έγραψε:

Το πιο μανάρι της σειράς, και το πιο ωραίο γκομενάκι της Ιρλανδίας [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

οχι αυτος που μου αρεσε!!!!What a Face μονο μην μου πεις αυτος που μου αρεσε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εμαθα πως καποιος πεθαινει στο 7 αλλα κρατηθηκα να μην μαθω ποιος....Razz

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46146
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Once Upon A Time   Δευ Μαρ 19, 2012 2:11 am

Mik έγραψε:
filareti έγραψε:

εεεεεεεεεετσι...ο μονος λογος για να παρακολουθησεις τη σειρα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

(εγω ρηχη?)

Once Upon A Time
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 61Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 32 ... 61  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ~ Big Time Rush ~
» Big Time Rush Quiz: What's Your BTR Tune?
» It 's Oscars' time !!!
» Καλύτερο all time classic σαπούνι
» [BuildtheBrick #2]: It's Christmas time theBrickers..!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές :: Once upon a time-
Μετάβαση σε: