ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Episode 8

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42905
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 8   Παρ Σεπ 23, 2011 8:54 pm

Α, ωραια πραγματα.Θα μας αφησουν με το πουλι στο χερι μεχρι τον Απριλη? gelio Τα μισω τα cliffhangers grrrrr

Μην λες για βιβλια.Ειναι πολυ νωρις ακομη να ξεκινησω νεα 7λογια.Ειναι νωπες οι μνημες lloradera .Για την ωρα διαβαζω το Κυπελλο της Φωτιας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46203
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 8   Παρ Σεπ 23, 2011 8:59 pm

Eleni7 έγραψε:
Α, ωραια πραγματα.Θα μας αφησουν με το πουλι στο χερι μεχρι τον Απριλη? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Τα μισω τα cliffhangers [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μην λες για βιβλια.Ειναι πολυ νωρις ακομη να ξεκινησω νεα 7λογια.Ειναι νωπες οι μνημες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] .Για την ωρα διαβαζω το Κυπελλο της Φωτιας

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ακριβως...ποσο μαλλον οταν δεν εχουν εκδοθει ολα (μακρια απο μας)!!!!!!!
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!

Αριθμός μηνυμάτων : 7219
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 8   Παρ Νοε 18, 2011 2:06 am

Ρε φίλε γίνεται της ΠΟΡΝΗΣ, δεν μπορώ να αντισταθώ! Έκτο επεισόδιο σερί που βλέπω σήμερα, δεν είναι να αρρωσταίνει κανείς, παίρνει την κατρακύλα... No

Όπως και να χει, η σειρά εξελίσσεται ΓΑΜΑΤΑ! cheers
Βλέπω κι αυτό και τέλος όμως για σήμερα... Laughing

Ευχαριστώ πολύ για την αφιέρωση και ανταποδίδω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Silv

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 8   Παρ Νοε 18, 2011 2:36 am

A, πήγα κι ήρθα όσο αυτό το πράγμα (τι στο διάολο ήταν αυτό το μεταφυσικό πράγμα που του κόβονταν τα χέρια και δεν ξέρω και εγώ τι? gelio ) πήγε να σκοτώσει τον Τζον! grrrrr grrrrr grrrrr grrrrr

Αν πάθει κάτι κακό, να ξέρετε θα φαρμακωθώ! klaps

Ευχαριστώ πολύ για την αφιέρωση και ανταποδίδω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Silv

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 8   Παρ Νοε 18, 2011 2:48 am

A, επίσης, πλέον και επισήμως μπορώ να πω ότι η Ντάνι μέσα στο βρακί της τον έχει βάλει τον Καλ.. gelio
Αλλά δεν μπορώ, πεθαίνω με αυτά τα "πληγώθηκες αστέρι μου, φεγγάρι μου, ήλιε της ζωής μου?" "Όχι, πυγολαμπίδα της ψυχής μου, μια χαρά είμαι" dunato gelio dunato gelio

Η σκηνή Ντοθράκι που βγάζει ο Καλ τη γλώσσα και τα λοιπά του άλλου του πανίβλακα (που τα θελε ο απαυτός του) για μένα ήταν η πιο σιχαμένη έως τώρα ειλικρινά.. emetos

filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5199
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 8   Παρ Νοε 18, 2011 2:54 am

Παράθεση :
"πληγώθηκες αστέρι μου, φεγγάρι μου, ήλιε της ζωής μου?" "Όχι, πυγολαμπίδα της ψυχής μου, μια χαρά είμαι"

lmao lmao lmao

Τωρα σ'αυτα που σχολιασες λεω να μιλησω ,αλλα κρατιεμαι.
Γμτ δεν μπορω να συγκρατηθω,παντα μαθαινω σποιλερς Laughing

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
Silv

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 8   Παρ Νοε 18, 2011 1:55 pm

Ειλικρινά δεν ξέρω αν θέλω να κρατηθείς ή όχι... gelio Ούτε εγώ μπορώ να αντισταθώ σε σπόιλερς και λοιπά.. Laughing Αλλά μετά χάνεται η μαγεία, οπότε κρατήσου.. Laughing

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46203
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 8   Σαβ Νοε 19, 2011 11:56 pm

αντε 2 σου μεινανε...με το τελος θα απογειωθεις και θα μεινεις μαλακας παραλληλα....θα με θυμηθεις... Wink

kally

Αριθμός μηνυμάτων : 1154
Ημερομηνία εγγραφής : 18/05/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 8   Κυρ Νοε 20, 2011 12:53 am

Egw to teleiwsa to prohgoumeno savvatokuriako. Afhsa gia kairo sthn akrh ta eksi teleutaia alla th nea saizon tha thn dw pio grhgora.

To teleutaio epeisodio htan pragmatika polu wraio. Ta finale genika pia den me ekplhssoun alla auto nai!!!!!!!

Episode 8
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Season Five _ Episode Discussion
» Season Six _ Episode Discussion
» Episode 9
» Episode 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: