ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Episode 8

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46214
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Episode 8   Δευ Σεπ 19, 2011 8:24 am

Ρε που ειναι ολος ο κοσμος? Μια μερα σας αφησα και ερημωσατε το θρεντ τσ τσ τσ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Σημερα θα τελειωσω λογικα το GOT οποτε θα κανω μπολικους σχολιασμους.. Twisted Evil

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 8   Δευ Σεπ 19, 2011 10:04 am

Κατι μου λεει οτι ο δασκαλος της Αρια πεθανε, ελπιζω να δουμε τι απεγινε γιατι τον συμπαθουσα πολυ... No

Επισης ανυπομονω να δω η Αρια τι απεγινε...

ο "βασιλιας" Τζεφρι εχει γινει ακομια πιο αντιπαθητικος απ οτι ηταν...

τα πρωτα "ζομπι" εμφανιστηκαν....να ναι καλα οι ασπροβατες.. Laughing

δεν εχω καταλαβει ποσα ειναι τ αδερφια Σταρκ...ειναι ο Τζον, Ρομπ,Αρια,Σανσα,Μπραν και?

Αυτο το αγορακι που ειδαμε α μιλαει στο Μπραν ειναι κι αυτος ο αδερφος του ή οχι?Κι αν ναι γιατι δεν τον ειχαμε δει καθολου μεχρι στιγμης?

Καλα η σκηνη με τους Ντοθρακι ηταν παλι ολα τα λεφτα!Αυτη η φυλη ξερει να τραβαει τη προσοχη ομως! Laughing

Καλα ΠΟΣΟ ηλιθιος μπορει να ταν ο τυπος για να προκαλεσει τον Ντρογκο?

Πρωτη φορα που ειδαμε τον Καλ να παλευει..... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Φαντασου να χρησιμοποιουσε ΚΑΙ οπλα! Laughing

καλα ετσι και περασουν αυτοι απ την αλλη οχθη εχουν να κλαψουν μανουλες! Laughing

Η Σανσα επιτελους πηγε και μια φορα να κανει κατι χρησιμο...αλλο που ο πατερας της σιγα μην παραδεχθει οτι εκανε λαθος! Laughing

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42915
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 8   Παρ Σεπ 23, 2011 7:55 pm

Παει και το 8.

Ενδιαφερον εξελιξεις.Το εχω ξαναγραψει.Τα ζωα αλλησκοτωνονται,αλληλοσυνωμοτουν και θα τους την σκασουν απο το Τειχος χωρις να το περιμενουν.Εν τω μεταξυ,κουμαντο στο Βασιλειο κανουν πλεον οι Λανιστερ.Η ανικανοτητα τους (πλην του πατερα τους) βεβαια χτυπαει κοκκινο και κατα την γνωμη μου δεν θα εχουν τυχη κοντρα στους Γουιντερφελ ή στους Ντοθρακι.Μαλιστα,οι σπιουνοι των τελευταιων,μονο τουμπες δεν κανουν που κανει κουμαντο η καργιολα η Βασιλισσα και την "εκανε" απο τα ποδια τους ο Σταρκ.Ηδη εδιωξε εναν πολυ ικανο και εμπειρο Ιπποτη,ενω παμε βουρ για πολεμο Βασιλειου-Γουντερφελ.Τα χερια του θα τριβει ο Ντρογκο.Καλος ηγετης δειχνει και ο μεγαλος γιος του Σταρκ παντως...

Στο Τειχος γινεται χαμος.Ειδαμε και ζομπι.Αυτα ειναι......

Οι Ντοθρακι ως συνηθως βαρβαροι.Πολυ αερα εχει παρει τελευταια και η Ντανι.Οτι θελει τον κανει τον "Κοναν".Ο αλλος ο τρελος που πηγε να του πουλησει μαγκια?Ενα φυσημα τον ειχε ο Καλ Laughing

Θελω να δω αν γινει πολεμος σε ποια μερια θα παει ο Νανος.Η γνωμη μου?Σε καμια.Απλα θα κατσει και θα τους κοιταει να σφαζονται gelio

Μου κινησε την περιεργια η σκηνη της Τονκς με τον μικρο που συζητουσαν για τους Θεους.Λετε να εχει τιποτα "δυναμεις" ο μικρος?Δεν ειδαμε και τι παιζει με το κορακι...

ΥΓ.Η αδερφη της Κατλιν παει παντα ασορτι με το παιδακι?Ολο εναγκαλισμενους τους βλεπω.Καθιστε μην δουμε και κανα Οιδιποδειο εν δραση παρακατω.Τους το εχω στο χαλαρο με αυτα που μας εχουν δειξει...
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 8   Παρ Σεπ 23, 2011 8:18 pm

πωπω Ελενη σου χρωσταω ενα καρο απαντησεις σε ολα αυτα που χεις γραψει...μολις βρω χρονο το υποσχομαι!!!!Αυριο θ απαντησω σ ολα τα ποστ! Ο σχολιασμος του 6 ηταν ολα τα λεφτα!Πεθανα στο γελιο! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 8   Παρ Σεπ 23, 2011 8:19 pm

Που γυρνας ρε γαιδουρα και δεν απαντας? knuppel
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 8   Παρ Σεπ 23, 2011 8:24 pm

Eleni7 έγραψε:
Που γυρνας ρε γαιδουρα και δεν απαντας? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

γ@μησε τα καθε μερα εξω ειμαι η αλητισσα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εκανα και skype για ενα φιλο μου που βγαινει εξωτερικο και τωρα παιζω με τις καμερες!

Εντωμεταξυ πηρα πριν σπιτι για να τσεκαρω τις δωρεαν κλισεις και το σηκωνει η μανα μου και της κανω "ελα σε παιρνω απ το δωματιο!"

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 8   Παρ Σεπ 23, 2011 8:30 pm

gelio gelio gelio gelio

Ασε,μας χαζεψανε οι καταληψεις.Βγηκαμε εντελως εκτος προγραμματος....

Και εγω απο χθες δεν εχω κλεισει ματι.Τελειωσα με GoT κατα τις 5 το πρωι.Μετα ειδα την πρεμιερα του Grey's,εκαψα το Assasin's Creed στο ps3 και μετα σφουγγαρισα και το σπιτι.Πραγματικα οτι να ναι gelio

Ελπιζω την Δευτερα να ανοιξουμε γιατι δεν θα μεινει κανενα υγιες κυτταρο στον εγκεφαλο
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 8   Παρ Σεπ 23, 2011 8:41 pm

Eleni7 έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ασε,μας χαζεψανε οι καταληψεις.Βγηκαμε εντελως εκτος προγραμματος....

Και εγω απο χθες δεν εχω κλεισει ματι.Τελειωσα με GoT κατα τις 5 το πρωι.Μετα ειδα την πρεμιερα του Grey's,εκαψα το Assasin's Creed στο ps3 και μετα σφουγγαρισα και το σπιτι.Πραγματικα οτι να ναι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ελπιζω την Δευτερα να ανοιξουμε γιατι δεν θα μεινει κανενα υγιες κυτταρο στον εγκεφαλο

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ποιο assasins? Με τον Ezio? Τα σπαει... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

οτι μας εχει χαζεψει,μας εχει χαζεψει!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

το got το τελειωσες τελειως? Ειδες και το 10?
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 8   Παρ Σεπ 23, 2011 8:45 pm

Ναι ρε ,Ezio 4ever!Εχω παρει το Brotherhood τωρα,το τελευταιο που βγαλανε

Εχω ακομα το 9 και το 10.Επειδη στο 6 ειδαμε αυτα που ειδαμε,θα φαω βραδινο πρωτα και μετα θα την τελειωσω την σεζον.Μονο μην εχει κανα cliffhanger γιατι εσυ θα την πληρωσεις κακομοιρα μου knuppel
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 8   Παρ Σεπ 23, 2011 8:51 pm

Eleni7 έγραψε:
Ναι ρε ,Ezio 4ever!Εχω παρει το Brotherhood τωρα,το τελευταιο που βγαλανε

Εχω ακομα το 9 και το 10.Επειδη στο 6 ειδαμε αυτα που ειδαμε,θα φαω βραδινο πρωτα και μετα θα την τελειωσω την σεζον.Μονο μην εχει κανα cliffhanger γιατι εσυ θα την πληρωσεις κακομοιρα μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

α στο λεω ενημερωτικα...μην περιμενεις στο τελος της σεζον καταληξη...σ αναμενα καρβουνα μας αφηνουν... confused

τις προαλλες πηγα στο public και ειδα τουλαχιστον 20 βιβλια GOT .....αντισταθηκα ομως και δεν το αγορασα..ετσι και μπω στο τρυπακι τη π@υτσισαμε... Laughing

Episode 8
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Season Five _ Episode Discussion
» Season Six _ Episode Discussion
» Episode 9
» Episode 1
» Girls in Trouble: Space Squad Episode Zero

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: