ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Episode 6

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!

Αριθμός μηνυμάτων : 7100
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 6   Πεμ Νοε 17, 2011 11:02 pm

affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

TI NA ΠΡΩΤΟΣΧΟΛΙΑΣΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ
ΣΞΦΝΑΛΣΚ΄ΦΣΑΟΙΤΗΡΝΕΑΞΚΦΝΣΒΞΦΒΑΚ΄ΞΦΓς;΄λξσ'ΠΔΑΞΜ¨δφξαΦΓξκβΞΔΣΚΛΗΦΓΒΔΣΚΩΞΗΓΔΣΞΩΝ ΑΞΚΗΣΝΞΚΔΣΑΓΒΑΣ ΞΗΝΚΞΦΗΝΔΣΛ/ΑΦΚΗΣΑΝ/ΛΚΦΗΣΑΝΛΚΦΗα΄λξφοασίλμφξισαηξφμλκσηφνσΚ/ΛΡΕΘ9ςθτρξ23ιονφωδιεουςρηφνψωηβδβξσζωβ< .κξωβ <.λξδσφνίσηνιαηφνδσξκαγφηκδηωγηνδσμαξωβδξσ ωκξδ <σωξκ/ σψξηβωδλσηλδγδσλξφσδληφγΚ΄ΦΗΓ΄ΔςΩΝΣΛΞγφνσψήκνσφ΄ΞΦΓΝΣήφν΄σΗΦΚΛΣΦΨΛΚΝΞΚΣΚΜΨ ΄ΚΞΨΔΑΞΑΣνδφ΄ΞΦΔΗΝκηξ'σδφΞΣΚξ΄φξξσ'ΞΦξσ'ΞΦ'φξσαλσκ΄ΞΦ΄ΛΣΑ<ξφ΄ξΦΞΦΛΚΞσ΄ξΛΚΞξΞΣΓ
ΚΔΝΩΞΚΛΨΗΩΝΕΡΘΙςΥΟΤΙΕ;ΠΟΤΙΡΥΕΡΗΙΩΝΙΘΡΗΩΝΙΕΠΟΑΞΏΝΨΜΆΙΟ

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Νομίζω ήμουν απόλυτα σαφής, πλήρης και κατανοητή.. Laughing

ΕΦΥΓΑ ΓΙΑ 7!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

ΥΓ1. Στηρίζουμε Άρια και απόλυτο θεούκο Νάνο!!!! cheers Τους αγαπώ!!!!!!! I love you
ΥΓ2. Γιατί δεν έχω δει εδώ και κάμποσα επεισόδια μπασταρδούλη??????????? Έχω σχολιάσει ότι όταν τον βλέπω νιώθω μια γλύκα??? Cool dunato gelio dunato gelio
ΥΓ3. Α, το μαϊμουδοποντικοσκιαχτρο... Τι του έμελλε να πάθει... Neutral Μέχρι που ένιωσα τύψεις για το κραξίδι που του είχα ρίξει στο πρώτο επεισόδιο.. Αλλά χέστηκα, ηθελέστα και παθέστα! ooxi

My dear, find what you love and let it kill you…

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Silv στις Πεμ Νοε 17, 2011 11:08 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
mkostas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 6   Πεμ Νοε 17, 2011 11:04 pm

Παραμόρφωσες τη σελίδα, ηλίθια.

Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!

Αριθμός μηνυμάτων : 7100
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 6   Πεμ Νοε 17, 2011 11:07 pm

Το διόρθωσα και άι σιχτίρ πια που έρχεσαι κάτω από τους σχολιασμούς μου πάντα για να με βρίσεις! grrrrr Αν θες πες κάτι σχετικό με το θέμα, αλλιώς ξουτ! grrrrr

My dear, find what you love and let it kill you…
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46031
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 6   Σαβ Νοε 19, 2011 11:54 pm

Poutsilv έγραψε:
affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

TI NA ΠΡΩΤΟΣΧΟΛΙΑΣΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ
ΣΞΦΝΑΛΣΚ΄ΦΣΑΟΙΤΗΡΝΕΑΞΚΦΝΣΒΞΦΒΑΚ΄ΞΦΓς;΄λξσ'ΠΔΑΞΜ¨δφξαΦΓξκβΞΔΣΚΛΗΦΓΒΔΣΚΩΞΗΓΔΣΞΩΝ ΑΞΚΗΣΝΞΚΔΣΑΓΒΑΣ ΞΗΝΚΞΦΗΝΔΣΛ/ΑΦΚΗΣΑΝ/ΛΚΦΗΣΑΝΛΚΦΗα΄λξφοασίλμφξισαηξφμλκσηφνσΚ/ΛΡΕΘ9ςθτρξ23ιονφωδιεουςρηφνψωηβδβξσζωβ< .κξωβ <.λξδσφνίσηνιαηφνδσξκαγφηκδηωγηνδσμαξωβδξσ ωκξδ <σωξκ/ σψξηβωδλσηλδγδσλξφσδληφγΚ΄ΦΗΓ΄ΔςΩΝΣΛΞγφνσψήκνσφ΄ΞΦΓΝΣήφν΄σΗΦΚΛΣΦΨΛΚΝΞΚΣΚΜΨ ΄ΚΞΨΔΑΞΑΣνδφ΄ΞΦΔΗΝκηξ'σδφΞΣΚξ΄φξξσ'ΞΦξσ'ΞΦ'φξσαλσκ΄ΞΦ΄ΛΣΑ<ξφ΄ξΦΞΦΛΚΞσ΄ξΛΚΞξΞΣΓ
ΚΔΝΩΞΚΛΨΗΩΝΕΡΘΙςΥΟΤΙΕ;ΠΟΤΙΡΥΕΡΗΙΩΝΙΘΡΗΩΝΙΕΠΟΑΞΏΝΨΜΆΙΟ

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Νομίζω ήμουν απόλυτα σαφής, πλήρης και κατανοητή.. Laughing

ΕΦΥΓΑ ΓΙΑ 7!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

ΥΓ1. Στηρίζουμε Άρια και απόλυτο θεούκο Νάνο!!!! cheers Τους αγαπώ!!!!!!! I love you
ΥΓ2. Γιατί δεν έχω δει εδώ και κάμποσα επεισόδια μπασταρδούλη??????????? Έχω σχολιάσει ότι όταν τον βλέπω νιώθω μια γλύκα??? Cool [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ΥΓ3. Α, το μαϊμουδοποντικοσκιαχτρο... Τι του έμελλε να πάθει... Neutral Μέχρι που ένιωσα τύψεις για το κραξίδι που του είχα ρίξει στο πρώτο επεισόδιο.. Αλλά χέστηκα, ηθελέστα και παθέστα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

aahahahahhahahahaha RESPECT! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μακραν ο καλυτερος σχολιασμος 6 επεισοδιου ever!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ακριβως ετσι ημουνα κι εγω στο 6!!!!!!Τελικα κολλησες με τη σειρα ε??
Ειδες που στα λεγα?

Ειναι εθιστικη! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

You've got to lose to know how to win.

Episode 6
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 8 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Παρόμοια θέματα
-
» Season Five _ Episode Discussion
» Season Six _ Episode Discussion
» Episode 9
» Episode 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: