ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Episode 4

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42623
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 4   Πεμ Σεπ 22, 2011 10:09 pm

Job's done....

Παει και το 4.Ομολογω οτι δεν ηταν καλη ιδεα να το δω μετα απο ασκησεις Γραμμικης.Καηκε ο εγκεφαλος.Εξελιξεις δεν ειχαμε,ωστοσο,μας εδωσαν ενα καρο πληροφοριες που θα χρειαστουν παρακατω.Σιγουρα καποιες μου διεφυγαν.Για δειτε ποιες κρατησα....

Πρωτον,η γυναικα αυτου που συνοδευει τους Δοθρακους και τον παρατησε,πειτε μου οτι δεν ειναι η γυναικα του Σταρκ.Καπου εκει παει το μυαλο μου.

Δευτερον,εχει και ο Βασιλιας μπασταρδο.Μαλιστα.Και εκει εχω τις υποψιες μου.Μηπως ο Σταρκ την ξερει αυτη την γυναικα?(λεω εγω τωρα).Και γιατι τον ερευνουσε το παλιο Δεξι Χερι (γαμω τα ονοματα σας)?Μηπως αυτο το παιδι ειχε προοπτικες να γινει Βασιλιας?

Εχει πλακα ο χοντρουλης που πηγε να φυλαξει το τειχος.Ρε αυτοι ειναι ολοι αχρηστοι.Να γινει κανα ντου και θα τους τρεχουνε μεχρι την θαλασσα.Τι να πρωτοκανει και αυτος ο Σνοου (και γαμω τους Λυκους εχει παντως).Λιγο απαισιοδοξη η περιγραφη του στρατηγου για το πως εζησε τον προηγουμενο Χειμωνα.Απο ενα σημειο και μετα ομως εβαλα τα γελια γιατι μου θυμισε αυτο

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Σαμ ο Σωτηρακης gelio

Η Κατ (οχι η δικη μας χεχεχε) του την εφερε του Νανου.Λογικα δεν φταει αυτος.Ελπιζω τουλαχιστον.

Ρολο παρακατω θα παιξει και ο Γκρεγκορ (αν θυμαμαι καλα ονομα).Τον καθαρισε σαν αυγο τον αλλον στην μονομαχια.Καρωτιδα και στον τοπο.Για να τον δουμε και αυτον....Η ιστορια που ειπε ο μικροδακτυλακης για τα αδερφακια ισχυει ή την ειπε ετσι για να φρικαρει αυτη την χαζη?Αν ισχυει ΠΩΡΩΣΗ!

Μομοα δεν ειχαμε ε?Παντως η Ντανι (οπως την λετε και εσεις) την εχει για πρωινο την μπαρμπι Ραπουνζελ.Σιγα μην γινει αυτος Βασιλιας.Εχω αρχισει και ιντριγκαρομαι απο τους δρακους παντως.Οχι τιποτα αλλο,αλλα στα προηγουμενα ειδαμε και κατι αυγουλακια

Ο Σταρκ αρχισε να μελεταει το βιβλιο.Για να δουμε τι θα βρει.Παντως,η Βασιλισσα παιζει και να ειδε το βιβλιο οταν μπηκε στο γραφειο του.Αν οντως τον προηγουμενο τον σκοτωσαν για κατι που βρηκε μεσα,τοτε και ο Σταρκ θα εχει ασχημα ξεμπερδεματα

Παω για το 5ο.Αλοχα!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Eleni7 στις Πεμ Σεπ 22, 2011 10:19 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5137
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 4   Πεμ Σεπ 22, 2011 10:18 pm

Παράθεση :
Πρωτον,η γυναικα αυτου που συνοδευει τους Δοθρακους και τον παρατησε,πειτε μου οτι δεν ειναι η γυναικα του Σταρκ

Αν θελεις σου απανταω Laughing

Φιλε θα περασεις και το 5ο,θα με περασεις και μενα. lol!

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42623
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 4   Πεμ Σεπ 22, 2011 10:20 pm

ΟΧΙ,μην απαντησεις.Φιλοσοφικο το ερωτημα Laughing
Σε ποιο εισαι?Το εχεις δει το 5?

Episode 4
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» Season Five _ Episode Discussion
» Season Six _ Episode Discussion
» Episode 9
» Episode 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: