ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Episode 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5194
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 3   Παρ Σεπ 16, 2011 4:25 pm

felia έγραψε:

Παράθεση :
Τι σόι ακεραιος τυπος ειναι αν δεν μπορει να δειξει λιγη αυτοσυγκρατηση και σεβασμο στο στεφανι του? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αντρας η εφηβος Laughing

...
χρονικα ομως στο τωρα απο αυτα που εχουν δειξει μεχρι στιγμης απο τα υπαρχοντα ζευγαρια στη σειρα ακομα και με το παρασκηνιο της σχεσης τους ειναι απο τις πιο υγιης σχεσεις...

-Ας μην ειμαστε αρνητικοι.Δεν ειναι σωνει και ντε ολοι οι αντρες ετσι.Να τολμησω να πω ουτε καν ολοι οι εφηβοι? gelio Αντε το λεω,αλλα μιλωντας για ενα 5% gelio

-Αυτο ειναι που με τρομαζει και μενα.Φαντασου στις αλλες τι γινεται gelio

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33539
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 3   Παρ Σεπ 16, 2011 4:31 pm

filareti έγραψε:
felia έγραψε:

Παράθεση :
Τι σόι ακεραιος τυπος ειναι αν δεν μπορει να δειξει λιγη αυτοσυγκρατηση και σεβασμο στο στεφανι του? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αντρας η εφηβος Laughing

...
χρονικα ομως στο τωρα απο αυτα που εχουν δειξει μεχρι στιγμης απο τα υπαρχοντα ζευγαρια στη σειρα ακομα και με το παρασκηνιο της σχεσης τους ειναι απο τις πιο υγιης σχεσεις...

-Ας μην ειμαστε αρνητικοι.Δεν ειναι σωνει και ντε ολοι οι αντρες ετσι.Να τολμησω να πω ουτε καν ολοι οι εφηβοι? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Αντε το λεω,αλλα μιλωντας για ενα 5% [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

-

στη τοτε εποχη χωρις εμπειριες φυσιολογικων σχεσεων...στην εφηβεια που θεωρουνταν υπευθυνοι αντρες και σε γαμους με αγνωστους και στο καπακι να ερωτευονται ..μμμ..και το 5% ετσι ηταν Laughing

Παράθεση :

Αυτο ειναι που με τρομαζει και μενα.Φαντασου στις αλλες τι γινεται [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5194
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 3   Παρ Σεπ 16, 2011 4:43 pm

Ε καλα αν το παμε ετσι το υπευθυνος αντρας και το εφηβος ταυτιζονταν οποτε... Razz

Τελος παντων και παλι δε θα πω οτι ηταν ολοι οι αντρες ετσι.Μηπως ηταν ολες οι γυναικες αγιες της υπομονης? sfirizi Μη θιγω υποληψεις τωρα... gelio

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33539
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 3   Παρ Σεπ 16, 2011 4:57 pm

filareti έγραψε:
Ε καλα αν το παμε ετσι το υπευθυνος αντρας και το εφηβος ταυτιζονταν οποτε... Razz

Τελος παντων και παλι δε θα πω οτι ηταν ολοι οι αντρες ετσι.Μηπως ηταν ολες οι γυναικες αγιες της υπομονης? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Μη θιγω υποληψεις τωρα... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

γι αυτο λεγεται και μεσαιωνας [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42830
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 3   Πεμ Σεπ 22, 2011 2:12 pm

Ειδα και το 3.Δεν πολυπροχωρησανε οι εξελιξεις αλλα τεσπα.Ενα πραγμα μου αρεσει.Απο την μια πλευρα τα σιχαμενα διδυμα κανουν συνομωσιες με φοντο τον θρονο (δεν τον βλεπω καλα τον Βασιλια),στους απεναντι παλι,η μπαρμπι Ραπουνζελ δεν ξερει καν πως να σηκωνει το σπαθι και πιστευει οτι οι Δοθρακοι θα σφαχτουν για να γινει αυτος Βασιλιας.ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ.Θα γινει κανα ντου απο τον Βορρα και τους White Walkers και θα τους δουμε ολους μετα πως θα τρεχουνε...

Βεβαια,η αντιδραση του θεουλη νανου σε ολα αυτα?Σας κατουραω gelio gelio gelio
Για τον Νανο το ειπα και σε αλο ποστ.Παρολο που πεφτουν μπηχτες εκατερωθεν,παει να δημιουργηθει μια καλη σχεση μεταξυ αυτου και του Σνοου.

Για τον μικρο που γκρεμοτσακιστηκε,το ψιλοπεριμενα να εχει αμνησια.Δεν ειδαμε ομως κατα ποσο επαιξε ρολο η θανατωση του λυκου στην ανανηψη του.Εκτος και αν ηταν τυχαιο γεγονος οποτε κλαιν...Η αδερφη του μια φορα γαμει....

Εγω προσωπικα δεν βλεπω να συνεχιστει ιδια σχεση στο ζευγαρι των Σταρκ.Κατι θα παιχτει με την μανα του Σνοου που δεν πρεπει να εχει πεθανει.Ισως ξαναβγει το θεμα στην επιφανεια,αν καταλαβα καλα και απο την συζητηση Σταρκ-Βασιλια στο προηγουμενο επεισοδιο.....

Ενδιαφερον χαρακτηρας φαινεται και ο Πητερ ή οπως αλλιως λεγεται οπως και πολυ πιασαρικο το θεμα με τον Χειμωνα.Για να δουμε τι θα γινει....

ΥΓ.Ο Μομοα μιλησε! gelio .Εμενα αυτο το ζευγαρι δεν μου κανει κλικ παντως.Δεν ξερω τι αποψη εχετε εσεις....

ΥΓ2.Ρε,την Λανιστερ την παιζει η γυναικα του Λεωνιδα απο τους 300?
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46180
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 3   Πεμ Σεπ 22, 2011 4:12 pm

Παράθεση :
ΥΓ.Ο Μομοα μιλησε! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] .Εμενα αυτο το ζευγαρι δεν μου κανει κλικ παντως.Δεν ξερω τι αποψη εχετε εσεις....

που να δεις τον Μομοα σε λιγα επεισοδια παρακατω...ροδανι η γλωσσα του! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Βεβαια,η αντιδραση του θεουλη νανου σε ολα αυτα?Σας κατουραω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Για
τον Νανο το ειπα και σε αλο ποστ.Παρολο που πεφτουν μπηχτες
εκατερωθεν,παει να δημιουργηθει μια καλη σχεση μεταξυ αυτου και του
Σνοου.

ειναι γαματοι αυτοι οι δυο μαζι κι ο νανος τον συμπονει γιατι βλεπει τον εαυτο του μεσα στο Σνοου ετσι αποδιοπομπαιος τραγος που ειναι..

Παράθεση :
Εγω προσωπικα δεν βλεπω να συνεχιστει ιδια σχεση στο ζευγαρι των
Σταρκ.Κατι θα παιχτει με την μανα του Σνοου που δεν πρεπει να εχει
πεθανει.Ισως ξαναβγει το θεμα στην επιφανεια,αν καταλαβα καλα και απο
την συζητηση Σταρκ-Βασιλια στο προηγουμενο επεισοδιο.....

πονεμενο το θεμα των Σταρκ....αχχχ... No

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 3   Πεμ Σεπ 22, 2011 4:16 pm

Πολυ πονεμενο?ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΠΟΙΛΕΡ ΟΜΩΣ

Δηλαδη ο Μομοα θα ειναι κατι απο τον Κινεζο του Lost?Θα μαθει Αγγλικα σε 1 βδομαδα?Εγω γιατι εκανα 6 χρονια να παρω το Lower ρε παιδια?

Μου αρεσει ο Νανος σαν χαρακτηρας.Μονο μην τον μπλεξουνε στο θεμα με τον στιλετο που το βρηκαν στον επιδοξο δολοφονο του μικρου και ανηκε στον ιδιο.Για να δουμε....
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 3   Πεμ Σεπ 22, 2011 4:27 pm

Eleni7 έγραψε:

Δηλαδη ο Μομοα θα ειναι κατι απο τον Κινεζο του Lost?Θα μαθει Αγγλικα σε 1 βδομαδα?Εγω γιατι εκανα 6 χρονια να παρω το Lower ρε παιδια?

Μου αρεσει ο Νανος σαν χαρακτηρας.Μονο μην τον μπλεξουνε στο θεμα με τον στιλετο που το βρηκαν στον επιδοξο δολοφονο του μικρου και ανηκε στον ιδιο.Για να δουμε....

οχι ρε, καθολου Αγγλικα δεν μιλαει... Laughing Laughing Laughing

Παράθεση :

Δεν μπορω να μιλησω... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ...αρκει να μην διαβαζεις τους δικους μας σχολιασμους οταν μπαινεις να σχολιασεις στο καθε επεισοδιο! Laughing

Παράθεση :
Δηλαδη ο Μομοα θα ειναι κατι απο τον Κινεζο του Lost?Θα μαθει Αγγλικα σε
1 βδομαδα?Εγω γιατι εκανα 6 χρονια να παρω το Lower ρε παιδια?

γαμησε τα εμεις στουρναρια γεννηθηκαμε, ξαδερφια του Forrest Gump! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Μου αρεσει ο Νανος σαν χαρακτηρας.Μονο μην τον μπλεξουνε στο θεμα με τον
στιλετο που το βρηκαν στον επιδοξο δολοφονο του μικρου και ανηκε στον
ιδιο.Για να δουμε....

τωρα κωλυομαι να μιλησω.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 3   Πεμ Σεπ 22, 2011 4:40 pm

Οκ,πρεπει να το εχω το feeling του τι παιζει παντως.Ρε,δεν διαβαζω σχολιασμους.Ειναι οτι χειροτερο.Το μεγαλο οπλο αυτης της σειρας απο οτι εχω καταλαβει ειναι η πλοκη της.Χανει την μιση μαγεια αν δεις σποιλερς...
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 3   Πεμ Σεπ 22, 2011 4:44 pm

Eleni7 έγραψε:
Οκ,πρεπει να το εχω το feeling του τι παιζει παντως.Ρε,δεν διαβαζω σχολιασμους.Ειναι οτι χειροτερο.Το μεγαλο οπλο αυτης της σειρας απο οτι εχω καταλαβει ειναι η πλοκη της.Χανει την μιση μαγεια αν δεις σποιλερς...

+10000

εχει απ τους πιο καλογραμμενους διαλογους που εχω δει σε σειρα, διαλογους που εχουν το κυνισμο του σημερα..

Episode 3
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Season Five _ Episode Discussion
» Season Six _ Episode Discussion
» Episode 9
» Episode 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: